3.jpg

 DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

Tarptautinėje matematikos ir informacinių technologijų konferencijoje

Kovo pradžioje Šiaulių universitete vyko „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektinių darbų” tarptautinė konferencija. Į šią konferenciją vyko ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos septyni IIImA2 grupės mokiniai: Augustinas Greibus, Kotryna Grigaitė, Kostas Kraniauskas, Viktorija Matulevičiūtė, Matas Mikėnas, Goda Misiukevičiūtė, Agota Verseckaitė su savo matematikos mokytoja Birute Masiokiene. Buvome tie laimingieji, pirmieji išbandę naująją gimnazijos transporto priemonę. Nuvykę į universitetą dar turėjome laiko, tad aplankėme Šiaulių nevyriausybinių organizacijų sąjungos iniciatyva bibliotekoje įkurtą Pinigų kambarį. Sužinojome, kad centų kambario įrengimui panaudota 157 tūks. 130 monetų, kurių bendra vertė – 3463 litai 69 centai (1003.15 €). Ir tai atrodo labai įspūdingai. Po to dar apžiūrėjome aušrininko dr. Jono Šliūpo archyvus Šiaulių universiteto bibliotekoje. Darbuotoja pasakojo apie jo šeimą, sūnų Vytautą, kurio daug asmeninių daiktų eksponuojama šiame nedideliame  muziejuje. Džiaugėmės galėdami paliesti gražius rašiklius, pavartyti žinomo žmogaus rankraščius.

Konferencijoje daugumą, be abejo, ir mus pakerėjo 3 klasės mokinio atrastas geometrijos pritaikymas gamtoje. Jis išsiaiškino, kodėl bičių koriai yra taisyklingo šešiakampio formos. Jaunasis mokslininkas pristatė įspūdingą bičių avilio maketą, leisdamas paragauti bičių duonelės ir medaus. Taip pat įsiminė vyresniųjų klasių mokinių  projektai apie Aukso pjūvį – „dieviškąją proporciją“, aptinkamą mene, žmogaus kūne, muzikoje, augalų žiedlapiuose; Gordijo mazgus, kuriuos narplioti turėjo galimybę savanoriai; sukurto loginio žaidimo „MindMaze” pristatymas, kuris leido mums, gimnazistams, suprasti, kiek reikia įdėti darbo, norint pasiekti savo svajonę. Atlikinėdami projektinius darbus, mokiniai turėjo remtis žiniomis, kurios bus nagrinėjamos mokyklose aukštesnėse klasėse ir netgi universitetuose.

Mūsų grupė vykdė projektą „Dovana Lietuvai. Matematinis modeliavimas ir spausdinimas 3D spausdintuvu“. Pranešime pristatėme projekto eigą, iliustruotą nuotraukomis, papasakojome apie 3D spausdintuvo taikymo progresavimą mokslo srityje, pateikėme išvadas.

Konferencijoje mūsų pristatymas iš kitų išsiskyrė projekte dalyvavusių mokinių gausumu  bei idėja padovanoti savo žinias ir laiką labiausiai pamirštai socialinei amžiaus grupei, t. y. senoliams.

III b gimn. kl. mokinė Viktorija Matulevičiūtė, nuotraukos IIIc gimn. kl. mokinio Kosto Kraniausko

MOODLE - virtuali mokymosi aplinka

Prisijungimo prie Moodle sistemos mokiniams instrukcija

Virtualios mokymosi aplinkos pritaikymo konsultantai:
Marius Kaulinis (administratorius) pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt 
Aleksandras Kuzmickas - paltarokogimnazija@gmail.com 
Gintarė Žindulienė - gintare.zinduliene@gmail.com

Paieška svetainėje

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Svetainės senesnė versija

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Facebook

Fotogalerija. Kovas 2020

Foto. Paminėta tarptautinė PI diena

Foto. Netradicinė pamoka 2c kl. mokiniams „Iš tautosakos skrynios“

Foto. Gabiųjų mokinių pagerbimo šventė - „Atžalynas“

Foto. Kovo 11-osios bėgimas

Foto. Lietuva - tai mes

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas