RUGSĖJO 2-OJI - Mokslo ir žinių diena „Tegul žydi laisvė“

RUGSĖJO 2-OJI

8.45 val.    6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.
9.00 val.   Šventinis minėjimas 6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
9.45 val.    2-5 klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.

10.00 val. Šventinis minėjimas 2-5 klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
10.20 val.   IV gimnazijos klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamoka.

10.45 val.  1 klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamokėlė.
10.45 val.  III gimnazijos klasių mokinių pirmoji pamoka su auklėtojais.
11.20 val.  IV gimnazijos klasių mokiniai sveikina pirmokus klasėse ir palydi į gimnazijos kieme vyksiantį šventinį minėjimą.
11.30 val. Šventinis minėjimas 1, III-IV gimnazijos  klasių mokiniams.
12.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 1 klasių ir III-IV gimnazijos klasių mokiniams.

RUGSĖJO 3-OJI

8.00 val.    Klasių valandėlės 1-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 2-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Klasių valandėlės III-IV gimnazijos klasių mokiniams.
10.00 val.  Klasių valandėlės 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.
11.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.

KAIP IR KASMET DIDŽIUOJAMĖS ABITURIENTŲ PASIEKIMAIS IR SVEIKINAME GIMNAZISTUS, IŠLAIKIUSIUS VBE AUKŠČIAUSIAIS ĮVERTINIMAIS

VBE aukščiausi įvertinimai - ŠIMTUKAI
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Viltė Zaveckaitė
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Iva Cimbalaitė, Laurynas Glinskis, Andrius Gražys, Silvija Keraitytė, Karolis Kriaupa, Mikas Palujanskas, Dominykas Rezgys, Marius Užkurėlis
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Mikas Palujanskas
CHEMIJOS: Kamilė Jasnauskaitė
Įvertinimai nuo 99 iki 90
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Silvija Keraitytė, Laura Nuobaraitė, Mikas Palujanskas, Ainė Šimoliūnaitė
MATEMATIKOSKotryna Grigaitė, Kamilė Jasnauskaitė, Augustė Lieponytė, Domantas Žumbakys
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Viltė Bijanskytė, Kotryna Grigaitė, Eimantas Jarmolavičius, Martynas Lekavičius, Augustė Lieponytė, Daumantas Mažylis, Laura Nuobaraitė, Gaudentas Rožėnas, Rokas Selelionis, Indrė Stasiūnaitytė, Ainė Šimoliūnaitė, Goda Vaitukaitytė, Arnas Vingilis, Viltė Zaveckaitė
BIOLOGIJOS: Augustė Lieponytė
FIZIKOS: Mikas Palujanskas
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Andrius Gražys, Silvija Keraitytė
ISTORIJOS: Indrė Stasiūnaitytė
CHEMIJOSDomantas Žumbakys
Visi 89 gimnazijos XVIII laidos abiturientai sėkmingai baigė gimnaziją ir jiems visiems buvo įteikti Brandos atestatai.
Brandos atestatai su pagyrimu įteikti Kotrynai Grigaitei, Silvijai Keraitytei ir Mikui Palujanskui.

KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

3 D mokomųjų objektų klasė

Juridinių asmenų registro tvarkytojo pranešimas apie paramos gavėjo statuso suteikimą ar panaikinimą

Gimnazijos paramos sąskaita     LT827300010035091531

Plačiau (anglų k.)

Tai puiki mokymosi pagalba. Viskas, ko negalime pamatyti realioje erdvėje, 3D technologijų pagalba pateikiama aiškiai ir detaliai. Pavyzdžiui, geometrija, stereometrija, cheminiai bandymai, molekulių jungimasis ar dalijimasis. Vaikams juk sunku įsivaizduoti, kiek kokia figūra užima tūrio, o 3D klasėje viską galima tiesiog pamatyti. Net ir nemylintys matematikos šį dalyką ima matyti bei suprasti visai kitaip. Tai akivaizdi pagalba mūsų vaizduotei. Iš pažiūros „sausas“ mokslas tampa kur kas įdomesnis.

Be novatoriškos vaizdinės medžiagos moksleiviai pamokose gali pasitikrinti savo žinias spręsdami testus, realiu laiku matyti rezultatus, klaidas bei jų sprendimo būdus. Skaitmeninės užduotys susietos su realiu gyvenimu, todėl išmoktas pamokas dažnai galima pritaikyti praktikoje. Pavyzdžiui, darant remontą namuose ir skaičiuojant statybinių medžiagų kiekius.

Pasak pedagogų, pamokose įdiegtos naujovės moksleivius ne tik motyvuoja, bet ir drausmina. Esą nuo šiol 30 vaikų talpinančioje 3D klasėje tvyro visiška tyla, mat specialius akinius dėvintiems auklėtiniams tenka nuolat stebėtis matomais vaizdais ir nebelieka laiko plepėjimui ar kitoms pašalinėms veikloms.

Fotogalerija. Liepa 2019

Foto. Atestatų įteikimo šventė

Foto. Daugiausiai šimtukų surinkusių abiturientų pagerbimo šventė