9.jpg

Svarbi informacija

» 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
» Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
» Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti      bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
» Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
» Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.


Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

  1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

 

KAIP IR KASMET DIDŽIUOJAMĖS ABITURIENTŲ PASIEKIMAIS IR SVEIKINAME GIMNAZISTUS, IŠLAIKIUSIUS VBE AUKŠČIAUSIAIS ĮVERTINIMAIS

VBE aukščiausi įvertinimai - ŠIMTUKAI
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Viltė Zaveckaitė
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Iva Cimbalaitė, Laurynas Glinskis, Andrius Gražys, Silvija Keraitytė, Karolis Kriaupa, Mikas Palujanskas, Dominykas Rezgys, Marius Užkurėlis
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Mikas Palujanskas
CHEMIJOS: Kamilė Jasnauskaitė
Įvertinimai nuo 99 iki 90
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Silvija Keraitytė, Laura Nuobaraitė, Mikas Palujanskas, Ainė Šimoliūnaitė
MATEMATIKOSKotryna Grigaitė, Kamilė Jasnauskaitė, Augustė Lieponytė, Domantas Žumbakys
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Viltė Bijanskytė, Kotryna Grigaitė, Eimantas Jarmolavičius, Martynas Lekavičius, Augustė Lieponytė, Daumantas Mažylis, Laura Nuobaraitė, Gaudentas Rožėnas, Rokas Selelionis, Indrė Stasiūnaitytė, Ainė Šimoliūnaitė, Goda Vaitukaitytė, Arnas Vingilis, Viltė Zaveckaitė
BIOLOGIJOS: Augustė Lieponytė
FIZIKOS: Mikas Palujanskas
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Andrius Gražys, Silvija Keraitytė
ISTORIJOS: Indrė Stasiūnaitytė
CHEMIJOSDomantas Žumbakys
Visi 89 gimnazijos XVIII laidos abiturientai sėkmingai baigė gimnaziją ir jiems visiems buvo įteikti Brandos atestatai.
Brandos atestatai su pagyrimu įteikti Kotrynai Grigaitei, Silvijai Keraitytei ir Mikui Palujanskui. 


 

KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Dėl uniformų

Uniformos bus pagamintos rugpjūčio 22 d.

Atsiėmimo laikas:

9.00 - 10.00  būsimieji pirmokai
10.00 - 13.00  visų klasių mokiniai

Neužsisakę uniformų gali tai padaryti internetinėje svetainėje: www.majoris.lt arba įsigyti uniformų parduotuvėje „Manovita" Panevėžyje, Klaipėdos g. 36.

ERASMUS+ projekto baigiamasis susitikimas Bordo mieste

Prancūzijos regionas Akvitanija su jame esančiu Bordo miestu garsėja vyno ūkiais. Sąnašinis dirvožemis sukūrė palankias sąlygas augti Merlot vynuogėms jau romėnų laikais. Visur Bordo mieste galima pamatyti reklamuojamą raudonąjį vyną. Tokį miestą išvydome ir mes, K. Paltaroko gimnazijos nariai, atvykę į paskutinį Erasmus+ projekto MES SKATINAME INTEGRACIJĄ partnerių susitikimą.

Šio susitikimo tikslas – dalyvauti daugiakultūrinėje šventėje, kurioje pristatėme savo šalies maisto produktus, dainą bei pasakojome prancūziškai apie savo ryšį su projektu bei jo įtaką mokiniams. Prancūzų mokyklos College DAquitaine koordinatorius Franck Curely supažindino su populiariomis Bordo vietomis bei jo apylinkėmis. Gėrėjomis nuostabiais miesto pastatais, vaikščiojom po nacionalinį parką, lipom į Pilat smėlio kopą, kad pamatytume Atlanto vandenyną, klausėmės pasakojimo apie vyndarystę Saint Emillono viduramžiškame miestelyje. Mokykloje mokėmės prancūziškų dainų, pritariant koordinatoriaus Curely gitarai.

Penktadienį atėjo ilgai lauktoji šventės diena. Drauge su kitais partneriais supjaustėme savo baltą varškės sūrį, juodą ruginę duoną su linų sėmenimis bei padėjome šakotį, kuris traukė prancūzų mokinukus kaip magnetas. Nedidukai vaikai iš pradžių nedrąsiai klausinėjo, kas čia per valgis, iš ko jis pagamintas ir teiravosi, kada pradėsime degustaciją. Šalia mūsų stalo portugališkas gėrybes dėliojo partneriai iš Santa Marija De Feira miesto mokyklos. Italai iš Bergamo miesto ruošė savo regionui būdingą kukurūzų patiekalą ir pjaustė sūrius. Tuo tarpu vokiečiai iš Vaimaro miesto Marijos gimnazijos nuklojo stalą įvairiomis dešrelėmis bei Pumpernikelio juodos duonos gabalėliais. Vengrai iš Budapešto Fazori gimnazijos  jau buvo išdėstę papriką ir saliami dešrą, na o švedai iš Striomstado gimnazijos, žinoma, atsivežė silkės ir bruknių uogienės. Prancūzai labai aktyviai lankė mūsų stalus ir klausinėjo apie produktus. Lietuvišką sūrį valgė labai atsargiai iš pradžių, bet vėliau prašė dar ir dar. Akvitanijos koledže Bordo mieste mokosi trečdalis imigrantų, kas ir krito į akis, bet visus jungė bendras šventės jausmas ir pakili nuotaika.

Kai visi projekto partneriai buvo pakviesti dainuoti „Odės džiaugsmui”, abejingų neliko. Džiaugsmas atsispindėjo kiekvieno veide ir norėjosi traukti kartu su mokiniais. Dainą atliko vokiečių kalba. Tekstą mokiniai turėjo pasiruošę. Šventės kulminacija tapo Erasmus+ partnerių dainos ir šokiai iš savo šalių. Portugalai vaizdavo jūrą ir atliko ilgesingąją fado dainą, vengrai ir italai dainavo populiarias jaunimo dainas ir sulaukė pritarimo iš žiūrovų, o švedai pakvietė visus į bendrą ratą švediškam šokiui.

Džiugu, kad daugiakultūrinė šventė pavyko ir pritraukė  daug žiūrovų. Tikimės, kad prancūzų tėvai ir mokyklos moksleiviai ilgai atsimins šį projekto renginį. Svarbu, kad mes Europoje dar išsaugoję savo tapatumą ir mokame vertinti draugystę bei bendrystę. Mokiniai susidraugavo ir buvo sunku bei graudu atsisveikinti, kai šventė baigėsi prancūzų mokinių tėveliai pateikė įvairių kepinių ir sumuštinių, kad pasistiprintume.

Sėkmingai parskridome iš Bordo ir ilgai prisiminsime integracijos šventę. Šis žodis įgavo realų pavidalą Erasmus+ projekto dėka. Projekto šalių koordinatoriai jau planuoja teikti paraišką 2019-2021 metams. Būsimo projekto tema būtų apie mitybą ir sveikatą.

Projekto koordinatorė Meilutė Balbieriūtė, nuotraukos Aleksandro Kuzmicko

Paieška svetainėje

Asmens duomenų apsauga

Svetainės senesnė versija

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Erasmus+ projektas

Facebook

Fotogalerija. Liepa 2019

Foto. Atestatų įteikimo šventė

Foto. Daugiausiai šimtukų surinkusių abiturientų pagerbimo šventė

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas