6.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Aktualu

 


Panevėžio kolegija

 

Facebook


Baigėsi Pnevėžio miesto mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos, kuriose sėkmė lydėjo mūsų gimnazijos lengvaatlečių komandas. Jaunesnių bėgikų komanda, kurioje startavo 7a klasės mokiniai T. Gaižiūnaitė, M.Činčikaitė, U.Uksaitė, J.Pribušauskaitė, S.Strolė, A.Strikulys, D.Kaunietis ir 8b kl.moksleivis S.Lapinskas, aplenkė visas komandas ir tapo miesto moksleivių žaidynių nugalėtojais.

Vyresnių moksleivių amžiaus grupėje mūsų komandai atstovavo IIIgc mokinė A.Vilutytė, IIgb G.Simėnaitė, IIIgc R.Rimšaitė, IVgc E.Valkiūnaitė bei IV gimnazijos klasių vaikinai T.Kisielius, M.Mikėnas, D.Peliakas, P.Bareišis, N.Nojus, kurie finišavo antri. Asmeninėje įskaitoje Donantas Peliakas 2000 m distancijoje laimėjo sidabro medalį, o Domantas Petraitis iš 6a tapo varžybų nugalėtoju. Varžyboms mokinius specialiai ruošė  mokytojai Violeta, Kęstutis ir Vasilijus.

Varžybų nugalėtojai įgijo teisę atstovauti miestui Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse kroso varžybose, kurios vyko pirmadienį Kėdainių „Ryto“ progimnazijoje. Šiose finalinėse varžybose dalyvavo per 520 moksleivių iš 65 komandų. Mūsų komandai atstovavo tie patys 7a klasės mokiniai, kurie tarp 33 komandų užėmė aukštą 12 – ąją komandinę vietą.    

Parengė kūno kultūros mokytojas metodininkas Vasilijus Semčišinas

Sugrįžome iš paskutinio Erasmus+ projekto „Nuo žemės iki Lėkštės“ susitikimo Portugalijoje Santa Maria da Feiros mieste. Iš mūsų gimnazijos skrido 5 moksleiviai bei 3 lydinčios mokytojos.

Nuo projekto pradžios tyrėme mitybos įpročius, lyginome susitikę su partneriais Budapešte; ieškojome prekybos tinklų, kur galima pirkti maistą be plastiko pakuočių, aiškinomės, iš kur atkeliauja maisto produktai į mūsų parduotuves ir pasakojome vieni kitiems Bergamo mieste; gilinomės į bioįvairovės tematiką, kūrėme klausimus BIOPOLIO žaidimui apie bioįvairovę, kalbinome savo draugus ir pažįstamus, kaip jie supranta ‚Lėto Maisto“ judėjimą bei ieškojome gamintojų, kurie atranda senąsias  veisles ir prikelia naujam gyvenimui.

Visus mokslo metus vaikams teikusi technologinio mokymosi džiaugsmo patirtį, Robotikos akademija neketina sustoti ir vasaros metu! Tikime, kad dabar, kaip niekad anksčiau, turime vertinti kokybišką mokslą, orientuotą į perspektyvią ir šviesią ateitį. Su didžiausiu džiugesiu norime Jums pranešti, kad šią vasarą vėl organizuojame vaikų vasaros stovyklas Panevėžio mieste , taip suteikdami galimybę turėti smagiausią vasaros savaitę šio miesto ir jo rajono vaikams nuo 4 iki 14 metų.

Registracija į Robotikos akademijos vasaros stovyklas jau prasidėjo - nepraleiskite progos savo vaikui suteikti nepamirštamą nuotykį, kuriame susijungia LEGO robotai, elektronika, programavimas bei inžinerija!

Šią vasarą Jūsų stovyklą galite rinktis net iš 7 temų:

  • Aš - pasaulių gelbėtojas (4-5 m. vaikams). LEGO konstravimo ir inžinerijos stovykla.
  • Aš - pasaulių gelbėtojas 2 (6-7 m. vaikams). LEGO konstravimo, programavimo ir inžinerijos stovykla.
  • Aš - kosmoso tyrinėtojas (4-8 m. vaikams). Įpročių, LEGO konstravimo ir programavimo stovykla.
  • Aš - technologijų kūrėja (7-10 m. mergaitėms). LEGO konstravimo, technologijų kūrimo ir programavimo stovykla.
  • Aš - varžybų valdovas (7-12 m. vaikams). LEGO robotų kovų, programavimo ir varžybų stovykla.
  • Aš - išradimų programuotojas (9-14 m. vaikams). Žaidimų ir programavimo stovykla su EV3 robotu ir įvairiomis programavimo platformomis (Swift, code.org).
  • Aš - žaidimų mylėtojas (7-12 m. vaikams). Minecraft, Roblox, Brawlstar bei LEGO konstravimo ir programavimo stovykla.

Panevėžio  mieste stovyklas vykdome šioje lokacijose: Nemuno g. 33, Panevėžys. Daugiau informacijos apie stovyklas - https://rm.lt/rastovyklos

Jei turite klausimų, visada galite kreiptis tiesiogiai į Robotikos akademiją el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 5 25 25 713

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija įgyvendina Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuoją projektą Nr. SP2020-1-115 „Sporto bazės, esančio vysk. K. Paltaroko g. 20, Panevėžyje, atnaujinimas“.

Bendra tinkamų finansuoti projekto išlaidų suma sudaro 747 515,56 eurų, iš jų: Fondo lėšomis finansuojamos išlaidos sudaro ne daugiau kaip 448 509,46 eurų.

Projekto tikslas: gerinti sąlygas ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę, modernizuojant sporto bazę, esančią vysk. K. Paltaroko g. 20, Panevėžyje, taip prisidedant prie sporto bazių prieinamumo didinimo, sąlygų įvairaus amžiaus ir poreikių asmenų fiziniam aktyvumui gerinimo, sportuojančių asmenų skaičiaus didėjimo.

Projekto tikslinė (-ės) grupė (-ės):  neįgalieji asmenys; bendruomenės asmenys: moterys; vaikai; senjorai; suaugusieji; vaikai ir (arba) jaunimas iki 29 metų.

Projekto uždaviniai:  atnaujinti sporto bazę (1 vnt.) – (unikalus nr. 4400-5322-6561).

Informuojame, kad Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimanzijos direkotorė Gražina Gailiūnienė ir UAB „Rolana“ direktorius Rolandas Gaidys, 2022 m. balandžio 15 d. pasirašė Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos stadiono rangos darbų sutartį. Galime pasidžiaugti, kad jau gegužės mėn. stadione pradėti ardymo darbai. Pagal pasirašytą sutartį planuojama, kad stadiono atnaujinimo darbai bus baigti iki 2022 m. pabaigos. Rangos darbų sutarties vertė 582 757,01 Eur su PVM.

Gegužės 11 dieną Panevėžio gamtos mokykloje  vyko mokinių konferencija „Aplinka ir aš“. Konferencijos tikslas - skatinti gamtos, aplinkotyros žinių, gebėjimų, kompetencijų ugdymą(si), sieti su stebimos aplinkos pažinimu, mokinių mokslinio mąstymo ir stebėjimų įgūdžių formavimu.

4a klasės mokinės Akmilė Butėnaitė ir Urtė Godliauskaitė parengė ir skaitė pranešimus konferencijoje. 

Mokytoja Danguolė

Gimnazijos  7,8, I-II gimnazijos klasių mokiniais dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universitete vykusioje moksleivių konferencijoje „Kurkime ateitį kartu su VGTU“.

Nuotraukos Dominyko Masiulio 

I gimnazijos klasės VGTU grupės mokiniai per visus mokslo metus turėjo tris išvykas į VGTU, kur susipažino su fizikos, chemijos ir biotechnologijų laboratorijomis, jų įranga, atliko laboratorinius darbus, įgijo žinių klausydamiesi įdomių matematikos paskaitų, dalyvaudami įvairiose ekskursijose. Atėjo metas pristatyti savo veiklų rezultatus - gegužės 14 d. aktų salėje vyko I gimnazijos klasės VGTU grupės fizikos, chemijos ir biochemijos laboratorinių darbų pristatymo konferencija, kurioje dalyvavo ir 8 bei 10 klasių pranešėjai. 26 mokiniai skaitė pranešimus, demonstravo savo sukurtas priemones.

Pranešimų temos buvo labai įvairios: nuo dantų pastos iki radijo siųstuvo gamybos. Lietuvių kalbos mokytoja Lina Karazijienė vertino 9 klasių mokinių viešąjį kalbėjimą. Klausytojai – 8 klasių mokiniai, kuriems teks apsispręsti dėl kitų mokslo metų dalykų, grupių pasirinkimo. Taigi jie turėjo gerą galimybę susipažinti su VGTU grupės veikla.

Fizikos mokytoja Dalia Dambrauskienė

Gegužės 6 dieną IIg VGTU grupės mokiniai  vyko į Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Klausėme matematikos paskaitos tema „Kombinatorika“. Taip pat atlikome fizikos ir chemijos laboratorinius darbus. Vėliau mūsų laukė ekskursija po Gyvybės mokslų centrą. Aplankėme Ekotoksikologijos, Cheminės ekologijos laboratorijas. Turėjome galimybę pamatyti, kuo skiriasi vėžio  pažeistos ir sveiko žmogaus ląstelės. Tai buvo jau paskutinė išvyka šiais mokslo metais.

Dominykas Masiulis  

Gegužės 30 d. mūsų gimnazijoje vyko nacionalinio čempionato „Makaronų tiltai 2022“ atrankos etapas. Jame dalyvavo 6 komandos, kurias sudarė I, II ir III gimnazijos klasių mokiniai. Renginio pradžioje visus dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė  Gražina Gailiūnienė, kuri pasidžiaugė, kad mūsų gimnazija jau 5 metus dalyvauja šiame čempionate ir palinkėjo, kad visų tiltai būtų kuo stipresni. Vilniaus TECH doc. dr. Gintauto Ambrasas papasakojo apie tiltų statybą ir jų konstrukcijas, įtempimus bei gniuždymus bei davė vertingų patarimų, kaip pastatyti kuo patvaresni makaronų tiltą.

Po paskaitos visos  mokinių komandos per 60 minučių iš 400 g spagečių ir keturių plastilino gabalėlių turėjo sukonstruoti tiltą, kuris išlaikytų kuo didesnę apkrovą. Pagal reikalavimus tiltas turėjo būti ne ilgesnis nei 420 mm, ne platesnis nei 100 mm ir ne aukštesnis nei 200 mm. Visi tiltai buvo pasverti ir išmatuoti, o tada išbandomi: tilto centre buvo palaipsniui kabinami svoriai iki tol, kol tiltas subyrėdavo…

  • Pirmąją vietą laimėjo 4 kg 100 g masė apkrovą išlaikęs tiltas (paties tilto masė 278 g). Jį sukonstravo I gimnazijos klasių merginų komanda „Tiagliatelle“. Ši komanda gavo oficialų kvietimą dalyvauti respublikiniame ture.
  • Antroji vieta atiteko III gimnazijos klasės mokinių komandai „Ravioliai“. Jų tiltas atlaikė 3 kg 200 g masės apkrovą (tilto masė 295 g).  
  • Trečiąją vietą užėmė II gimnazijos klasės mokinių komanda „Dumbuldarkas“. Jų tiltas atlaikė 3 kg 50 g masės apkrovą (tilto masė 386 g).

Dėkojame gimnazijos komandoms aktyviai dalyvavusioms čempionate.

Fizikos mokytoja Dalia Dambrauskienė 

Klasės valandėlės metu 7d klasės merginoms buvo proga prisiliesti prie biblinio teksto apie moters įvaizdį ir pareigas, kalbėjome apie namų jaukumą kuriančias moteris, mamas. Lyginome judaizmo moteriai keliamus reikalavimus ir dabartinius lūkesčius apie idealią moterį. Šią dalį pravedė sesuo Elija. Po pokalbio, su auklėtojos G. Bujokaitės pagalba, merginos mokėsi iš servetėlių gaminti gėlių žiedus. Įvertinkite, kaip joms pavyko :). 

Sesuo Elija 

Parodoje eksponuojami Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos III ir IV gimnazijos klasių mokinių fotografijų darbai, sukurti per II-ąjį šių mokslo metų pusmetį.

Parodos autoriai: Abromavičiūtė Beatričė III c, Belickaitė Simona IV b, Duškinaitė Dija IV b, Ereksonaitė Ema IV b, Gurklytė Goda IV a, Kanapeckaitė Vaiva IV a, Kiaušaitė Rūta IV b, Kuosa Tautvydas III b, Lapinskas Silvestras III b, Lotužytė Gabija III c, Lukoševičius Ignas III c, Markevičiūtė Karolina IV a, Matulis Justas III c, Murmokas Kasparas III c, Ovaldaitė Deimantė III b, Petkevičiūtė Gabrielė IV a, Petronytė Eva III a, Pribišauskaitė Aistė IV a, Puzinaitė Miglė III b, Ramonas Jonas, IV b, Steponavičiūtė Eglė IV a, Steponiūtė Indrė III b, Stumbrys Linas III b, Šukys Nedas IV b, Urbonas Rokas III a, Vietaitė Ūla III a, Vilkas Dovas IV b, Žurauskas Deinminas III b.

 Mokytojas Sigitas Laurinavičius 

Balandžio 14 dieną gimnazistai Dominykas Masiulis ir Ieva Kalpakovaitė lydimi Stasio Skrebio autobusu išvyko į Europos parlamentą Strasbūre. Kelionės pradžioje susipažinome su bendrakeleiviais iš visos Lietuvos. Kad laikas neprailgtų, kelionės gidė Rima pasidalindavo jai žinomais faktais, susijusiais su vieta, pro kurią pravažiuodavome. Pirmą naktį pailsėję Čekijos viešbutyje, keliavome į sostinę Prahą. Čia grožėjomės Šv. Vito katedra, vaikščiojome po Vaclovo aikštę, gražiausia Prahoje Auksine gatvele (Zlatá ulička),fotografavomės prie paminklo reformatui Janui Husui. Iš gidės išgirdome širdžiai malonią frazę: „Praha, Paryžius ir Palanga yra gražiausi Europos miestai.” Po kupinos vaizdų ir nuotykių dienos grįžome į viešbutį. Ryte vykome į Vokietiją. Sustojome Niurnberge. Aplankę aukštutinį ir žemutinį miestus patraukėme ragauti Niurnbergo dešrelių, kurios, pasak legendos, išgelbėjo aukštutinio miesto gyventojus, užsibarikadavusius nuo priešų. Dienai baigiantis kirtome Vokietijos sieną ir Reino upę. Viešbutyje mūsų laukė nakvynė ir pasiruošimas kitos dienos kelionei į Europos parlamentą, kur susitikome su dr. Laima Andrikiene, dalyvavome plenarinėje sesijoje. Papietavę plaukėme Ilio upe, aplankėme vieną iš aukščiausių ir gražiausių Viduramžių šventovių-Dievo Motinos katedrą. Kupini įspūdžių grįžome į viešbutį ir pailsėję patraukėme namų link.

Ieva Kalpakovaitė, nuotraukos Stasio Skrebio

 

Klasės valandėlė metu 5b klasės mokiniai susipažino su naujausia informacinė literatūra gimnazijos Jono Juodelio bibliotekoje. Darbuotojos pristatė čia esančius žinynus, žodynus ir enciklopedijas. Po to mokiniai grupėmis atliko įvairias užduotis. Įdomu buvo surasti savo ir draugo vardų bei tarptautinių žodžių reikšmes, informaciją apie Lietuvos miestus, sporto šakas, gyvūnus, paukščius, gėles ir gamtos stebuklus.

Mokiniai paskatinti naudotis bibliotekos fondu ruošiantis pamokoms ir projektams. Be to labai naudinga praplėsti savo akiratį laisvalaikiu skaitant žinynus, ieškant atsakymų į įvairius klausimus enciklopedijose.

Klasės auklėtoja Audronė Survilienė

Džiaugiamės ir sveikiname 2c klasės mokinį Naurį Bogušką laimėjusį III vietą Panevėžio miesto 1–2 klasių meninio skaitymo konkurse „Vaikystės spalvų  paletė”.

Mokytoja Aina Cimermonienė

  • Andreja Juškevičiūtė   –I vietą  
  • Mėja Letkauskaitė  - II vietą
  • Rebeka Skrudupė   - III vietą
  • Justas Rožėnas -III vietą

Mokytoja Snieguolė Butkutė

Gegužės 16 d., nuotoliniu būdu, vyko respublikinis 4 klasių mokinių edukacinis renginys „English is Fun''. Šioje viktorinoje dalyvavo 60 mokinių iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazijos šeši ketvirtokai atliko klausymo, teksto suvokimo ir gramatikos užduotis.

Sveikiname Danielę Bagdonaitę, 4 klasių anglų kalbos respublikinėje viktorinoje užėmus prizinę vietą!

Mokytoja Ligita Švelnienė

The 5th International Music Olympiad Ljubljana 2022.

Sveikiname Rugilę Garbaliauskaitę IIIa gimn. kl. mokinę. Tarptautinėje muzikos olimpiadoje Liublianoje, Slovėnijoje, iškovojusią 1-ąją vietą, aukso diplomą ir specialų apdovanojimą už geriausią muzikinę kompoziciją. Didžiuojamės, kad Rugilė taip gražiai atstovavo Lietuvą, miestą, mūsų gimnaziją. Nuostabus jausmas žinoti, kad esame turtingi ir turime kuo dalintis, t.y. jaunų žmonių muzikinėmis idėjomis, įkvėptais pasirodymais ir Lietuviška muzikine kultūra.  

Tarptautinės muzikos olimpiados puslapis. Jame galite rasti visų 7 Europos šalių jaunųjų atlikėjų, kūrėjų pasirodymus, prisistatymus, rezultatus. https://www.imuo2022.com/

2019 m. gegužės 17 d. Vilniuje, Keistuolių teatre vyko septintasis konkurso „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai 2019” baigiamasis renginys. Į jį buvo pakviesti ir Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai, sulaukę puikių vertinimų, antrą kartą iš eilės patekę į prizinį etapą.

Mūsų gimnaziją atstovavo septintokai ir 8b klasės mokiniai, sukūrę fotografines kompozicijas „Lyderis imasi atsakomybės ir drįsta elgti teisingai. Švarių rankų politika“.

Vilniuje praleidome nuostabią dieną, nuotaika buvo puiki, nes laimėjome antrąją vietą. Po renginio aplankėme Belmontą ir Pučkorių atodangą, grožėjomės gamta ir džiaugėmės darbo rezultatais.

Kelionę lydėjo Mergelė Marija, jos paramos prašėme melsdamiesi litaniją.

Tikybos mokyt. Alma, nuotraukos Stasio Skrebio 

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas