RUGSĖJO 2-OJI - Mokslo ir žinių diena „Tegul žydi laisvė“

RUGSĖJO 2-OJI

8.45 val.    6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.
9.00 val.   Šventinis minėjimas 6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
9.45 val.    2-5 klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.

10.00 val. Šventinis minėjimas 2-5 klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
10.20 val.   IV gimnazijos klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamoka.

10.45 val.  1 klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamokėlė.
10.45 val.  III gimnazijos klasių mokinių pirmoji pamoka su auklėtojais.
11.20 val.  IV gimnazijos klasių mokiniai sveikina pirmokus klasėse ir palydi į gimnazijos kieme vyksiantį šventinį minėjimą.
11.30 val. Šventinis minėjimas 1, III-IV gimnazijos  klasių mokiniams.
12.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 1 klasių ir III-IV gimnazijos klasių mokiniams.

RUGSĖJO 3-OJI

8.00 val.    Klasių valandėlės 1-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 2-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Klasių valandėlės III-IV gimnazijos klasių mokiniams.
10.00 val.  Klasių valandėlės 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.
11.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.

KAIP IR KASMET DIDŽIUOJAMĖS ABITURIENTŲ PASIEKIMAIS IR SVEIKINAME GIMNAZISTUS, IŠLAIKIUSIUS VBE AUKŠČIAUSIAIS ĮVERTINIMAIS

VBE aukščiausi įvertinimai - ŠIMTUKAI
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Viltė Zaveckaitė
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Iva Cimbalaitė, Laurynas Glinskis, Andrius Gražys, Silvija Keraitytė, Karolis Kriaupa, Mikas Palujanskas, Dominykas Rezgys, Marius Užkurėlis
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Mikas Palujanskas
CHEMIJOS: Kamilė Jasnauskaitė
Įvertinimai nuo 99 iki 90
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Silvija Keraitytė, Laura Nuobaraitė, Mikas Palujanskas, Ainė Šimoliūnaitė
MATEMATIKOSKotryna Grigaitė, Kamilė Jasnauskaitė, Augustė Lieponytė, Domantas Žumbakys
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Viltė Bijanskytė, Kotryna Grigaitė, Eimantas Jarmolavičius, Martynas Lekavičius, Augustė Lieponytė, Daumantas Mažylis, Laura Nuobaraitė, Gaudentas Rožėnas, Rokas Selelionis, Indrė Stasiūnaitytė, Ainė Šimoliūnaitė, Goda Vaitukaitytė, Arnas Vingilis, Viltė Zaveckaitė
BIOLOGIJOS: Augustė Lieponytė
FIZIKOS: Mikas Palujanskas
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Andrius Gražys, Silvija Keraitytė
ISTORIJOS: Indrė Stasiūnaitytė
CHEMIJOSDomantas Žumbakys
Visi 89 gimnazijos XVIII laidos abiturientai sėkmingai baigė gimnaziją ir jiems visiems buvo įteikti Brandos atestatai.
Brandos atestatai su pagyrimu įteikti Kotrynai Grigaitei, Silvijai Keraitytei ir Mikui Palujanskui.

KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Mokinių veikla

Š.m. gegužės 11 dieną mokinių parlamentas dalyvavo Panevėžio Forume - Reik Veikt. Tai pagrindinis kasmetinis verslo, talentų, švietimo ir kultūros forumas Šiaurės Lietuvoje. Šio forumo misija yra suvienyti ir įgalinti aktyvius Panevėžio gyventojus bei panevėžiečius, diasporos tinklo narius, siekiant padėti Panevėžio miestui augti, pritraukti talentus ir investicijas bei tapti dar patrauklesniu miestu gyventi. Forume buvo svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Klausėmės jų idėjų pristatymų ir diskusijų lietuvių bei anglų kalbomis.

Ieva Kalpakovaitė

Š.m. balandžio 20-21 dienomis, mokykloje vyko aktyvistų mokymai. Tema: mokykla, kurioje gera. Mokiniai turėjo galimybę papasakoti kokia turėtų būti tobula mokykla, išbandė save šokiuose, orientacinėse varžybose, nebuvo apsieita ir be sielovadinės dalies. Dėkojame rėmėjams: Cosmos kavos ir kokteilių barui

Dominykas Masiulis

Š.m. balandžio 12d. vyko aštuntų klasių „protų" kovos. Buvo šešios grupeles ir jas sudarė 5 nariai, kurie atsakinėjo į jiems pateiktus klausimus į klausimus galėjo atsakinėti individualiai ir sirgaliai. Geriausiai pasirodę buvo apdovanoti saldžiais prizais! Taip pat buvo įvairių klausimų paminėti šimtmečiui ir didžiąją dalį užduočių sudarė klausimai apie Lietuvą.

Dominykas Masiulis

Šių metų kovo 29 dieną vyko septintų klasių protų kovos. Jose septintokai galėjo atskleisti savo žinias apie Lietuvos, pasaulio istoriją, žymius žmones, pasaulio įdomybes. Geriausiai pasirodžiusios trys komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Taip pat galimybę pasireikšti gavo ir komandų sirgaliai. Jie irgi turėjo progą atsakyti į klausimus ir būti apdovanoti.

Gabrielė Aputytė

Š.m. Kovo 22d. vyko šeštų klasių protmūšis. Komandas sudarė 5 nariai, kurie suvieniję savo protus atsakinėjo į jiems pateiktus klausimus. Šimtmečiui paminėti didžiąją dalį užduočių sudarė klausimai apie Lietuvą.  Sirgaliai galėjo individualiai išbandyti save, o geriausiai pasirodę buvo apdovanoti!

Ieva Kalpakovaitė

Mokinių parlamentas kasmet gimnazijoje rengia 5-8 klasių „Protų kovas“. Kovo 15 dieną jėgas išbandė 5-okai. Organizatoriai pateikė įvairių klausimų ne tik apie Lietuvą, Vasario 16-ąją, bet ir minė mįsles, minkles.  Sirgaliai rungėsi  individualiai - atsakymus į klausimus užrašė ir pateikė balsų skaičiavimo komisijai. Visų nugalėtojų laukė saldūs prizai.

Sveikiname nugalėtojus:

• Komandos:  „420“ 5a – I vieta
  • „Istorikai“ 5a – II vieta
  • „Paltarokietės“ 5c – III vieta
  • Sirgaliai: Artonas Stankūnas 5a – 25 taškai
  • Mintautas Vegelė 5a – 24 taškai
  • Kamilė Glušokaitė 5c – 24 taškai
  • Liucija Railaitė 5c – 24taškai

Nuotraukos Guodos Adašiūnaitės, tekstas Dominyko Masiulio

Puslapis 1 iš 2

Fotogalerija. Liepa 2019

Foto. Atestatų įteikimo šventė