2.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.20)
4. 11.20  -  12.05
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.05-12.35)
5. 12.35  –  13.20
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.20-13.35)
6. 13.35  –  14.20
7. 14.30  –  15.15
8. 15.20  –  16.05

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu


Pagalbos vaikams linija


Panevėžio kolegija

 

Facebook


Birželio 6 d. gimnazijoje lankėsi VGTU aplinkosaugos laboratorija. I gimnazijos klasės VGTU grupės mokiniai turėjo galimybę stebėti ir atlikti po tris laboratorinius bandymus: mobiliųjų telefonų elektromagnetinių lauko, oro taršos nustatymo, triukšmo lygio nustatymo tyrimus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R.Kazakevičienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Panevėžio Kristaus Karaliaus karedroje vyko šv.Mišios ir iškilmingas Kunigo Alfonso Lipniūno beatifikacijos bylos uždarymas.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Per praėjusius pandemijos paženklintus metus čia įvyko reikšmingi infrastruktūros pokyčiai. Rugsėjį mokinių laukia nauja moderni „SmartClass“ kalbų mokymosi klasė su inovatyviais techniniais ir programiniais įrenginiais, padedančiais aktyviai mokytis užsienio kalbų, gilinti gimtosios kalbos įgūdžius. Pabaigti rengti gamtos mokslų (fizikos ir chemijos) kabinetai, paruošiamieji kambariai, praktinio mokymo laboratorijos su modernia įranga, prietaisais ir priemonėmis. Daugelyje klasių ir kabinetų įrengtos išmaniosios lentos ir projektoriai, aprūpintos naujais kompiuteriais. Jau ne pirmi metai sėkmingu traukos centru yra dvi 3D klasės, kuriose įvairių dalykų dėstymas perkeliamas į skaitmeninę erdvę.

Džiaugiamės, kad gimnazija žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis – puikia investicija į kokybišką ugdymą. Tačiau labai svarbu ir mokinių laisvalaikis pertraukų metu, po pamokų. Todėl rugsėjį visus pasitiks atsinaujinusios ir kitos gimnazijos erdvės – suremontuoti koridoriai su poilsiui ir bendravimui skirtomis vietomis, televizoriais, vaizdo kameromis. Įrengta nauja sporto zona – treniruoklių aikštelė, skirta aktyviam poilsiui.

O svarbiausia – visų gimnazijos mokinių rugsėjį labai laukia visas modernias technologijas įvaldę, inovacijų ir gyvenimo pokyčių nesibaiminantys mokytojai, su viltimi kviečiantys visus pasitikti gimnazijos 30-ies metų jubiliejų.

Gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė  

Birželio 18 dieną susirinko gimnazijos mokiniai ir mokytojai į šventę  - pasidžiaugti laimėjimais, pasiekimais.

J.E. vyskupas Linas Vodopjanovas kalbėjo: „Prabėgo sunkūs mokslo metai. Jie pareikalavo didelio visų susikaupimo, pastangų. Dėkoju mokytojams už triūsą, kantrybę, juk reikėjo surasti būdus, kaip sudominti mokinius ir juos išmokyti. Dirbti daug daugiau nei įprastai. Džiaugiuosi mokiniais, kurie pasiekė laimėjimų, gerų įvertinimų konkursuose,“ Padėkojo mokytojams, daug metų dirbusiems mūsų mokykloje, o dabar jau paliekantiems gimnaziją.

Mokslo metus 2b klasės mokiniai baigė apsilankydami Alpakų ūkyje. Švelnios, gražios ir meilios alpakos mus pasitiko Medikonių kaimo sodyboje. Šiandien jos slėpėsi pavėsyje arba priiminėjo saulės vonias. Karštą vasaros dieną alpakos tikriausiai svajojo apie penktadienį laukiančią grožio šventę. Kirpėjai jas stilingai apkirps. Kadangi alpakos gyvena kalnuose, jos į uolas nusidildo nagus. Ūkyje auginamoms reikalingas dar ir pedikiūras. Taigi, jų laukia svarbi diena. Šeimininkė Renata mums mielai pristatė vardu kiekvieną alpaką, papasakojo apie jų auginimo ypatumus. Šie mieli gyvūnėliai meilai pešė žolę ar ėmė kitą maistelį iš mūsų rankų. Tai labai socialūs gyvūnai, linkę bendrauti su visais, kurie juos aplanko. Šalia alpakų ūkyje gyvena lamos ir ožiukai, kurie taip pat noriai su mumis bendravo. Lamos ateina tik tada, kai to nori pačios. Sulaukėme ir jų dėmesio. Teko pašerti ir jas. Pasigaminę suvenyrų, nusipynę iš alpakų vilnos draugystės apyrankes pilni naujų patirčių skubėjome džiaugtis vasaros malonumais. Kelionę po Lietuvą vasarą tęsime jau su tėveliais.

Mokytoja Rita 

Birželio 8 d. 2b klasės mokiniai po ilgo nuotolinio mokymosi išsiruošė į ekskursiją. Aplankėme Pasvalio Kraštotyros muziejų. Ekskursijos gidė pakvietė mus pakeliauti laiku ir labiau pažinti praeitį. Nusikėlėme į 1864 metus. Patyriminėje pamokoje tapome Slaptosios lietuviškos mokyklos mokytiniais. „Daraktorė" mokė skaityti iš senovinių knygų, rašyti žąsies plunksna ant medinių lentelių. Patys pasisiuvome sąsiuvinius. Nebuvo lengva į juos rašyti  metalinėmis plunksnomis, nes reikėjo atsargiai elgtis su rašalo buteliuku. Labai stengėmės teisingai užsirašyti naujus žodžius. Tačiau mūsų mokslus nutraukė įsiveržęs žandaras. Pasprukę nuo jo supratome, kokios pavojai ir bausmės laukė tų, kurie išdrįso skleisti lietuvišką žodį.

Po patyriminės pamokos aplankėme Pasvalio krašto smegduobes, Žaliąjį šaltinį, Girnų muziejų. Grįžome ne tik kupini naujų įspūdžių ir patirčių, bet ir sustiprinę savo klasės bendruomeniškumą. Pajutome, kaip smagu kartu keliauti.

Mokytoja Rita 

2c klasės mokiniai linksmai ir turiningai užbaigė nelengvus mokslo metus. Skaitė A. Lindgren „Pepė Ilgakojinė“, ruošėsi  susitikimui su  Pepe - viena garsiausių vaikiškų knygų personažų. Susitikime šmaikštavo, žaidė knygoje aprašytus žaidimus. Pepė  išradingai integravo naujo, išmanesnio pasaulio kūrimą. Visus sudomino eksperimentas - Slime gaminimas.

Paskutinę mokslo metų dieną lankėsi Pasvalio krašto muziejuje. Dalyvavo edukacinėje programoje „Slaptoji  lietuviška mokykla“. Persikėlę į 1874 metus - spaudos draudimo laikotarpį, sužinojo, kaip veikė slaptoji mokykla. Skaitė iš senovinės knygos, rašė žąsies ir metalinėmis plunksnomis ant medinių lentelių, bei pačių pasiūtuose sąsiuviniuose. Mokslus nutraukė įsiveržęs žandaras. Tuomet vaikai puolė dirbti įvairiausius ūkio darbus. Patys pabuvę teatralizuoto žaidimo dalyviais, suprato, kokie pavojai ir bausmės tekdavo išdrįsusiems skleisti lietuvišką žodį. Prasmingoje veikloje įgytos patirtys  labiau paskatins vaikus skaityti, domėtis istorija.

Mokytoja Kristina Tamauskienė 

2021 m. birželio 18 d. 13.00 val. Gimnazijos kieme vyks  Gimnazijos šviesuolių pagerbimo šventė. Kviečiame dalyvauti mokytojus, klasių auklėtojus, 2020-2021 m. m. 5-8, I-III gimnazijos klasių mokslo pirmūnus, olimpiadų, konkursų laureatus ir nugalėtojus, 5-8, I-II gimnazijos klasių geriausių projektinių darbų autorius, gimnazijos himno ir logotipo konkursų laureatus.

Birželio 10 – 14 d. 1 – 5 klasių 53 mokiniai ilsėjosi Biblinėje stovykloje, kuri tradiciškai vyko stovyklavietėje „Vaikystės šilelis“. Šių metų stovyklos tema „Jėzaus bičiuliai“. Susipažinome su šv. Pranciškaus Asyžiečio, šv. Teresėlės ir šv. Dominyko Savio gyvenimo istorija, keliu į šventumą, mokėmės mylėti Dievą ir kitus kaip tikri Jėzaus bičiuliai. Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos kapelionui kun. Tomui Paliukėnui, kun. Mindaugui Kučinskui ir kun. Mindaugui Šakiniui už galimybę kasdien švęsti Eucharistiją ir dėkoti už bendrystę.

Kiekviena diena stovykloje buvo kupina naujos veiklos ir įspūdžių. Visus džiugino žygis prie šaltinio, draugystės laužas, ekskursija į Anykščius, edukacinė programa Šeimyniškėlių piliakalnio istoriniame komplekse, maudynės Lėvens ir Šventosios upėse, futbolas su gimnazijos devintokais Svajūnu ir Pauliumi, kūrybinės užduotys bei vaidinimai.

Netruko prabėgti 5 karštos dienos. Bendryste, meile ir draugiškumu su mumis dalijosi 10 savanorių. Ypatingai dėkojame stovyklos jauniesiems vadovams Dominykai, Dovilei, Eglei, Živilei, Rugilei, Kotrynai, Vytautui, Lukui Arnui ir Juliui. Įgiję daugiau bendravimo patirties grįžome į namus laukdami kitos vasaros.

Mokytojos Alma, Gitana ir Rita

Antrokai trečiadienio rytą autobusu pajudėjo Anykščių link. Pirmoji patirtinio mokymosi pamoka – ant Liudiškių kalvos, kur stovi Laimės žiburys – antkapinis paminklas rašytojui Jonui Biliūnui. Mokiniai sužinojo kuo ypatinga  kalno viršūnė, klausėsi pasakojimo atsisėdę šalia Laimės žiburio ir sulig pušų viršūnėmis mėgavosi gaiva ir grynu oru. Antroji patirtinio mokymosi pamoka - Dainuvos nuotykių slėnyje. Mokiniai keliaudami nuo medžio ant medžio įveikė lengvas ir sudėtingas trasas, patyrė neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Trečioji patirtinio mokymosi pamoka – pasivaikščiojimas pažintiniu Medžių lajų taku. Pažintinėse stotelėse susipažinome su medžiais bei su gamtos ir kultūros vertybe Puntuko akmeniu. Iš apžvalgos bokšto apžvelgėme apdainuotąjį Anykščių šilelį, grožėjomės Šventosios upės vingiais, tolumoje pamatėme Šv. Mato bažnyčios bokštus. Kelionė į Anykščius buvo įdomi, linksma ir įsimintina.

Mokytoja Sonata Marcinkevičienė  

Birželio 11 d. popietę mūsų gimnazijos aktų salėje susirinko besidomintieji pal. Teofiliaus Matulionio biografija. Dailininkas, žurnalistas, publicistas, plataus masto krikščioniškosios kultūros skleidėjas Vaidotas Žukas pristatė savo neseniai sudarytą nepaprastai turtingą ir iškalbingą pal. Teofiliaus, vyskupo ir kankinio, nuotraukų albumą, dalijosi savo įžvalgomis apie šio šventojo reikšmę, atkuriant mūsų tautos ir valstybės nepriklausomybę bei jo asmenybės reikšmę, vertybinį pamatą šiandienos Lietuvai. Tegul pal. Teofilius drąsina mus eiti jo parodytu šventumo keliu, narsiai ginant tiesą, skleidžiant tikėjimą nepaisant sunkumų ir iššūkių, ginant ir vertinant kiekvieną, taip pat ir silpniausią žmogų kaip nelygstamą vertybę.

Tikybos mokytoja Vitalija Fedaravičiūtė 

Visose pasakose slypi mažiesiems klausytojams skirta kažkokia žinutė. Šį kartą pasaka „Katulis ir pykčio maišelis" lengvai pasiekė Kazimiero Paltaroko gimnazijos 2a klasės mokinių galveles ir širdeles. Vaikai apsilankė „Židinio" bibliotekoje, kur klausėsi pamokančios pasakos ne tik apie pykčio suvaldymą, bet ir priminė stebuklingą burtažodį: „Atsiprašau". Po gražios istorijos, pelėdžiukė Drūlija supažindino vaikus su pykčio malšinimo būdais. Jų buvo tikrai ne vienas: vaikai pūtė pyktį į pykčio maišelius ir į balionus, plovė pyktį, sėdosi ratu ant „Taikos kilimo" ir „nuleido garą", atliko kvėpavimo pratimus, piešė savo pyktį. Rezultatas buvo puikus - visi išsikalbėję, linksmi ir laimingi!

2a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė  

Sveiki, tėveliai. Norime su Jumis pasidalinti Robotikos akademijos vasaros stovyklomis, kad vasarą praleistumėte ne tik smagiai, bet ir naudingai. Robotikos akademija mūsų  mokyklos  bendruomenei suteikia 5€ nuolaidą. Kodą galima panaudoti visoms stovykloms, išskyrus pusdienio stovyklų tipui iki 2021.07.01. Nuolaidos kodas - VASARAKARTU (nuolaidos nėra sumuojamos, tad jei turite robotikos lojalumo nuolaidą, šio kodo nebenaudokite). Stovyklos vyks KTU, Nemuno g. 33, Panevėžyje. Daugiau informacijos apie stovyklas:  https://bit.ly/2RrT7fr 

Jei turite klausimų, kreipkitės tiesiogiai į Robotikos akademiją el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba  telefonu +370 5 25 25 713.

Pirmieji psichologiniai dėkingumo tyrimai pradėti XX amžiaus viduryje, kai G. Simmel, 1950; A.W. Gouldner 1960, apibrėžė dėkingumą kaip moralinę emociją. Vėliau ši samprata buvo praplėsta, kaip atsakas į pripažinimą, kad kai kurios dovanos yra negrąžintos. Dėkingumo kaip moralinio motyvo funkcija pasireiškia tuo, kad ji žadina žmogų imtis socialinio elgesio, kaip motyvacinio mechanizmo: labiau tikėtina, jog žmogus, tapęs dėkingas dėl kito žmogaus elgesio ir pats teiks pagalbą kitiems. Gegužė - dėkingumo mėnuo. Gimnazijos psichologės Aušra ir Akvilija kvietė gimnazijos mokinius įsitraukti į „Dėkingumo akcijas“. 1-4 klasės gamino „Dėkingąsias rankytes“, 5- 8 klasės rašė „Dėkingumo žinutes“, I-II klasės rašė dėkingumo laiškus Mokytojams, o abiturientai buvo pakviesti parašyti Dėkingumo laišką Gimnazijai. Kviečiame pasidžiaugti vaikų sąmoningumu ir jų gebėjimu jausti dėkingumą. Padėkos

Psichologės Aušra Mikelaitienė ir Akvilija Kiburienė  

Mūsų gimnazijos abiturientai: Andrius, Dominykas, Erika, Matas, Kamilė, Tadas, Mantas, Oskaras, Gaudentas ir Arnas su pagyrimu baigė „Lietuvos Junior Achievement” programą ir gavo LJA „Ekonomika ir verslas” diplomus.

Sveikiname ir linkime jiems sėkmės.

LJA ekonomikos mokytoja J.Kondrotienė

Gimnazijoje vyko pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventė.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Kasmet laikomės tradicijos mokslo metus užbaigti susiburiant klasės šeimoms. Iš anksto planuoti susibūrimą trukdė karantinas, tad, sušvelnėjus jo sąlygoms, pasinaudojome Rūtos pasiūlymu susiburti Krekenavoje esančioje močiutės sodyboje. Susipažinome su žymiausia Krekenavos regioninio parko kraštovaizdžio vertybe – Nevėžio upės senslėniu, senvagėmis bei Europos Bendrijos svarbos pievų buveinėmis, kuriose gyvena įvairūs augalai ir gyvūnai, smagiai leidome laiką sodyboje. Vakarop prisijungė ir dalis klasės tėvelių. Už puikiai praleistą popietę ir nuoširdų priėmimą dėkojame Rūtos tėveliams Sonatai ir Daliui Baltušnikams, o sesei Giedrei - už nuostabaus skonio tortą. Ačiū tėvų komiteto nariams ir visoms šeimoms, kurios dalyvavo ar pasirūpino, kad susibūrimas įvyktų.

 7a klasės auklėtoja Vida  

2020 m. birželio mėnesį 5, 6, 7, I gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuotoje pilietinėje iniciatyvoje „Vilties aitvaras“, skirtoje paminėti Gedulo ir vilties dieną. „Aitvaro“ simbolis, žmonių sąmonėje turi teigiamą prasmę – jis, kaip ir žmonių svajonės, yra laisvas ir plazdenantis ore. Žmonės, kurie buvo ištremti, neteko visko: Tėvynės, namų, artimųjų, laisvės ir galimybės rinktis. Tačiau žmonės svajones, viltį galėjo turėti, tai  paslėpę giliai  savo širdyje. (Istorijos mokytojos)

Atsisveikinimo su gimnazija šventė IV gimnazijos klasių mokiniams ir mokytojams.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Birželio 11 dieną  gimnazija džiaugėsi ypatingais mokinių pasiekimais. Nepaisant miestą siaubusios liūties ir vis dar esamų karantino apribojimų, vyko 5-8, I-III gimnazijos klasių mokslo pirmūnų ir olimpiadų, konkursų, varžybų laureatų pagerbimo šventė.

Birželio 10 dieną, nepabūgę lietaus 6-8 klasių mokiniai rungėsi orientacinėse varžybose „Sveika, vasara“. Dalyviai bėgiojo aplink Panevėžio miesto centrą, aplankė biblioteką, laisvės aikštę, cerkvę, kavinę „Cosmos“, parduotuves „Maxima“ ir „Iki“. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad laimėjo 7a klasės „Violetinė" komanda. Nedaug nuo jos atsiliko 8b ir 7b klasių komandos.

Dėkojame šį orientacinį rėmėjams: kavinei „Cosmos“, picerijoms „Trolių pica“ ir „Nr1 pica“, parduotuvei „Rimi“, parūpinusiems prizus dalyviams.

Rokas Urbonas, mokinių parlamentas

Jaunosios žurnalistės Rugilė Jatužytė (7a kl.) ir Ainė Lašaitytė (IIIa gimn. kl.) domėjosi, kokie gi populiariausi 6-8  ir I-IV gimnazijos klasių mokinių vardai.

Birželio 14-21 dienomis Kazimiero Paltaroko ir Juozo Balčikonio gimnazijos mokiniai keliavo į Prancūzijos pietus per Lenkiją ir Vokietiją. Tai buvo pažintinė - edukacinė kelionė. Kelionė – tai tiesioginis ryšys pažinti kitas šalis, jų kultūrą. Kelionės – tai ne tik vaizdai, bet ir komunikacija. Smagu, kai ne tik matai, bet ir gali kalbėti tos šalies kalba arba suprasti kaimynų kalbą.

Visas šešias  dienas buvome darni komanda, turėjome puikią gidę, kurios dėka kelionė buvo sėkminga ir  įdomi. Pirmasis mūsų aplankytas miestas buvo Rotenburgas. Tai nedidelis, tačiau neįprastai spalvingas Vokietijos miestas su savo istorija. Kitas sustojimas buvo Lijone. Tai vienas gražiausių Prancūzijos miestų. Senamiestis yra saugomas UNESCO. Aplankėme Grenoblį, tai kalnuotas Prancūzijos miestas, įsikūręs Ronos – Alpių regione. Virš  Ronos upės kėlėmės mini funikulieriais į kalną , iš ten atsivėrė visa miesto panorama. Toliau sekė egzotiškieji Nica, Kanai, Monakas. Sužinojome daug istorinių faktų, patys pamatėme „kitokį pasaulį“. Grįžome per Austriją, Italiją. Paskutinis apžvalgos miestas buvo Sirmionė prie Gardos ežero. Turėjome galimybę paplaukioti valtimis, netrūko ir adrenalino. Miestas gausiai lankomas turistų, neįprastai žavus, su savo istorija. Prisėdome paragauti vietinės picos, nusimaudėme. Tai buvo paskutinė mūsų diena prieš ilgą kelionę per Čekiją ir Lenkiją.

Keliavome visą savaitę. Keitėsi ne tik miestai ir veidai, o ir suvokimas, kad be kalbos uždaryti keliai į kitos  šalies pažinimą.  Nauji potyriai suformavo tam tikras nuostatas, kai kurie iš mūsų pažadėjo sau dar kartą čia sugrįžti.

Prancūzų kalbos mokytoja Violeta Mackuvienė

Mūsų gimnazijos 1-4 klasių mokiniai  nuo 2019-06-10 d. iki 2019-06-14 d. dalyvavo vaikų vasaros poilsio projekte   „Atgaiva -2019“.

Projekto  tikslas: užimti mokinius aktyvia fizine, pažintine ir kultūrine veikla  atostogų metu.

Diena stovykloje buvo suskirstyta į tris etapus:

9.00-12.00 val. – aktyvi turistinė,  kultūrinė veikla;
12.00–13.00 val. – pietūs;
13.00-15.00 val. – švietėjiška veikla, dienos refleksija.

Stovyklos metu mokiniai aplankė Klemenso Sakalausko sodybą-muziejų, dalyvavo edukacinėse programose „Aukštaičių rateliai ir žaidimai“ bei „Rankų darbo popierius“ Panevėžio kraštotyros muziejuje, orientaciniame žygyje „Aš pažįstu Panevėžį“, smagiai turistavo Anykščiuose. Svečiuodamiesi Renatos ir Rolando Meleškų mini zoologijos sode (Medikonių kaime) grožėjosi alpakomis. Paskutinę stovyklos dieną, pavadinta Apsikabinimų ir padėkų diena, dalyvavo edukacinėje programoje kino centre „Garsas“. Grįžę į gimnaziją bendrystėje valgė gardžius pietus ir dalinosi stovyklos įspūdžiais. Kiekvienam stovyklos dalyviui įteiktas dalyvio pažymėjimas.

Gimnazijos vadovai širdingai dėkoja pradinių klasių mokytojoms: Daivai Žukauskienei,  Daivai Pociuvienei, Vilmai Martinkienei, Kristinai Tamauskienei, mokytojoms padėjėjoms:  Ingai Jasulaitienei ir Neringai Čemerienei, už  kūrybingą stovyklos veiklų įgyvendinimą, profesinį meistriškumą, tarnystės dvasią ir meilę ugdytiniams.

Dėkojame Panevėžio miesto savivaldybei finansavusiai šį projektą.

 Projektų koordinatorė Loreta Masiliūnienė 

 Birželio 13 d. gimnazijoje vyko Angelo skulptūrėlių laimėtojų ir gimnazijos šviesuolių nominantų pagerbimo vakaras. Gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė paskelbė:

 • Angelo skulptūrėlės METŲ MOKYTOJAS 2019 laimėtoja anglų kalbos mokytoja Genovaitė Breivienė.
 • Angelo skulptūrėlės METŲ MOKINYS 2019 laimėtojas Rokas Urbonas, 8a klasės mokinys.
 • Gimnazijos šviesuolio METŲ ŽINIUKAS 2019 nominacijos laimėtojas Martynas Repšys, 4 a klasės mokinys.
 • Gimnazijos šviesuolio METŲ IŠMINČIUS 2019 nominacijos laimėtojas Rokas Šimukauskas, 8a klasės mokinys.
 • Gimnazijos šviesuolio METŲ PROTAS 2019 nominacijos laimėtoja Rusnė Šipelytė, IIIc gimn. klasės mokinė.
 • Gimnazijos šviesuolio METŲ TALENTAS 2019 nominacijos laimėtoja Rugilė Garbaliauskaitė, 8a klasės mokinė.
 • Gimnazijos šviesuolio METŲ ALTRUISTAS, MOKINYS 2019 nominacijos laimėtojas Paulius Bareišis, IIIc gimn klasės mokinys.
 • Gimnazijos šviesuolio METŲ ALTRUISTAS, MOKYTOJAS, DARBUOTOJAS 2019 nominacijos laimėtoja rusų kalbos mokytoja Rima Žentelienė.

Joana Kondrotienė, nuotraukos Stasio Skrebio 

2a ir 2c kl. komanda dalyvavo VŠĮ Šiaulių Jėzuitų mokyklos organizuotose Lietuvos Katalikiškųjų mokyklų mažosiose sporto žaidynėse „MAGIS“. Džiaugiamės iškovota II vieta. Mūsų antrokai: Vesta Armalytė, Urtė Blaždžiūnaitė, Ugnė Jagėlaitė, Ugnė Gritytė, Orestas Sotkevičius, Jonas Pakštas, Adas Daugilevičius, Tajus Šegamogas puikiai pasirodė įvairiose sporto rungtyse. Berniukai įveikė 450 metrų greitojo bėgimo estafetę po 112,5 m. Mergaitės pirmavo estafetėje 450 šuolių per šokdynę. Visa komanda atliko pralindimo, 5 m taiklumo rungtis. Dalyviai apdovanoti II vietos medaliais ir padėkos raštais.

Mokytojos Gražina Bataitienė ir Rasa Žakaitienė 

2a, 2b ir 2c klasių mokiniai dalyvavo mokymo plaukti projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Pradinukai turėjo galimybę išmokti plaukti, visus mokslo metus tobulinti plaukimo įgūdžius, susipažinti su saugiu elgesiu vandenyje. Baigus programą kiekvieno mokinio pasiekimai buvo įvertinti individualiai, įteikiant pažymėjimus. Apibendrinus antrokų plaukimo rezultatus buvo sudarytos dvi komandos, kurios dalyvavo plaukimo estafetėse Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos baseine. Šiame projekto baigiamajame renginyje rungėsi antrų klasių komandos net iš 8 miestų. Dalyviai plaukė laisvu stiliumi ir visi tapo laimėtojais, nes šios varžybos vyko šūkiu „Svarbu dalyvauti!”. Mažuosius plaukikus pasveikino Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė, Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Tomas Pakštys. Antrokams apdovanojimus įteikė  pasaulio čempionas ir daugkartinis Lietuvos rekordininkas ir čempionas Simonas Bilis, dviejų Olimpinių žaidynių dalyvis ir daugkartinis Lietuvos čempionas Paulius Viktoravičius.

Mokytojos Gražina Bataitienė, Vilma Martinkienė, Rasa Žakaitienė

Gimnazijos choras (vadovė Jecinta Garbaliauskienė) Juozo Balčikonio gimnazijoje dalyvavo Draugystės šventėje.

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Gegužės 29 dieną 5c klasės mokiniai Titas Blazdžiūnas, Isaak Etxezarreta Arrizabalaga, Kristupas Petrikis ir Davyd Kotenko Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje dalyvavo varžybose „Pirmoji pagalba visiems“, kurias organizavo Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Varžybose penktokai turėjo teisingai iškviesti greitąją medicinos pagalbą, atlikti pradinį gaivinimą, mokėti stabdyti kraujavimą, teisingai paguldyti ligonį į stabilią padėtį, atsakyti į saugaus eismo klausimus, prisiminti reikalavimus dviratininkams. 

Mokiniai iš varžybų grįžo pagilinę savo pirmosios pagalbos žinias, džiaugėsi dovanomis ir padėkos raštais. 

Pirmosios pagalbos „ABC“ ruošė gimnazijos visuomenės sveikatos specialistė Sandra Dolgova, saugaus eismo pagrindus mokiniai gilino su kūno kultūros mokytoju Kęstučiu Meliūkščiu.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Sandra Dolgova 

Birželio 3-6 dienomis 3c klasės mokiniai ir 7c klasės vadovai Smiltė, Nida, Saulė, Emilė, Dovydas, Lukas ir Povilas  stovyklavo Orelių kaime Krekenavos seniūnijoje.

Saulė lepino šiluma. Ryte vaikus prižadindavo paukščių balsai, vakare lopšinę suokdavo lakštingalos ir joms pritardavo varlių choras. Gamtos apsuptyje vaikai mokėsi atrasti gamtos paslaptis, kūrybiškumo, kantrybės, susiklausymo. Daug linksmų emocijų suteikė vadovų organizuojamos veiklos: konkursai, viktorinos, žaidimai. Atgaivą suteikdavo maudynės tvenkinyje. Neišdildomą įspūdį  paliko naktinis orientacinis žygis „Girinio take“. Vaikų laukė netikėtos nuorodos, kur keliauti,  sudėtingos užduotys ir kelionės tikslas – paslėptas lobis.

Vaikai stovykloje mokėsi ir mokė kitus išgirsi, pažinti, prisiliesti prie gamtos paslapčių, gerbti, draugauti, užjausti, susitaikyti, atleisti.

Ačiū vadovams už įdomias veiklas, o tėveliams už suteiktą galimybę turiningai praleisti laisvalaikį.

Mokytoja Aina Cimermonienė

Gegužės 30 – 31 d. 3b klasės mokiniai pakeitė mokymosi aplinką ir išvyko į edukacinę stovyklą „Gamtos mokykla“. Nuvykome į Švaininkų kaimą, Smilgių seniūnijoje, Panevėžio raj. Stovyklautojai apsigyveno palapinėse ūkininkų Eglės ir Juliaus Martinonių sodyboje. Čia vyko integruota ugdomoji veikla. Mokiniai susipažino su ūkininkų kasdienybe, darbais.Teko išbandyti ir naujausią techniką. Kai kam pavyko melžti karvę. Lesinome viščiukus ir ančiukus. Ragavome šilto pieno ir Juliaus močiutės spausto varškės sūrio su medumi. Vakare ruošėmės naktiniam žygiui. Žygiui vadovavo Ugnės tėtis Česlovas. Jis mokė ir aiškino kaip saugiai išgyventi gamtoje, kas svarbiausia yra žygyje, kaip būti vieningiems ir draugiškiems. Stovyklautojai nukeliavo net 8 km apylinkėmis, atliko ne vieną užduotį ir įveikė visus sunkumus. Su daina paryčiais grįžome į stovyklą. Džiaugėsi visi, kad pavyko nugalėti save ir įveikti tokias sunkias užduotis. Stovykla liks ilgam, kaip  gražiausias prisiminimas! Buvimas kartu  mus suvienijo, leido geriau pažinti vienas kitą, sutelkė bendrystei. Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams už pagalbą, organizuojant edukacinę stovyklą. Gražios ir prasmingos  vasaros visiems!!!

3b klasės stovyklautojai, nuotraukos Jūratės Gurskienės

Užbaigus mokslo metus, birželio 17-22 d., vokiečių kalbos besimokančių mokinių grupė su vokiečių kalbos mokytoja  ir „Žemynos“, „Vyturio“ bei „Šaltinio“ progimnazijų mokiniais vyko į pietų Vokietiją.

Aplankėme Bavarijos sostinę Miuncheną, kuriame gyvena daugiau negu milijonas gyventojų ir įsikūrę BMW, Siemens, MAN, Allianz koncernai. Su gide pasivaikščiojome po senamiestį ir apžiūrėjome miesto centre esančią Marijos aikštę, rotušę, Marijos bažnyčią, katedrą ir kitus architektūros paminklus, sužinojome daug įdomios informacijos ne tik apie Miuncheną, bet ir apie Bavarijos federacinę žemę, vokiečių šventes ir tradicijas. 1972 metais Miunchene vyko vasaros olimpinės žaidynės, vėliau du pasaulio ir vienas Europos futbolo čempionatai, todėl visiems buvo įdomu pamatyti  olimpinį stadioną, garsiąją Allianz areną.

Po to dvi dienas autobusu keliavome per Alpes. Iš Garmiš Partenkircheno miestelio traukinuku važiavome į kalnus ir lyno keltuvu kėlėmės į aukščiausią 2962 m kalną Vokietijoje Cūgšpicę. Žavėjomis snieguotomis viršūnėmis, kai kurie mokiniai išbandė ir sniego pramogas. Patyrėme nepaprastą jausmą prisliesdami prie debesų ir stovėdami ant sniego, kai miestelyje kalno papėdėje visus kankino 30 laipsnių karštis.

Kitas Alpių miestelis Fiusenas sužavėjo nepaprasto grožio kalnų peizažu ir Noišvanšteino pilies grožiu. Ekskursijos po pilį metu sužinojome, kad ją įkvėptas padavimų, legendų ir Richardo Vagnerio operų 1869 metais pasistatė Bavarijos karalius Liudvikas II. Deja, šioje pasakiškoje pilyje jam teko pagyventi tik šiek tiek daugiau nei 100 dienų. Sužinojome, kad remiantis šios pilies modeliu buvo sukurta „Miegančiosios gražuolės“ pilis Disneilende.  

Kelionės kulminacija tapo apsilankymas Europos atrakcionų parke, kuris įsikūręs Vokietijos, Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje. Tai tituluočiausias 95 ha plote išsidėstęs Europos pramogų parkas su daugiau nei 100 atrakcionų bei šou programų. "Pažink Europą žaisdamas!" - skelbia 15 parko šalių. Kiekviena šalis - miniatiūrinė Europos valstybė su jai būdinga architektūra, atrakcijomis, šou, valgiais ir suvenyrais. Turėjome galimybę per vieną dieną pabuvoti Italijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Skandinavijoje, aplankyti pažintinius ir mokomuosius atrakcionus, pasigrožėti šou pasirodymais.

Tai buvo ne tik pažintinė kelionė. Mokiniai turėjo puikią progą pasitikrinti ne tik vokiečių, bet ir anglų kalbos žinias, įgijo gyvenimiškos patirties, savarankiškumo, surado naujų draugų.

 Vokiečių kalbos mokytoja Audronė Survilienė  

Po įtemptų mokslo metų, PUPP-o patikrų gimnazijos IIc klasės mokiniai prasiblaškyti nutarė Karpatuose. Užburianti kalnų ir slėnių panorama, po lietaus oranžinė Pruto upė, virš kilometro iškilusi Bukovelio viršukalnė, europinius standartus atitinkantis kalnų kurortas... Ir visur raminanti žaluma – tai tokie tie Karpatai. Aplankėme medinės architektūros miestą Jeremčią bei Užkarpatės Mukačevą, jų Europos centrą (vietiniai gidai net nesileido į diskusijas, kad Europos centras yra pas mus...), kilome Dovbušo (tai jų Tadas Blinda) uolomis į Makovicos (984 m.) viršukalnę, pliaupiant kalnų lietui neaiškiu stačiu keliuku ( jei tai galima pavadinti keliuku) leidomės  žemyn, grožėjomės šaltiniais, pasivaikščiojome po guculų turgų, skanavome neišpasakyto skonio sūrių, keltuvu kilome į Bukovelį (1127 m.), kvėpavome kalnų oru, niekur neskubėjome ir ilsėjomės, ilsėjomės, ilsėjomės... Galinga, gerai išlikusi Palanoko mūrinė pilis sužadino tautinio pasididžiavimo jausmus – ją pastatė kunigaikščio Gedimino anūkas, ukrainiečių labai gerbiamas Teodoras Karijotaitis. Ne žemėlapyje, o savo akimis pamatėme, kokia buvo Lietuvos DIDŽIOJI Kunigaikštystė.

Kalnų grožis nuramino, vėjai atgaivino – taigi vasarai pasiruošta!

Irena Savickienė, IIc kl. auklėtoja 

Birželio 12-14 dienomis gimnazijos dviratininkai leidosi į tradicija tapusį žygį per Kuršių neriją. Nuostabus jūros, marių, vėjo ir smėlio alsavimas pakvietė 32 kelionių ištroškusias širdis – važiavo ir smalsūs septintokai, ir nebe pirmąkart žygyje dalyvaujantys vienuoliktokai, dvyliktokai. Smagu buvo minti pedalus nuo Smiltynės iki Nidos (56 kilometrus įveikė visi), ir žaisti paplūdimio tinklinį, ir dalyvauti orientacinėse varžybose susipažįstant su Nida, ir maudytis jūroje. Kūno kultūros mokytojas Kęstutis Meliūkštis ir mokytoja Edita Daugelavičienė labai džiaugėsi gražia bendryste: nebuvo nė vieno niurzgiančio ar nenorinčio dalyvauti veiklose, o Ugnės Stasiūnaitės gitara visus subūrė dainoms, šmaikštiems kūrybiniams bandymams. Septintokai ne tik aistringiausiai maudėsi, bet sakė kitąmet patys pirmieji užsirašysią į tradicinį žygį.

Keliaukite, pažinkite, sportuokite, būkite ištvermingi, mieli gimnazistai.

P.S.Ir aš ten buvau, pedalus myniau, džiaugiausi gražiu augančiu atžalynu.

Mokytoja Zita Kontrimienė  

Stovyklautojai antrą atostogų savaitę lankėsi Krekenavoje, dalyvavo edukacinėje veikloje L.O.B.I.A.I. Mūsų gimnazijos komanda paslėptą lobį surado pirmieji iš penkių komandų. Kai lankėmės UAB Aukštaitijos Vandenys, vaikai sužinojo kaip atsiranda vanduo iki jų namų, matė siurblinę, laboratoriją. Dailės galerijoje piešė monototipijos kūrybinį darbą, apžiūrėjo parodas. Daug įspūdžių parsivežė iš Pakruojo dvaro. Kiekvienas vaikas gavo jaunojo dvariškio liūdimą. Smagios ir džiugios vasaros akimirkos iš vasaros dienos stovyklos. Linkime geros ir gražios vasaros.

Mokytojos Daiva, Vida, mokytojo padėjėja Inga

Baigiasi mokslo metai. Vasara. Birželio 14 dieną bendruomenė susirinko į tradicinę gimnazijos šviesuolių šventę. Renginio vedėjos Justina ir Viltė džiaugėsi: Puikūs buvo šie mokslo metai, daug renginių skyrėme Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui, mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo ir daug laimėjimų pelnė Panevėžio miesto bei respublikos įvairių dalykų olimpiadose ir konkursuose.

Direktorė Gražina Gailiūnienė kalbėjo: ,,Šiandien susirinkote patys gabiausi ir darbščiausi mūsų mokyklos mokiniai, tėveliai. Dėkoju vaikams už puikų mokymąsi, aktyvią veiklą, kuria garsinote gimnaziją. Linkiu visiems gražios vasaros ir – susitiksime rugsėjį.“ Grojo gimnazijos smuikininkės su vadove Jecinta Garbaliauskiene, dainavo 7b klasės mokinė Rugilė Garbaliauskaitė, „Dainų dainelės“ konkursų laureatė, frankofoniškojo dainų festivalio dalyvė, savo pasiekimais ryškiai praaugusi paauglišką amžių.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Violeta Dumbrienė ir Rimutė Kazakevičienė paskelbė kandidatus į nominacijas ir nominantus, pasveikino juos ir įteikė angelų statulėles.

2018 metų šviesuoliai:

 • Metų mokytojas - Stasys Skrebys, fotografijos mokytojas
 • Metų mokinys - Karolis Ličkūnas, IVc gimnazijos klasės mokinys
 • Metų žiniukas - Rugilė Gailiūnaitė, 4a klasės mokinė
 • Metų išminčius - Antanas Vasiliauskas, 8a klasės mokinys
 • Metų protas - Miglė Palujanskaitė, IVc gimnazijos  klasės mokinė
 • Metų talentas - Rugilė Garbaliauskaitė, 7b  klasės mokinė
 • Metų rėmėjas - 2b klasės tėvelių bendruomenė
 • Metų altruistas - Edita Daugelavičienė, anglų kalbos mokytoja
 • Metų sportininkas - Vytė Gelažytė, 4b  klasės mokinė

Trisdešimt dviems mokiniams - konkursų, olimpiadų nugalėtojams buvo išdalintos piniginės premijos. Šiais mokslo metais iš dviejų procentų pajamų lėšų, skiriamų gimnazijai, gabiųjų mokinių skatinimui buvo skirta 1100 €.

Gimnazijos šviesuoliams nuskambėjo vaikų muzikos mokyklos absolventų Tautvydo (akordeonu) ir Vakario (mušamaisiais) atliekami muzikiniai kūriniai.

Nuotraukos Stasio Skrebio  

2018m. birželio 12-13 d.d. Panevėžio K.Paltaroko gimnazijos 7-8-ų klasių mokiniai, gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė geografijos mokytojos Gražina Minienė ir Jolita Pūkaitė, fotografijos mokytojas Stasys Skrebys keliavome po šiaurės Lietuvą, Biržų kraštą: susipažinome su geografinės aplinkos išskirtinumais, atlikome geografijos lauko praktiką.

Pirmiausi aplankėme Likėnus: susipažinome su Likėnų dvaro istorija, senuoju parku ir jo augmenija, pirmąja įkurta gydykla ir jos padegimo istorija, Teodoro Grataus tyrinėtais mineraliniais šaltiniais. Biržų regioninio parko darbuotoja išsamiai papasakojo apie dabartinę balneologinę Likėnų gydyklą, ragavome mineralinio vandens iš spūdinio gręžinio ir Smardonės upelio, susipažinome su vandens gydomosiomis savybėmis. Mokiniai įtvirtino teorines žinias apie paviršinius ir požeminius vandenis, jų kilmę, skirstymą, savybes.

Nuvažiavę į Biržus, autobusą palikome stovėjimo aikštelėje, o toliau  kelionę tęsėme pėsčiomis iki Kirkilų apžvalgos bokšto. Ten aptarėme, kaip atsiranda karstiniai ežerėliai, kodėl jų yra tik šiaurės Lietuvoje. Grožėjomės atsiveriančiais vaizdais iš 32 m. apžvalgos bokšto iš kurio matėsi 30 vandens pilnų smegduobių. Tai unikalus karstinių įgriuvų reljefas. Susipažinę su išsamia informacija stenduose, pasivaikščioję po teritoriją, užkandžiavome gamtoje grožėdamiesi grakščiai plaukiojančia gulbe, klausydami paukščių balsų ir dairydamiesi į dangų, nes truputį neramino tamsėjantys debesys.

Kol pasiekėme Biržus, lietus atgaivino ne tik gamtą, bet ir mus. Tačiau nuotaika išliko puiki. Biržuose susipažinome su miesto istorija, aplankėme J. Janonio paminklą, prie kurio mokiniai Matas Atkočius ir Justinas Čovbanas papasakojo apie poeto gyvenimą, kūrybą, paskaitė jo kūrinių.

Biržų pilyje visi su didžiuliu susidomėjimu išklausėme interaktyvią ekskursiją po pilį, prisiminėme istorines ir geografines žinias iš pamokų ir džiaugėmės, kad galime jas susieti su  gidės pasakojimu.

Pagaliau pasiekėme stovyklavietę – Biržų kempingą prie Širvėnos ežero. Papietavome prie bendro stalo ir aptarėme tolimesnę veiklą. Gražu buvo pažiūrėti į pasikeitusią kempingo teritoriją, kai „pastatėme“ margą palapinių miestelį: vieni kūrėsi bendroje didelėje palapinėje, kiti apsigyveno atskirai su draugais.

Pailsėję bėgome „kupstais“ įsivaizduojama pelkėta teritorija, statėme skautų palapinę, mokėmės įkurti laužą

Po vakarienės vyko viktorinos: patys mokiniai buvo paruošę geografines užduotis komandoms, atliko „Geošifro“ užduotis.

Pailsėję, nusimaudę ežere, kepėme dešreles, tęsėme vakaronę prie laužo.

Kitą dieną buvo geografinė lauko praktika: pasirinktoje vietovėje prie ežero  kompasais nustatinėjome azimutą, naudodami sutartinius ženklus ir žinodami savo žingsnio ilgį, braižėme vietovės planą. Teorinių žinių turėjome pakankamai, bet, kai reikėjo jas pritaikyti praktiškai, pasirodė, kad nėra labai lengva.

Atlikę užduotis išsiruošėme kitą žygį pėsčiomis: laukė nelengvas kelias apie 6-7 km. Kelionę pradėjome  ilgiausiu pėsčiųjų tiltu per dirbtinį Širvėnos ežerą. Eidami susipažinome su pačiu ežeru, tilto istorija, ežero vardo legenda bei gražia legenda apie Meilės salą. Pasiekę Astravo dvarą, susipažinome su buvusių rūmų kompleksu ir patraukėme link EKO basų kojų tako. Eidami pakalbėjome apie vis populiarėjantį ekologinį turizmą, jo svarbą aplinkai ir pačiam žmogui. Miške nutiestu EKO taku: žygiavome medinėmis lentomis, akmenukais, žvyru, kankorėžiais, laviravome tarp medinių kelmelių ir pan .Take teko įveikti apie 1km. atstumą, tad kojas tikrai „maloniai‘‘ paskaudo.

Grįžę į kempingą, aptarėme išvykos darbus, sėkmes ir sunkumus, o užduočių pristatymą nutarėme padaryti rudenį.

Tad dabar linkiu visiems gražios vasaros.

Geografijos mokytoja Gražina Minienė, nuotraukos Stasio Skrebio  

Šiltą vasarą pirmokai linksmai ir draugiškai atostogauja vasaros dienos stovykloje „Vasaros karuselė”. Vaikai dalyvauja pažintinėje, edukacinėje, kultūrinėje ir sportinėje veikloje. Per pirmą stovyklos savaitę lankėmės Panevėžio garvežinėje, Midenėje, „Glassremis” įmonėje, kino centre „Garsas”, pasigrožėjo ir pajodinėjo su žirgais Molainių žirgyne. Džiaugdamiesi vasara, dar vieną savaitę kartu atostogausime įsukdami „Vasaros karuselę”.

Mokytojos Daiva Pociuvienė, Vida Skemundrienė, mokytojo padėjėja Inga

Birželio penktą, šeštą ir septintą dienomis mūsų gimnazijos pirmūnai ir kiti garsinę mokyklą mokiniai vyko į Lenkiją. Iškeliavome birželio penktą dieną, ketvirtą valandą ryto autobusu. Važiavome ilgai, tačiau kelionė neprailgo, nes dauguma mokinių (ir mokytojų) bendravo tarpusavyje, žaidė stalo žaidimus ar klausėsi muzikos. Taip pat visus sudomino gidė, kuri organizavo viktorinas ir pasidalino savo žiniomis apie Lenkiją.

Pirmasis aplankytas objektas buvo Žalgirio mūšio laukas, kuriame 1410 metais liepos 15 dieną Vytauto ir Jogailos vadovaujama Lietuvos ir Lenkijos kariuomenė sumušė Vokiečių ordiną. Sužinojome apie kariuomenių sudėtį, naudotus ginklus ir kitus karo ypatumus, stovėjome būtent ten, kur prieš daugelį metų kariavo mūsų protėviai.

Taip pat matėme vieną didžiausių ir geriausiai išlikusių viduramžių gynybinės architektūros pavyzdžių - Malborko pilį, kur buvo kalinamas Lietuvos Didysis kunigaikštis Kęstutis. Galėjome pasivaikščioti po tvirtovę, jos kiemus, koridorius, celes, pamatyti įspūdingas Ordino pasitarimų sales, valgomuosius.

Po ilgos dienos nakvojome viešbutyje. Kitą rytą pavalgę pusryčius išvykome į Gdynios uostą, kur apžiūrinėjome laivus ir juose įrengtus muziejus, parodas. Sustojome ir Sopoto kurorte, Gdanske, kur linksmai praleidome laiką valgydami ledus, vaikščiodami ir apžiūrinėdami miestų įžymybes.

Trečią dieną keliavome į Fromborką. Ten kadaise gyveno lenkų astronomas Mikalojus Kopernikas. Apžiūrėjome gotikinę katedrą – baziliką ir joje esantį astronomo kapą, užlipome į didįjį bokštą, nuo kurio apžvalgos aikštelės atsivėrė nuostabus vaizdas. Taip pat apsilankėme buvusioje Hitlerio būstinėje „Vilko irštvoje”. Ten pamatėme bunkerių liekanas, sužinojome daugiau apie jų statybą, buvusius Adolfo Hitlerio planus.

Po kupinų įspūdžių ir nuotykių trijų dienų galiausiai važiavome namo.

Per šią išvyką visi sužinojome daug įdomios informacijos apie Lenkiją, aplankėme žymius objektus ir geriau susipažinome vieni su kitais. Manau, kad kelionė tikrai buvo puiki.

Viktorija Skvereckaitė, nuotraukos Dominyko Masiulio 

Gimnazijos bendruomenė dalyvavo Devintinių procesijoje.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Tikras iššūkis buvo mums ir 2c klasės mokiniams gegužės 28-30 dienomis pakeisti gimnazijos klases į edukacinę aplinką Orelių kaime Krekenavos seniūnijoje. Gamtos prieglobstyje „išdygo“ palapinių miestelis, mašinų šurmulį pakeitė paukščių balsai. Visi paįvairinome pamokų veiklą. Vaikams labai patiko inscenizuoti pasakas, kurti veikėjams drabužius, kaukes ir savo kūrybą pristatyti tėveliams. Talentų konkurse atsiskleidė gebėjimai dainuoti, šokti, piešti, sportuoti. Turistinis žygis „Girinio taku“ suteikė žinių apie mišką ir kovą su uodais. Sportinėse estafečių rungtyse net tėveliai prisiminė vaikystėje išmoktus šuoliukus per šokdynę, pralindimą pro lankus, Kvadrato varžybose – azartą ir norą laimėti. Plaukimo įgūdžiai ir šuoliukai į vandenį karštą dieną tapo  tikra atgaiva. Trys dienos prabėgo greitai ir linksmai. Išmokome draugauti su Gamta, ją pažinti ir saugoti. Pasitikrinome savo ištvermę, gebėjimą draugauti ir bendrauti, o mes vadovytės organizuoti veiklą mažiesiems.

6c klasės vadovytės Nida, Saulė, Vakarė, Smiltė, Emilė ir Ugnė.

Nuotraukos mamos Sandros ir mokytojos Ainos  

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Svetainės senesnė versija

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas