RUGSĖJO 2-OJI - Mokslo ir žinių diena „Tegul žydi laisvė“

RUGSĖJO 2-OJI

8.45 val.    6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.
9.00 val.   Šventinis minėjimas 6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
9.45 val.    2-5 klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.

10.00 val. Šventinis minėjimas 2-5 klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
10.20 val.   IV gimnazijos klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamoka.

10.45 val.  1 klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamokėlė.
10.45 val.  III gimnazijos klasių mokinių pirmoji pamoka su auklėtojais.
11.20 val.  IV gimnazijos klasių mokiniai sveikina pirmokus klasėse ir palydi į gimnazijos kieme vyksiantį šventinį minėjimą.
11.30 val. Šventinis minėjimas 1, III-IV gimnazijos  klasių mokiniams.
12.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 1 klasių ir III-IV gimnazijos klasių mokiniams.

RUGSĖJO 3-OJI

8.00 val.    Klasių valandėlės 1-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 2-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Klasių valandėlės III-IV gimnazijos klasių mokiniams.
10.00 val.  Klasių valandėlės 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.
11.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.

KAIP IR KASMET DIDŽIUOJAMĖS ABITURIENTŲ PASIEKIMAIS IR SVEIKINAME GIMNAZISTUS, IŠLAIKIUSIUS VBE AUKŠČIAUSIAIS ĮVERTINIMAIS

VBE aukščiausi įvertinimai - ŠIMTUKAI
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Viltė Zaveckaitė
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Iva Cimbalaitė, Laurynas Glinskis, Andrius Gražys, Silvija Keraitytė, Karolis Kriaupa, Mikas Palujanskas, Dominykas Rezgys, Marius Užkurėlis
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Mikas Palujanskas
CHEMIJOS: Kamilė Jasnauskaitė
Įvertinimai nuo 99 iki 90
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Silvija Keraitytė, Laura Nuobaraitė, Mikas Palujanskas, Ainė Šimoliūnaitė
MATEMATIKOSKotryna Grigaitė, Kamilė Jasnauskaitė, Augustė Lieponytė, Domantas Žumbakys
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Viltė Bijanskytė, Kotryna Grigaitė, Eimantas Jarmolavičius, Martynas Lekavičius, Augustė Lieponytė, Daumantas Mažylis, Laura Nuobaraitė, Gaudentas Rožėnas, Rokas Selelionis, Indrė Stasiūnaitytė, Ainė Šimoliūnaitė, Goda Vaitukaitytė, Arnas Vingilis, Viltė Zaveckaitė
BIOLOGIJOS: Augustė Lieponytė
FIZIKOS: Mikas Palujanskas
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Andrius Gražys, Silvija Keraitytė
ISTORIJOS: Indrė Stasiūnaitytė
CHEMIJOSDomantas Žumbakys
Visi 89 gimnazijos XVIII laidos abiturientai sėkmingai baigė gimnaziją ir jiems visiems buvo įteikti Brandos atestatai.
Brandos atestatai su pagyrimu įteikti Kotrynai Grigaitei, Silvijai Keraitytei ir Mikui Palujanskui.

KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Tikslai ir uždaviniai

Vizija

Tai kūrybinga, besimokanti, susitarimais savo veiklą grindžianti veiklaus tikėjimo bendruomenė, siekianti prasmės, atradimų ir mokymosi sėkmės.

Misija

• Teikti kokybišką pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą.
  • Puoselėti krikščioniškomis vertybėmis grindžiamą bendravimą.
  • Padėti atskleisti ir plėtoti savitus kiekvieno mokinio gebėjimus.
  • Ugdyti pilietišką asmenybę, siekiančią dirbti krašto gerovei ir atvirą pasauliui.

VERTYBĖS, FILOSOFIJA, IŠSKIRTINUMAS

• Pagarba mokytojui ir mokiniui, pripažįstant asmenybės individualumą.
  • Mokinio parengimas tolimesniam mokymuisi ir savarankiškam gyvenimo keliui.
  • Darnių santykių tarp mokyklos bendruomenės narių kūrimas ir puoselėjimas.
  • Krikščioniškųjų vertybių, tautinės savimonės, asmens dvasinės kultūros, pilietiškumo ugdymas.

PRIORITETAS

Užtikrinti švietimo paslaugų kokybę, gerinant mokinių pasiekimus, kurti savitą gimnazijos aplinką ir puoselėti išskirtinumą.

STRATEGINIAI TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

1. STRATEGINIS TIKSLAS

1. Sustiprinti bendruomenės kultūrą, diegiant krikščioniškas vertybes bei skatinant socialinę įtrauktį.

UŽDAVINIAI:

1.1. Puoselėti gimnazijos tradicijas, ugdyti krikščioniškas vertybes, tobulinti mokinių pareigos ir pilietinės atsakomybės, asmenybinės brandos kompetencijas.

1.2. Plėtoti partnerystės tinklus su socialiniais partneriais.

2. STRATEGINIS TIKSLAS: Sudaryti sąlygas mokiniams siekti  individualias galimybes atitinkančių mokymosi pasiekimų bei nuolatinės mokymosi pažangos.

UŽDAVINIAI:

2.1. Plėtoti pasiekimų ir ugdymo kokybės gerinimo galimybes įvairių gebėjimų ir kompetencijų turintiems mokiniams.

2.2. Individualios mokinių pažangos stebėjimas,  pokyčių fiksavimas ir matavimas bei rezultatų analizavimas ir panaudojimas.

2.3. Gerinti ugdymo procesą teikiant pagalbą mokiniui, mokytojui ir šeimai.

3. STRATEGINIS TIKSLAS: Telkti ugdymo aplinkai modernizuoti išteklius, kurie sudarytų sąlygas sėkmingai asmenybės ūgties raidai.

UŽDAVINIAI:

3.1. Kurti saugią gimnazijos psichologinę aplinką, bendruomenės narių pozityvų bendravimą ir bendradarbiavimą, padedant mokiniams patirti mokymosi džiaugsmą, skatinti lyderystę.

3.2. Tobulinti bendruomenės reflektyvumo gebėjimus, skatinant mokymosi ir asmeninį tobulėjimą.

Modernizuoti edukacines erdves.

Fotogalerija. Liepa 2019

Foto. Atestatų įteikimo šventė

Foto. Daugiausiai šimtukų surinkusių abiturientų pagerbimo šventė