RUGSĖJO 2-OJI - Mokslo ir žinių diena „Tegul žydi laisvė“

RUGSĖJO 2-OJI

8.45 val.    6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.
9.00 val.   Šventinis minėjimas 6-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
9.45 val.    2-5 klasių mokiniai renkasi prie gimnazijos.

10.00 val. Šventinis minėjimas 2-5 klasių mokiniams. Pirmoji pamoka klasėse su auklėtojais.
10.20 val.   IV gimnazijos klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamoka.

10.45 val.  1 klasių mokiniai renkasi klasėse. Pirmoji pamokėlė.
10.45 val.  III gimnazijos klasių mokinių pirmoji pamoka su auklėtojais.
11.20 val.  IV gimnazijos klasių mokiniai sveikina pirmokus klasėse ir palydi į gimnazijos kieme vyksiantį šventinį minėjimą.
11.30 val. Šventinis minėjimas 1, III-IV gimnazijos  klasių mokiniams.
12.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 1 klasių ir III-IV gimnazijos klasių mokiniams.

RUGSĖJO 3-OJI

8.00 val.    Klasių valandėlės 1-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 2-7 klasių mokiniams.
9.00 val.    Klasių valandėlės III-IV gimnazijos klasių mokiniams.
10.00 val.  Klasių valandėlės 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.
11.00 val.  Šv. Mišios Kristaus Karaliaus katedroje 8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.

KAIP IR KASMET DIDŽIUOJAMĖS ABITURIENTŲ PASIEKIMAIS IR SVEIKINAME GIMNAZISTUS, IŠLAIKIUSIUS VBE AUKŠČIAUSIAIS ĮVERTINIMAIS

VBE aukščiausi įvertinimai - ŠIMTUKAI
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Viltė Zaveckaitė
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Iva Cimbalaitė, Laurynas Glinskis, Andrius Gražys, Silvija Keraitytė, Karolis Kriaupa, Mikas Palujanskas, Dominykas Rezgys, Marius Užkurėlis
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Mikas Palujanskas
CHEMIJOS: Kamilė Jasnauskaitė
Įvertinimai nuo 99 iki 90
LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS: Silvija Keraitytė, Laura Nuobaraitė, Mikas Palujanskas, Ainė Šimoliūnaitė
MATEMATIKOSKotryna Grigaitė, Kamilė Jasnauskaitė, Augustė Lieponytė, Domantas Žumbakys
UŽSIENIO KALBOS (ANGLŲ): Viltė Bijanskytė, Kotryna Grigaitė, Eimantas Jarmolavičius, Martynas Lekavičius, Augustė Lieponytė, Daumantas Mažylis, Laura Nuobaraitė, Gaudentas Rožėnas, Rokas Selelionis, Indrė Stasiūnaitytė, Ainė Šimoliūnaitė, Goda Vaitukaitytė, Arnas Vingilis, Viltė Zaveckaitė
BIOLOGIJOS: Augustė Lieponytė
FIZIKOS: Mikas Palujanskas
INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ: Andrius Gražys, Silvija Keraitytė
ISTORIJOS: Indrė Stasiūnaitytė
CHEMIJOSDomantas Žumbakys
Visi 89 gimnazijos XVIII laidos abiturientai sėkmingai baigė gimnaziją ir jiems visiems buvo įteikti Brandos atestatai.
Brandos atestatai su pagyrimu įteikti Kotrynai Grigaitei, Silvijai Keraitytei ir Mikui Palujanskui.

KVIEČIA „UNIFORMŲ TURGELIS"

Kviečiame tėvelius į „Uniformų turgelį", norinčius parduoti arba dovanoti dėvėtas mokyklines uniformas. Jas reikia atnešti į gimnaziją nurodant uniformos (sarafano, megztinio, švarko) kainą ir telefono numerį. Uniformos turi būti švarios. Kreiptis į budėtoją (1 aukštas). Dėvėtų uniformų pardavimas, pirkimas, dovanojimas vyks visą vasarą.

Įsteigta VGTU klasė gimnazijoje

Pagal 2015 m. gegužės 12 d. pasirašytą bendradarbiavimo sutartį tarp Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė. Mokytis šioje klasėje gali pageidauti būsimųjų I gimnazijos klasių mokiniai. Mūsų gimnazijoje tiksliųjų ir gamtos mokslų žinias šioje klasėje pasiryžo gilinti   24 I gimnazijos klasių mokiniai.

VGTU klasės misija – ugdyti pilietiškai atsakingą, kūrybingą, konkurencingą, mokslui ir naujausioms technologijoms bei kultūros vertybėms imlią asmenybę.

VGTU klasių mokiniams suteikiama galimybė:

• klausytis universiteto dėstytojų paskaitų matematikos, ekonomikos, chemijos, fizikos, braižybos, informacinių technologijų ir kitų mokomųjų dalykų temomis;
  • atlikti praktinius ir laboratorinius darbus VGTU fizikos, chemijos laboratorijose, inžinerinės grafikos bei informacinių sistemų katedrų auditorijose;
  • supažindinti su universitete vykdomomis studijomis, įdomesniais moksliniais tyrimais;
  • rengti projektus bendradarbiaujant su studentais ir dėstytojais, juos pristatyti universitete rengiamose studentų  mokslinėse konferencijose;
  • naudotis VGTU mokymo baze, laboratorijomis ir jų įranga;
  • susipažinti su studijų programomis, mokymosi procesu ir galimybėmis VGTU universitete;
  • sužinoti naujausią informaciją apie bendrojo priėmimo sąlygas ir tvarką.

Mokslo metų pabaigoje mokiniams įteikiami pažymėjimai, liudijantys apie Vilniaus Gedimino technikos universitete įgytas žinias.

Kviečiu būsimuosius I gimn. klasių mokinius, kurie nori giliau pažinti matematikos, gamtos mokslų, informacinių technologijų dėstomus dalykus, išbandyti juos praktiškai,  įsitraukti į VGTU klasės veiklą.

Didžiausias profesinio tobulėjimo ir profesinės karjeros perspektyvos yra matematikos, gamtos mokslų, informacinių technologijų srityse.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Kazakevičienė

Motyvacinis laiškas Atsisiųsti...

Fotogalerija. Liepa 2019

Foto. Atestatų įteikimo šventė