3.jpg

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) tęsia dalyvavimą Panevėžio miesto savivaldybės inicijuotame jaunimo profesinio orientavimo projekte. Kaip pernai, taip ir šiais mokslo metais, įstaigos atstovai 2018- 11- 15 susitiko su  gimnazijos II-III gimnazijinių klasių mokiniais ir jiems pasakojo apie privalomojo sveikatos draudimo (PSD) sistemą, jos principus, įmokų mokėjimo tvarką, draudimo galimybes, Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK) svarbą. Tuo pačiu trumpai pristatė ligonių kasų veiklą ir struktūrą.

Socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė

Lapkričio 22 d I-os gimnazijos klasės VGTU grupės mokiniai, lydimi fizikos mokytojos Dalios Dambrauskienės, pirmą kartą lankėsi VGTU. Pažintis su universitetu prasidėjo nuo matematikos paskaitos, kurią skaitė matematinės statistikos katedros vedėjas doc. dr. Kazimieras Padvelskis. Dėstytojas vaizdžiai paaiškino, kaip spręsti tekstinius judėjimo uždavinius, kaip svarbu žinoti matematinius įrankius, nes jie reikalingi ne tik mokantis kitų dalykų, bet ir gyvenime. Po paskaitos vyko praktiniai užsiėmimai laboratorijose. Mokiniai susipažino su chemijos laboratorinių darbų technika, atliko fizikos laboratorinius darbus, t.y. nustatė laisvojo kritimo pagreičio vertę, dielektriko šilumos laidumo koeficientą, šildomo kietojo kūno ilgėjimo koeficientą, skersinių bangų sklidimo greitį stygoje. Diena VGTU baigėsi apsilankius medžiagų atsparumo tyrimo laboratorijoje, kur visi stebėjo, kaip keičiant milžiniškas apkrovas, tempiami arba gniuždomi plieno strypai. Mokiniai namo grįžo įgavę naujų praktinių fizikos, chemijos įgūdžių, įgiję žinių, patyrę įvairių įspūdžių.

Fizikos mokytoja Dalia Dambrauskienė  

Gimnazijos 7a klasės mokiniai 2018-11-22 dalyvavo nacionalinės karjeros savaitėje ir tiesioginės transliacijos metu stebėjo Alfo Ivanausko pranešimą „Maistas – tai ne tik tai, ką valgome. Jei būtų taip paprasta, neturėtume spręsti iššūkių, su kuriais susiduriame dabar. Kitaip tariant, visi valgytume vienodą maistą, nekiltų jokių sveikatos klausimų ir nereiktų kalbėti apie apribojimus bei draudimus ugdymo įstaigų maitinime.“

Alfas Ivanauskas, VMG idėjinis lyderis, papasakojo ir parodė, kaip kūrybiškai maisto ir maitinimosi klausimus mokytojai gali integruoti į skirtingas pamokas ir taip padėti vaikams per įvairias mokslo disciplinas atrasti maisto pasaulį.

Socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė

Kviečiame dovanoti knygas mūsų gimnazijos J.Juodelio bibliotekai. Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms. Kurkime akciją „Knygų Kalėdos“ kartu!

Akcija vyks iki sausio 6 dienos. Plačiau

Gimnazijos bibliotekininkės: Živilė Čipienė, Lionė Tartilaitė.

Panevėžio miesto Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko renginys Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti TOLERANCIJOS RAKTAS. Jame dalyvavo Panevėžio Pradinės mokyklos trečiokų klasė ir Kazimiero Paltaroko 3c klasės mokiniai, kurie parengė spektakliuką „Daržovių ginčas“. Renginį organizavo bibliotekos darbuotojas Virginijus Benašas. Jis mokiniams pasiūlė labai įdomias temas: „Tolerancija veido spalvai“, „Tolerancija kelyje“, „Nelaisvė Laisvės aikštėje“, „Kurmiai ir žmogus“, „Dirbtinio intelekto grėsmė“, „Ar mūsų biblioteka tolerantiška lankytojams“, „Raktas į širdį“. Pasiskirstę grupėmis, mokiniai pasirinko temą, diskutavo, atliko užduotis ir  rengė pristatymus.

 Virginijus Benašas apibendrino renginį: TOLERANCIJOS RAKTAS – ne tik puikiai atrakina žmonių mintis, širdį, jausmus ir įsileidžia šalia esantį kitokį žmogų savo išvaizda, požiūriu, elgesiu, bet ir padeda atsiskleisti  pakantumui, supratimui, draugiškumui, pagarbai ir kitoms žmogaus savybėms.

Mokytoja Aina Cimermonienė  

Mūsų gimnazijos mišrus choras dalyvavo XII-tame respublikiniame religinės muzikos ir meno festivalyje - konkurse skirtame religinės muzikos, poezijos ir chorų globėjai šv. Cecelijai. Choro vadovė Jecinta Garbaliauskienė, koncertmeisterė Lina Kairytė.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Lapkričio 9 dieną 5d klasės mokiniai dalyvavo krikščioniškųjų vertybių ugdymo dienoje, jiems padėjo sesuo Vitalija. Mokiniai įvairiais metodais ir veiklomis bandė labiau pažinti save ir savo klasės draugus, mokėsi atidumo kitam, draugiškumo, gebėjimo labiau įsigilinti į kito žmogaus galimybes ir ribas, suvokti elgesio priežastis, drauge kurti bendrą buvimą ir stiprėti klasės bendruomenei. 

5d klasės auklėtoja Rima Vaišnorienė  

Lapkričio 29-ąją Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) paskelbė ir apdovanojo 2018 m. spalio mėnesį organizuotos viktorinos apie sveikatos draudimą, skirtos 9–11 klasių (I–III gimnazijų klasių) mokiniams, nugalėtojus. 9 iš dešimties nugalėtojų – Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai. Mūsų gimnazijos gimnazistai trečius metus susižėrė didžiąją dalį pagrindinių prizų.

Panevėžio TLK viktorinos nugalėtojais tapo Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai, surinkę po 33–32 taškus: Gabija Leonaitė (IIIa kl.); Ieva Markevičiūtė (IIIa kl.); Fausta Semėnaitė (IIIb kl.); Akvilė Vilutytė (IIIc kl.); Gabrielė Aputytė (IIIc kl.); Rusnė Šipelytė (IIIc kl.); Deimantė Šliogerytė (IIIc kl.); Rusnė Breivytė (IIa kl.); Fausta Pikauskaitė (IIa kl.). Taip pat nugalėtoju buvo paskelbtas Romanas Velgus, Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos III kl. mokinys, surinkę 32 taškus.

Paskatinamieji prizai skirti dalyviams, surinkusiems po 31 tašką. Iš mūsų gimnazijos prizus gavo Neringa Teresevičiūtė (III kl.); Gabija Kabečiūėi (II kl.).

Panevėžiečiams viktorinos nugalėtojams ir paskatinamųjų prizų laimėtojams buvo įteikti Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštai ir prizai. Padėkos ir prizai už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje, atsižvelgiant į daugelio dalyvių pasiektus laimėjimus, įteikti Kazimiero Paltaroko gimnazijos kūno kultūros mokytojai V. Karanauskaitei ir VSP specialistei S. Dolgovai.

Sekmadienį Kaune vyko LR Prezidento taurės finalinis sveikatos vertinimo konkursas EURO FIT -2018, į kurį atvyko geriausi Lietuvos moksleiviai , besivaržantys trijose amžiaus grupėse. Visiems mokiniams reikėjo varžytis demonstruojant plaštakų jėgą, liemens lankstumą, pilvo raumenų jėgos ištvermę, kyboti ant skersinio sulenktomis rankomis ir bėgti 1000 m.

Jauniausioje amžiaus grupėje startavo du mūsų gimnazijos moksleiviai iš 7a klasės – Arnas Strikulys (IV vieta) ir Salvijus Strolė(III vieta). Vyresnėje grupėje konkurse dalyvavo IIa gimnazijos mokinys Matas Mickus. Geriausiai sekėsi vyriausios amžiaus grupės dalyvei, IVc gimnazijos klasės mokinei Elenai Valkiūnaitei. Ji savo grupėje laimėjo keturias rungtis ir iškovojo čempionės titulą.

Moksleivius specialiai šioms varžyboms rengė mokytojas Vasilijus Semčišinas.

Paieška svetainėje

Asmens duomenų apsauga

Svetainės senesnė versija

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Erasmus+ projektas

Facebook

Fotogalerija. Spalis 2019

Foto. Šiaurietiško ėjimo pamoka

Foto. Svečiuose moksleivių delegacija iš Japonijos Tojohaši 豊橋市 miesto

Foto. Netradicinė chemijos pamoka 8-10 klasėms „Sėkmingos klaidos – eksperimentai laboratorijoje“

Foto. 6b klasės Kultūros diena Druskininkuose

Foto.Trečių klasių viktorina „Blogai nuotaikai - Ne“

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas