8.jpg

Svarbi informacija

» 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
» Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
» Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti      bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
» Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
» Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

 1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
 2. Vilniaus Gabijos gimnazija
 3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
 4. LSMU gimnazija
 5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
 6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
 7. Platelių gimnazija.
 8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...


KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Dėl uniformų

Uniformos bus pagamintos rugpjūčio 22 d.

Atsiėmimo laikas:

9.00 - 10.00  būsimieji pirmokai
10.00 - 13.00  visų klasių mokiniai

Neužsisakę uniformų gali tai padaryti internetinėje svetainėje: www.majoris.lt arba įsigyti uniformų parduotuvėje „Manovita" Panevėžyje, Klaipėdos g. 36.


Mūsų gimnazijos abiturientai: Andrius, Dominykas, Erika, Matas, Kamilė, Tadas, Mantas, Oskaras, Gaudentas ir Arnas su pagyrimu baigė „Lietuvos Junior Achievement” programą ir gavo LJA „Ekonomika ir verslas” diplomus.

Sveikiname ir linkime jiems sėkmės.

LJA ekonomikos mokytoja J.Kondrotienė

Birželio 6 d. gimnazijoje lankėsi VGTU aplinkosaugos laboratorija. I gimnazijos klasės VGTU grupės mokiniai turėjo galimybę stebėti ir atlikti po tris laboratorinius bandymus: mobiliųjų telefonų elektromagnetinių lauko, oro taršos nustatymo, triukšmo lygio nustatymo tyrimus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R.Kazakevičienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Gegužės 29 dieną 5c klasės mokiniai Titas Blazdžiūnas, Isaak Etxezarreta Arrizabalaga, Kristupas Petrikis ir Davyd Kotenko Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje dalyvavo varžybose „Pirmoji pagalba visiems“, kurias organizavo Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Varžybose penktokai turėjo teisingai iškviesti greitąją medicinos pagalbą, atlikti pradinį gaivinimą, mokėti stabdyti kraujavimą, teisingai paguldyti ligonį į stabilią padėtį, atsakyti į saugaus eismo klausimus, prisiminti reikalavimus dviratininkams. 

Mokiniai iš varžybų grįžo pagilinę savo pirmosios pagalbos žinias, džiaugėsi dovanomis ir padėkos raštais. 

Pirmosios pagalbos „ABC“ ruošė gimnazijos visuomenės sveikatos specialistė Sandra Dolgova, saugaus eismo pagrindus mokiniai gilino su kūno kultūros mokytoju Kęstučiu Meliūkščiu.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Sandra Dolgova 

Birželio 3-6 dienomis 3c klasės mokiniai ir 7c klasės vadovai Smiltė, Nida, Saulė, Emilė, Dovydas, Lukas ir Povilas  stovyklavo Orelių kaime Krekenavos seniūnijoje.

Saulė lepino šiluma. Ryte vaikus prižadindavo paukščių balsai, vakare lopšinę suokdavo lakštingalos ir joms pritardavo varlių choras. Gamtos apsuptyje vaikai mokėsi atrasti gamtos paslaptis, kūrybiškumo, kantrybės, susiklausymo. Daug linksmų emocijų suteikė vadovų organizuojamos veiklos: konkursai, viktorinos, žaidimai. Atgaivą suteikdavo maudynės tvenkinyje. Neišdildomą įspūdį  paliko naktinis orientacinis žygis „Girinio take“. Vaikų laukė netikėtos nuorodos, kur keliauti,  sudėtingos užduotys ir kelionės tikslas – paslėptas lobis.

Vaikai stovykloje mokėsi ir mokė kitus išgirsi, pažinti, prisiliesti prie gamtos paslapčių, gerbti, draugauti, užjausti, susitaikyti, atleisti.

Ačiū vadovams už įdomias veiklas, o tėveliams už suteiktą galimybę turiningai praleisti laisvalaikį.

Mokytoja Aina Cimermonienė

Gegužės 30 – 31 d. 3b klasės mokiniai pakeitė mokymosi aplinką ir išvyko į edukacinę stovyklą „Gamtos mokykla“. Nuvykome į Švaininkų kaimą, Smilgių seniūnijoje, Panevėžio raj. Stovyklautojai apsigyveno palapinėse ūkininkų Eglės ir Juliaus Martinonių sodyboje. Čia vyko integruota ugdomoji veikla. Mokiniai susipažino su ūkininkų kasdienybe, darbais.Teko išbandyti ir naujausią techniką. Kai kam pavyko melžti karvę. Lesinome viščiukus ir ančiukus. Ragavome šilto pieno ir Juliaus močiutės spausto varškės sūrio su medumi. Vakare ruošėmės naktiniam žygiui. Žygiui vadovavo Ugnės tėtis Česlovas. Jis mokė ir aiškino kaip saugiai išgyventi gamtoje, kas svarbiausia yra žygyje, kaip būti vieningiems ir draugiškiems. Stovyklautojai nukeliavo net 8 km apylinkėmis, atliko ne vieną užduotį ir įveikė visus sunkumus. Su daina paryčiais grįžome į stovyklą. Džiaugėsi visi, kad pavyko nugalėti save ir įveikti tokias sunkias užduotis. Stovykla liks ilgam, kaip  gražiausias prisiminimas! Buvimas kartu  mus suvienijo, leido geriau pažinti vienas kitą, sutelkė bendrystei. Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams už pagalbą, organizuojant edukacinę stovyklą. Gražios ir prasmingos  vasaros visiems!!!

3b klasės stovyklautojai, nuotraukos Jūratės Gurskienės

Užbaigus mokslo metus, birželio 17-22 d., vokiečių kalbos besimokančių mokinių grupė su vokiečių kalbos mokytoja  ir „Žemynos“, „Vyturio“ bei „Šaltinio“ progimnazijų mokiniais vyko į pietų Vokietiją.

Aplankėme Bavarijos sostinę Miuncheną, kuriame gyvena daugiau negu milijonas gyventojų ir įsikūrę BMW, Siemens, MAN, Allianz koncernai. Su gide pasivaikščiojome po senamiestį ir apžiūrėjome miesto centre esančią Marijos aikštę, rotušę, Marijos bažnyčią, katedrą ir kitus architektūros paminklus, sužinojome daug įdomios informacijos ne tik apie Miuncheną, bet ir apie Bavarijos federacinę žemę, vokiečių šventes ir tradicijas. 1972 metais Miunchene vyko vasaros olimpinės žaidynės, vėliau du pasaulio ir vienas Europos futbolo čempionatai, todėl visiems buvo įdomu pamatyti  olimpinį stadioną, garsiąją Allianz areną.

Po to dvi dienas autobusu keliavome per Alpes. Iš Garmiš Partenkircheno miestelio traukinuku važiavome į kalnus ir lyno keltuvu kėlėmės į aukščiausią 2962 m kalną Vokietijoje Cūgšpicę. Žavėjomis snieguotomis viršūnėmis, kai kurie mokiniai išbandė ir sniego pramogas. Patyrėme nepaprastą jausmą prisliesdami prie debesų ir stovėdami ant sniego, kai miestelyje kalno papėdėje visus kankino 30 laipsnių karštis.

Kitas Alpių miestelis Fiusenas sužavėjo nepaprasto grožio kalnų peizažu ir Noišvanšteino pilies grožiu. Ekskursijos po pilį metu sužinojome, kad ją įkvėptas padavimų, legendų ir Richardo Vagnerio operų 1869 metais pasistatė Bavarijos karalius Liudvikas II. Deja, šioje pasakiškoje pilyje jam teko pagyventi tik šiek tiek daugiau nei 100 dienų. Sužinojome, kad remiantis šios pilies modeliu buvo sukurta „Miegančiosios gražuolės“ pilis Disneilende.  

Kelionės kulminacija tapo apsilankymas Europos atrakcionų parke, kuris įsikūręs Vokietijos, Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje. Tai tituluočiausias 95 ha plote išsidėstęs Europos pramogų parkas su daugiau nei 100 atrakcionų bei šou programų. "Pažink Europą žaisdamas!" - skelbia 15 parko šalių. Kiekviena šalis - miniatiūrinė Europos valstybė su jai būdinga architektūra, atrakcijomis, šou, valgiais ir suvenyrais. Turėjome galimybę per vieną dieną pabuvoti Italijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Skandinavijoje, aplankyti pažintinius ir mokomuosius atrakcionus, pasigrožėti šou pasirodymais.

Tai buvo ne tik pažintinė kelionė. Mokiniai turėjo puikią progą pasitikrinti ne tik vokiečių, bet ir anglų kalbos žinias, įgijo gyvenimiškos patirties, savarankiškumo, surado naujų draugų.

 Vokiečių kalbos mokytoja Audronė Survilienė  

Po įtemptų mokslo metų, PUPP-o patikrų gimnazijos IIc klasės mokiniai prasiblaškyti nutarė Karpatuose. Užburianti kalnų ir slėnių panorama, po lietaus oranžinė Pruto upė, virš kilometro iškilusi Bukovelio viršukalnė, europinius standartus atitinkantis kalnų kurortas... Ir visur raminanti žaluma – tai tokie tie Karpatai. Aplankėme medinės architektūros miestą Jeremčią bei Užkarpatės Mukačevą, jų Europos centrą (vietiniai gidai net nesileido į diskusijas, kad Europos centras yra pas mus...), kilome Dovbušo (tai jų Tadas Blinda) uolomis į Makovicos (984 m.) viršukalnę, pliaupiant kalnų lietui neaiškiu stačiu keliuku ( jei tai galima pavadinti keliuku) leidomės  žemyn, grožėjomės šaltiniais, pasivaikščiojome po guculų turgų, skanavome neišpasakyto skonio sūrių, keltuvu kilome į Bukovelį (1127 m.), kvėpavome kalnų oru, niekur neskubėjome ir ilsėjomės, ilsėjomės, ilsėjomės... Galinga, gerai išlikusi Palanoko mūrinė pilis sužadino tautinio pasididžiavimo jausmus – ją pastatė kunigaikščio Gedimino anūkas, ukrainiečių labai gerbiamas Teodoras Karijotaitis. Ne žemėlapyje, o savo akimis pamatėme, kokia buvo Lietuvos DIDŽIOJI Kunigaikštystė.

Kalnų grožis nuramino, vėjai atgaivino – taigi vasarai pasiruošta!

Irena Savickienė, IIc kl. auklėtoja 

Birželio 12-14 dienomis gimnazijos dviratininkai leidosi į tradicija tapusį žygį per Kuršių neriją. Nuostabus jūros, marių, vėjo ir smėlio alsavimas pakvietė 32 kelionių ištroškusias širdis – važiavo ir smalsūs septintokai, ir nebe pirmąkart žygyje dalyvaujantys vienuoliktokai, dvyliktokai. Smagu buvo minti pedalus nuo Smiltynės iki Nidos (56 kilometrus įveikė visi), ir žaisti paplūdimio tinklinį, ir dalyvauti orientacinėse varžybose susipažįstant su Nida, ir maudytis jūroje. Kūno kultūros mokytojas Kęstutis Meliūkštis ir mokytoja Edita Daugelavičienė labai džiaugėsi gražia bendryste: nebuvo nė vieno niurzgiančio ar nenorinčio dalyvauti veiklose, o Ugnės Stasiūnaitės gitara visus subūrė dainoms, šmaikštiems kūrybiniams bandymams. Septintokai ne tik aistringiausiai maudėsi, bet sakė kitąmet patys pirmieji užsirašysią į tradicinį žygį.

Keliaukite, pažinkite, sportuokite, būkite ištvermingi, mieli gimnazistai.

P.S.Ir aš ten buvau, pedalus myniau, džiaugiausi gražiu augančiu atžalynu.

Mokytoja Zita Kontrimienė  

Stovyklautojai antrą atostogų savaitę lankėsi Krekenavoje, dalyvavo edukacinėje veikloje L.O.B.I.A.I. Mūsų gimnazijos komanda paslėptą lobį surado pirmieji iš penkių komandų. Kai lankėmės UAB Aukštaitijos Vandenys, vaikai sužinojo kaip atsiranda vanduo iki jų namų, matė siurblinę, laboratoriją. Dailės galerijoje piešė monototipijos kūrybinį darbą, apžiūrėjo parodas. Daug įspūdžių parsivežė iš Pakruojo dvaro. Kiekvienas vaikas gavo jaunojo dvariškio liūdimą. Smagios ir džiugios vasaros akimirkos iš vasaros dienos stovyklos. Linkime geros ir gražios vasaros.

Mokytojos Daiva, Vida, mokytojo padėjėja Inga

Baigiasi mokslo metai. Vasara. Birželio 14 dieną bendruomenė susirinko į tradicinę gimnazijos šviesuolių šventę. Renginio vedėjos Justina ir Viltė džiaugėsi: Puikūs buvo šie mokslo metai, daug renginių skyrėme Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui, mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo ir daug laimėjimų pelnė Panevėžio miesto bei respublikos įvairių dalykų olimpiadose ir konkursuose.

Direktorė Gražina Gailiūnienė kalbėjo: ,,Šiandien susirinkote patys gabiausi ir darbščiausi mūsų mokyklos mokiniai, tėveliai. Dėkoju vaikams už puikų mokymąsi, aktyvią veiklą, kuria garsinote gimnaziją. Linkiu visiems gražios vasaros ir – susitiksime rugsėjį.“ Grojo gimnazijos smuikininkės su vadove Jecinta Garbaliauskiene, dainavo 7b klasės mokinė Rugilė Garbaliauskaitė, „Dainų dainelės“ konkursų laureatė, frankofoniškojo dainų festivalio dalyvė, savo pasiekimais ryškiai praaugusi paauglišką amžių.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Violeta Dumbrienė ir Rimutė Kazakevičienė paskelbė kandidatus į nominacijas ir nominantus, pasveikino juos ir įteikė angelų statulėles.

2018 metų šviesuoliai:

 • Metų mokytojas - Stasys Skrebys, fotografijos mokytojas
 • Metų mokinys - Karolis Ličkūnas, IVc gimnazijos klasės mokinys
 • Metų žiniukas - Rugilė Gailiūnaitė, 4a klasės mokinė
 • Metų išminčius - Antanas Vasiliauskas, 8a klasės mokinys
 • Metų protas - Miglė Palujanskaitė, IVc gimnazijos  klasės mokinė
 • Metų talentas - Rugilė Garbaliauskaitė, 7b  klasės mokinė
 • Metų rėmėjas - 2b klasės tėvelių bendruomenė
 • Metų altruistas - Edita Daugelavičienė, anglų kalbos mokytoja
 • Metų sportininkas - Vytė Gelažytė, 4b  klasės mokinė

Trisdešimt dviems mokiniams - konkursų, olimpiadų nugalėtojams buvo išdalintos piniginės premijos. Šiais mokslo metais iš dviejų procentų pajamų lėšų, skiriamų gimnazijai, gabiųjų mokinių skatinimui buvo skirta 1100 €.

Gimnazijos šviesuoliams nuskambėjo vaikų muzikos mokyklos absolventų Tautvydo (akordeonu) ir Vakario (mušamaisiais) atliekami muzikiniai kūriniai.

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Paieška svetainėje

Asmens duomenų apsauga

Svetainės senesnė versija

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Erasmus+ projektas

Facebook

Fotogalerija. Birželis 2019

Foto. Pažintinė - edukacinė kelionė į Prancūziją

Foto. Biblinė stovykla „Jėzaus bičiuliai“

Foto. Vasaros poilsio stovykla „Atgaiva -2019“

Foto. Mokslo metų baigimo šventė

Foto. Dailininkas Vaidotas Žukas pristatė nuotraukų albumą apie vysk. pal. Teofilių Matulionį

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas