2.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, (10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, (12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, (13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Aktualu

 


 

 

Facebook


Mes į Klaipėdą išvažiavome anksti ryte. Kelias nebuvo trumpas, tačiau kelionė neprailgo. Atvažiavę pirmiausia užsiregistravome ir apžiūrėjome patalpas, kuriuose nakvojome. Po kiek laiko susirinkome salėje, kur išklausėme įdomių kalbų apie maltiečių ordino įkūrimą.  Apsipratę su vieta, mes pajudėjome į Klaipėdos parką. Ten užsiiminėjome įvairia veikla: žaidėme su mažaisiais, iš dėžių statėme sieną, dalinome skrajutes. Po kelių valandų grįžome atgal į vietą, kurioje įsikūrėme ir ėjome pietauti. Po pietų kiekvienas įvairiais būdais pristatinėjome savo miestą ir viskam pasibaigus buvome suskirstyti į grupeles. Juose kūrėme vaidinimą, žaidėme susipažinimo žaidimus, bei užsiiminėjome kitokia įdomia veikla. Vėliau ėjome vakarieniauti ir rodyti savo vaidinimus. Praėjus grupių pasirodymams buvo diskoteka.  Ir štai baigėsi pirmoji diena. Kitą rytą kėlėmės ir ėjome daryti mankštą, po kurios pusryčiavome. Vėliau pradėjome dėtis savo daiktus. Kai viską susitvarkėme išvažiavome į Bažnyčią. Po Šv. Mišių visos grupelės keliavo sodinti eglučių. Jų buvo 125. 100 eglučių – šimtmečiui, o 25 – maltiečių ordino įkūrimo jubiliejui. Darbas nebuvo sunkus, tačiau veikla tikrai buvo įdomi. Pasibaigus sodinimui ėjome pietauti ir vėl susiskirstėme į grupeles. Ten buvo refleksija. Aptarinėjome prisiminimus - kas patiko, o kas nelabai. Pasibaigus aptarimui visi atsisveikinome ir grįžome į savo miestus. Ši kelionė tikrai buvo įdomi. Veikla buvo ne nuobodi, o kaip tik labai įtraukianti. Kitais metais sąskrydis planuojamas Tauragės apskrityje, Kvėdarnoje.

Ernesta Vaitonytė, Gabrielė Rimkevičiūtė Ic

Balandžio 11 dieną gimnazijoje svečiavosi I laidos abiturientai – J.Miltinio dramos teatro direktorius Leonas Blėdis ir pastatyminės dalies vadovas Algirdas Navalinskas. Svečius pristačiusi gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė pasidžiaugė, kad buvę mokiniai nepamiršta savosios gimnazijos, į kurią įžengė po 18 metų.

Svečiai prisiminė savo patirtį gimnazijoje, santykius su mokytojais, draugais. Gimnazistai uždavė daug klausimų apie teatro veiklą, kultūros reikšmę jauno žmogaus formavimosi kelyje, ateities planus, aktoriaus profesijos ypatingumą.

Lietuvių kalbos mokytoja Audronė Gudynienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Balandžio 11d. mūsų mokykloje vyko susitikimas su buvusiu mūsų mokyklos mokiniu Augustu Mažeika. Vaikinas papasakojo apie savo keliones, aplankytas šalis (Šiaurės Ameriką, Meksiką, Japoniją ir daugelį kitų). Renginį moderavo Justina Cicilionytė ir Viltė Zaveckaitė, IVgb. 

Dėkojame alumnui už pasidalinimą įspūdžiais bei V. Gaušienei už susitikimo organizavimą!

Justina Cicilionytė IVgb, nuotraukos Stasio Skrebio

Balandžio 11-ą dieną dešimtokai iškeliavo į VGTU. Išvykome su tikslu įgyvendinti 3 laboratorinius darbus, išklausyti paskaitą bei aplankyti dar neregėtus universiteto kampelius. Atvykę į VGTU, išklausėme matematikos paskaitą bei įgijome žinių apie kombinatorikos pagrindus. Vėliau, pritaikydami pateiktą medžiagą, išbandėme savo jėgas spręsdami pateiktus uždavinius. Sekanti mūsų kelionės stotelė - LINKMENŲ fabrikas. Ten gausu modernių inovacijų, kurias kuria studentai. Išvydome 3D spausdintuvus, įspūdingus lazerius, akių judesius fiksuojantį veido-roboto prototipą ir net blynų spausdintuvą! Mus sužavėjo erdvės, kuriose studentai ir kiti kūrybingi žmonės gali realizuoti save, pasinaudodami suteiktomis sąlygomis ir priemonėmis. Po pusvalandžio klajonių po naujovių kupiną fabriką, vėl grįžome į VGTU. Ten mūsų jau laukė 3 laboratoriniai darbai - chemijos, mikrobiologijos ir fizikos. Painiais koridoriais keliavome į chemijos laboratoriją - ten tyrėme vandens kietumą. Fizikos erdvėse domėjomės interferencijos, difrakcijos, fotoefekto ir kitais fizikiniais reiškiniais. Veiklas užbaigėme mikrobiologijos laboratoriniu darbu, kurio rezultatus išvysime po savaitės. Laukiam nesulaukiam išvysti, kokie ,,padarėliai“ išaugs iš perbrauktų paviršių tepinėlių. Tikimės sugrįžti ir dėkojame mokytojai, VGTU dėstytojams bei laboratorijų darbuotojams. 

Melisa Ignatavičiūtė ir Ugnė Urbonaitė 10 klasės VGTU grupė 

Balandžio 18 d. I-II gimnazijos klasių VGTU grupės: fizikos, chemijos, mikrobiologijos laboratoriniai darbai ir matematikos pamokos vyko Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Direktoriaus pavaduotoja Rima Kazakevičienė

2022 metų balandžio 8 d. 17 gimnazijos 7-8 klasių mokinių pirmą kartą laikė tarptautinį vokiečių kalbos egzaminą Goethe-Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1. Šiuo egzaminu patvirtinamos elementarios kalbos žinios, atitinkančios pirmąjį – A1 – lygį iš šešių Bendruosiuose Europos kalbų metmenyse (BEKM) nustatytų kalbos mokėjimo lygių. Šį egzaminą organizuoja Getės institutas, o jį mūsų gimnazijoje vykdė Valstybės institucijų kalbų centro darbuotojos. Egzamino metu mokiniai privalėjo užduoti klausimus ir į juos atsakyti, formuluoti prašymus ir į juos reaguoti, parašyti apie save ir kitus, suprasti klausomus ir skaitomus pokalbius/tekstus apie žinomus dalykus.

Tikimės, kad egzamino rezultatai bus žinomi balandžio mėnesio pabaigoje.

Išlaikę šį egzaminą, mokiniai gaus visame pasaulyje pripažįstamą dokumentą/sertifikatą apie vokiečių kalbos mokėjimo lygį. Kadangi greta anglų kalbos šiais laikais labai svarbu mokėti kuo daugiau kitų užsienio kalbų, toks sertifikatas įgyja svarbią reikšmę.

Vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė

Balandžio 14 - ąją dieną gimnazijoje vyko  viktorina  „Gamtos pasaulio labirintuose" penktų klasių mokiniams, skirta Žemės mėnesiui paminėti. Šios viktorinos tikslas - keliaujant labirintais įminti visas gamtos paslaptis. Klasių komandos turėjo įveikti tiek teorines, tiek praktines užduotis. Sirgaliams buvo patikėta sukurti  gamtos mokslų priemonės reklamą. Mokiniai viktorinoje  įtvirtino savo turimas gamtos mokslų žinias.  

Parengė gamtos mokytoja Neringa Garuckienė 

Ic ir Ib kl. mokiniai turėjo progą išgirsti pamąstymus laisvės tema pašaukimo liudijimą. Gurkšnodami arbatą sužinojome, ką reiškia tatuiruotė ant sesės rankos, ką jai teko patirti misijose, kodėl jos toks keistas vardas, kaip nuo svajonės tapti aktore ji tapo vienuole, kaip turėdama daug laisvės ieškojo savo laimės ir ją surado... ir kt. Beje, mokiniai buvo pakviesti į jaunimo savaitgalio gavėnios rekolekcijas Berčiūnuose.

Ačiū, miela sese, už Tavo mums padovanotą laiką. Telaimina Viešpats vienuolijos misiją.

Sesuo Elija

Savaitę prieš šv. Velykas tikybos pamokų metu su įvairių klasių mokiniais kartu meldėmės Kryžiaus kelyje. Malda vyko įvairiomis formomis: kryžiaus kelią tiesiog meldėmės katedroje, vaidinome, piešėme ir pan. Buvo susikaupimo, rimties, buvo ir žaismingumo, kūrybingumo, paprastumo. Ačiū mokiniams už aktyvų įsitraukimą į siūlytas veiklas.

Mokytojos Jurgita Š. ir sesuo Elija  

Balandžio 4 d. gimnazijoje vyko ataskaitinė-rinkiminė mokinių parlamento konferencija, kurioje dalyvavo 126 mokiniai,  5-11 klasių rinkikai.  Dviejų mokslo metų veiklos ataskaitą pateikė mokinių prezidentas Dominykas Masiulis. Prisistatė kandidatai į mokinių parlamentą ir vyko balsavimas. Surinkę balsų daugumą į mokinių parlamentą išrinkti šie nariai:

  1. Skvereckaitė Viktorija 8a 120 balsų
  2. Šredersaitė Urtė 8a    119 balsų
  3. Urbonas Rokas 8a       117 balsų
  4. Kurnickaitė Medeinė 8c  117 balsų
  5. Atkočius Matas 8c        109 balsai
  6. Uksaitė Ugnė 7a           107 balsai
  7. Urbonaitė Ugnė 7b       98 balsai

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Mūsų gimnazijoje vyko Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7- 8 klasių mokinių viktorina - konkursas „Pažink profesijų pasaulį“ (moderatorius karjeros specialistė N.Mikaliūnienė)

Nuotraukos Stasio Skrebio 

„iFour“, VILNIUS TECH Pramogų Industrijų studijų trečio kurso studentų komanda. Jau tris metus mokomės komunikacijos ir pramogų srities gudrybių. Norėdami į pramogų rinką integruoti 11 – 12 klasių mokinius sukūrėme „Instagram“ profilį – platformą „Pramoguolis“. 

Tai projektas yra skirtas skatinti kūrybiškumą ir galimybę mokiniams parodyti jau padarytus darbus ir norintiems jau įsilieti į pramogų pasaulį. Mokiniai norintys tapti platformos dalyviais turi užpildyti dalyvio anketą šioje nuorodoje:  https://forms.gle/widkwvJUUcYCRkKt9.

Tai gali būti bet koks kūrybinis darbas, kurį Jūs sukūrėte mokantis mokykloje ar laisvalaikiu - literatūros kūrinys, piešinys, fotografija, dainos ar bet koks kitas meninis darbas susijęs su pramogų ar meno sritimi. 

Tikslas yra parodyti savo kūrybiškumą ir talentą, todėl skatiname Jus eksperimentuoti su savo idėjomis ir jomis dalintis, nes DALINTIS YRA COOL. 

Mes: 

  • kelsime Jūsų darbus į Pramoguolį, kur juos galės pastebėti specialistai ir galbūt pasiūlyti darbo galimybių, pateikti atsiliepimus, pagirti ir paskatinti mokinius kurti.
  • kiekvieną savaitę mes kursime vaizdo filmukus apie Jūsų darbus ir apžvelgsime juos iš jau sukauptos patirties. Taip galėsite sužinoti, kaip kiti žmonės vertina Jūsų kūrybą ir gauti naudingų patarimų, kaip tobulinti savo darbus. 

Mes tikimės, kad šis projektas suteiks mums visiems puikią galimybę parodyti savo kūrybinį potencialą ir dalintis savo darbais su visuomene. Neribokite savo fantazijos, parodykite mums, ką Jūs galite sukurti! 

Darbus siųsti galite iki 2023 m. gegužės 19 d. Jei turite kokių nors klausimų ar abejonių, prašome kreiptis į mus el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba privačia žinute „Instagram“ platformoje pramoguolis. 

Renginys: MRU Atvirų durų diena „Ateitis 2.0“

Data: 2023 m. balandžio 21 d. 11:00-14:00 val. 

Vieta: Ateities g. 20, Vilnius

Svarbu! Būtina išankstinė registracija: https://bit.ly/3l3hfnT

Renginio metu moksleivių laukia įdomūs pranešimai, dirbtuvės, žaidimai, dovanos ir kitos interaktyvios veiklos. Renginio metu Nacionalinio priėmimo grupės vadovas Saulius Bugailiškis pristatys 2023 m. studijų programas ir priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas reikalavimus, naujoves bei atsakys į kitus aktualius klausimus.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.mruni.eu/paslaugos-mokykloms/atviru-duru-dienos/

Tapk Olimpinės dienos 2023 Panevėžyje savanoriu ir padėk sukurti nuostabiausią sporto festivalį Lietuvoje!

Šiais metais „Olimpinė diena“ antrą kartą vyks Panevėžyje birželio 3 d.

Lietuvoje tai dešimtis tūkstančių žmonių sutraukiantis renginys, organizuojamas Lietuvos Tautinio Olimpinio komiteto ir gausybės nuostabių LTeam savanorių! Jo metu dalyviai išbandys >100 sporto šakų, dalyvaus rungtyse bei šėls koncertuose. Daugiau info https://www.olimpinediena.lt/

Jei Tau yra 16 metų, ir nori padėti šią šventę sukurti, registruokis ir tapk Olimpinės dienos savanoriu (-e)! Olimpinė atributika dovanų - garantuota + maitinimas renginio metu! Renginiui ruošimės birželio 1-3 dienomis. Registracijos anketa: https://forms.gle/Hs6nX8BHC1VCedv47

Registracija vyksta iki gegužės 30 d.

Mokiniai kviečiami į atvirų durų dienas.

Dėl detalesnės informacijos teiraukitės:

GERDA GRINIUVIENĖ KARJEROS SPECIALISTĖ 
Tel. +370 640 19 523, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Gimnazijos pasiekimai

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas