2.jpg

Dėmesio! Vasaros metu gimnazija dirba iki 16.00 val.

UNIFORMŲ TURGELIS

Birželio mėnesį ir visą vasarą veiks tradicinis dėvėtų uniformų turgelis. Jei norite parduoti dar tinkamą dėvėti uniformą (sarafaną, megztinį, švarką), atneškite į gimnaziją. Parduodama uniforma turi būti švari, nesuplyšusi ir pakabinta ant pakabos. Prie jos prisegta kaina bei parduodančio asmens vardas, pavardė, telefono numeris, klasė. Taip pat laukiame ir tų, kurie išaugtas uniformas norite tiesiog padovanoti. Dėl uniformų kreiptis į gimnazijos budintįjį pirmame aukšte. 

Dėvėtų uniformų pirkimas, pardavimas, dovanojimas vyks visą vasarą. 

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.20)
4. 11.20  -  12.05
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.05-12.35)
5. 12.35  –  13.20
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.20-13.35)
6. 13.35  –  14.20
7. 14.30  –  15.15
8. 15.20  –  16.05

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu

 


Panevėžio kolegija

 

Facebook


Laikas greitai bėga...net nepastebėjome, kad priartėjo Erasmus+ projekto susitikimas Lenkijos Czeladzi miesto 5-je mokykloje. Šį kartą sugužėjo visi partneriai ir atsivežė nemažą būrį mokinių. Panevėžio K. Paltaroko gimnaziją atstovavo 7 dalyvės iš 4-7-ų klasių. Anglų kalbos mokytoja Ligita Švelnienė sukūrė Erasmus-Lenkija grupę facebook‘o paskyroje ir 7 mokinės kibo į darbą gruodžio pradžioje. Prasidėjo SVEIKOS MITYBOS eksperimentas, kuris tęsėsi vieną mėnesį. Projekto dalyvės turėjo ne tik stengtis valgyti sveiką, šviežią maistą, domėtis sveikais produktais, laikytis taisyklingo dienos režimo, bet ir viską užrašyti angliškai, filmuoti bei fotografuoti. Mokytoja reikliai reikalavo ataskaitos už eksperimento etapus. Iš pradžių buvo nelengva pratintis viską  dokumentuoti, bet laikui bėgant mergaitės įprato žymėti, ką kiekvieną dieną valgė ir kaip jautėsi. Iš atsiųstos gausios medžiagos buvo padarytos išvados ir sumontuotas pristatymas apie eksperimentą.

  • Dovydą Žiūrą  –II vietą II gimnazinių klasių grupėje. (mokytoja Snieguolė Butkutė)
  • Roką Urboną - I vietą III gimnazinių klasių grupėje. (mokytoja Ina Kytrienė)
  • Nirtautą Šadauską  - II vietą IV gimnazinių klasių grupėje (mokytoja Snieguolė Butkutė)

1c kl. mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šv. Kotrynos seserų kongregacijos įkūrėjos Reginos Protmann gyvenimo istorija. Pradžioje pagiedojome giesmę „Mielas mano drauge", paskui pusvalandžiui visi tapome aktoriais ir vaidinome jos gyvenimo scenas. Pradžioje - puoštis mėgusią gražuolę, vėliau - Kristų pamilusią ir Jį sekti pasirinkusią merginą. Regina maldoje prašė Jėzaus, kad 'pervertų jos širdį savo meilės strėle', tai mes irgi bandėme širdeles perverti strėlytėmis... O minėdami jos ir pirmųjų seserų pašaukimo pradžią, imitavome 'židinį' jos tėvų namuose, ragavome duonos su medumi, 'slaugėme' ligonius, Reginos ir jos seserų įkurtoje pradžios mokykloje pabuvome mokiniais, kreida ant juodo popieriaus lapo rašėme savo vardą, 'rinkome pinigus' naujų vienuolynų statyboms ir siuntėme laišką miesto merui bei tarybai; vėliau domėjomės, kokiose šalyse šiuo metu gyvena kotrynietės - pildėm mini žemėlapiuką ir kaip Regina, kartu su vaikais meldėmės, kad nutoltų nuo pasaulio karo grėsmės šešėlis.  
 
Pamoką vedė sesuo Elija Rudinskaitė ir Gintarė Mizeikytė  

Sausio 20 dieną vyko Panevėžio miesto III gimnazijos klasių mokinių anglų kalbos olimpiada.

  • Indrė Steponiūtė, IIIb klasės mokinė, laimėjo I-ąją vietą.

Linkime sėkmės Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiadoje vasario 26 dieną!

Anglų kalbos mokytoja Rima Vaišnorienė

2022 m. sausio 19 d. septyni mūsų gimnazijos 7abc klasių mokiniai dalyvavo miesto 7-ųjų klasių prancūzų kalbos konkurse „Je parle français et toi?“ („Aš kalbu prancūziškai, o tu?“), kuris vyko mūsų gimnazijoje. Galime pasidžiaugti rezultatais: 7c kl. mokinė Marija Rozytė užėmė 1 vietą, 7c kl. mokinė Urtė Misiūnaitė užėmė 2 vietą, 7c kl. mokinė Roberta Kalkytė užėmė 3 vietą. Visos trys mokinės pakviestos dalyvauti respublikinio konkurso finale, kovo 4, 5 d. Vilniuje. Sveikiname ir linkime joms sėkmės!

Prancūzų kalbos mokytoja Jūratė Pratkelienė

Panevėžio kolegija norėdama įvertinti pasirengimo valstybiniams brandos egzaminams (matematikos, fizikos, informatikos) mokymų poreikį, vykdo išankstinę registraciją j MIFA akademijos pavasario semestro veiklas. Registruotis gali 3-4 klasių Panevėžio miesto gimnazijų moksleiviai. Planuojama pasirengimo valstybiniams brandos egzaminams mokymų pradžia - kovo mėn. Mokymai bus vykdomi tik susiformavus MIFA akademijos dalyvių grupėms. Detalesnė mokymų informacija bus pateikta kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui individualiai, registracijos anketoje nurodytu ei. paštu.

2022 MIFA
Registracija

Dovilė Jankevičienė, marketingo projektų vadovė

PANEVĖŽIO KOLEGIJA. El p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

„Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį“ (V. M. Tekerėjus).

„Niekas tiek nepasitarnavo žmogui, niekas neiškėlė taip aukštai jo dvasios ir niekas tiek nekentėjo kartu su žmogumi, kaip knyga. Prieš ją nublanksta visi pasaulio stebuklai, ji – visų mokslo ir technikos laimėjimų lopšys, visų mūsų dvasinių galių motina“ (Just. Marcinkevičius).

Sausio 14 dieną netradicinių pamokų metu gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje mokiniai susipažino su mylimiausio vaikų rašytojo Lietuvoje – V.Račicko knygomis.

Nuotraukos  Živilės Čipienės 

Sausio 13 dieną II-IV kl. mokiniai turėjo progą sudalyvauti informatyvioje bei įdomioje paskaitoje „Žmogaus gyvybės kultūra", kurią vedė į gimnaziją atvykę Lilijana Marcinkevičiūtė ir Edvinas Dauknys iš Vilniaus Krizinio Nėštumo Centro. Bbuvo paliesta aborto tema, pateiktos skaudžios jo priežastys bei pasekmės, ieškota išeičių. Taip pat užsiminta ir apie apsaugą lytinių santykių atžvilgiu. Visus šokiravo duotas palaikyti silikoninis, realaus dydžio nesusiformavęs vaisius. Paskaita daugeliui paliko didelį įspūdį, atskleidė daug iki tol nežinotų gyvenimo realijų bei pakeitė požiūrį ne tik lytinių santykių, tačiau ir skirtingų lyčių bendrystės aspektais.

 Nirtautas Šadauskas IVa  

2022m. sausio 13-ąją sukanka 31metai  nuo 1991metų Sausio nakties, kuomet Lietuvos valstybė pasiekė pergalę prieš brutalią SSRS agresiją ir apgynė Lietuvos valstybingumą.

Sausio 13-osios  naktis žymi beginklės tautos drąsą ir apsisprendimą ginti savo valstybę, vaikų ateitį, laisvą ir demokratišką žodį. Sausio 13-osios aukos pasilieka kartu su mumis, jos paremia mus pačius, laisvę, teisingumą, tiesos ir humanizmo principus. Sausio 13-oji-tai tautos orumas, jos išdidumas ir pasiryžimas stovėti iki paskutiniųjų. Tai pilietinės pergalės diena Lietuvai, Europai, pasauliui.

Kazimiero Paltaroko  gimnazija, kaip ir visa Lietuva,  sausio 13-ąją jungėsi prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ prisimenamas 1991 metų Sausis, kai vienybės ir laisvės siekio vedini  Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. 1991 m. sausio 13-ąją tūkstančiai Lietuvos žmonių drąsiai gynė atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę. Kasmet minėjimas įgauna naują, ypatingą prasmę, nes laisvėje gimusios kartos Sausio įvykius pažįsta tik iš istorijos vadovėlių ir negausių dokumentinių kadrų. Todėl labai svarbu perduoti žinią jaunajai kartai apie 1991 metų Sausio įvykių prasmę mūsų valstybei.

8.00-8.10 valandą languose užsidegė vienybės, atminimo ir pergalės žvakutės. Gimnazijos viešose erdvėse, klasėse  įvairiomis formomis buvo perteikiama informacija apie sausio 13-ąją, kurios intencija- „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi“.

Istorijos mokytoja Alma Kazlauskienė, nuotraukos Dijos Duškinaitės IVgb, Aistės Pribušauskaitės IVga, Rūtos Kiaušaitės IVgb ir fotografijos mokytojo Sigito Laurinavičiaus 

Baigiantis atostogoms ir artėjant 3 KARALIŲ ŠVENTEI Šv. Bernadetos kuopos ateitininkai rinkosi šv. Kotrynos vienuolyne šventinei bendrystei įspūdžių aptarimui, naujų planų kūrimui. Po ilgesnio laiko vėl buvo gera susitikti ateitininkų kuopos draugus arba susipažinti su naujais, susitikti seses Kristiną ir Eliją.

Pasimeldėme vienuolyno Koplytėlėje, dalinomės švenčių įspūdžiais, smagiai valgėme picą.

Aušrinė Pazniokaitė 6b klasė

TELEVIZIJOS KONKURSO „DAINŲ DAINELĖ“  I ETAPO NUGALĖTĄ, IIIa GIMNAZIJOS KLASĖS MOKINĘ, RUGILĘ GARBALIAUSKAITĘ IR JOS MOKYTOJĄ  JECINTĄ  GARBALIAUSKIENĘ.

Linkime sėkmės II etape 2022 m. sausio 27 d. Mikalausko menų gimnazijoje

Džiaugiamės ir sveikiname informacinių technologijų mokytojus Alfredą, Elvyrą ir Aleksandrą už pirmuosius laimėjimus šiais mokslo metais.

  1. IIIa kl. Rokas Urbonas I vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
  2. IIIa kl. Kostas Juškevičius II vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
  3. IVb kl. Matas Rožėnas II vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (vyresniųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. A.Vasiliauskas
  4. 8a kl. Justas Rožėnas I vieta Panevėžio miesto informatikos olimpiadoje (jaunųjų grupėje) (apdovanotas diplomu). mok. E.Zacharevičienė
  5. 7a kl. Kristupas Butkus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras" 2 vietos nugalėtojas (apdovanotas diplomu). mok. A.Kuzmickas
  6. 8b kl. Mėja Letkauskaitė miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras" 2 vietos nugalėtoja (apdovanota diplomu). mok. A.Kuzmickas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R.Kazakevičienė

Laukdami vienos iš gražiausių švenčių ir, žinoma, prasidedančių žiemos atostogų, Iga klasės mokiniai susirinko į kalėdinė valandėlę. Tikybos mokytoja s. Elija pasiūlė pažaisti ir pravedė smagius žaidimus. Apsikeitę dovanelėmis, puikiai nusiteikę išsiskyrėme iki kitų metų.

Dėkojame s. Elijai už puikią nuotaiką ir bendrystę.

Klasės auklėtoja Vida Rudokienė 

Holokaustas man visada buvo ir bus mįslė. Viena didelė, nepaaiškinama ir žiauri mįslė. Tai buvo žudynės, sugriovusios tūkstančius gyvenimų, atėmusios milijonus gyvybių. Didesnio žiaurumo pasaulis niekada nebuvo matęs. Vis gi net ir pačiu tamsiausiu istorijos laikotarpiu atsirado tų, kurie nusprendė gelbėti nekaltus žmones. Kodėl taip atsitiko? Kodėl vieni pasirinko žudyti, o kiti mylėti? Tai yra klausimai, besisukantys mano galvoje, kai mąstau apie didžiausią visų laikų tragediją – Holokaustą.

Virtuali, Dominykos Rapšytės buvusios K.Paltaroko gimnazijos mokinės, fotografijų paroda. Šiuo metu Dominyka studijuoja sporto vadybą trečiame kurse Davenport Universitete Mičigane JAV ir priklauso universiteto plaukimo komandai.

Neformalaus ugdymo būrelio „Jaunieji fotografai" vadovas Stasys Skrebys 

Nuo pat gimimo mūsų teises ir pareigas apibrėžia įstatymai, siekdami išspręsti kilusias problemas kreipiamės į valdžios institucijas, valstybės vykdoma politika skatina ar sulaiko mus nuo tam tikrų veiksmų.

Edukacinio užsiėmimo metu mes kalbėjome apie pilietybę, ką ji mums reiškia ir kokiais žodžiais mes ją apibūdintume. Taip pat kalbėjome apie teises ir pareigas, bandėme atskirti kur yra pareiga, o kur teisė. Labai daug sužinojome apie Lietuvos įstatymus, ar galima turėti Lietuvoje 2 pilietybes, ar įmanoma ją įgyti turint kitą pilietybę ir dar daug naudingos informacijos apie tai. Kartu aptarėme kodėl rašome peticijas, kokios būna pilietiškos akcijos, o žinių įtvirtinimui visi kartu žaidėme „Kahoot” platformoje.

Ši edukacija buvo labai vertinga ir įdomi.

6d klasės mokinės Rugilė Norkutė ir Rugilė Stankaitytė

Įkvėpti Sausio 13-osios Laisvės gynėjų dienos įvykių Lietuvoje, 1c klasės vaikai džiaugiasi laiminga vaikyste ir savo kūrybinius darbelius ant sniego skiria Lietuvai.
 
Mokytoja Aina  Cimermonienė  

2a klasės mokiniai minėdami Laisvės gynėjų dieną dalyvavo piešinių konkurse „Laisvės karta Jiems sako Ačiū". Konkursą organizavo Lietuvos Respublikos Seimo narė Irena Haase.

Mokytoja Sonata Marcinkevičienė

Sausio 13-ajai atminti.

Nuotraukos Stasio Skrebio

2021 m. sausio mėn. 7 d. sukanka 15 metų nuo vieno iš Kazimiero Paltaroko gimnazijos įkūrėjo ir pirmojo direktoriaus monsinjoro Jono Juodelio mirties.

Parengė Stasys Skrebys

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas