7.jpg

Svarbi informacija

» 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
» Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
» Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti      bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
» Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
» Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.


Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

 1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
 2. Vilniaus Gabijos gimnazija
 3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
 4. LSMU gimnazija
 5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
 6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
 7. Platelių gimnazija.
 8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

 

KAIP IR KASMET DIDŽIUOJAMĖS ABITURIENTŲ PASIEKIMAIS IR SVEIKINAME GIMNAZISTUS, IŠLAIKIUSIUS VBE AUKŠČIAUSIAIS ĮVERTINIMAIS

VBE aukščiausi įvertinimai - ŠIMTUKAI
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Viltė Zaveckaitė
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Iva Cimbalaitė, Laurynas Glinskis, Andrius Gražys, Silvija Keraitytė, Karolis Kriaupa, Mikas Palujanskas, Dominykas Rezgys, Marius Užkurėlis
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Mikas Palujanskas
CHEMIJOS: Kamilė Jasnauskaitė
Įvertinimai nuo 99 iki 90
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Silvija Keraitytė, Laura Nuobaraitė, Mikas Palujanskas, Ainė Šimoliūnaitė
MATEMATIKOSKotryna Grigaitė, Kamilė Jasnauskaitė, Augustė Lieponytė, Domantas Žumbakys
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Viltė Bijanskytė, Kotryna Grigaitė, Eimantas Jarmolavičius, Martynas Lekavičius, Augustė Lieponytė, Daumantas Mažylis, Laura Nuobaraitė, Gaudentas Rožėnas, Rokas Selelionis, Indrė Stasiūnaitytė, Ainė Šimoliūnaitė, Goda Vaitukaitytė, Arnas Vingilis, Viltė Zaveckaitė
BIOLOGIJOS: Augustė Lieponytė
FIZIKOS: Mikas Palujanskas
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Andrius Gražys, Silvija Keraitytė
ISTORIJOS: Indrė Stasiūnaitytė
CHEMIJOSDomantas Žumbakys
Visi 89 gimnazijos XVIII laidos abiturientai sėkmingai baigė gimnaziją ir jiems visiems buvo įteikti Brandos atestatai.
Brandos atestatai su pagyrimu įteikti Kotrynai Grigaitei, Silvijai Keraitytei ir Mikui Palujanskui. 


 

KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Dėl uniformų

Uniformos bus pagamintos rugpjūčio 22 d.

Atsiėmimo laikas:

9.00 - 10.00  būsimieji pirmokai
10.00 - 13.00  visų klasių mokiniai

Neužsisakę uniformų gali tai padaryti internetinėje svetainėje: www.majoris.lt arba įsigyti uniformų parduotuvėje „Manovita" Panevėžyje, Klaipėdos g. 36.


Spalio 23d mokinių parlamentas organizavo aktyvistų mokymus. Mokiniai galėjo linksmai praleisti laiką, pasiklausyti buvusių mokyklos parlamento prezidentų paskaitų, apie atsakomybę, kuri užgulė jų pečius. Kiek vėliau, socialinė pedagogė pravedė linksmą vaidmenų žaidimą, kuriame reikėjo suvaidinti situaciją, susijusią su atsakomybe. Vakare, mokiniai žiūrėjo filmą „Virtualūs priekabiautojai", kuris supažindina su internete tykančiais pavojais. Ryte mokiniai atliko refleksijos užduotis. Ačiū dalyvavusiems!

Raminta Ivanauskaitė, nuotraukos Gabrielės Aputytės  

Gimnazijoje įvyko pirmasis alumnų susitikimas, kurio metu buvo išrinktas prezidentas - Edmundas Bliuvas (2010 m. laida).

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Gimnazijos skaitykloje vyko netradicinė 3b klasės (mokyt. Daiva Žukauskienė) užklasinio skaitymo pamoka „Angelų pasakos“. Mokiniai klausėsi V.V.Landsbergio „Angelų pasakų“, o skaityklą papuošė savo kūrybinių darbelių paroda „Kalėdų Angelas“. Visus kviečiame apžiūrėti parodėlę.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Nuoširdžiai dėkojame 3c klasės mokiniams ir jų tėveliams, mokytojai Ainai Cimermonienei, 2c kl. mokiniams: Magdalai Etxezarretai, Jaškūnui Pijui ir mokytojai Gražinai Bataitienei, bei 4b klasės mokytojai Ritai Ratkevičiūtei, padovanojusiems mūsų gimnazijos bibliotekai net 49 knygas.

Bibliotekininkės Živilė ir Lionė, nuotraukos Živilės Čipienės

2017m. lapkričio 20-25 dienomis  vyko penktoji Nacionalinė karjeros savaitė 2017,  globojama Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės.

2017-11-20 dieną IIc klasės mokiniai ir 11-22 dieną IIa klasės mokiniai dalyvavo Nacionalinėje karjeros savaitėje 2017. Netradicinėse ekonomikos ir verslumo pamokose susitiko su SEB banko klientų vadybininku Linu Kaminsku. Susitikimo tema: „Pirmieji savarankiško gyvenimo žingsniai. Finansų planavimas”. Vadybininkas supažindino mokinius su SEB banko rekomenduojamu finansų planavimu, rekomendavo mokiniams mokytis planuoti savo išlaidas.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja J. Kondrotienė

 

Lapkričio - gruodžio mėnesiais pradinių klasių mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukaciniuose renginiuose. 1-2 klasių mokiniams vyko edukaciniai užsiėmimai Panevėžio kraštotyros muziejuje. Antrokai džiaugėsi pučiamųjų orkestro programa „Zooparadas" Panevėžio raj. Šilagalio kultūros centre, o 3-4 klasių mokiniai dalyvavo praktiniame muzikos užsiėmime „Muzika tavyje". Į muzikos klausimus atsakymus surasti padėjo žinomas džiazo muzikantas ir pedagogas Remigijus Rančys. Užsiėmimo metu mokiniai atliko keletą praktinių muzikinių žaidimų, kurie lavina motoriką, koordinaciją, ritmo pojūtį bei kuria geresnį grupės tarpusavio ryšį. Vaikai susipažino su netradiciniais muzikos metrais ir ritmais. Ši  muzikos pamoka  pažadino vaikuose ne tik kūną, bet ir sielą.

Pradinių klasių mokytojos, nuotraukos Stasio Skrebio

Šių metų gruodžio 7 dieną IV gimn. kl. mokinių politologijos grupė turėjo netradicinę pamoką, kurioje svečiavosi buvusi gimnazijos mokinė, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto pirmo kurso studentė Miglė Palujanskaitė. Kalbėjome apie studijas institute, politikos mokslų studijų programą, JAV rinkimų sistemą bei artėjančius Lietuvos Respublikos prezidento rinkimus. Pamoka visiems patiko, dėkojame Miglei ir laukiame kitų susitikimų.

Istorijos mokytoja Rima Kemzūrienė, Miglė Palujanskaitė

Š. m. gruodžio 7-8 dienomis, nemaža mūsų gimnazijos mokytojų grupelė dalyvavo Advento rekolekcijose Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos Tarnaičių rekolekcijų namuose Pavilny. Laikas buvo itin nuostabus. Ištrūkome iš kasdienių darbų, klausėmės įdomių kun. Vytauto Sadausko SJ konferencijų, žiūrėjome filmą „Tyla“, asmeninėje maldoje apmąstėme kun. Vytauto išsakytas mintis apie Dangaus Karalystę, šv. Mišių aukoje pavedėme Dievui save ir bendruomenę, kad visada vieni kitiems būtume gerumo, pasitikėjimo bei vienybės dovana.

Kapelionas kun. Tomas

Gruodžio 5 dieną Panevėžio Saulėtekio progimnazijoje vyko konkursas „Dovanokime viltį gyventi“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos 8a ir 8c klasės mokiniai. Konkurso tikslas – skatinti mokyklų bendruomenių narių domėjimąsi kraujo ir organų donoryste, bei kraujo donorystės poveikiu sveikatai. Mokinių komanda konkurso metu pateikė plakatą, atsakinėjo į testo klausimus bei pristatė kūrybinę užduotį apie neatlygintiną kraujo ir organų donorystę. Komandai pavyko surinkti daugiausiai taškų ir užimti I-ąją vietą. Mokiniams buvo įteikti ne tik padėkos raštai, bet ir laimėtas pagrindinis prizas – ekskursija į Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejų bei lazertrono turnyras.

Biologijos mokytoja Neringa Garuckienė  

Gruodžio 3 dieną šeštokai , padedami sesės Vitalijos, stengėsi  išsiaiškinti, ką žmonės mąsto apie gyvenimą, kada gyvenimas teikia džiaugsmą, o kada tenka liūdėti. Skaitydami Evangelijos ištraukas, bandė išsiaiškinti Jėzaus požiūrį į gyvenimą ir kaip jiems sekasi laikytis to požiūrio, su kokiais sunkumais susiduria. Kiekvienas mokinys  parengė lankstinuką „Gyvenimas – didžiausia Dievo dovana“.

Klasės auklėtoja Vida Rudokienė

Gruodžio 7 dieną mes, 7a klaės mokiniai, praleidome vienuolyne Krikščioniškų vertybių dienoje. Dieną, kaip paprastai,  pradėjome malda ir susipažinimo žaidimu. Savo vertybes ir požiūrį į pasaulį vertinome atlikdami daugelį įvairių veiklų. Mūsų klasės didžiausia vertybe pasirodė esanti šeima. Galiausiai laikrodžiui rodant popietę, prasidėjo ruošimasis Šv. Mišioms. Dauguma mokinių priėjo išpažinties, pasimokėme keleto giesmių. Šv. Mišiose padėkojome už prabėgusią dieną, pasisėmėme jėgų ir palaimos ateinančiai savaitei.

7a klasės mokinė Ugnė Misevičiūtė

Gimnazijos choras dalyvavo Advento koncerte Šv. Juozapo senelių namuose.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Paskutinę šių metų mokslo dieną gimnazijos IIIc ir IVa klasių mokiniai (auklėtojos I.Savickienė ir V.Gaušienė) apsilankė, atrodo, gerai žinomoje, tačiau šioje kelionėje naujai atsivėrusioje Renesanso laikų Latvijoje. Įspūdingoje Bauskės Livonijos ordino pilyje mus pasitiko Kuršo hercogienė Ketler. Ji aprodė savo rezidencijos apartamentus, supažindino su 16a. apdarais ir papuošalais, o švenčių salėje dar ir pamokė Renesanso laikų šokių bei viduramžiško etiketo.

Rygą pasiekėme vakarėjant. Senamiestis nustebino puošnumu, džiugia kalėdine nuotaika ir...nuolat girdima lietuvių kalba. Gidas aprodė ne tik gražiausias sostinės vietas, bet ir nuvedė į viduramžius menančias Rygos gatveles, rūsius, turistų pilnas aikštes. Ekskursiją  baigėme pakilę į 27 viešbučio aukštą, iš kurio atsivėrė kvapą gniaužianti šviesomis pasipuošusi Latvijos sostinė.

Vakarą baigėme Nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame žiūrėjome Prokofjevo baletą „Romeo ir Džiuljeta“.

Mokyt. I.Savickienė, nuotraukos Pauliaus Bisigirsko III gc  

 

5b klasės mokiniai gruodžio 18 d. aplankė kalėdinį Vilnių. Ekskursijos metu aplankėme Vilniaus arkikatedros baziliką. Mūsų ekskursija su gide prasidėjo katedros požemiuose, kur karališkajame mauzoliejuje ir kriptose palaidoti Vilniaus vyskupai, Lietuvos valdovai ir didikai. Aplankėme puošniausią barokinę šv. Kazimiero koplyčią, kurioje ilsisi Lietuvos ir jaunimo globėjas šv. Kazimieras.

Bažnytinio paveldo muziejuje apžiūrėjome katedros lobyną, kuris atspindi Lietuvos krikščioniško tikėjimo, kultūros ir visuomenės gyvenimo istoriją. Iš gidės pasakojimo sužinojome, kad Vilniaus katedros lobynas yra ne tik unikalus įvairių amžių ir skirtingų stilių bažnytinio meno paveldas, bet ir pats seniausias ir gausiausias iš visų LDK bažnyčiose saugotų lobynų.

Pasivaikščioję po Vilniaus senamiestį apžiūrėjome kalėdinę eglutę, aplankėme kalėdinę mugę ir pramogavome Skyparke.

5b kl. auklėtoja Audronė Survilienė  

Sveikiname 30-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (8–12 kl.) Panevėžio miesto etapo nugalėtojus:

 • Matą Rožėną Ib gimn. klasė – I vieta jaunesniųjų grupėje;
 • Andrių Gražį IV gimn. klasė – II vieta vyresniųjų grupėje;
 • Miką Palujanską IV gimn. klasė –II vieta vyresniųjų grupėje.

Mokytojai Irma Lažauskienė ir Alfredas Vasiliauskas

Gruodžio mėnesį gimnazijos penktųjų klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Kalėdinė dovana augintiniui". Savo dosnumu noriai dalinosi ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai.

Vaikai buvo labai aktyvūs ir dovanojo viską, ko labiausiai reikia Panevėžio gyvūnų globos draugijai: kraiką katėms, šiukšlių maišus, pirštines, popierinius rankšluosčius, valymo priemones, vitaminus, priemones nuo erkių ir blusų, patiesalus, maistą.

Tėveliai padėjo mums nuvežti maistą ir gyvūnų priežiūrai skirtas priemones į gyvūnų globos draugiją. Mes ne tik aplankėme globos namuose gyvenančius gyvūnus, bet ir susitikome su ten talkininkaujančiais savanoriais, susipažinome su jų atliekamais darbais. Smagu, kad yra žmonių, kurie nėra abejingi žiemą be šeimininkų gyvenantiems šuniukams ar katytėms. Gera buvo suteikti gyvūnėliams nors truputį džiaugsmo, nes gyvenant be šeimininkų jiems trūksta ne tik maisto, bet ir žmogaus artumo bei meilės. O mes savo atvykimu suteikėme jiems nors truputį džiaugsmo.

5b kl. auklėtoja Audronė Survilienė  

2018 m. gruodžio 14 d. J. Balčikonio gimnazijoje pagerbti ir apdovanoti miesto bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų 2017–2018 mokslo metų tarptautinių ir respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų prizininkai, meninės krypties konkursų ir festivalių prizininkai bei laureatai.

Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokinės Rusnė Šipelytė (mokyt. Audronė Survilienė, Irena Savickienė), Justina Cicilionytė, Viltė Zaveckaitė, Viktorija Matulevičiūtė bei Faustas Butnoris (mokyt. Janina Bardauskienė) išrinkti tarp visų geriausių miesto mokinių.

Gimnazijos gabiausiuosius pasveikino ir atminimo dovanėles įteikė Panevėžio miesto mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Petras Luomanas.

Parengė Stasys Skrebys  

 

Gimnazijoje vyko Adventinė popietė mokytojams ir darbuotojams.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Advento popietė - „Šv. Kalėdos mano širdyje".

Nuotraukos Stasio Skrebio

Paieška svetainėje

Asmens duomenų apsauga

Svetainės senesnė versija

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Erasmus+ projektas

Facebook

Fotogalerija. Liepa 2019

Foto. Atestatų įteikimo šventė

Foto. Daugiausiai šimtukų surinkusių abiturientų pagerbimo šventė

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas