RUGSĖJO 2-OJI - Mokslo ir žinių diena „Tegul žydi laisvė“

RUGSĖJO 2-OJI

8.45 val.    6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.
9.00 val.   Šventinis minėjimas 6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
9.45 val.    2-5 klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.

10.00 val. Šventinis minėjimas 2-5 klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
10.20 val.   IV gimnazijos klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamoka.

10.45 val.  1 klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamokėlė.
10.45 val.  III gimnazijos klasių mokinių pirmoji pamoka su auklėtojais.
11.20 val.  IV gimnazijos klasių mokiniai sveikina pirmokus klasėse ir palydi į gimnazijos kieme vyksiantį šventinį minėjimą.
11.30 val. Šventinis minėjimas 1, III-IV gimnazijos  klasių mokiniams.
12.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 1 klasių ir III-IV gimnazijos klasių mokiniams.

RUGSĖJO 3-OJI

8.00 val.    Klasių valandėlės 1-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 2-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Klasių valandėlės III-IV gimnazijos klasių mokiniams.
10.00 val.  Klasių valandėlės 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.
11.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.

KAIP IR KASMET DIDŽIUOJAMĖS ABITURIENTŲ PASIEKIMAIS IR SVEIKINAME GIMNAZISTUS, IŠLAIKIUSIUS VBE AUKŠČIAUSIAIS ĮVERTINIMAIS

VBE aukščiausi įvertinimai - ŠIMTUKAI
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Viltė Zaveckaitė
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Iva Cimbalaitė, Laurynas Glinskis, Andrius Gražys, Silvija Keraitytė, Karolis Kriaupa, Mikas Palujanskas, Dominykas Rezgys, Marius Užkurėlis
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Mikas Palujanskas
CHEMIJOS: Kamilė Jasnauskaitė
Įvertinimai nuo 99 iki 90
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Silvija Keraitytė, Laura Nuobaraitė, Mikas Palujanskas, Ainė Šimoliūnaitė
MATEMATIKOSKotryna Grigaitė, Kamilė Jasnauskaitė, Augustė Lieponytė, Domantas Žumbakys
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Viltė Bijanskytė, Kotryna Grigaitė, Eimantas Jarmolavičius, Martynas Lekavičius, Augustė Lieponytė, Daumantas Mažylis, Laura Nuobaraitė, Gaudentas Rožėnas, Rokas Selelionis, Indrė Stasiūnaitytė, Ainė Šimoliūnaitė, Goda Vaitukaitytė, Arnas Vingilis, Viltė Zaveckaitė
BIOLOGIJOS: Augustė Lieponytė
FIZIKOS: Mikas Palujanskas
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Andrius Gražys, Silvija Keraitytė
ISTORIJOS: Indrė Stasiūnaitytė
CHEMIJOSDomantas Žumbakys
Visi 89 gimnazijos XVIII laidos abiturientai sėkmingai baigė gimnaziją ir jiems visiems buvo įteikti Brandos atestatai.
Brandos atestatai su pagyrimu įteikti Kotrynai Grigaitei, Silvijai Keraitytei ir Mikui Palujanskui.

KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

MRU atvirų durų diena „Paskaitos, kurios VEŽA“

2018 metais lapkričio 29 dieną II – IV gimnazijos klasių 44 mokiniai vyko į Mykolo Romerio Universitetą, kur vyko atvirų durų diena „Paskaitos, kurios VEŽA“. Mokiniai galėjo pasirinkti iš daugybės siūlomų paskaitų bei dalyvauti eksperimente „Valdyk save – valdyk pasaulį“, kuriame mokėsi pažinti save.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė šios paskaitos: „Ar įvertini kas gali būti dėl šiuo metu talpinamos asmeninės informacijos socialiniuose tinkluose“, Kriminalistas. Kaip juo tampama? Nuotykių pilna profesija ar juodas darbas?“, „Reklamų kova be taisyklių – išsirink arba mirk“. Daugiausiai vaikinų dėmesio sulaukusi paskaita - „Šauk pirmas – geriau 12 prisiekusių, nei 6 nešantys tavo karstą“, kurioje ilgametę patirtį turintis teisininkas mokė kada reikia naudoti savigynos metodus ir į ką reikia atkreipti dėmesį, kad vietoj nukentėjusiųjų netaptume kaltinamaisiais.

Na, o visos dienos kulminacija buvo visiems puikiai žinomo atlikėjo – Andriaus Mamontovo – paskaita, kuri buvo pilna jo paties gyvenimo patirties, pakilimų ir klystkelių, kurie Andriui Mamontovui padėjo atrasti save, bei pasirinkti tokį gyvenimo kelią, kuriame jis jaučiasi puikiai. Andrius Mamontovas taip pat padovanojo visiems atvykusiems keletą savo dainų.

Viešnagė Mykolo Romerio Universitete mokiniams paliko labai gerą įspūdį bei atsakė į daugelį jiems iškilusių klausimų.

Socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė ir psichologė Ingrida  Jezdauskienė

Fotogalerija. Liepa 2019

Foto. Atestatų įteikimo šventė

Foto. Daugiausiai šimtukų surinkusių abiturientų pagerbimo šventė