RUGSĖJO 2-OJI - Mokslo ir žinių diena „Tegul žydi laisvė“

RUGSĖJO 2-OJI

8.45 val.    6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.
9.00 val.   Šventinis minėjimas 6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
9.45 val.    2-5 klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.

10.00 val. Šventinis minėjimas 2-5 klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
10.20 val.   IV gimnazijos klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamoka.

10.45 val.  1 klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamokėlė.
10.45 val.  III gimnazijos klasių mokinių pirmoji pamoka su auklėtojais.
11.20 val.  IV gimnazijos klasių mokiniai sveikina pirmokus klasėse ir palydi į gimnazijos kieme vyksiantį šventinį minėjimą.
11.30 val. Šventinis minėjimas 1, III-IV gimnazijos  klasių mokiniams.
12.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 1 klasių ir III-IV gimnazijos klasių mokiniams.

RUGSĖJO 3-OJI

8.00 val.    Klasių valandėlės 1-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 2-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Klasių valandėlės III-IV gimnazijos klasių mokiniams.
10.00 val.  Klasių valandėlės 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.
11.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.

KAIP IR KASMET DIDŽIUOJAMĖS ABITURIENTŲ PASIEKIMAIS IR SVEIKINAME GIMNAZISTUS, IŠLAIKIUSIUS VBE AUKŠČIAUSIAIS ĮVERTINIMAIS

VBE aukščiausi įvertinimai - ŠIMTUKAI
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Viltė Zaveckaitė
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Iva Cimbalaitė, Laurynas Glinskis, Andrius Gražys, Silvija Keraitytė, Karolis Kriaupa, Mikas Palujanskas, Dominykas Rezgys, Marius Užkurėlis
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Mikas Palujanskas
CHEMIJOS: Kamilė Jasnauskaitė
Įvertinimai nuo 99 iki 90
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Silvija Keraitytė, Laura Nuobaraitė, Mikas Palujanskas, Ainė Šimoliūnaitė
MATEMATIKOSKotryna Grigaitė, Kamilė Jasnauskaitė, Augustė Lieponytė, Domantas Žumbakys
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Viltė Bijanskytė, Kotryna Grigaitė, Eimantas Jarmolavičius, Martynas Lekavičius, Augustė Lieponytė, Daumantas Mažylis, Laura Nuobaraitė, Gaudentas Rožėnas, Rokas Selelionis, Indrė Stasiūnaitytė, Ainė Šimoliūnaitė, Goda Vaitukaitytė, Arnas Vingilis, Viltė Zaveckaitė
BIOLOGIJOS: Augustė Lieponytė
FIZIKOS: Mikas Palujanskas
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Andrius Gražys, Silvija Keraitytė
ISTORIJOS: Indrė Stasiūnaitytė
CHEMIJOSDomantas Žumbakys
Visi 89 gimnazijos XVIII laidos abiturientai sėkmingai baigė gimnaziją ir jiems visiems buvo įteikti Brandos atestatai.
Brandos atestatai su pagyrimu įteikti Kotrynai Grigaitei, Silvijai Keraitytei ir Mikui Palujanskui.

KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Alumnai

2018 m. birželio 8 d. gimnazija su dideliu džiaugsmu sulaukė 2013 m. laidos abiturientų. Susitikimą inicijavo patys ALUMNAI, jiems talkino mokytojų darbo grupė, mokinių parlamentas. Buvo labai smagu vėl visiems pabūti kartu, paklausyti buvusių abiturientų pasakojimų apie sėkmingai prabėgusius penkerius metus. Susirinkę mokiniai išgirdo daug patarimų profesijų, studijų pasirinkimo klausimais. Esame dėkingi ALUMNAMS už visas iniciatyvas, rengiantis susitikimui, ir tikimės, kad ši puiki tradicija  įtrauks dar daugiau gimnazijos bendruomenės narių.

Darbo grupė, nuotraukos Stasio Skrebio

Birželio 8d. 12val. gimnazijos aktų salėje tavęs lauks baigę KPG mokiniai. KOKIA NAUDA TAU?

• Atsakys į Tau rūpimus klausimus apie studijas ir profesinę patirtį.
  • Pasidalins savo prisiminimais apie patirtis gimnazijoje.
  • Turiningai praleisi laiką.

Nepraleisk galimybės. Registruokis, ateik ir sužinok

Š. m. sausio 25 d. Kazimiero Paltaroko gimnazijoje viešėjo buvusios mokinės, dabar jau LSMU trečio kurso studentės, Indrė Lebedevaitė ir Brigita Marciuškaitė. Merginos pravedė I gimnazijos klasių moksleiviams karjeros ugdymo pamokas. Jos supažindino mokinius su universitetu, pasikeitusiomis įstojimo į jį sąlygomis. Informaciją demonstravo skaidrėse. Jose supažindino su gyvenimo sąlygomis, laisvalaikio galimybėmis.

Pamokas organizavo darbo su ALUMNAIS grupė. Manome, jog tokių pamokų mokiniams reikia, nes iš jų pateikiamų klausimų supratome, kad mokiniai daug ko nežino apie studijas. Ypač tokių užsiėmimų reikėtų II gimnazijos klasių mokiniams prieš renkantis ugdomuosius dalykus, pereinant į vidurinį ugdymą.

ALUMNŲ darbo grupės vardu – mokytoja Birutė Masiokienė

Pokategorės

Fotogalerija. Liepa 2019

Foto. Atestatų įteikimo šventė