Alumnai

2018 m. birželio 8 d. gimnazija su dideliu džiaugsmu sulaukė 2013 m. laidos abiturientų. Susitikimą inicijavo patys ALUMNAI, jiems talkino mokytojų darbo grupė, mokinių parlamentas. Buvo labai smagu vėl visiems pabūti kartu, paklausyti buvusių abiturientų pasakojimų apie sėkmingai prabėgusius penkerius metus. Susirinkę mokiniai išgirdo daug patarimų profesijų, studijų pasirinkimo klausimais. Esame dėkingi ALUMNAMS už visas iniciatyvas, rengiantis susitikimui, ir tikimės, kad ši puiki tradicija  įtrauks dar daugiau gimnazijos bendruomenės narių.

Darbo grupė, nuotraukos Stasio Skrebio

Birželio 8d. 12val. gimnazijos aktų salėje tavęs lauks baigę KPG mokiniai. KOKIA NAUDA TAU?

• Atsakys į Tau rūpimus klausimus apie studijas ir profesinę patirtį.
  • Pasidalins savo prisiminimais apie patirtis gimnazijoje.
  • Turiningai praleisi laiką.

Nepraleisk galimybės. Registruokis, ateik ir sužinok

Š. m. sausio 25 d. Kazimiero Paltaroko gimnazijoje viešėjo buvusios mokinės, dabar jau LSMU trečio kurso studentės, Indrė Lebedevaitė ir Brigita Marciuškaitė. Merginos pravedė I gimnazijos klasių moksleiviams karjeros ugdymo pamokas. Jos supažindino mokinius su universitetu, pasikeitusiomis įstojimo į jį sąlygomis. Informaciją demonstravo skaidrėse. Jose supažindino su gyvenimo sąlygomis, laisvalaikio galimybėmis.

Pamokas organizavo darbo su ALUMNAIS grupė. Manome, jog tokių pamokų mokiniams reikia, nes iš jų pateikiamų klausimų supratome, kad mokiniai daug ko nežino apie studijas. Ypač tokių užsiėmimų reikėtų II gimnazijos klasių mokiniams prieš renkantis ugdomuosius dalykus, pereinant į vidurinį ugdymą.

ALUMNŲ darbo grupės vardu – mokytoja Birutė Masiokienė

Pokategorės

Kviečia Teatro būrelis

Kviečia orkestro studija

Gimnazijos orkestro studija
kviečia moksleivius (nuo 8 metų) išmokti groti šiais muzikos instrumentais: Saksofonu, trimitu, kornetu, trombonu, fleita, gitara, mušamaisiais ir klavišiniais instrumentais.

II - IV nuo 12.45 – 14.30  417 kl. ir aktų salėje

Fotogalerija. Rugsėjis 2019