2.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, (10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, (12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, (13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Aktualu

 


 

 

Facebook


Jaunieji maltiečiai ir gimnazijos savanoriai dalyvavo 25-ojoje Maisto banko akcijoje, kurioje kvietė panevėžiečius prisidėti prie akcijos ir paaukoti negendančių maisto produktų skurstantiems. Dėkojame visiems, kurie prisidėjote prie šios akcijos. Džiaugiuosi gausiu būriu savanorių, kurie talkino net keturiose Panevėžio parduotuvėse.

Tikybos mokytoja J. Šadauskienė 

Vasario-kovo mėn. gimnazijoje vykdėme akcijas, kurių metu mokiniai patys virė ir skanavo avižinę košę. Taip pat susipažino su grūdinių produktų svarba ir nauda organizmui. Akcijose dalyvavo 1,4,6,7 ir 8 klasių mokiniai.

Akcijas organizavo technologijų mokytoja Greta Bujokaitė ir sveikatos specialistė Sandra Dolgova  

FRANKOFONIJA – tai Tarptautinė organizacija (TFO), įkurta 1970 m. Jos nariais šiandien yra 88 pasaulio valstybės, kuriose kalbama prancūziškai.

LIETUVA nuo 1999 m. dalyvauja TFO veikloje stebėtojo teisėmis.

PRANCŪZŲ KALBA yra viena iš labiausiai paplitusių kalbų pasaulyje. Prancūzų ir anglų kalbos yra vienintelės, kuriomis kalbama visuose penkiuose žemynuose.

FRANKOFONIJOS DIENOS kasmet vyksta ne tik prancūziškai kalbančiuose kraštuose, bet ir Lietuvoje. Mokyklos, kuriose dėstoma prancūzų kalba, taip pat pažymi Frankofonijos dienas įvairia veikla: konkursais, viktorinomis, koncertais. Mūsų gimnazijos mokiniai prancūzakalbiai visą kovo mėnesį gilino savo žinias viktorinose apie Prancūziją, diktanto, meninio vertimo, raiškiojo skaitymo konkursuose. Pirmojo aukšto fojė buvo parengtas stendas apie Frankofoniją su 5-6 klasių mokinių paruoštomis aplikacijomis prancūzų tautinio kostiumo tema.

Kovo 24 d. mokyklos ketvirtokai bei svečiai ukrainiečiai buvo pakviesti į aktų salę pasiklausyti skambios prancūzų kalbos. Jiems dainavo ir deklamavo 6b, 6d ir III a klasių mokiniai prancūzakalbiai. Ketvirtokai turėjo progą parungtyniauti viktorinoje apie Prancūziją ir prancūzų kalbos paplitimą pasaulyje. Patys aktyviausieji buvo apdovanoti saldžiais prizais ir diplomais.

Kovo 29 dienos popietę 6d klasės mokiniai G. Krapauskaitė, S. Janeliūkštis ir III a klasės mokiniai G. Aleknaitė, R. Garbaliauskaitė, K. Juškevičius, K. Etxezarreta Arrizabalaga pristatė savo meninę programą Juozo Balčikonio gimnazijoje, kur vyko miesto mokinių prancūzakalbių Frankofonijos šventė.      

Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Pratkelienė 

 

Kovo 17 dieną Petro Povilo parapijos namuose ateitininkai susirinkę po šv. Mišių paminėjo knygnešio dieną. Žiūrėjome filmą „Knygnešys“, po to vyko linksma estafetinė viktorina bei apdovanojimai. Kartu vyko ir savo keptų ar gamintų naminių pyragų konkursas. Gavome apdovanojimus ir po to sočiai vaišinomės skaniais pyragais.

Ateitininkė Gabija Šutaitė  

Į „Tėvų liniją“ pasitarti įvairiais vaikų auklėjimo klausimais nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12 jau galima skambinti ne tik vakarais, bet ir dieną – nuo 11 iki 13 val.

Toks konsultacijų telefonu laikas pasirinktas neatsitiktinai. „Mažylių tėvams patogiau pasikalbėti, kai jie dieną miega, o dirbantys galės ramiai paskambinti pietų pertraukos metu. Vakarinis laikas išlieka toks pats (17-21 val.), nes kai iš darbų, mokyklos, darželio į namus grįžę namiškiai susitinka, neretai jie būna pavargę ir suirzę. O tai išprovokuoja konfliktines situacijas, kurias sunkiau ramiai išspręsti“, - pastebi „Tėvų linijos“ vadovė, Paramos vaikams centro psichologė Jūratė Baltuškienė. 

Kartais tėvams pakanka tik nesudėtingo praktinio patarimo, pavyzdžiui, kaip nuraminti verkiantį kūdikį ar motyvuoti vaiką mokytis, susitvarkyti kambarį, mažiau žaisti kompiuterinių žaidimų. Taip pat tėvams reikia padėti nusiraminti, kad lengviau susivaldytų konfliktinėje situacijoje, ir patarti, kaip išspręsti sudėtingas problemas: kai šeima skiriasi, vaikas vartoja alkoholį, smurtauja ar negrįžta į namus. 

Skirtingai nuo kitų pagalbos linijų, kurios remiasi savanoriška veikla, „Tėvų linijoje“ dirba tik profesionalūs Paramos vaikams centro psichologai, todėl čia skambinama ir išsikalbėti, nusiraminti, ir sužinoti konkrečių patarimų dėl bendravimo su vaikais. 

Anoniminės ir nemokamos konsultacijos teikiamos telefonu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 11 iki 13 val. ir nuo 17 iki 21 val.

„Tėvų linija“ – Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis, finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendinama  VšĮ  „Paramos vaikams centras“. Daugiau informacijos – www.tevulinija.lt 

Kovo 28d. gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka 7c kl. mokiniams (mokyt. Zita Kontrimienė). Pamokos metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su daugybe įvairiausių žodynų, esančių bibliotekoje. Šioje netradicinėje veikloje jų laukė daug užduočių, kurias buvo galima atlikti pasitelkus į pagalbą žodynus. Užduotys buvo įvertintos taškais. Smagu pastebėti, kad kai kurie mokiniai jau turi gerus darbo su žodynais įgūdžius.

Kitokia pamoka netradicinėje aplinkoje visiems paliko malonų įspūdį, suteikė daug informacijos, kuri pravers ne tik lietuvių kalbos pamokose, bet ir gyvenime.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Kovo 14 d. gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje vyko 2018 metų knygos vaikams nugalėtojos Jurgos Vilės ir Linos Itagaki  „Sibiro haiku“ pristatymas. 3b. kl. mokiniai (mokyt. D.Žukauskienė) dalinosi savo mintimis apie knygą, skaitymo džiaugsmu su 2c kl. mokiniais (mokyt. G.Bataitienė). Ryškiais pamokos akcentais tapo trečiokų piešinių albumas, sukurtas, remiantis įspūdžiais perskaičius knygą „Sibiro haiku“, origami  lankstytos gervės, virstančios gandrais. Visiems buvo smagu bendrauti, dalintis įspūdžiais.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Kovo 24 dieną 2c klasės teatro būrelis dalyvavo vaikų ir jaunimo teatro šventėje „Drąsiau, drambly!“, kuri skirta Tarptautinei teatro dienai paminėti. Mažieji artistai ne tik pristatė žaismingą ir pamokantį spektaklį „Skruzdėlė atsiskyrėlė“, bet stebėjo ir vertino kitų miesto teatro grupių vaidinimus. Šventę vainikavo saldūs prizai ir gausa aplodismentų.

Ačiū teatro mokytoja Daivai Barzinskienei, asistentei Deimantei Ovaldaitei už spektaklio parengimą, mokytojai Astai Ulienei, mamytei Kristinai Švitrienei už organizacinius rūpestėlius, artistų tėveliams už palaikymą.

Mokytoja Aina Cimermonienė 

Gimnazijos šeštokai: Mindaugas Kriukas 6a, Andrėja Žilytė 6a, Joana Šakalytė 6b, Evelina Žvirblytė 6c, Viltė Matiukaitė 6c dalyvavo eruditų konkurse Alfonso  Lipniūno progimnazijoje. Užtikrintai į finalą, kiekvieno etapo kovoje surinkdama beveik maksimalų balų skaičių, pateko Andrėja. Finalinėje kovoje ji be klaidų atsakė į visus savo klausimus, bei neatsakytus konkurenčių klausimus. Andrėja Žilytė savo žiniomis nustebino pačius konkurso organizatorius ir tapo šeštokų eruditų konkurso nugalėtoja.

6a klasės auklėtoja Vida Rudokienė

 STEAM pamokoje - kūrybinėje laboratorijoje „Stebuklingas vanduo“. 

Mokytoja  Neringa Garuckienė  

Kasmet kovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų! Pasaulinė vandens diena skirta didinti supratimą apie pasaulinę vandens krizę, o pagrindinis šios dienos akcentas yra paremti tvaraus vystymosi tikslo – vandens ir sanitarijos visiems –įgyvendinimą iki 2030 m.

Šių metų Pasaulinė vandens diena buvo pasitinkama šūkiu „Gera rankų higiena kovai su COVID-19“. Žmonės raginami kuo dažniau ir kruopščiau plauti rankas tekančiu vandeniu ir muilu, nes rankų higiena yra ypač svarbi norint užkirsti kelią COVID-19 ir daugelio kitų užkrečiamųjų ligų plitimui.

 Pirmadienį (03-21) I(2) gimnazijos klasės mokinių grupė dalyvavo STEAM pamokoje kūrybinėje laboratorijoje „Stebuklingas vanduo“. Mokiniai  dirbdami grupėmis ir porose po tris atliko šešis darbus:

  • Vandens tankis
  • Vandens pH
  • Vandens paviršiaus įtempimas
  • Muilo tirpalo putojimas kietame ir minkštame vandenyje
  • Įvairių vandens bandinių elektrinio laidumo tyrimas
  • Kas sunkesnis kietas ar skystas vanduo

Tokios netradicinės pamokos skatina mokinius dirbti su kiek nematytomis užduotimis ir pratintis prie užsiėmimų komandose. Visi devintokai turėjo turiningą pamoką ir puikiai susitvarkė su iššūkiu. Tikime, jog tokios pamokos patyriminio mokymo išliks atmintyje dar labai ilgai.

I gimnazijos klasės mokinė Adelė Balčėtytė, mokytoja Snieguolė Butkutė 

4a klasės 23 mokiniai dalyvavo skaitmeninio Kovo 11-osios atviruko konkurse, kurį organizavo Vinco Kudirkos muziejus. Kūrybiškai išreiškėme savo idėjas, puoselėjome patriotinius jausmus, tobulinome naudojimosi skaitmeninėmis technologijomis įgūdžius.

Mokytoja Danguolė

Kovo 8-10 d. 4- 8 ir I-IV klasių mokiniai dalyvavo iniciatyvoje „Laisvės apyrankė“, kurioje kartu su mokiniais išreiškė palaikymą Ukrainai ir bendrai šalių vertybei – laisvei. Dailės ir technologių pamokų metu buvo diskutuojama apie laisvę bei pinamos laisvės apyrankės. „Laisvės apyrankė“ – tai ne tik laisvės simbolis. Tai vienybės už pasaulio vertybes simbolis.

Dailės mokytoja Aida Bijanskienė  

3a ir 4c klasės mokiniai informatikos pamokose dalyvavo animacijos dirbtuvėse ir savo kūrybinius darbus skyrė Kovo 11-ajai - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti! Visas šviesiausias mintis ir paramą Ukrainai siunčia pradinukai.

Mokytojos Sonata ir Daiva

 

Pamoka – susitikimas III ir IV kl. moksleiviams. Svečiuose visišką regos negalią turintys sutuoktiniai Arvydas ir Sigita Markevičiai. Tema: Ar kada nors Dievas nusisuko nuo žmogaus? (liudijimas).

Įspūdinga buvo klausyti gitara grojančio ir giedančio Arvydo – klasę akimirkai užliejo muzikos garsai. Ir kiek daug džiaugsmo gyvenimu! Pajutome: jūs laimingi. Jūs – atviri netikėtumams, nieko nekaltinantys, bet mokantys priimti visa taip, kaip yra, nepasiduodantys. Sigita, o kad taip mums Jūsų valios ir ryžto! Kai laikėme rankose Parolimpinėse Europos ir Pasaulio žaidynėse iškovotus medalius – sulaikėme kvapą. Jūs pasiekėte labai daug ir garsinote Lietuvą. Ir ačiū, mielieji, už atsineštus daiktus, kuriuos naudojate buityje: už tą kalbantį laikrodį ir už elektroninį suflerį, kuris pasako, kas yra stiklainyje, už baltą lazdelę ir telefoną. O labiausiai – už šypseną ir tikėjimo sklaidą. Dievas kartu su jumis keliauja ir judu tą jaučiate savo gyvenime. Mums tai buvo brangiausias liudijimas, kurio taip reikia šių dienų ryšio su Dievu dykumose. Būkite palaiminti!

Sesuo Elija 

Dalyvių sąrašas:

Kovo 19 d. 1a kl. mokiniams (mokyt. D.Kepalienė) lietuvių kalbos pamoka „Biblioteka – mano draugė“ vyko netradicinėje aplinkoje – gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje. Pamokos metu mokiniai sužinojo kokių  knygučių čia yra, kaip jos suskirstytos,  bei kaip jas susirasti. Vartydami knygas išsiaiškino, kad knyga turi autorių, bandė savarankiškai ieškoti reikiamo autoriaus knygų lentynose. Likusią netradicinės pamokos dalį vaikai smagiai leido knygučių draugijoje – klasės draugams pristatė savo skaitomą knygą, pasakojo įdomiausias ištraukas.

Visus lydėjo geros emocijos. Mokiniai įsitikino, kad bibliotekoje lankytis ir naudinga ir įdomu. Visi laukiame kitų prasmingų susitikimų.

Nuotraukos Živilės Čipienės 

Gimnazijos J.Juodelio vardo bibliotekoje 8l3 grupės mokiniams vyko netradicinė Lietuvių kalbos pamoka (mokyt. Milda Rastenienė) „Lietuvių kalbos išteklių informacinė sistema (Bibliotekos fondas ir E-žodynai)“. Pamokos tikslas – netradicinėje aplinkoje gauti kuo daugiau žinių apie bibliotekos fonduose esančius žodynus bei naudojimosi jais galimybes, išmokti dirbti su E-žodynais. Praktines užduoti geriausiai atliko: Rasa Vertelkaitė ir Justas Matulis.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Pamokos metu netradicinėje erdvėje mokiniai susipažino su daugybe bibliotekoje esančių žodynų, atliko praktines užduotis.

Puikiai darbus atliko:

  • Teresa Etxezarreta,
  • Jomilė Pribušauskaitė,
  • Miglė Činčikaitė,
  • Ieva Kačanauskaitė,
  • Toma Gaižiūnaitė.

 Nuotraukos Živilės Čipienės 

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Gimnazijos pasiekimai

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas