Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Mintys apie gimnaziją

Gražina Gailiūnienė Direktorė
Labai norėtųsi, kad savosios mokyklos nepamirštų buvę jos auklėtiniai. Juk mes, mokytojai, vis atsigręždami į prabėgusius metus, mintyse būsime kartu su jais - užaugusiais, išėjusiais, išskridusiais.

Juozas PreikšasJ.E. vyskupas
Plačiai atverkime savo protus ir širdis, kad joje pražystų krikščioniškos dorybės,pagarba dvasinėms vertybėms, nes žmogaus didybė glūdi ne kūno stiprybėje, bet dvasios puošnume.

Juozas Brazauskas Mokytojas ekspertas, istorijos vadovėlių autorius
Mokyklos gyvybės jėga telieka tarpusavio santykiai, pasitikėjimas, tarnystė, vilties ir tikėjimo dvasia.
Zita Kontrimienė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Mokykla nuostabi kiekvieno galių skleidimosi vieta. Šioje mokykloje atradau save ir savo širdies tiesą, besąlygišką meilę. Čia patyriau, kokia laimė žadinti gėrį, grožį, teikiant prioritetą Dekalogo idealams. Čia pajutau, koks gražus užauga žmogus, širdy nešantis Evangelijos šviesą.

Fotogalerija. Vasaris 2019

Foto. „TAI GRAŽIAI GRAŽIAI MANE AUGINO“ – VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS

Foto. Pasibaigė AIESEC nacionalinis mokyklų „Activate Lithuania“ projektas

Foto. Šv. Mišiose už a. a. vyskupą Juozą Preikšą

Foto. Jaunatviškai praūžė šimtadienio šventė!

Foto. Sveikiname „Jaunųjų kūrėjų almanacho 2018“ laureatus