2a.jpg

Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.
Dėmesio! Uniformos bus matuojamos birželio 5d. 13.30 iki 18.00 val.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Tikslai ir uždaviniai

Vizija

Tai kūrybinga, besimokanti, susitarimais savo veiklą grindžianti veiklaus tikėjimo bendruomenė, siekianti prasmės, atradimų ir mokymosi sėkmės.

Misija

• Teikti kokybišką pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą.
  • Puoselėti krikščioniškomis vertybėmis grindžiamą bendravimą.
  • Padėti atskleisti ir plėtoti savitus kiekvieno mokinio gebėjimus.
  • Ugdyti pilietišką asmenybę, siekiančią dirbti krašto gerovei ir atvirą pasauliui.

VERTYBĖS, FILOSOFIJA, IŠSKIRTINUMAS

• Pagarba mokytojui ir mokiniui, pripažįstant asmenybės individualumą.
  • Mokinio parengimas tolimesniam mokymuisi ir savarankiškam gyvenimo keliui.
  • Darnių santykių tarp mokyklos bendruomenės narių kūrimas ir puoselėjimas.
  • Krikščioniškųjų vertybių, tautinės savimonės, asmens dvasinės kultūros, pilietiškumo ugdymas.

PRIORITETAS

Užtikrinti švietimo paslaugų kokybę, gerinant mokinių pasiekimus, kurti savitą gimnazijos aplinką ir puoselėti išskirtinumą.

STRATEGINIAI TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

1. STRATEGINIS TIKSLAS

1. Sustiprinti bendruomenės kultūrą, diegiant krikščioniškas vertybes bei skatinant socialinę įtrauktį.

UŽDAVINIAI:

1.1. Puoselėti gimnazijos tradicijas, ugdyti krikščioniškas vertybes, tobulinti mokinių pareigos ir pilietinės atsakomybės, asmenybinės brandos kompetencijas.

1.2. Plėtoti partnerystės tinklus su socialiniais partneriais.

2. STRATEGINIS TIKSLAS: Sudaryti sąlygas mokiniams siekti  individualias galimybes atitinkančių mokymosi pasiekimų bei nuolatinės mokymosi pažangos.

UŽDAVINIAI:

2.1. Plėtoti pasiekimų ir ugdymo kokybės gerinimo galimybes įvairių gebėjimų ir kompetencijų turintiems mokiniams.

2.2. Individualios mokinių pažangos stebėjimas,  pokyčių fiksavimas ir matavimas bei rezultatų analizavimas ir panaudojimas.

2.3. Gerinti ugdymo procesą teikiant pagalbą mokiniui, mokytojui ir šeimai.

3. STRATEGINIS TIKSLAS: Telkti ugdymo aplinkai modernizuoti išteklius, kurie sudarytų sąlygas sėkmingai asmenybės ūgties raidai.

UŽDAVINIAI:

3.1. Kurti saugią gimnazijos psichologinę aplinką, bendruomenės narių pozityvų bendravimą ir bendradarbiavimą, padedant mokiniams patirti mokymosi džiaugsmą, skatinti lyderystę.

3.2. Tobulinti bendruomenės reflektyvumo gebėjimus, skatinant mokymosi ir asmeninį tobulėjimą.

Modernizuoti edukacines erdves.

Fotogalerija. Balandis 2019

Foto. Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkursas „Pasimatuok profesiją“

Foto. Kazimiero Paltaroko gimnazijos moksleiviai akcijoje „DAROM-2019“