8.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, (10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, (12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, (13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Aktualu

 


 

 

Facebook


„Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį“ (V. M. Tekerėjus).

„Niekas tiek nepasitarnavo žmogui, niekas neiškėlė taip aukštai jo dvasios ir niekas tiek nekentėjo kartu su žmogumi, kaip knyga. Prieš ją nublanksta visi pasaulio stebuklai, ji – visų mokslo ir technikos laimėjimų lopšys, visų mūsų dvasinių galių motina“ (Just. Marcinkevičius).

Sausio 14 dieną netradicinių pamokų metu gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje mokiniai susipažino su mylimiausio vaikų rašytojo Lietuvoje – V.Račicko knygomis.

Nuotraukos  Živilės Čipienės 

VŠĮ „Mokymų ir psichologinio konsultavimo centras“ vasario 19 dieną organizuoja seminarą PANEVĖŽYJE tėveliams ir visiems besidomintiems psichologija „Vaiko pyktis ir agresija. Kaip elgtis?“.

Seminaro tikslas –susipažinti su vaikų agresyvaus elgesio ir pykčio ypatumais, bet sužinoti įvairius psichologinius būdus ir metodus, padedančius sustabdyti netinkamą vaikų elgesį bei tinkamai nukreipti jų veiklą.

 • Jeigu nežinote kaip reaguoti į vaiko „ožius“;
 • Jei Jūsų vaikas keikiasi arba negražiai kalba „užmušiu, nemyliu, galvą nupjausiu ir pan.“;
 • Jei supykęs rėkia, isterikuoja arba mušasi;
 • Jei vaikas sunkiai kontroliuoja savo emocijas;
 • Jei dažnai gaunate skundų iš darželio auklėtojos arba pradinių klasių mokytojos;
 • Jei bijote suklysti auklėdami savo vaiką.

Konkretūs patarimai padės suprasti jūsų vaiko pykčio priežastis ir paaiškins, kaip reikia elgtis vaiko isterijos metu. Seminaras orientuotas į 1-10 metų vaikus. Seminarą ves psichologės-psichoterapeutės Gintarė Jurkevičienė ir Vitalija Mikutaitienė.

Seminaro pradžia: 18 valanda. Trukmė 2 valandos. Vieta: Beržų g. 50, Panevėžys Kaina: 12 eurų. Po seminaro išduodamas pažymėjimas.

Informacija ir registracija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba 8 601 14262.

Kviečiame dalyvauti FLL (FIRST LEGO Leagueregioninėse varžybose, kurios vyks vasario 24 d. Panevėžyje. 

Sausio 9 d. Mokinių Parlamentas ir mokinių aktyvas turėjo galimybę sudalyvauti „Juodos avies" mokymuose, kuriuose buvo ugdomos socialinės ir emocinės kompetencijos, padedama pažinti save kaip asmenybę bei lavinti kritinį mąstymą.

Aušrinė Macijauskaitė, Mokinių Parlamentas

2022 m. sausio 19 d. septyni mūsų gimnazijos 7abc klasių mokiniai dalyvavo miesto 7-ųjų klasių prancūzų kalbos konkurse „Je parle français et toi?“ („Aš kalbu prancūziškai, o tu?“), kuris vyko mūsų gimnazijoje. Galime pasidžiaugti rezultatais: 7c kl. mokinė Marija Rozytė užėmė 1 vietą, 7c kl. mokinė Urtė Misiūnaitė užėmė 2 vietą, 7c kl. mokinė Roberta Kalkytė užėmė 3 vietą. Visos trys mokinės pakviestos dalyvauti respublikinio konkurso finale, kovo 4, 5 d. Vilniuje. Sveikiname ir linkime joms sėkmės!

Prancūzų kalbos mokytoja Jūratė Pratkelienė

1c kl. mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šv. Kotrynos seserų kongregacijos įkūrėjos Reginos Protmann gyvenimo istorija. Pradžioje pagiedojome giesmę „Mielas mano drauge", paskui pusvalandžiui visi tapome aktoriais ir vaidinome jos gyvenimo scenas. Pradžioje - puoštis mėgusią gražuolę, vėliau - Kristų pamilusią ir Jį sekti pasirinkusią merginą. Regina maldoje prašė Jėzaus, kad 'pervertų jos širdį savo meilės strėle', tai mes irgi bandėme širdeles perverti strėlytėmis... O minėdami jos ir pirmųjų seserų pašaukimo pradžią, imitavome 'židinį' jos tėvų namuose, ragavome duonos su medumi, 'slaugėme' ligonius, Reginos ir jos seserų įkurtoje pradžios mokykloje pabuvome mokiniais, kreida ant juodo popieriaus lapo rašėme savo vardą, 'rinkome pinigus' naujų vienuolynų statyboms ir siuntėme laišką miesto merui bei tarybai; vėliau domėjomės, kokiose šalyse šiuo metu gyvena kotrynietės - pildėm mini žemėlapiuką ir kaip Regina, kartu su vaikais meldėmės, kad nutoltų nuo pasaulio karo grėsmės šešėlis.  
 
Pamoką vedė sesuo Elija Rudinskaitė ir Gintarė Mizeikytė  

Baigiantis atostogoms ir artėjant 3 KARALIŲ ŠVENTEI Šv. Bernadetos kuopos ateitininkai rinkosi šv. Kotrynos vienuolyne šventinei bendrystei įspūdžių aptarimui, naujų planų kūrimui. Po ilgesnio laiko vėl buvo gera susitikti ateitininkų kuopos draugus arba susipažinti su naujais, susitikti seses Kristiną ir Eliją.

Pasimeldėme vienuolyno Koplytėlėje, dalinomės švenčių įspūdžiais, smagiai valgėme picą.

Aušrinė Pazniokaitė 6b klasė

Sausio 6 dieną pradinių klasių mokiniai, dalyvaudami Šventose Mišiose, Trijų Karalių šventę minėjo kartu su Kristaus Karaliaus parapija. Po Mišių savo širdelių padėkas ir prašymus atidavė Jėzui melsdamiesi prie Betliejaus prakartėlės.

Mokytoja Rita, nuotraukos Stasio Skrebio 

 • Dovydą Žiūrą  –II vietą II gimnazinių klasių grupėje. (mokytoja Snieguolė Butkutė)
 • Roką Urboną - I vietą III gimnazinių klasių grupėje. (mokytoja Ina Kytrienė)
 • Nirtautą Šadauską  - II vietą IV gimnazinių klasių grupėje (mokytoja Snieguolė Butkutė)

Sausio 20 dieną vyko Panevėžio miesto III gimnazijos klasių mokinių anglų kalbos olimpiada.

 • Indrė Steponiūtė, IIIb klasės mokinė, laimėjo I-ąją vietą.

Linkime sėkmės Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiadoje vasario 26 dieną!

Anglų kalbos mokytoja Rima Vaišnorienė

Sausio 11dieną 7 c klasės mokiniai dalyvavo krikščioniškųjų vertybių ugdymo dienoje. Mokiniai savo vertybes ir požiūrį į gyvenimą vertino atlikdami įvairias veiklas ir diskutuodami. Po Šv. Mišių susikaupę pradėsime ir naują savaitę. Dėkojame sesei vienuolei Vitalijai.

7c klasės auklėtoja Rima Kemzūrienė

TELEVIZIJOS KONKURSO „DAINŲ DAINELĖ“  I ETAPO NUGALĖTĄ, IIIa GIMNAZIJOS KLASĖS MOKINĘ, RUGILĘ GARBALIAUSKAITĘ IR JOS MOKYTOJĄ  JECINTĄ  GARBALIAUSKIENĘ.

Linkime sėkmės II etape 2022 m. sausio 27 d. Mikalausko menų gimnazijoje

Kartu su bendraamžiais iš Lietuvos ir kitų Baltijos šalių prisijunk prie virtualaus EducationUSA klubo, kuris veikia visus mokslo metus!

Klubo kuratoriai - profesionalūs EducationUSA konsultantai bei JAV studentai.

Čia sužinosi viską apie JAV aukštojo mokslo sistemą, universitetus ir koledžus, priėmimo reikalavimus, išmoksi rašyti rašinius universitetams, tobulinsi anglų kalbos įgūdžius, bendrausi su JAV universitetų atstovais bei studentais ir turėsi būrį naujų draugų!

Visos klubo veiklos - NUOTOLINĖS ir NEMOKAMOS!

Suapvalintas stačiakampis: REGISTRACIJA

Džiaugiamės ir sveikiname informacinių technologijų mokytojus Alfredą, Elvyrą ir Aleksandrą už pirmuosius laimėjimus šiais mokslo metais.

 1. IIIa kl. Rokas Urbonas I vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
 2. IIIa kl. Kostas Juškevičius II vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
 3. IVb kl. Matas Rožėnas II vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
 4. 8a kl. Justas Rožėnas I vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (jaunųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. E.Zacharevičienė
 5. 7a kl. Kristupas Butkus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras" 2 vietos nugalėtojas (apdovanotas diplomu). mok. A.Kuzmickas
 6. 8b kl. Mėja Letkauskaitė miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras" 2 vietos nugalėtoja (apdovanota diplomu). mok. A.Kuzmickas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R.Kazakevičienė

„Aukštųjų mokyklų mugė 2023“ – jau dvidešimtąjį kartą – kviečia jaunuolius, jų tėvelius bei mokytojus susitikti metų karjeros renginyje ir – sprendimus rasti kartu. Mugėje moksleiviai galės susitikti ir tiesiogiai gauti atsakymus į jiems iškilusius klausimus iš bene visų Lietuvos aukštųjų mokyklų, profesinių mokyklų, kurios yra įtrauktos į LAMA BPO centralizuoto priėmimo sistemą. Mugės metu, lankytojai taipogi kviečiami apsilankyti diskusijose, renginiuose, motyvacinių pranešimų pristatymuose, praktinių patarimų sesijose. Plačiau

Renginiai:

 • 10:15 – 10:45. Diskusija: „Ką svarbu žinoti dabartiniams dešimtokams apie brandos egzaminų pokyčius“, Kauno „Žalgirio“ arenos Amfiteatre. Organizatorius: LAMA BPO, dalyvauja: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos vadovai bei brandos egzaminus organizuojančios Nacionalinės švietimo agentūros atstovai.
 • 10:45 – 11:45. Diskusija: „Visi keliai atviri. Kurį pasirinkti? Atsakymai į svarbiausius abiturientų klausimus“. Kauno „Žalgirio“ arenos Amfiteatre. Organizatorius: LAMA BPO, dalyvauja: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos vadovai, Valstybinio studijų fondo, studentų, verslo atstovai.
 • 11:00 – 14:00. Renginys: „Pasiruošk egzaminams su KTU“, Kauno „Žalgirio“ arenos VIP salėje.
 • 11:00 – 14:20. Renginys: „Universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų motyvaciniai pranešimai Renginių zonoje“.
 • 12:00 – 15:00. Renginys: „Universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų motyvaciniai pranešimai Amfiteatre“.

Mugės vieta: „Žalgirio“ arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50), Kaunas.
Mugės data: 2023 m. sausio 19 d. (10:00–16:00 val.).


Renginys NEMOKAMAS.
Daugiau informacijos apie renginį:
https://www.parodos.lt/parodos/aukstuju-mokyklu-muge-2022/
https://www.facebook.com/events/923604848612122/?ref=newsfeed

Studentų atstovybės (SA) organizuojamas projektas „Moksleivi, pabūk studentu“ (MPS) kviečia moksleivius išbandyti studentišką gyvenimą. 2023 m. vasario 20–24 dienomis vyksiančių veiklų metu 10–12 klasių moksleiviai turės galimybę išbandyti norimą VDU studijų programą ir universitetą, susipažinti su dėstytojais ir studentais bei įgyti neįkainojamos patirties prieš tampant studentu.

Daugiau informacijos: https://vdusa.lt/moksleiviai-savaitei-taps-vdu-studentais/

Registracija iki sausio 13 dienos, 17 val.https://bit.ly/moksleivi-pabuk-studentu-2023

PATIRK VDU

Taip pat VDU visus metus kviečia mokinių grupes „patirti“ universitetą. Suburkite 20-30 vyresnių klasių mokinių grupes, išsirinkite norimą temą ir pasinerkite į studentišką kelionę. Universitete praleisite 3–5 val., kurių metu ne tik pasisemsite žinių norima tema, bet susipažinsite su dėstytojais, studentais ir pamatysite universitetą „iš vidaus“.

Galima rinktis net iš 9 temų:

 • Menų LAB‘as
 • Pažintis su Rytų Azijos arba Skandinavijos regiono kalbomis ir kultūromis
 • Inovatyvūs gamtos mokslai
 • Sužinok ar turi verslumo gyslelę
 • (Ne)sudėtingas technologijų pasaulis
 • Šiandien kuriame pasaulį, kuriame gyvensime rytoj
 • Tapk mokytoju vienai dienai!
 • Mokytis žaidžiant – žaisti mokantis
 • Medijų raštingumo galia politikoje ir ne tik

Daugiau informacijos rasite čiavdu.lt/moksleiviams

Norėdami užsiregistruoti kreipkitės šiais kontaktais: Telefonas: 837 323 206, El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokos VDU

Sausio 27 dieną, penktadienį, nuo 10 val. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia 10-12 klasių moksleivius į pamokas universitete. Šio renginio tikslas – paskatinti moksleivius giliau domėtis mokslu, pažadinti norą atrasti sau artimą studijų sritį ir kuo prasmingiau kartu išpildyti dienos pamokų tvarkaraštį.
Daugiau informacijos: https://bit.ly/3BFztR4

Moksleiviai savarankiškai registruojasi į vienos dienos pamokas universitete užpildydami anketą (https://bit.ly/3CjGlEp). Vietų skaičius ribotas.

Moksleivių universitetas

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia 11–12 kl. moksleivius studijas pradėti jau šiandien. VDU vyresnių klasių moksleiviams siūlo įvairių sričių studijų dalykus studijuoti kartu su universiteto studentais visą semestrą nemokamai.
Daugiau informacijos: https://bit.ly/3jaFkYg
Registracija (iki sausio 22 dienos) -> https://bit.ly/3YEoa5Q
Siūlomų dalykų sąrašą galite rasti čia -> https://www.vdu.lt/wp-content/uploads/2022/12/VDU-moksleiviu%CC%A8-universtitetas-2023-pavasaris.pdf

Aukštųjų mokyklų mugė 2023 sausio 19 dieną Žalgirio arenoje!

Atvykite į Žalgirio areną, kur galėsite gauti visą aktualią informaciją apie Vytauto Didžiojo universitetą, priėmimo tvarką, stojimo eigą ir būtiną pasirengimą studijoms.
Taip pat turėsite galimybę išgirsti šiuos pranešimus:
Amfiteatre. 13:40-14:00 val. Dr. Mindaugas Norkevičius „Kaip suprantame šiuolaikinį saugumą?“
Renginių zona 1. 12:00-12:20 val. VDU „Minded“ verslumo akademijos lektorius Laurynas Nikelis „Kaip gimsta idėjos ir kokių kompetencijų reikės 2030 m.?”
Jei norite gauti informaciją pirmieji, prisijunkite į VDU moksleivių Facebook grupę -> https://www.facebook.com/groups/1212503436266780

VDU moksleiviams
Telefonas: 837 323 206
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Sausio 26 d. 5d klasės mokiniai lankėsi PKC Group Lithuania. Gamykla viena iš didžiausių įmonių Lietuvoje, įsikūrusi Panevėžio ir Klaipėdos regionuose. Būdama įmonių grupės Motherson Group nare, įmonė PKC Group yra patikima partnerė globalioje komercinių transporto priemonių laidų gamybos srityje. Mokiniai susipažino, kaip gaminamos komercinių sunkvežimių ir žemės ūkio mašinų laidų pynės, susipažino su gamyklos istorija, gavo dovanų, buvo vaišinami arbata bei saldumynais. Už ekskursijos organizavimą 5d klasės mokiniai dėkoja klasės draugo Martyno mamai Jurgitai.

Auklėtoja Audronė Tichanavičienė

Gruodžio 8 d. gimnazijoje lankėsi psichologė Andra. Ji IA ir IB gimn. klasių mokiniams vedė dviejų pamokų trukmės grupės formavimo užsiėmimo veiklą „Grupės formavimas, naudojant dailės terapiją“. Šio užsiėmimo tikslas buvo formuoti ir stiprinti kolektyvą, pastebėti grupės dinamiką. Šią veiklą finansuoja Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, paslaugas organizuoja ir vykdo VšĮ „Psichologijos centras".

Taip pat primenu, kad esant poreikiui, Jūs kiekvienas galite savarankiškai registruotis psichologo paslaugoms. Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia tėvus, mokytojus ir visus miesto gyventojus, esant poreikiui registruotis į individualias konsultacijas: https://form.jotform.com/222047286296360
arba kitus nuotolinius grupinius užsiėmimus: https://form.jotform.com/222047531898361

Socialinė pedagogė Neringa Mikaliūnienė

Sausio 11 dieną Kazimiero Paltaroko gimnazijoje buvo neeilinė diena. Čia lankėsi tikrai ypatingi svečiai. Kaniterapeutė, dailės terapeutė I. Martinkevičiūtė ir psichologė M. Žemaitaitytė su šuniukais Mūza, Muku ir Kimi suteikė vaikams teigiamų emocijų ir paliko neišdildomų įspūdžių. Vyko psichoedukacinis užsiėmimas pasitelkiant kaniterapiją. Kaniterapija - tai geresnės fizinės, emocinės sveikatos siekimas, pažintinių bei socialinių įgūdžių ugdymas, pasitelkiant specialiai paruoštą šunį motyvacijai sustiprinti. Užsiėmimuose dalyvavo visi 3-4 klasių mokiniai. Jiems buvo papasakota apie atvykusių šuniukų veisles (Briuselio grifonas ir Bortekoli), apie tai, kas šunims patinka ir kaip nereikėtų su jais elgtis. Šuniukai parodė, kaip moka pasisveikinti ir šuniškai atsisveikinti su vaikais, ieškojo paslėpto skanėsto, sportavo kartu su mokiniais. Buvo labai gera girdėti vaikų nuostabos šūksnius ir matyti jų žibančias akytes bei plačias šypsenas.

Tai buvo Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro finansuojamas projektas „Psichosveikatos ir psichogerovės įgūdžių gerinimas“, kurį organizavo ir vykdė VšĮ „Psichologijos centras“.

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia tėvus, mokytojus ir visus miesto gyventojus, esant poreikiui registruotis į individualias psichologo konsultacijas: https://form.jotform.com/222047286296360
arba kitus nuotolinius grupinius užsiėmimus:  https://form.jotform.com/222047531898361

Socialinė pedagogė Neringa Mikaliūnienė  

Pratęsiant draugystę su Panevėžio pradinės mokyklos bendruomene, Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai svečiavosi pas mažuosius draugus. Sausio 13 d. įvyko labai draugiškas, jaukus ir šiltas susitikimas su Panevėžio pradinės mokyklos 3-4 klasių mokiniais ir jų mokytojomis. Pradinės mokyklos salėje susirinko didelis būrys mokinių, norinčių susipažinti su mūsų gimnazijos mokiniais bei sužinoti, kuo ypatinga yra Kazimiero Paltaroko gimnazija. Mažieji mūsų mokinukai, 3c klasės artistai, lankantys teatro būrelį „Raiškus žodis“, visus sužavėjo savo spektakliuku „Trepsės gimtadienis“. Mūsų mokinių parlamento atstovai paruošė gimnazijos pristatymą, sukurdami video reportažą. Taip pat jie papasakojo, kuo išskirtinė yra Kazimiero Paltaroko gimnazija, kokios veiklos ir renginiai čia vyksta, kokiuose projektuose dalyvauja mokiniai, kokie galimi būrelių pasirinkimai, kokiomis erdvėmis, klasėmis, išmaniosiomis technologijomis, laboratorijomis galime džiaugtis ir didžiuotis. Popietė buvo praleista turiningai, mokiniai įgijo naujos patirties, kai kurie sutiko savo draugus, o kai kas spėjo susirasti ir naujų.

Dėkojame mokytojoms A. Cimermonienei, D. Barzinskienei, gimnazijos prezidentui M. Kriukui, mokinių parlamento nariams A.Kilkutei, O. Palinauskui, R. Baltušnikaitei.

Už bendradarbiavimą dėkojame Pradinės mokyklos socialinei pedagogei Linai Seferoglu ir mokyklos bendruomenei. 

Ugdymo karjeros specialistė Neringa Mikaliūnienė 

Šiandien prisimename 1991 metų sausio 13-osios įvykius, kai vienybės ir laisvės siekio vedami Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę. Dvasios stiprybės ir nenugalimo ryžto kupini beginkliai žmonės stojo prieš sovietų agresoriaus tankus ir automatus. Nuo sovietų agresoriaus žuvo 14 Lietuvos laisvės gynėjų, šimtai jų buvo sužeisti. Prisimename ir esame dėkingi didvyriams, kurie savo drąsa ir ryžtu iškovojo laisvę Lietuvai ir jos žmonėms.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Sveikiname miesto 9-12 klasių matematikos olimpiados II-ojo etapo nugalėtojus

 • Urboną Roką - I vieta 9a kl. mokytoja Asta Girletė
 • Juškevičių Kostą - II vieta 9a kl. mokytoja Asta Girletė
 • Šipelytę Rusnę - III vieta IVgc kl. mokytoja Genovaitė Lukoševičienė

 

 

 • Antaną Vasiliauską –III vietą II gimn. klasių gr. (mokytoja Snieguolė Butkutė)
 • Nirtautą Šadauską- III vietą II gimn. kl. gr. (mokytoja Snieguolė Butkutė)
 • Matą Savicką - III vietą III gimn. kl. gr. (mokytoja Snieguolė Butkutė)
 • Roką Urboną–II vietą I gimn. kl. gr. (mokytoja Ina Kytrienė)
 • Rusnę Šipelytę – II vieta IV gimn. kl. gr. (mokytoja Ina Kytrienė)
 • Giedrę Baltušnikaitę – III vieta IV gimn. kl. gr. (mokytoja Ina Kytrienė)

Sveikiname miesto prancūzų kalbos konkurso "Je parle français, et toi?" laureatus:

 • Gustą Juškevičių (I vieta) 
 • Saulę Speičytę (II vieta)

Ruošė mokyt. V. Mackuvienė.

 • Ainė Lašaitytė IIIa gimn. kl -I vieta
 • Matas Žostautas IIIb gimn. kl. - III vieta

SVEIKINAME!!!

Parengė anglų k. mokytoja Kristina Lazauskaitė

Sėkmingam mokinio profesijos pasirinkimui turėtum sau atsakyti:

 • ką mėgstu veikti?
 • kokia veikla teikia džiaugsmo?
 • ką darau geriausia?
 • kokie mano interesai?

rūpinkis ugdyti savo karjeros kompetencijas ir  siek tai su atitinkamomis profesijomis!

 

 

MOKINIŲ UGDYMO KARJERAI INFORMACINĖ SVETAINĖ

Naudingos nuorodos Lietuvoje:

www.profesijupasaulis.lt

„Profesijos vadovo“ elektroninė versija (apie 700 nuotraukomis iliustruotų profesijų). Informacija apie visas profesijas, mokyklas, aukštąsias mokyklas ir kt. Patarimai kaip rašyti CV, motyvacinį laišką ir pan.

www.kurstudijuoti.lt

www.studijos.lt

Studentų priėmimo taisyklės į valstybines aukštąsias mokyklas: akademijas, universitetus, kolegijas; studijų programos, konkursinio balo sandara ir metinė studijų kaina; informacija apie aukštųjų mokyklų planuojamas „Atvirų durų“ dienas ir kt.

www.aikos.smm.lt

Informacija, sukaupta švietimo, statistikos ir darbo informacinėse sistemose įvairioms vartotojų grupėms. Rasite profesijas ir jų aprašus.

www.lamabpo.lt

Rasite studijų programas, prašymo blanką, Lietuvos aukštųjų mokyklų asociaciją.

www.ltd.lt

Įsidarbinimas

Pateikiamos darbo rinkos tendencijos ir prognozės.

www.egzaminai.lt

Egzaminų centro informacija.

http://euroguidance.lt

Informacija apie vidurinį ir profesinį mokymą, aukštąjį mokslą kolegijose ir universitetuose, mokymosi galimybes užsienyje. Karjeros planavimo žingsniai, įvairūs testai, „Profesijos vadovo“ elektroninė versija .

www.smm.lt

Švietimo ir mokslo ministerijos tinklalapis.

www.darborinka.lt

Profesijos ir jų aprašai

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras

Pateikiamas Lietuvos profesijų klasifikatorius, darbo rinkos profesinio mokymo programų bei įstaigų duomenų bazė ir kt. Suteikiama galimybė konsultuotis internetu. Profesinio kryptingumo testai.

www.karjeroscentras.lt

Informacija ieškantiems ir siūlantiems darbą. Įvairūs testai.

www.vdu.lt/jkc

Jaunimo karjeros centras.

www.cv.lt

Seniausias Lietuvoje darbo paieškos ir pasiūlos tinklalapis.

http://mokslas.lmt.lt/

Visų Lietuvos aukštųjų mokyklų, kolegijų, akademijų adresai, studijų programos, priėmimo tvarka, priimamųjų skaičius, specialistų poreikis. Čia pateikiama informacija apie tarptautinius bendradarbiavimo projektus mokslinių tyrimų srityje, stažuočių studijų užsienyje galimybes. Puslapyje sukaupta išsami Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimų, LR įstatymų projektų bei švietimo ir mokslo ministro įsakymų projektų duomenų bazė.

http://itmis.lt

Kaupiamos žinios apie mokslą ir studijas.

Naudingos nuorodos užsienyje:

http://www.onthemoveeu.hi.is

Studijos užsienyje, darbas Europoje.

http://www.kalba.lt

Mokslas ir studijos užsienyje.

http://www.hakes.lt 

http://www.kastu.lt/

Studijos užsienyje.

http://www.fit-foreurope.info

Studijos užsienyje.

http://europa.eu.int/eures

Europos darbo mobilumo portalas

Sveikiname meninio skaitymo  konkurso miesto etapo laureatus.

Sausio 29 dieną  vykusiame  meninio skaitymo konkurso miesto etapo nugalėtojais tapo  visi trys gimnazijos skaitovai:

 • LUKAS SKABURSKIS - 7C –I vieta (mokytoja Zita Kontrimienė)
 • UGNĖ PRANEVIČIŪTĖ -7C -  II vieta (mokytoja Zita Kontrimienė)
 • MARTYNA MICKUTĖ - IIGA – II vieta (mokytoja Lina Karazijienė)

Džiaugiamės su jais ir linkime visiems gimnazistams pamilti raiškųjį žodį.

Lietuvių kalbos mokytojos

 • Antaną Vasiliauską I gimn. klasių grupėje II vieta
 • Giedrę Baltušnikaitę III gimn. klasių grupėje III vieta
 • Rusnę Šipelytę III gimn. klasių grupėje III vieta
 • Miką Palujanską IV gimn. klasių grupėje II vieta
 • Andrių Gražį IV gimn. klasių grupėje III vieta

Dėkojame matematikos mokytojoms Rimutei Kazakevičienei ir Genovaitei Lukoševičienei

Sveikiname Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapo laimėtojas! 

 • I vieta – Kotryną Railaitę , IIc gimn. klasė
 • I vieta – Eleną Valkiūnaitę, lVc gimn. klasė
 • II vieta – Ainę Lašaitytę, IIa gimn. klasė

Dėkojame mokytojoms Irenai Savickienei, Audronei  Gudynienei už puikų mokinių parengimą.

Sveikiname biologijos miesto olimpiados antrojo etapo prizininkus!

 • Antaną Vasiliauską I vieta 9 kl. grupėje
 • Nirtautą  Šadauską – I vieta 9 kl. grupėje
 • Simą Deruką –III vieta 9 kl. grupėje
 • Matą  Žostautą – III vieta 10 kl. grupėje

Dėkojame mokytojai Dainai Misevičienei

Sausio 16d. Panevėžio m. Šaltinio progimnazijoje vyko anglų kalbos konkursas 5-6 klasėms „Smart kids''. Mūsų mokyklos keturi šauniausi 5-6 klasių mokiniai puikiai pristatė savo mokyklą, pademonstravo puikias anglų kalbos žinias, daug įdomių faktų sužinojo apie Kanadą ir užėmė III vietą mieste.

Sveikiname:

 • Liepą Bžuzauskaitę 6b kl.
 • Skirmantę Dauknytę 6b kl.
 • Mėją Letkauskaitę 5b kl.
 • Justą Rožėną 5a kl.

Mokytojos: K.Lazauskaitė, J.Alešiūnienė

Panevėžio kolegija norėdama įvertinti pasirengimo valstybiniams brandos egzaminams (matematikos, fizikos, informatikos) mokymų poreikį, vykdo išankstinę registraciją j MIFA akademijos pavasario semestro veiklas. Registruotis gali 3-4 klasių Panevėžio miesto gimnazijų moksleiviai. Planuojama pasirengimo valstybiniams brandos egzaminams mokymų pradžia - kovo mėn. Mokymai bus vykdomi tik susiformavus MIFA akademijos dalyvių grupėms. Detalesnė mokymų informacija bus pateikta kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui individualiai, registracijos anketoje nurodytu ei. paštu.

2022 MIFA
Registracija

Dovilė Jankevičienė, marketingo projektų vadovė

PANEVĖŽIO KOLEGIJA. El p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Sveikiname Lietuvos mokinių CHEMIJOS olimpiados antrojo etapo prizininkus

 • Antaną Vasiliauską - I vietą 9 kl. grupėje (mokytoja Snieguolė Butkutė)
 • Nirtautą Šadauską - II vietą9 kl. grupėje (mokytoja Snieguolė Butkutė)
 • Rusnę Šipelytę - III vieta 11 kl. grupėje (mokytoja Ina Kytrienė)
 • Domantą Žumbakį - III vieta 12 kl. grupėje (mokytoja Ina Kytrienė)

Sausio 13 dieną II-IV kl. mokiniai turėjo progą sudalyvauti informatyvioje bei įdomioje paskaitoje „Žmogaus gyvybės kultūra", kurią vedė į gimnaziją atvykę Lilijana Marcinkevičiūtė ir Edvinas Dauknys iš Vilniaus Krizinio Nėštumo Centro. Bbuvo paliesta aborto tema, pateiktos skaudžios jo priežastys bei pasekmės, ieškota išeičių. Taip pat užsiminta ir apie apsaugą lytinių santykių atžvilgiu. Visus šokiravo duotas palaikyti silikoninis, realaus dydžio nesusiformavęs vaisius. Paskaita daugeliui paliko didelį įspūdį, atskleidė daug iki tol nežinotų gyvenimo realijų bei pakeitė požiūrį ne tik lytinių santykių, tačiau ir skirtingų lyčių bendrystės aspektais.

 Nirtautas Šadauskas IVa  

Sveikiname IIIc gimn. kl. mokinę Rusnę Šipelytę, 11 klasės anglų kalbos olimpiados miesto etape užėmus III vietą!
Anglų k. mokytoja Kristina Lazauskaitė

2022m. sausio 13-ąją sukanka 31metai  nuo 1991metų Sausio nakties, kuomet Lietuvos valstybė pasiekė pergalę prieš brutalią SSRS agresiją ir apgynė Lietuvos valstybingumą.

Sausio 13-osios  naktis žymi beginklės tautos drąsą ir apsisprendimą ginti savo valstybę, vaikų ateitį, laisvą ir demokratišką žodį. Sausio 13-osios aukos pasilieka kartu su mumis, jos paremia mus pačius, laisvę, teisingumą, tiesos ir humanizmo principus. Sausio 13-oji-tai tautos orumas, jos išdidumas ir pasiryžimas stovėti iki paskutiniųjų. Tai pilietinės pergalės diena Lietuvai, Europai, pasauliui.

Kazimiero Paltaroko  gimnazija, kaip ir visa Lietuva,  sausio 13-ąją jungėsi prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ prisimenamas 1991 metų Sausis, kai vienybės ir laisvės siekio vedini  Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. 1991 m. sausio 13-ąją tūkstančiai Lietuvos žmonių drąsiai gynė atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę. Kasmet minėjimas įgauna naują, ypatingą prasmę, nes laisvėje gimusios kartos Sausio įvykius pažįsta tik iš istorijos vadovėlių ir negausių dokumentinių kadrų. Todėl labai svarbu perduoti žinią jaunajai kartai apie 1991 metų Sausio įvykių prasmę mūsų valstybei.

8.00-8.10 valandą languose užsidegė vienybės, atminimo ir pergalės žvakutės. Gimnazijos viešose erdvėse, klasėse  įvairiomis formomis buvo perteikiama informacija apie sausio 13-ąją, kurios intencija- „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi“.

Istorijos mokytoja Alma Kazlauskienė, nuotraukos Dijos Duškinaitės IVgb, Aistės Pribušauskaitės IVga, Rūtos Kiaušaitės IVgb ir fotografijos mokytojo Sigito Laurinavičiaus 

Sveikiname prancūzų kalbos konkurso „Je parle français, et toi?" nugalėtojas!

Pirmoji vieta miesto ture atiteko septintokėms: Ugnei Misevičiūtei ir antroji - Melisai Ignatavičiūtei. Jos pakviestos kovo mėnesį dalyvauti respublikiniame ture Palangoje.

Sėkmės jums !

Prancūzų kalbos mokytoja Violeta Mackuvienė

Laukdami vienos iš gražiausių švenčių ir, žinoma, prasidedančių žiemos atostogų, Iga klasės mokiniai susirinko į kalėdinė valandėlę. Tikybos mokytoja s. Elija pasiūlė pažaisti ir pravedė smagius žaidimus. Apsikeitę dovanelėmis, puikiai nusiteikę išsiskyrėme iki kitų metų.

Dėkojame s. Elijai už puikią nuotaiką ir bendrystę.

Klasės auklėtoja Vida Rudokienė 

™

Sveikiname Jaunųjų filologų konkurso miesto etapo nugalėtojas:

 • Durand Korneliją Marie, III gc, vertimų sekcijos darbas, konsultavo mokytojos Violeta Mackuvienė, Irena Savickienė;
 • ™Rusnę Šipelytę, III gc, vertimų sekcijos darbas, konsultavo mokytojos Audronė Survilienė, Irena Savickienė;
 • ™Viltę Zaveckaitę, IV gb, poezijos sekcijos darbas, konsultavo mokytoja Vida Gaušienė

Sveikiname 48-ojo Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio  konkurso miesto etapo laimėtojus:

 • Roką Šimukauską, 8a klasė, I VIETA, mokytoja Ramunė Nefienė
 • Evą Petronytę, 8a klasė, III VIETA, mokytoja Lina Karazijienė

Holokaustas man visada buvo ir bus mįslė. Viena didelė, nepaaiškinama ir žiauri mįslė. Tai buvo žudynės, sugriovusios tūkstančius gyvenimų, atėmusios milijonus gyvybių. Didesnio žiaurumo pasaulis niekada nebuvo matęs. Vis gi net ir pačiu tamsiausiu istorijos laikotarpiu atsirado tų, kurie nusprendė gelbėti nekaltus žmones. Kodėl taip atsitiko? Kodėl vieni pasirinko žudyti, o kiti mylėti? Tai yra klausimai, besisukantys mano galvoje, kai mąstau apie didžiausią visų laikų tragediją – Holokaustą.

Virtuali, Dominykos Rapšytės buvusios K.Paltaroko gimnazijos mokinės, fotografijų paroda. Šiuo metu Dominyka studijuoja sporto vadybą trečiame kurse Davenport Universitete Mičigane JAV ir priklauso universiteto plaukimo komandai.

Neformalaus ugdymo būrelio „Jaunieji fotografai" vadovas Stasys Skrebys 

Nuo pat gimimo mūsų teises ir pareigas apibrėžia įstatymai, siekdami išspręsti kilusias problemas kreipiamės į valdžios institucijas, valstybės vykdoma politika skatina ar sulaiko mus nuo tam tikrų veiksmų.

Edukacinio užsiėmimo metu mes kalbėjome apie pilietybę, ką ji mums reiškia ir kokiais žodžiais mes ją apibūdintume. Taip pat kalbėjome apie teises ir pareigas, bandėme atskirti kur yra pareiga, o kur teisė. Labai daug sužinojome apie Lietuvos įstatymus, ar galima turėti Lietuvoje 2 pilietybes, ar įmanoma ją įgyti turint kitą pilietybę ir dar daug naudingos informacijos apie tai. Kartu aptarėme kodėl rašome peticijas, kokios būna pilietiškos akcijos, o žinių įtvirtinimui visi kartu žaidėme „Kahoot” platformoje.

Ši edukacija buvo labai vertinga ir įdomi.

6d klasės mokinės Rugilė Norkutė ir Rugilė Stankaitytė

Įkvėpti Sausio 13-osios Laisvės gynėjų dienos įvykių Lietuvoje, 1c klasės vaikai džiaugiasi laiminga vaikyste ir savo kūrybinius darbelius ant sniego skiria Lietuvai.
 
Mokytoja Aina  Cimermonienė  

2a klasės mokiniai minėdami Laisvės gynėjų dieną dalyvavo piešinių konkurse „Laisvės karta Jiems sako Ačiū". Konkursą organizavo Lietuvos Respublikos Seimo narė Irena Haase.

Mokytoja Sonata Marcinkevičienė

Sausio 13-ajai atminti.

Nuotraukos Stasio Skrebio

2021 m. sausio mėn. 7 d. sukanka 15 metų nuo vieno iš Kazimiero Paltaroko gimnazijos įkūrėjo ir pirmojo direktoriaus monsinjoro Jono Juodelio mirties.

Parengė Stasys Skrebys

Gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso miesto etapas.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Sausio 23 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo gimnazijos neformaliojo švietimo būrelio „Edulandas“

Sveikiname Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miesto etapo laimėtojus

 • Roką Šimukauską - I vieta, Ia gimn. klasė, mokytoja R.Nefienė
 • Kotryną Railaitę - I vieta, IIc gimn. klasė, mokytoja A.Gudynienė
 • Korneliją Krištaponytę - III vieta, IVa gimn. klasė, mokytoja I. Savickienė

Alfonso Lipniūno progimnazijoje vykusiame 5-8 klasių protmūšyje dalyvavo net trys Kazimiero Paltaroko gimnazijos komandos.

Šiandien į gimnaziją atvyko nacionalinio konkurso „Praeities stiprybė - dabarčiai" svečiai:

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija sausio 13 dieną dalyvavo pilietinėje  iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija" ir prisiminė 1991 metų sausio įvykius bei kartu pasidžiaugė apginta Lietuvos laisve.

Šeimas netradiciškai praleisti vakarą gimnazijoje, savo rankomis pasigaminti dovanėlių, sveikinimo atvirukų bei puošybos elementų pakvietė socialinės pedagogės Inga ir Vida. Tai vienas iš projekto „Kartu mes galime daugiau“ renginių. Dėkojame mokytojoms Snieguolei,  Aidai, Danguolei, Ainai ir Kristinai, kurios organizavo veiklas.

Socialinės pedagogės Vida ir Inga 

Gimnazijoje vyko renginiai skirti projektų „Sveikatingumo oazė 2019“ ir „Kartu mes galime daugiau“ organizuotų veiklų pristatymui. Aktyviausi 5-7 klasių bei 8 klasių ir I-IV klasių atstovai buvo apdovanoti ženkliukais „KPG pilietiškas AŠ“.

Socialinės pedagogės Vida ir Inga

Siekiant skatinti klasių seniūnus ir pavaduotojus gilesniam savęs pažinimui, stiprinti vidinę motyvaciją, ugdyti komandinio darbo įgūdžius, gruodžio 13-14 dienomis 5-8 ir I-III klasių seniūnai ir pavaduotojai buvo pakviesti į mokymus.

Š. m. sausio 24-25 dienomis vyko 2018-2019 m. m. LMŽ Panevėžio m. moksleivių tarpmokyklinės šachmatų varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos šachmatų rinktinė. Varžybose dalyvavo šešios  miesto mokyklų komandos. Po atkaklios, įdomios ir intriguojančios kovos mūsų moksleiviai užėmė antrąją vietą.

Komandos sudėtis: Paulius Bisigirskas, Antanas Vasiliauskas, Eimantas Jasas, Aušra Sabeckaitė.

Komandos vadovas: kūno kultūros mokytoja Violeta Karanauskaitė

Gripas, tai ūminė kvėpavimo takų infekcija, dėl kurios kenčia ne tik gyventojų sveikata, bet ir socialinis gyvenimas, o šalies ūkis patiria nuostolių dėl didelio sergamumo, komplikacijų, jų gydymo, nedarbingumo, vaikų ugdymo įstaigų nelankymo, masinių renginių ribojimo ir kt. Nors skiepai yra pati efektyviausia priemonė, apsauganti nuo gripo ir jo sukeliamų komplikacijų, nereikėtų pamiršti ir nespecifinių gripo bei ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų prevencijos priemonių. Todėl rekomenduojama:
 • tinkamai ir dažnai plauti rankas, nusiplovus jas nusausinti;
 • vengti sąlyčio su sergančiais asmenimis;
 • vengti masinio žmonių susibūrimo vietų;
 • laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo rekomendacijų – prisidengti nosį ir burną, vienkartines nosinaites nedelsiant išmesti, nusiplauti rankas;
 • neplautomis rankomis stengtis neliesti akių, nosies ir burnos;
 • gerai vėdinti patalpas;
 • susirgus kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, neiti į darbą, sergančių vaikų neleisti į vaikų ugdymo įstaigas, gydytis, kaip nurodė gydytojas;
 • sergantys gripu asmenys apsaugoti kitus gali dėvėdami medicinines kaukes, kurios sulaiko kvėpavimo takų sekretus kosint ar čiaudint, bei sveiki žmonės slaugydami sergantį asmenį taip pat turėtų dėvėti medicininę kaukę.

Sausio 17 dieną gimnazijoje vyko meninio žodžio šventė, kurioje skambėjo ir poezija, ir prozos tekstai. 20 skaitovų stengėsi perduoti  teksto nuotaiką, atskleisti giliau slypinčią prasmę ar autoriaus subtilų humorą. Lietuvių kalbos mokytojai džiaugiasi puoselėjančiais žodį mokiniais. Meninio skaitymo konkurso miesto etape gimnazijai atstovaus:

 • 7c klasės skaitovai UGNĖ PRANEVIČIŪTĖ ir LUKAS SKABURSKIS
 • IIa  MARTYNA MICKUTĖ
 • IVa  MIKAS PALUJANSKAS.

Linkime sėkmės.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Sausio 10 d. gimnazijos sporto salėje vyko draugiškas keturių komandų krepšinio 3x3 turnyras, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Stiprinant ryšius su socialiniais partneriais, į šias varžybas buvo pakviesta ir miesto VšĮ Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centro komanda. Mūsų gimnazija išstatė tris įvairaus amžiaus komandas. Buvo sužaistos šešerios rungtynės.

   Pasibaigus turnyro susitikimams, susumavus komandinius taškus , turnyro nugalėtojais tapo Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos IV gimn. kl. komanda, kurios sudėtyje žaidė Andres Arrizabalaga, Mantas Montvilas ir Augustas Narbutas. Antrieji liko svečių komanda, o tretieji – II gimn. kl. komanda. Varžyboms teisėjavo kūno kultūros mokytoja metodininkė V.Karanauskaitė.

Visi komandų žaidėjai turnyru liko patenkinti , dalyviams buvo įteikti atminimo medaliai.

Parengė Kūno kultūros mokytojai 

Paltaroko gimnazija kaip ir visa Lietuva 28-ąjį kartą pagerbė ir prisiminė visus, kurie kovojo už šalies laisvę 1991-ųjų metų sausį.

„Tautos istorija turi būti kiekvieno piliečio lūpose, tuomet tauta bus nemirtinga.“  M. Akelaitis.

2019 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyko  jau dvyliktą kartą. Minėjimas įgauna ypatingą prasmę ir reikšmę dabartinėje geopolitinėje situacijoje. Prieš 28 metus Lietuva nebuvo NATO ir ES nare, mūsų teritorijoje vis dar šeimininkavo okupacinė kariuomenė, tačiau vieninga ir laisvės trokštanti tauta tomis dienomis apgynė Lietuvos nepriklausomybę ir pasipriešino agresoriui. Manome, kad ir šiandien pilietiškumas ir visuotinis pasiryžimas ginti savo šalį yra kertinis potencialų agresorių atgrasantis veiksnys. Artėjantis Laisvės gynėjų dienos minėjimas yra puiki proga parodyti ne tik sau, bet ir visam pasauliui (taip pat ir potencialiems agresoriams), kad ir šiandien esame vieningi ir pasiruošę apginti iškovotą laisvę.

Istorijos mokytoja Alma Kazlauskienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Piešinių konkursas „Odontologo diena"

3a ir 4a klasių mokiniai dalyvavo Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „Odontologo diena", kurį organizavo odontologijos klinika „Dentavita". Visi mokiniai piešė piešinius, kalbėjome kaip maitintis ir prižiūrėti dantis, kad turėtumėm gražią šypseną. Dovanų gavome 2018 metų kalendorių su klasės mokinių piešiniais. Ačiū odontologijos klinikai už bendradarbiavimą ir dovanas!

Mokytojos Sonata Marcinkevičienė ir Danguolė Kepalienė

Meninio skaitymo konkurse

„Ant lūpų skambėdamas supasi žodis“ (Justinas Marcinkevičius)

Sausio 23 dieną į aktų salę susirinko poezijos mylėtojai – 5-8 ir I-IVgimnazijos  klasių moksleiviai į meninio skaitymo konkursą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Poeziją, ištraukas iš prozos kūrinių skaitė dvidešimt trys 5-8 –ų klasių moksleiviai ir šeši gimnazistai. Jie pasirinko Ramutės Skučiatės, Violetos Palčinskaitės, Janinos Degutytės, Sigito Gedos, Jono Strielkūno, Juditos Vaičiūnaitės, Justino Marcinkevičiaus eilėraščius ir ištraukas iš lietuvių prozininkų kūrinių. Moksleiviai pasiruošė  labai gerai, dėl to vertinimo komisijai (lietuvių kalbos mokytojoms ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui Violetai Dumbrienei) teko gerokai paplušėti, renkant pačius geriausius skaitovus.

Puikiai deklamavo Gabrielius Melaika (8a kl.), Medeinė Kurnickaitė (7c kl.), Augustė Kilkutė (5c kl.), Eva Petronytė (7a kl.), Lukas Skaburskis (6c kl.).

Meninio skaitymo konkurso nugalėtojais tapo:

 • Ainė Lašaitytė (Ia gimn. kl.),
 • Mikas Palujanskas (IIIc gimn. kl.),
 • Andrėja Žilytė (5a kl.),
 • Dovydas Stasiūnas (6c kl.)

Sausio 31 dieną  konkurso nugalėtojai gins gimnazijos garbę Panevėžio miesto konkurse Lėlių Vežimo teatre. Sveikiname juos ir linkime sėkmės!

Meninio skaitymo konkurso dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir dovanėlės. Skaitovus konsultavo ir padėjo pasiruošti lietuvių kalbos mokytojos. Šio konkurso organizatorė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Zita Kontrimienė dėkojo mokiniams ir mokytojoms  už suskambusį gražų žodį, už poeziją, už padovanotą  šventę.

 Mokytoja Regina Stumbrienė, nuotraukos Stasio Skrebio 

„Tautos istorija turi būti kiekvieno piliečio lūpose, tuomet tauta bus nemirtinga.“  M. Akelaitis.

„Nepriklausomos, savarankiškos Lietuvos geisti mes turime teisę.“  J. Basanavičius.

Ir teisę mes bandėme įtvirtinti 1991m. sausio 13-ąją, kuomet  Lietuvos beginkliai žmonės stojo prieš brutalią sovietų karinę jėgą ir laimėjo. Nors ši naktis pareikalavo 14-kos aukų, ~700 buvo sužeista, bet iš mūsų pusės buvo ryžtas, drąsa, solidarumas, iš priešo-pasimetimas prieš tokį galingą jausmą „Atstovėsim“. Kiekvienos tautos pagrindinės vertybės-nepriklausomybė, laisvė, valstybė. Visa Lietuva suprato, kad valstybės gynimas-pilietinė pareiga. Ir tą pareigą Lietuvos piliečiai atliko.

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Gimnazijos pasiekimai

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas