5.jpg

Ugdymo procesas 5–8 kl., I–III gimnazijos klasėse nuo 2021 gegužės 3 d. organizuojamas nuotoliniu mokymo būdu

 DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

Pamokų laikas

Pagrindinis, vidurinis ugdymas

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.20)
4. 11.20  -  12.05
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(12.05-12.35)
5. 12.35  –  13.20
Pietų pertrauka,
patalpų dezinfekavimas
(13.20-13.35)
6. 13.35  –  14.20
7. 14.30  –  15.15
8. 15.20  –  16.05

Pradinis ugdymas

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.55
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

9.25 val. – 2 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
9.45 val. – 1 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
10.20 val. – 3 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas
11.15 val. – 4 kl. pietūs, klasių dezinfekavimas

Mėnesio darbo planas

Aktualu


Pagalbos vaikams linija


Panevėžio kolegija

 


2019 m, pavasarį vykdyto audito metu mokykla dokumentais patvirtino, kad laikosi Olweus programos standarto reikalavimų, ir yra pripažįstama Olveus mokykla.

Mūsų gimnazija vėl dalyvaus tarptautiniame Erasmus+ programos projekte „NUO ŽEMĖS IKI LĖKŠTĖS“, kuris tęsis 2 metus (2019-11-01-2021-11-01). Šis projektas skirtas vyresniųjų (9 – 12 klasių) mokiniams.

Rugsėjo 20 dieną vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka gimnazijos bibliotekoje 7b klasės mokiniams (mokyt. V.Gaušienė) „Pažintis su žodynais“.

Pradedant naujus mokslo metus, gimnazijos J.Juodelio biblioteką papuošė 5-8 kl. mokinių kūrybinių darbų paroda „DŽIAUGSMINGI ATRADIMAI“ (technologijų mokytojai R.Ambrazevičienė ir J.Babachinas).

Kviečiame visus ateiti ir pasigrožėti nuostabiais keramikos ir dailiųjų medžio drožinių darbeliais.

2019 m. rugsėjo 13d. dalyvavome krikščioniškųjų vertybių dienoje, aplankydami Truskavos rekolekcijų namus.

Rugsėjo 12 dieną Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos pradinukai bei vienuoliktų klasių mokiniai kartu su savo klasės auklėtojomis, mokyklos tikybos mokytojais bei mokyklos kapelionu kunigu Tomu Pauliukėnu ir mokyklos direktore Gražina Gailiūniene išvyko į Šiluvą.

Sukurtus darbus pristatyti iki rugsėjo 20 d. (klasių auklėtojoms). DARBAI BUS EKSPONUOJAMI RUGSĖJO 23-27 D. II AUKŠTO KORIDORIUJE.

Daugiau informacijos suteiks klasės auklėtojai ir tikybos mokytojai

Kapelionas kun. Tomas Paliukėnas

Tegul visos žemės raidės taps geriausios tavo draugės...

Nuotraukos Stasio Skrebio

Rugsėjo 21 d. Vilniuje vyko projekto „Kuriame Lietuvą", skirto Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti, finalinis etapas.  Šis projektas tęsėsi nuo 2017 m. 11 mėn. iki 2018 m. 05 mėn. Projekto tikslas-skatinti jaunimą  domėtis  ir atrasti Lietuvos valstybės atkūrimo istorijos pavyzdžius artimoje aplinkoje. Praėjusi visus tris projekto etapus, mūsų gimnazijos komanda pateko į finalą.

Finale dalyvavo komandos iš Šilutės I-osios gimnazijos, Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazijos ir iš Panevėžio Juozo Balčikonio bei Kazimiero Paltaroko gimnazijų. Mūsų mokyklos komandą sudarė keturios mokinės iš IIga klasės: Martyna Mickutė, Emilija Kęstaitytė, Benita Bliuvaitė ir Ainė Lašaitytė ir dvi mokytojos: Alma Kazlauskienė ir Irma Lažauskienė.  Kiekviena komanda turėjo paruošusi po 7-8 min. filmą apie reikšmingą žmogų ar įvykį, formavusį Lietuvos kelią į laisvę. Renginys vyko Europos namuose. Paltaroko gimnazijos istorija buvo apie tremtinių Bartkų šeimą iš Ramygalos.
Renginį pradėjo Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius, o vėliau smagią paskaitą apie lyderystę tęsė Irena Pranskevičiūtė, Dalia Gaidamavičiūtė-Apulskė ir Daiva Šilienė. Paskaitos metu komandos ne tik išgirdo šį tą naujo apie šių laikų vadybą, bet, įsijungusios į bendrus žaidimus, ir geriau susipažino.

Paaiškėjo, kad visų dalyvavusių filmai buvo sumontuoti į vieną pusvalandžio trukmės vaizdo klipą, kurį žiūrėjome po paskaitos. KPG komanda buvo paruošusi filmą apie tremtį į Sibirą, JBG - apie Julijoną Lindę-Dobilą, Jurgio Pabrėžos gimnazija - apie Raudonių šeimą, o Šilutės I-oji gimnazija - apie Lietuvos kovą už laisvę 1945-1952 m. ir „Geležinio vilko" pulką.

Filmai buvo ne tik informatyvūs, bet ir įdomūs. Visos komandos šauniai padirbėjo ir už tai gavo prizų, iš kurių tikriausiai reikšmingiausias - kelionė į Strasbūrą 2019 m. vasario mėnesį. 

Ainė Lašaitytė IIga

Projekto darbų vaizdo medžiaga

 

Š. m. rugsėjo 22 d. 7 mūsų gimnazijos mokiniai Viltė Bijanskytė, Kornelia Marie Durand, Akvilė Vilutytė, Ieva Kalpokovaitė, Vytautas Rudys, Eglė Budrytė, Martyna Mickutė ir kun.Tomas Paliukėnas išvyko į Vilniaus oro uostą pasitikti atskrendančio Popiežiaus. Nors oras nedžiugino ir šaltukas sugebėjo prasiskverbti net pro keletą sluoksnių drabužių - Šventojo Tėvo laukimas buvo kupinas šypsenų, o tvyranti atmosfera šildė iš vidaus. Bendravome su kitų katalikiškų mokyklų mokiniais, dalinomės tuo, ką žinome apie Popiežių Pranciškų ir praplėtėme savo turimas žinias. Ilgai netrukus patys pirmieji išvydome Popiežių. Šventojo Tėvo šypsena ir žvilgsnis palietė kiekvieno iš mūsų širdis ir užpildė begaliniu noru būti panašiems į Jį. Užplūdusi šiluma išliks dar ilgai, o įspūdžiai niekuomet neišdils...

Ieva Kalpakovaitė III gc

Vaizdai atskridus popiežiui Pranciškui į Vilnių

(Paimta iš DelfiTV)

Sekmadienį gimnazijos bendruomenė dalyvavo popiežiaus Pranciškaus aukojamose šv. Mišiose Kaune.  Santakoje dalyvavo per 90 000 žmonių, jas aukojo per 800 kunigų, giedojo 260 choristų.

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Dažnai pagalvoju apie žymius žmones, kurie gyveno ar gyvena mūsų planetoje. Vieni jų žinomi dėl savo pasiekimų moksle, kiti  ̶  dėl užimamų pareigų ar titulo. Ir  juos visus vienija turimas autoritetas, valia, užsispyrimas siekiant savo tikslo, noras pasiekti dar daugiau... Turbūt tie žmonės, pasiekę tai, ko troško, yra labai laimingi. Tad man kilo klausimų, ar laimingas ir daug pasiekęs žmogus gali būti tas, kuris gimė neturtingoje šeimoje, kuris tarnauja kitiems,  dažniausiai nekeldamas jokių reikalavimų.

Visų pirma, žmogus, kuris yra neturtingas,  jaučiasi laimingas vien dėl to, kad sugeba nugalėti sunkumus, pasiekti užsibrėžtų tikslų. Galiu papasakoti vieną istoriją. 1936 metais, gruodžio 17 dieną Buenos Airėse neturtingų italų emigrantų, geležinkelininko ir namų šeimininkės, šeimoje gimė berniukas, vardu Jorge Mario Bergoglio. Jis buvo pats jauniausias iš penkių vaikų. Pertekliaus šeimoje nebuvo. Tačiau tai nebuvo blogiausia. Kur kas daugiau bėdų atnešė sveikatos sutrikimai  ̶  jaunam Jorge Mario Bergoglio dėl infekcijos buvo pašalinta dalis plaučio. Tačiau nei sudėtinga operacija, nei kitos negandos nesutrukdė jaunuoliui siekti savo tikslų. Jis studijavo universitete, vėliau mokėsi dvasininkų seminarijoje, Šv.Juozapo kolegijoje. Baigęs mokslus, jaunuolis tapo dvasininku, vėliau  ̶  arkivyskupu, kardinolu. Jis buvo pirmasis Lotynų Amerikos atstovas, pasiekęs aukščiausią postą Vatikane. Ir nors aplinkiniams kartais kildavo  klausimų dėl jo sveikatos, tas žmogus visada buvo pasitempęs, tvirtas ir sakydavo, kad viskas puiku.

Laimingas žmogus gali būti tik tas, kuris padeda kitiems ir nuoširdžiai myli savo darbą. Šie charakterio bruožai tikrai puikiai apibūdina dvasininką, apie kurio vaikystę pasakojau. Keliaudamas jis visada, net būdamas labai aukšto rango, apsistodavo mažame arkivyskupijos kambarėlyje, atsisakydavo limuzino ir vairuotojo, važinėdavo metro ir autobusu, pats gamindavosi maistą... Kuklumą jis išlaikė ir pasiekęs savo karjeros aukštumas.  Net jo pasirinktas Šv. Pranciškaus vardas reiškia ,,neturtėlis“. Tačiau šis žmogus bus drąsus ir niekada neatsisakys padėti  asmeniui, kuriam reikės pagalbos. Vienas tokių atvejų  ̶  pagalba nuo narkotikų prekeivių besislapstančiam kunigui. Bėglys rado prieglobstį šio dvasininko namuose.

Žmogus, apie kurį rašinyje pasakoju,  ̶  Jo šventenybė popiežius Pranciškus. Paprastus žmones stebina darbininkiška šio pontifiko kilmė, intelektualus imponuoja moksliniai titulai: filosofijos ir teologijos mokslų daktaro laipsnis, vokiečių kalba parašyta disertacija, mokamos kalbos... Jaunimą žavi popiežiaus modernumas: jis turi paskyrą socialiniuose tinkluose, buvo pirmasis popiežius, nusifotografavęs mobiliuoju telefonu, domisi futbolu. O visus be išimties imponuoja asmeninė šio žmogaus drąsa, tikslo siekimas nepaisant sunkumų, optimizmas ir nuolatinė pagalba kitiems.

Popiežius Pranciškus su valstybiniu vizitu Lietuvoje viešės rugsėjo 22-23 dienomis. Labai džiaugiuosi, kad JIS atvyksta, ir tikiu, kad galėsiu pamatyti šią įstabią asmenybę savo akimis.

8a klasės mokinė Viktorija Skvereckaitė

Gimnazijos bendruomenė dalyvavo piligriminėje kelionėje į Šiluvą.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Antrąją mokslo ir žinių dieną Kristaus Karaliaus katedroje buvo aukojamos  Šv. Mišios 2-8, I-II gimnazijos klasių mokiniams.

Nuotraukos Stasio Skrebio  

2019 m. rugsėjo 20 d. Panevėžyje  vyko 11-oji Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada. 

Sveikiname Roką  Urboną užėmusį antrąją  vietą.

Olimpiadai parengė: D.Misevičienė, D.Dambrauskienė, I.Kytrienė

Mūsų gimnazijos trečiokai prisijungė prie kasdieninės mankštos iššūkio. Ačiū mokytojui Kęstučiui už nuotaikingas ir smagias mankštas.

Sveikatos specialistė Sandra 

Rugsėjo 26-ąją dieną Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje per septintą pamoką vyko 7-okų protmušis.

2019 m. rugsėjo 25 d. 5a ir 5d klasės mokiniai dalyvavome edukacinėse programose Pakruojo dvare.

Rugsėjo 25d. III klasės mokiniai, pasirinkę geografijos A lygį: Milda Ivanauskaitė, JokūbasBučas ir Goda Simėnaitė dalyvavo rašytojos  ir kelionių vadovės Gabrielės Štaraitės knygų: „Į Aziją su meile“ ir „Apie Afrikos žmones ir žvėris“ pristatyme, kuris vyko Parko bibliotekoje (Parko g.37).

Gimnazijoje vyko pagrindinio ugdymo pažymėjimų įteikimas buvusiems II gimnazijos klasių mokiniams.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Paieška svetainėje

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Facebook

Svetainės senesnė versija

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas