1.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Aktualu

 


Panevėžio kolegija

 

Facebook


Mes į Klaipėdą išvažiavome anksti ryte. Kelias nebuvo trumpas, tačiau kelionė neprailgo. Atvažiavę pirmiausia užsiregistravome ir apžiūrėjome patalpas, kuriuose nakvojome. Po kiek laiko susirinkome salėje, kur išklausėme įdomių kalbų apie maltiečių ordino įkūrimą.  Apsipratę su vieta, mes pajudėjome į Klaipėdos parką. Ten užsiiminėjome įvairia veikla: žaidėme su mažaisiais, iš dėžių statėme sieną, dalinome skrajutes. Po kelių valandų grįžome atgal į vietą, kurioje įsikūrėme ir ėjome pietauti. Po pietų kiekvienas įvairiais būdais pristatinėjome savo miestą ir viskam pasibaigus buvome suskirstyti į grupeles. Juose kūrėme vaidinimą, žaidėme susipažinimo žaidimus, bei užsiiminėjome kitokia įdomia veikla. Vėliau ėjome vakarieniauti ir rodyti savo vaidinimus. Praėjus grupių pasirodymams buvo diskoteka.  Ir štai baigėsi pirmoji diena. Kitą rytą kėlėmės ir ėjome daryti mankštą, po kurios pusryčiavome. Vėliau pradėjome dėtis savo daiktus. Kai viską susitvarkėme išvažiavome į Bažnyčią. Po Šv. Mišių visos grupelės keliavo sodinti eglučių. Jų buvo 125. 100 eglučių – šimtmečiui, o 25 – maltiečių ordino įkūrimo jubiliejui. Darbas nebuvo sunkus, tačiau veikla tikrai buvo įdomi. Pasibaigus sodinimui ėjome pietauti ir vėl susiskirstėme į grupeles. Ten buvo refleksija. Aptarinėjome prisiminimus - kas patiko, o kas nelabai. Pasibaigus aptarimui visi atsisveikinome ir grįžome į savo miestus. Ši kelionė tikrai buvo įdomi. Veikla buvo ne nuobodi, o kaip tik labai įtraukianti. Kitais metais sąskrydis planuojamas Tauragės apskrityje, Kvėdarnoje.

Ernesta Vaitonytė, Gabrielė Rimkevičiūtė Ic

Balandžio 11 dieną gimnazijoje svečiavosi I laidos abiturientai – J.Miltinio dramos teatro direktorius Leonas Blėdis ir pastatyminės dalies vadovas Algirdas Navalinskas. Svečius pristačiusi gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė pasidžiaugė, kad buvę mokiniai nepamiršta savosios gimnazijos, į kurią įžengė po 18 metų.

Svečiai prisiminė savo patirtį gimnazijoje, santykius su mokytojais, draugais. Gimnazistai uždavė daug klausimų apie teatro veiklą, kultūros reikšmę jauno žmogaus formavimosi kelyje, ateities planus, aktoriaus profesijos ypatingumą.

Lietuvių kalbos mokytoja Audronė Gudynienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Balandžio 11d. mūsų mokykloje vyko susitikimas su buvusiu mūsų mokyklos mokiniu Augustu Mažeika. Vaikinas papasakojo apie savo keliones, aplankytas šalis (Šiaurės Ameriką, Meksiką, Japoniją ir daugelį kitų). Renginį moderavo Justina Cicilionytė ir Viltė Zaveckaitė, IVgb. 

Dėkojame alumnui už pasidalinimą įspūdžiais bei V. Gaušienei už susitikimo organizavimą!

Justina Cicilionytė IVgb, nuotraukos Stasio Skrebio

Balandžio 11-ą dieną dešimtokai iškeliavo į VGTU. Išvykome su tikslu įgyvendinti 3 laboratorinius darbus, išklausyti paskaitą bei aplankyti dar neregėtus universiteto kampelius. Atvykę į VGTU, išklausėme matematikos paskaitą bei įgijome žinių apie kombinatorikos pagrindus. Vėliau, pritaikydami pateiktą medžiagą, išbandėme savo jėgas spręsdami pateiktus uždavinius. Sekanti mūsų kelionės stotelė - LINKMENŲ fabrikas. Ten gausu modernių inovacijų, kurias kuria studentai. Išvydome 3D spausdintuvus, įspūdingus lazerius, akių judesius fiksuojantį veido-roboto prototipą ir net blynų spausdintuvą! Mus sužavėjo erdvės, kuriose studentai ir kiti kūrybingi žmonės gali realizuoti save, pasinaudodami suteiktomis sąlygomis ir priemonėmis. Po pusvalandžio klajonių po naujovių kupiną fabriką, vėl grįžome į VGTU. Ten mūsų jau laukė 3 laboratoriniai darbai - chemijos, mikrobiologijos ir fizikos. Painiais koridoriais keliavome į chemijos laboratoriją - ten tyrėme vandens kietumą. Fizikos erdvėse domėjomės interferencijos, difrakcijos, fotoefekto ir kitais fizikiniais reiškiniais. Veiklas užbaigėme mikrobiologijos laboratoriniu darbu, kurio rezultatus išvysime po savaitės. Laukiam nesulaukiam išvysti, kokie ,,padarėliai“ išaugs iš perbrauktų paviršių tepinėlių. Tikimės sugrįžti ir dėkojame mokytojai, VGTU dėstytojams bei laboratorijų darbuotojams. 

Melisa Ignatavičiūtė ir Ugnė Urbonaitė 10 klasės VGTU grupė 

2022 metų balandžio 8 d. 17 gimnazijos 7-8 klasių mokinių pirmą kartą laikė tarptautinį vokiečių kalbos egzaminą Goethe-Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1. Šiuo egzaminu patvirtinamos elementarios kalbos žinios, atitinkančios pirmąjį – A1 – lygį iš šešių Bendruosiuose Europos kalbų metmenyse (BEKM) nustatytų kalbos mokėjimo lygių. Šį egzaminą organizuoja Getės institutas, o jį mūsų gimnazijoje vykdė Valstybės institucijų kalbų centro darbuotojos. Egzamino metu mokiniai privalėjo užduoti klausimus ir į juos atsakyti, formuluoti prašymus ir į juos reaguoti, parašyti apie save ir kitus, suprasti klausomus ir skaitomus pokalbius/tekstus apie žinomus dalykus.

Tikimės, kad egzamino rezultatai bus žinomi balandžio mėnesio pabaigoje.

Išlaikę šį egzaminą, mokiniai gaus visame pasaulyje pripažįstamą dokumentą/sertifikatą apie vokiečių kalbos mokėjimo lygį. Kadangi greta anglų kalbos šiais laikais labai svarbu mokėti kuo daugiau kitų užsienio kalbų, toks sertifikatas įgyja svarbią reikšmę.

Vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė

Balandžio 18 d. I-II gimnazijos klasių VGTU grupės: fizikos, chemijos, mikrobiologijos laboratoriniai darbai ir matematikos pamokos vyko Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Direktoriaus pavaduotoja Rima Kazakevičienė

Balandžio 14 - ąją dieną gimnazijoje vyko  viktorina  „Gamtos pasaulio labirintuose" penktų klasių mokiniams, skirta Žemės mėnesiui paminėti. Šios viktorinos tikslas - keliaujant labirintais įminti visas gamtos paslaptis. Klasių komandos turėjo įveikti tiek teorines, tiek praktines užduotis. Sirgaliams buvo patikėta sukurti  gamtos mokslų priemonės reklamą. Mokiniai viktorinoje  įtvirtino savo turimas gamtos mokslų žinias.  

Parengė gamtos mokytoja Neringa Garuckienė 

Ic ir Ib kl. mokiniai turėjo progą išgirsti pamąstymus laisvės tema pašaukimo liudijimą. Gurkšnodami arbatą sužinojome, ką reiškia tatuiruotė ant sesės rankos, ką jai teko patirti misijose, kodėl jos toks keistas vardas, kaip nuo svajonės tapti aktore ji tapo vienuole, kaip turėdama daug laisvės ieškojo savo laimės ir ją surado... ir kt. Beje, mokiniai buvo pakviesti į jaunimo savaitgalio gavėnios rekolekcijas Berčiūnuose.

Ačiū, miela sese, už Tavo mums padovanotą laiką. Telaimina Viešpats vienuolijos misiją.

Sesuo Elija

Savaitę prieš šv. Velykas tikybos pamokų metu su įvairių klasių mokiniais kartu meldėmės Kryžiaus kelyje. Malda vyko įvairiomis formomis: kryžiaus kelią tiesiog meldėmės katedroje, vaidinome, piešėme ir pan. Buvo susikaupimo, rimties, buvo ir žaismingumo, kūrybingumo, paprastumo. Ačiū mokiniams už aktyvų įsitraukimą į siūlytas veiklas.

Mokytojos Jurgita Š. ir sesuo Elija  

Balandžio 4 d. gimnazijoje vyko ataskaitinė-rinkiminė mokinių parlamento konferencija, kurioje dalyvavo 126 mokiniai,  5-11 klasių rinkikai.  Dviejų mokslo metų veiklos ataskaitą pateikė mokinių prezidentas Dominykas Masiulis. Prisistatė kandidatai į mokinių parlamentą ir vyko balsavimas. Surinkę balsų daugumą į mokinių parlamentą išrinkti šie nariai:

  1. Skvereckaitė Viktorija 8a 120 balsų
  2. Šredersaitė Urtė 8a    119 balsų
  3. Urbonas Rokas 8a       117 balsų
  4. Kurnickaitė Medeinė 8c  117 balsų
  5. Atkočius Matas 8c        109 balsai
  6. Uksaitė Ugnė 7a           107 balsai
  7. Urbonaitė Ugnė 7b       98 balsai

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Milda Čečiotaitė 5d kl. – II vieta (mokyt. N. Garuckienė)
Joris Boguška  6c kl. – II vieta (mokyt. J. Pūkaitė)
Simas Janeliūkštis 6d kl.   – III vieta (mokyt.N. Garuckienė)
Dominykas Girnys 7c kl. – II vieta (mokyt. N. Garuckienė)
Rebeka Skrudupė 8b kl. – II vieta (mokyt. N. Garuckienė)

Sveikiname 8a klasės mokinį JUSTĄ ROŽĖNĄ geografijos miesto olimpiadoje laimėjusį III vietą.

Geografijos mokytoja Jolita Pūkaitė

 

Sveikiname 4 c klasės mokinę Dovilę Kisieliūtę, laimėjusią III -ąją vietą  Respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų ir I–IV klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkurse, skirtame pasaulinei Žemės dienai paminėti „Paukščiai grįžta į gimtinę“. Dovilę paruošė mokytoja Sonata. 

Mokytoja Daiva

Sveikiname 6 klasių mokinių komandą, patekusią į Goethe’s instituto, Lietuvos futbolo federacijos Lietuvos masinio futbolo asociacijos, Vokietijos-Čekijos futbolo akademijos konkurso „1:0 vokiečių kalbos naudai“ finalą: Emiliją Putauskaitę (6a), Kseniya Chorni (6a), Karolį Petronį (6b), Mantą Matulį (6b), Matą Švelnę (6b) ir Edgarą Mikalajūną (6c).

Linkime sėkmės ir smagių akimirkų finaliniame renginyje Kaune!

Mokinius ruošė vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė

Kartais gyvenime ima ir pradingsta laiko pojūtis, kartais pajunti, kad draugo ranka šalia, savosios širdies plakimas ar tiesiog tai, kas vyksta čia ir dabar yra daug svarbiau už tą nesustabdomą laikrodžio tiksėjimą. Turbūt dėl to dar senovės graikai turėjo du žodžius, apibūdinančius laiką: chronos, kuris matuojamas sekundėmis, minutėmis, metais, ir kairos, kurio net nesinori skaičiuoti, kuris yra tarsi amžinybės dalelės, įsiterpiančios į mūsų laiko tėkmę...

Balandžio 11-14 d. keturi mūsų gimnazistai Paulius, Aušrinė, Dominykas ir Vytautas patyrė, ką reiškia gyventi kairos  ritmu, kai nereikia žvilgčioti į laikrodį, nereikia niekur skubėti, kai gali susitelkti į tai, kas esi, kur eini, ko trokšti, ir kas tau gyvenime iš tiesų yra svarbu. Tai buvo unikali galimybė išgyventi tikrą draugystę su kitais, su savimi pačiu ir su Dievu. Kretingos Pranciškonų gimnazija kasmet rengia tokias rekolekcijas jaunimui misionieriaus kunigo H. Šulco įsteigtoje Jaunimo Sodyboje Kėkštų kaime Kretingos rajone. Dėkojame jiems už pakvietimą ir mums įsijungti į šį nuotykį ir atrasti daug nuostabių patirčių. 

Tikybos mokytoja Vitalija 

Balandžio 17 d. Panevėžio Smėlynės bibliotekoje vyko 1-2 klasių mokinių skaitymo projekto „Per knygą į gamtą“ konkursas „Knygų mugė“. Mokiniai ruošėsi skaitydami nurodytas grožinio turinio knygas. Konkurso metu atsakė į klausimus ir puikiai atliko užduotis. Mūsų 1-2 klasių mokiniai: Radvilė Kalkytė 1a kl., Jonas Rozis 1a kl., Greta Galinevičiūtė 2c kl., Austina Nudaitė 2c kl. pelnė diplomą ir asmenines dovanėles. Džiaugiamės sėkme!

Parengė mokytojos Gražina Bataitienė ir Danguolė Kepalienė

Balandžio 5 d. su IIIb ir IIIc kl. gimnazistai vykome į Tiberiados vienuolyną Baltriškėse, Zarasų raj. Mus pasitiko šiame vienuolyne gyvenantis brolis Egidijus ir trumpam besisvečiuojanti sesuo Mirjam, kurie kartu su mumis praleido pusdienį, dalinosi savo patirtimi, bendrystės džiaugsmu, netgi kartu šokome liturginius šokius. Svetingi šeimininkai pakvietė mus dalyvauti savo maldos ritme, po pietų atsakė į mums rūpimus klausimus. Labai draugiškas vienuolyno šuo Mozė taip pat stengėsi rodyti dėmesį, tuo dar labiau pakeldamas mums nuotaiką. Grįždami džiaugėmės, galėję bent trumpam sustabdyti šio pasaulio tempą, nurimti, pažvelgti į tai, kas mums iš tiesų rūpi, nuskaidrėti ir sustiprinti savo dvasios jėgas.

Tikybos mokytoja Vitalija Fedaravičiūtė 

Šiais metais dalyvavau Vilniuje trečią kartą vykusiame renginyje „Vibelift“. Kaip patys organizatoriai sako, tai geriausia vieta pagauti „aukščiausią pozityvumo vaibą“. Tuo galėjau įsitikinti kartu su mokyklos mokytojomis, socialine pedagoge ir važiavusiais mokiniais.

Pats renginys šiek tiek vėlavo, bet jo pradžia visus išvertė iš kojų. Spindint akinančioms šviesoms, scenoje pasirodė visi šou vedėjai, apsirengę kosmonautų kostiumais, ir skatino dalyvius kilti iš savo vietų bei šokti kartu su jais. Kai visi grįžome į realybę, prasidėjo įvairių žymių Lietuvos asmenybių pranešimai. Vienas iš labiausiai patikusių – Manto Stonkaus. Jo tema – „kokio laipsnio tavo energetinė įkrova?“.

Humoristas pasirodyme pasakojo apie savo pradžios kelią televizijoje ir pramogų pasaulyje. Iš jo pranešimo kiekvienas galėtumėme pasimokyti nebijoti susidurti su kylančiais sunkumais ir juos drąsiai įveikti pasitikint savimi. Renginyje taip pat galėjome susitikti ir pabendrauti su žinomais ir gyvenime daug pasiekusiais žmonėmis, tokiais kaip Vidas Bareikis, Monika Linkytė, profesorius Liudas Mažylis, Linas Adomaitis, Gediminas Jaunius, Naglis Bierancas ir kt. Renginio pabaigoje nuobodžiauti neleido garsūs šalies atlikėjai : Beatrich, Eglė Jurgaitytė, grupė „120“, Gabija Lokytė, Gerda Šukytė, Ieva Zasimauskaitė ir daugelis kitų. Be to, visi dalyviai galėjo nusifotografuoti su savo mylimais influenceriais.

Šis renginys man patiko, nes patyriau daug gerų emocijų, išgirdau puikių gyvenimiškų patarimų ir galėjau su draugais maloniai praleisti laiką.

8a klasės mokinė  Roberta Keršulytė

Gimnazijos bendruomenė ėjo Kryžiaus kelią.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Balandžio 15 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministerijoje apdovanoti Lietuvos moksleiviai, kurie dalyvavo komiksų konkurse „Dessine-moi une planete verte“. Konkurso laureatų ir dalyvių apdovanojimas užbaigė frankofonijos mėnesio renginius Lietuvoje.

Visą kovo mėnesį virš 90 dalyvių iš dvidešimties mokyklų ne tik kūrė komiksus, bet ir atkreipė dėmesį į globalias aplinkos apsaugos problemas. „Prancūzų kalba yra daugelio tarptautinių organizacijų kalba, tarpukario Lietuvoje prancūzų kalba buvo viena iš pagrindinių diplomatų vartojamų užsienio kalbų“, –  sakė  L. Linkevičius linkėdamas moksleiviams naudotis visomis galimybėmis, kurias gali suteikti prancūzų kalba ir jos mokėjimas.  Ministras taip pat pasidžiaugė, kad konkurse dalyvavo mokiniai ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų, bet ir sulaukta puikių darbų iš visos Lietuvos.

Konkursas buvo skirtas pažymėti  Lietuvos dalyvavimo Tarptautinės frankofonijos organizacijos veikloje stebėtojo teisėmis 20-metį. Taip pat paminėti belgų dailininko Georges Prosper Remi, arba kitaip Herge, sukurto komiksų veikėjo Tintino 90-ąjį gimtadienį ir supažindinti moksleivius su šia frankofoniškos kultūros dalimi. Mes gavomepadėkos raštą už dalyvavimą, o Denisa Jankauskaitė specialų prizą. (kauno.diena.lt, nuotrauka URM))

Prancūzų kalbos mokytoja Violeta Mackuvienė

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas