Priimami prašymai į gimnazijos 5 - 9 klases 2019-2020 m. m.

• » 2018 m. sausio 1 d. Kazimiero Paltaroko gimnazija tapo nevalstybine (privačia) ugdymo įstaiga, kurios steigėjas – Panevėžio vyskupijos kurija.
  • » Gimnazija teikia pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą (1-8, I-IV gimn. kl.) Mokymas grindžiamas krikščioniškomis vertybėmis, religinis auklėjimas – svarbi pedagoginio proceso dalis.
  • » Naujas gimnazijos statusas atveria platesnes ugdymo galimybes, leidžia sukurti geresnes mokymosi sąlygas: sukomplektuoti mažesnes klases, įkurti integralios dienos grupę pradinukams, užsienio kalbos mokymą pradėti nuo pirmos klasės, ugdyti bendruomeniškumą, pagarbą ir toleranciją, užtikrinti mokinių saugumą, suburti katalikiškas šeimas.
  • » Mokestis už mokymąsi gimnazijoje – 8 eurai per mėnesį.
  • » Surinkti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui, kultūrinės ir pažintinės veiklos organizavimui, naujų mokymo erdvių kūrimui, mokymo priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mokyklos, sukuriančios didžiausią pridėtinę vertę

Pirmą kartą Lietuvoje atliktas tyrimas, kokios mokyklos sukuria aukščiausią pridėtinę vertę, tai yra garantuoja ne tik aukštais akademiniais rodikliais išsiskiriančią aplinką, bet ir užtikrina gerą atmosferą, puikius tarpusavio santykius ir padeda kiekvienam vaikui patirti asmeninę mokymosi sėkmę. Deja, kaip rodo tyrimai, tokių mokyklų iš 1200 tėra tik 21. Dauguma šalies mokyklų arba geba pasiekti puikių akademinių rezultatų, arba tik išsiskiria gera atmosfera, bet mokinių pasiekimai tragiški. Abu dalykus geba suderinti tik šios gimnazijos:

1. Vilniaus Š. Aleichemo ORT gimnazija
  2. Vilniaus Gabijos gimnazija
  3. Kauno B. Brazdžionio mokykla
  4. LSMU gimnazija
  5. Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija
  6. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
  7. Platelių gimnazija.
  8. Neringos gimnazija

Skaitykite daugiau...

Dėl uniformų

Uniformos bus matuojamos birželio 5d. (trečiadienį)

13.30 – 14.30 pradinių klasių mokiniams.
14.30 – 17.00 – visų klasių mokiniams.

Būsimieji pirmokai:

1a klasė - 17.00 – 17.30
1b klasė - 17.30 – 18.00
1c klasė - 18.30 – 19.00

Mus aptarnauja UAB „Majoris ir partneriai“. Apie aptarnaujančią įmonę, jų gaminius, dydžius, gaminių kainas rasite internetiniame puslapyje: www.majoris.lt

Užsakant uniformą reikia sumokėti avansą (10-20 Eurų). Uniformos bus pagamintos rugpjūčio pabaigoje. Informacija apie uniformų pagaminimo laiką skelbsime birželio mėnesį gimnazijos internetiniame puslapyje: www.paltarokogimnazija.lt

Šiltuoju metų laiku vietoj megztinio ar švarko galima dėvėti Polo marškinėlius, kurių galima nusipirkti UAB „Manovita“ parduotuvėje (Klaipėdos g. 36) Panevėžyje, tel. (8 45) 463596, mob. Tel. 8 648 39991. Darbo laikas: antradienis – penktadienis 10:00 – 18:00 val., šeštadienis – 9:00 – 15:00 val.

Birželio mėnesį ir visą vasarą veiks dėvėtų uniformų turgelis. Jei norite parduoti seną, bet dar tinkamą dėvėti uniformą, atneškite ją į gimnaziją. Parduodama uniforma turi būti ant pakabos, prie jos prisegta kaina, bei parduodančio asmens telefono numeris, klasė. Taip pat laukiame ir tų, kurie išaugtas uniformas norite tiesiog padovanoti. Dėl uniformų kreiptis į gimnazijos administratorę (budinčiąją prie rūbinės)

Pirmokams pamokėlės

Būsimųjų pirmokų tėvelių dėmesiui

Būsimųjų pirmokų pamokėlės vyks 2019 m. birželio 5-6 d. 17.30 – 19.00 val.
Priemonės reikalingos pamokėlėms: piešimo priemonės (paprastas pieštukas, trintukas, spalvoti pieštukai, flomasteriai, piešimo popierius), mokyklinės žirklutės, sausi klijai.

Maloniai laukiame būsimųjų mokinukų

Ugdymas karjerai

2018 metais lapkričio 29 dieną II – IV gimnazijos klasių 44 mokiniai vyko į Mykolo Romerio Universitetą, kur vyko atvirų durų diena „Paskaitos, kurios VEŽA“. Mokiniai galėjo pasirinkti iš daugybės siūlomų paskaitų bei dalyvauti eksperimente „Valdyk save – valdyk pasaulį“, kuriame mokėsi pažinti save.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė šios paskaitos: „Ar įvertini kas gali būti dėl šiuo metu talpinamos asmeninės informacijos socialiniuose tinkluose“, Kriminalistas. Kaip juo tampama? Nuotykių pilna profesija ar juodas darbas?“, „Reklamų kova be taisyklių – išsirink arba mirk“. Daugiausiai vaikinų dėmesio sulaukusi paskaita - „Šauk pirmas – geriau 12 prisiekusių, nei 6 nešantys tavo karstą“, kurioje ilgametę patirtį turintis teisininkas mokė kada reikia naudoti savigynos metodus ir į ką reikia atkreipti dėmesį, kad vietoj nukentėjusiųjų netaptume kaltinamaisiais.

Na, o visos dienos kulminacija buvo visiems puikiai žinomo atlikėjo – Andriaus Mamontovo – paskaita, kuri buvo pilna jo paties gyvenimo patirties, pakilimų ir klystkelių, kurie Andriui Mamontovui padėjo atrasti save, bei pasirinkti tokį gyvenimo kelią, kuriame jis jaučiasi puikiai. Andrius Mamontovas taip pat padovanojo visiems atvykusiems keletą savo dainų.

Viešnagė Mykolo Romerio Universitete mokiniams paliko labai gerą įspūdį bei atsakė į daugelį jiems iškilusių klausimų.

Socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė ir psichologė Ingrida  Jezdauskienė

Puslapis 1 iš 2

Fotogalerija. Gegužė 2019

Foto. Nuskambėjo paskutinis skambutis