Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.
Dėmesio! Uniformos bus matuojamos birželio 5d. 13.30 iki 18.00 val.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Mokinių veikla

Š.m. gegužės 11 dieną mokinių parlamentas dalyvavo Panevėžio Forume - Reik Veikt. Tai pagrindinis kasmetinis verslo, talentų, švietimo ir kultūros forumas Šiaurės Lietuvoje. Šio forumo misija yra suvienyti ir įgalinti aktyvius Panevėžio gyventojus bei panevėžiečius, diasporos tinklo narius, siekiant padėti Panevėžio miestui augti, pritraukti talentus ir investicijas bei tapti dar patrauklesniu miestu gyventi. Forume buvo svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Klausėmės jų idėjų pristatymų ir diskusijų lietuvių bei anglų kalbomis.

Ieva Kalpakovaitė

Š.m. balandžio 20-21 dienomis, mokykloje vyko aktyvistų mokymai. Tema: mokykla, kurioje gera. Mokiniai turėjo galimybę papasakoti kokia turėtų būti tobula mokykla, išbandė save šokiuose, orientacinėse varžybose, nebuvo apsieita ir be sielovadinės dalies. Dėkojame rėmėjams: Cosmos kavos ir kokteilių barui

Dominykas Masiulis

Š.m. balandžio 12d. vyko aštuntų klasių „protų" kovos. Buvo šešios grupeles ir jas sudarė 5 nariai, kurie atsakinėjo į jiems pateiktus klausimus į klausimus galėjo atsakinėti individualiai ir sirgaliai. Geriausiai pasirodę buvo apdovanoti saldžiais prizais! Taip pat buvo įvairių klausimų paminėti šimtmečiui ir didžiąją dalį užduočių sudarė klausimai apie Lietuvą.

Dominykas Masiulis

Puslapis 1 iš 2

Fotogalerija. Balandis 2019

Foto. Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkursas „Pasimatuok profesiją“