PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

Panevėžio kolegija

Mokinių projektiniai-kūrybiniai darbai

Previous Next

Gegužės 04-31 d. vyko gimnazijos 30-mečio logotipo konkursas. Šio konkurso tikslas buvo sukurti originalų reprezentacinį Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos 30-mečio logotipą. Konkurse galėjo dalyvauti visi norintys gimnazijos bendruomenės nariai, netaikant jokių apribojimų. Savo darbus pristatė 23 autoriai.

Vertinimo komisija:

• Vyskupas Linas Vodopjanovas OFM,
  • Gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė,
  • Pavaduotoja ugdymui Violeta Dumbrienė,
  • Dailės mokytoja metodininkė Aida Bijanskienė,
  • Dailės mokytojas metodininkas Sigitas Laurinavičius

komisija išrinko geriausius darbus ir skelbia konkurso nugalėtojus:

• I vietos laimėtojas – Čičirka Andrius, IVb gimnazijos klasės mokinys
  • II vietos laimėtoja – Žilytė Andrėja, 8a klasės mokinė
  • III vietos laimėtoja – Skrudupė Rebeka, 7b klasės mokinė

Apdovanojimai bus įteikiami birželio 18 d. 13.00 val. Gimnazijos šviesuolių pagerbimo šventės metu.

2021 m.  birželio 3 d., mūsų gimnazijoje vyko MOKINIŲ KONFERENCIJA, skirta visus šiuos mokslo metus vykdytų projektinių darbų pristatymui. Apie vykdytą projektą pranešimus skaityti įvairių dalykų mokytojai atrinko įdomiausius, kokybiškiausiai atliktus ar inovatyvumu, o gal – praktiškumu, kūrybiškumu, moksliškumu, aktualumu ar kitais kriterijais išskiriančių projektų autorius. Mokiniams visus metus talkino didelis būrys mokytojų.  Darbų pristatymas buvo organizuojamas dviem srautais, pagal amžiaus grupes: 5-8 klasės ir I-II gimnazijos klasės. Projektų išpildymuose labai ryškiai atsispindėjo tarpdalykinė integracija. Fotogalerija

Previous Next

Žiupsnis. Siekiant pamatuoti ir paskirstyti nedidelį kiekį norimo prieskonio tam puikiai tinka žiupsnis. Birūs prieskoniai jaukiai ir saugiai įsitaiso tarp pirštų, tiesa, nėra jokios garantijos, kad kruopelė ar kelios, priklausomai nuo sėkmės ir pirštų patirties, nenukris ant stalo. Bet bandyti verta.

Mano darbai yra tarsi prieskoniai, pabirę mano gyvenime, suteikiantys jam naujų skonių ir spalvų. Jie skirtingi, tačiau juos jungia mano pastangos, jausmai, potėpiuose paliktos žinutės.

Joana Kakanytė 8b kl.

Gimnazijos IIga klasės mokiniai besimokantys puslapių kūrimo modulio dalyvavo projekte - „Skaitmetinis mokinių etiketas". Projekto tikslas buvo sukurti internetinius puslapius kuriuose nurodyti kokių pagrindinių elgesio principų ir taisyklių reikėtų laikytis skaitmeninėje erdvėje ir pateikti medžiagą apie elgesį virtualioje erdvėje, duomenų apsaugą ir privatumą, autorių teisių apsaugą, kritinį mąstymą bei komunikaciją internete. Visi pabandė sukurti ir paskleisti savo svetainėje mokomąją medžiagą.

Projekto svetainės

Kovo mėnesį 8c klasės mokinių komanda dalyvavo Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių ugdymo karjerai projekte „Dirbu Lietuvai 2021“. Projekto tikslas – plėtoti mokinių ugdymo karjerai kompetencijas ir padėkoti Covid -19 pandemijos  metu kontaktiniu būdu dirbantiems valstybės tarnautojams bei įvairių profesijų atstovams. Projektas vyko nuotoliniu būdu, komanda atliko 3 užduotis: sukūrė filmuką „Padėka profesijos atstovui“, susipažino su interviu metodu ir parengė interviu „Kitokie pasikalbėjimai su ...“ medicinos atstovu ir dalyvavo filmuotoje „Atspėk profesiją“ užduotyje.

Džiaugiamės Augustės Kilkutės, Evelinos Žvirblytės, Gabijos Godliauskaitės, Gabrielės Vilkaitės, Viltės Matiukaitės ir Žygimanto Žičiaus dalyvavimu projekte, jų sukurtas filmukas buvo įvertintas „Patyrimiškiausia“ nominacija ir komandos nariai apdovanoti prizais bei padėkos raštais.

Komandą projekte palaikė ir lydėjo Auklėtoja Asta Girletė, Socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė

Frankofonija simbolizuoja bendrystę per prancūzų kalbą, solidarumą ir taiką, - šia proga visame pasaulyje organizuojama daugybė šventinių ir kultūrinių minėjimų. Šiandien pasaulyje priskaičiuojama apie 300 milijonų prancūzakalbių. Tarptautinei frankofonijos organizacijai priklauso 88 valstybės. Nuo 1999 metų Lietuva šioje organizacijoje turi stebėtojos statusą. Tarptautinė Frankofonijos diena kovo 20-ąją visame pasaulyje minima nuo 1990 metų. Lietuvoje šiai tarptautinei datai paminėti, prancūzų kalbai ir frankofoniškoms kultūroms švęsti skiriamas visas kovo mėnuo.

Mūsų gimnazijos prancūzakalbių bendruomenė Frankofonijos savaitei (kovo 15-19 d.) skyrė meninio vertimo konkursus IIabc, Iab, 8abc, 7abcd, 6abcd klasių mokiniams. Net šešiolika 5, 6, 7 klasių mokinių dalyvavo Frankofonijai skirtame projekte „Pastatykime Eifelio bokštą“, o šeši 8b, Ib, IIa klasių mokiniai  - projekte „Piešiu Prancūziją“ ir kartu su savo prancūzų kalbos mokytoja Jūrate Pratkeliene surengė virtualią tapybos parodą.

8b, Ib, IIa kl. mokinių: Liepos Bžuzauskaitės, Rusnės Misevičiūtės, Denisos Jankauskaitės, Austėjos Bačelytės, Smiltės Malinauskaitės, Kosto Juškevičiaus bei  prancūzų kalbos mokytojos Jūratės Pratkelienės virtuali tapybos paroda „Piešiu Prancūziją"

Puslapis 1 iš 5

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Kviečia orkestro studija

Gimnazijos orkestro studija
kviečia moksleivius (nuo 8 metų) išmokti groti šiais muzikos instrumentais: Saksofonu, trimitu, kornetu, trombonu, fleita, gitara, mušamaisiais ir klavišiniais instrumentais.
Užsiėmimai vyks:
417 kab. I-V nuo 12.35 val.

Covid 19

Virtualios mokymosi aplinkos

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė