2.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Aktualu

 


Panevėžio kolegija

 

Facebook


FRANKOFONIJA – tai Tarptautinė organizacija (TFO), įkurta 1970 m. Jos nariais šiandien yra 88 pasaulio valstybės, kuriose kalbama prancūziškai.

LIETUVA nuo 1999 m. dalyvauja TFO veikloje stebėtojo teisėmis.

PRANCŪZŲ KALBA yra viena iš labiausiai paplitusių kalbų pasaulyje. Prancūzų ir anglų kalbos yra vienintelės, kuriomis kalbama visuose penkiuose žemynuose.

FRANKOFONIJOS DIENOS kasmet vyksta ne tik prancūziškai kalbančiuose kraštuose, bet ir Lietuvoje. Mokyklos, kuriose dėstoma prancūzų kalba, taip pat pažymi Frankofonijos dienas įvairia veikla: konkursais, viktorinomis, koncertais. Mūsų gimnazijos mokiniai prancūzakalbiai visą kovo mėnesį gilino savo žinias viktorinose apie Prancūziją, diktanto, meninio vertimo, raiškiojo skaitymo konkursuose. Pirmojo aukšto fojė buvo parengtas stendas apie Frankofoniją su 5-6 klasių mokinių paruoštomis aplikacijomis prancūzų tautinio kostiumo tema.

Kovo 24 d. mokyklos ketvirtokai bei svečiai ukrainiečiai buvo pakviesti į aktų salę pasiklausyti skambios prancūzų kalbos. Jiems dainavo ir deklamavo 6b, 6d ir III a klasių mokiniai prancūzakalbiai. Ketvirtokai turėjo progą parungtyniauti viktorinoje apie Prancūziją ir prancūzų kalbos paplitimą pasaulyje. Patys aktyviausieji buvo apdovanoti saldžiais prizais ir diplomais.

Kovo 29 dienos popietę 6d klasės mokiniai G. Krapauskaitė, S. Janeliūkštis ir III a klasės mokiniai G. Aleknaitė, R. Garbaliauskaitė, K. Juškevičius, K. Etxezarreta Arrizabalaga pristatė savo meninę programą Juozo Balčikonio gimnazijoje, kur vyko miesto mokinių prancūzakalbių Frankofonijos šventė.      

Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Pratkelienė 

Kovo 24 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko vaikų ir jaunimo teatro šventė „Drąsiau, drambly", skirta tarptautinei teatro dienai paminėti. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi jaunųjų aktorių trupės, tai 2c klasės mokiniai, mokytoja A.Cimermonienė ir mišri (6-9kl.) „Dramos studijos" moksleivių grupė. Parodėme du spektaklius: J.Radzevičiaus „Skruzdėlė Atsiskyrėlė" ir ištrauką iš A.de Sent Egziuperi „Mažasis Princas" Vaikus ruošė - teatro mokytoja, režisierė Daiva Barzinskienė. Jai talkino III g. kl. mokinė Deimantė Ovaldaitė.

Šiltas priėmimas, puikūs pasirodymai, dovanos, aplodismentai lydėjo jaunuosius aktorius viso renginio metu. Už puikų pasirodymą buvome apdovanoti ir pakviesti dalyvauti miesto šventėje „Susitikime penktadienį".

Režisierė Daiva Barzinskienė 

Kovo 24 dieną 2c klasės teatro būrelis dalyvavo vaikų ir jaunimo teatro šventėje „Drąsiau, drambly!“, kuri skirta Tarptautinei teatro dienai paminėti. Mažieji artistai ne tik pristatė žaismingą ir pamokantį spektaklį „Skruzdėlė atsiskyrėlė“, bet stebėjo ir vertino kitų miesto teatro grupių vaidinimus. Šventę vainikavo saldūs prizai ir gausa aplodismentų.

Ačiū teatro mokytoja Daivai Barzinskienei, asistentei Deimantei Ovaldaitei už spektaklio parengimą, mokytojai Astai Ulienei, mamytei Kristinai Švitrienei už organizacinius rūpestėlius, artistų tėveliams už palaikymą.

Mokytoja Aina Cimermonienė 

 STEAM pamokoje - kūrybinėje laboratorijoje „Stebuklingas vanduo“. 

Mokytoja  Neringa Garuckienė  

Kasmet kovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų! Pasaulinė vandens diena skirta didinti supratimą apie pasaulinę vandens krizę, o pagrindinis šios dienos akcentas yra paremti tvaraus vystymosi tikslo – vandens ir sanitarijos visiems –įgyvendinimą iki 2030 m.

Šių metų Pasaulinė vandens diena buvo pasitinkama šūkiu „Gera rankų higiena kovai su COVID-19“. Žmonės raginami kuo dažniau ir kruopščiau plauti rankas tekančiu vandeniu ir muilu, nes rankų higiena yra ypač svarbi norint užkirsti kelią COVID-19 ir daugelio kitų užkrečiamųjų ligų plitimui.

 Pirmadienį (03-21) I(2) gimnazijos klasės mokinių grupė dalyvavo STEAM pamokoje kūrybinėje laboratorijoje „Stebuklingas vanduo“. Mokiniai  dirbdami grupėmis ir porose po tris atliko šešis darbus:

  • Vandens tankis
  • Vandens pH
  • Vandens paviršiaus įtempimas
  • Muilo tirpalo putojimas kietame ir minkštame vandenyje
  • Įvairių vandens bandinių elektrinio laidumo tyrimas
  • Kas sunkesnis kietas ar skystas vanduo

Tokios netradicinės pamokos skatina mokinius dirbti su kiek nematytomis užduotimis ir pratintis prie užsiėmimų komandose. Visi devintokai turėjo turiningą pamoką ir puikiai susitvarkė su iššūkiu. Tikime, jog tokios pamokos patyriminio mokymo išliks atmintyje dar labai ilgai.

I gimnazijos klasės mokinė Adelė Balčėtytė, mokytoja Snieguolė Butkutė 

Ir štai paskutinis projekto „Valgyk sveikai. Veik atsakingai“ tarptautinis partnerių susitikimas baigėsi. Skridome į mažytį kurortinį miestelį Begur, esantį prie Viduržemio jūros. K. Paltaroko gimnazijos šaunią  grupę sudarė projekto vadovė Meilutė Balbieriūtė, anglų kalbos vyesnioji mokytoja Ligita Švelnienė, šeštokai Simonas, Dominykas, Joris, Liucija, Ugnė bei septintokė Greta. Mūsų užduotis buvo apklausti visus projekto veiklose dalyvavusius moksleivius pagal parengtus vertinimo klausimus ir angliškai parašyti rašinėlį, ką kiekvienas  Begur veiklos dalyvis sužinojo. Dirbome išsijuosę, mokytoja Ligita kontroliavo griežtai ir neleido aptingti, todėl projekto veiklų vertinimas buvo išsamus, atspindintis pagrindinius įvykius, dalyvių požiūrį, įgytą patirtį, žinias bei patirtas emocijas. Visi  teigė, jog dar norėtų labai dalyvauti tokiame projekte.

Sulaukėme kovo 14-osios ir mūsų gimnazijoje. Kiekvienais metais 03-14 yra minima tarptautinė skaičiaus PI diena. Ji pasirinkta dėl skaičiaus PI reikšmės π ≈ 3,14. Matematikai ir jų draugai šią šventę mini išradingai ir saldžiai .

Ankstų rytą vyresniųjų klasių mokiniai pasitiko visus skubančius į gimnaziją su nuotaikinga muzika ir matematine užduotimi. Vėliau jie savo jaunesniems draugams vedė netradicines matematikos pamokas. Jų metu prisiminė skaičiaus PI istoriją, jo reikšmę mokslui, atliko įvairias praktines užduotis, sprendė galvosūkius, dalyvavo viktorinose, dėliojo iš skaičiaus PI dėliones, rungėsi tarpusavyje, kuriam pavyks daugiau išmokti skaičiaus PI skaitmenų po kablelio.

Mokiniai skaičių PI perteikė ir kūrybiniais darbais - piešė, lipdė, konstravo, drožinėjo, siuvo, vėlė, dekoravo. Jų darbai papuošė gimnaziją. Šventę vainikavo vaikų kepti apvalūs pyragai, papuošti graikiška π raide. Džiugu, kad mokiniai įdomiai ir kūrybingai praleido laiką.

Ačiū visiems mokiniams, mokytojams ir tėveliams, kurie prisidėjo prie šios šventės.

Matematikos mokytoja Asta Girletė  

Žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose, iš artimųjų ir kitų suaugusiųjų girdėdami daug skirtingos informacijos apie karinius veiksmus Ukrainoje, vaikai ir paaugliai gali jausti didelį nerimą, jiems gali kilti įvairių klausimų.

Pateikiame informaciją tėvams kaip kalbėtis su vaikais apie situaciją Ukrainoje, kurią parengė Paramos vaikams centras.

Primename, kad dėl emocinės paramos ar psichologo konsultacijų galite skambinti telefonu 1809.

Daugiau informacijos apie pagalbos galimybes sužinosite www.pagalbasau.lt/gaukpagalba.

#pagalbasau #vaikai #tevai #ukraina #pokalbis

Sveikiname Augustiną Petrauskaitę (8b kl.) – 8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurso miesto etapo nugalėtoją!

Linkime sėkmės respublikiniame etape!

Mokinę ruošė vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė

Pamoka – susitikimas III ir IV kl. moksleiviams. Svečiuose visišką regos negalią turintys sutuoktiniai Arvydas ir Sigita Markevičiai. Tema: Ar kada nors Dievas nusisuko nuo žmogaus? (liudijimas).

Įspūdinga buvo klausyti gitara grojančio ir giedančio Arvydo – klasę akimirkai užliejo muzikos garsai. Ir kiek daug džiaugsmo gyvenimu! Pajutome: jūs laimingi. Jūs – atviri netikėtumams, nieko nekaltinantys, bet mokantys priimti visa taip, kaip yra, nepasiduodantys. Sigita, o kad taip mums Jūsų valios ir ryžto! Kai laikėme rankose Parolimpinėse Europos ir Pasaulio žaidynėse iškovotus medalius – sulaikėme kvapą. Jūs pasiekėte labai daug ir garsinote Lietuvą. Ir ačiū, mielieji, už atsineštus daiktus, kuriuos naudojate buityje: už tą kalbantį laikrodį ir už elektroninį suflerį, kuris pasako, kas yra stiklainyje, už baltą lazdelę ir telefoną. O labiausiai – už šypseną ir tikėjimo sklaidą. Dievas kartu su jumis keliauja ir judu tą jaučiate savo gyvenime. Mums tai buvo brangiausias liudijimas, kurio taip reikia šių dienų ryšio su Dievu dykumose. Būkite palaiminti!

Sesuo Elija 

4a klasės 23 mokiniai dalyvavo skaitmeninio Kovo 11-osios atviruko konkurse, kurį organizavo Vinco Kudirkos muziejus. Kūrybiškai išreiškėme savo idėjas, puoselėjome patriotinius jausmus, tobulinome naudojimosi skaitmeninėmis technologijomis įgūdžius.

Mokytoja Danguolė

Kovo 10 d. gimnazijos 5-8, I-IV gimnazijos klasių mokiniai susirinko į tradicinę šventę „Atžalynas“ ir paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

1990 metais kovo 11 dieną Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą. Jame rašoma, kad atstatomas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė. Akte remiamasi 1918 metais vasario 16 dieną pasirašytu Lietuvos nepriklausomybės aktu, kuris niekada nesustojo teisinės galios.

Šiais metais, stipriau nei anksčiau, norėjome  pajausti bendrumo jausmą, pasidžiaugti, kad gyvename laisvoje šalyje, įvertinti savo nuveiktus darbus. Labai smagu, kad gimnazijoje mokosi  daug atsakingų, siekiančių savo tikslų mokinių. Šventės metu buvo pasveikinti 2021-2022 m. m. pirmojo pusmečio mokslo pirmūnai ir olimpiadų - konkursų nugalėtojai bei  juos parengę mokytojai.  

Visi susirinkusieji už puikią šventinę programą liko dėkingi muzikos mokytojai Jecintai Garbaliauskienei, šokių mokytojoms Zitai Rimkuvienei, Laimutei Marijai Jancevičienei, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Linai Karazijienei, renginio režisierei Daivai Barzinskienei.

Violeta Dumbrienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui 

 

Kovo 8-10 d. 4- 8 ir I-IV klasių mokiniai dalyvavo iniciatyvoje „Laisvės apyrankė“, kurioje kartu su mokiniais išreiškė palaikymą Ukrainai ir bendrai šalių vertybei – laisvei. Dailės ir technologių pamokų metu buvo diskutuojama apie laisvę bei pinamos laisvės apyrankės. „Laisvės apyrankė“ – tai ne tik laisvės simbolis. Tai vienybės už pasaulio vertybes simbolis.

Dailės mokytoja Aida Bijanskienė  

Kazimiero Paltaroko gimnazijos moksleiviai aktyviai dalyvavo Lietuvos kariuomenės mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų bataliono organizuotame 32–ame Kovo 11–osios metinėms skirtame ir 32 valandas trukusiame bėgime.

Bėgdami po 1-4 bėgimo aplink Laisvės aikštę ratus, savanoriškai dalyvavo Ib ir Ic gimnazijos klasių bei 6b klasės mokiniai, kurie estafetiniu būdu įveikė 65 ratus po 468 metrus.

Kiekvienam iš bėgusių dalyvių buvo įteikti dalyvio pažymėjimai. Sudalyvavę pilietiškumo, fizinio ugdymo, sveikatinimo pamokoje, moksleiviai liko puikios nuotaikos.

Fizinio ugdymo mokytojai  

3a ir 4c klasės mokiniai informatikos pamokose dalyvavo animacijos dirbtuvėse ir savo kūrybinius darbus skyrė Kovo 11-ajai - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti! Visas šviesiausias mintis ir paramą Ukrainai siunčia pradinukai.

Mokytojos Sonata ir Daiva

 

Kovo 4 dieną Kazimiero Paltaroko gimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė. Teatro mokytojos Daivos Barzinskienės  vadovaujami ketvirtokai šokėjai kvietė visus mokyklos moksleivius ir mokytojus paganyti akis į gražų pasirodymą, supažindino su Kaziuko mugės tradicijomis ir kvietė pirkti, ko širdis geidžia.

Šįkart jaunieji ,,verslininkai“ prekiavo savo rankomis pagamintomis apyrankėmis, saldumynais, gėlėmis, cukraus vata, ledais, gėrimais ir kitais suvenyrais.

Mokyklos parlamentas paskelbė konkursą ,,gražiausio prekystalio rinkimai“, kurio metu prekiaujantys mokiniai turėjo galimybę nufotografuoti savo prekystalį ir siųsti parlamentui. Visi mokyklos moksleiviai turės galimybę balsuoti už labiausiai patikusį, gražiausią, kūrybiškiausią prekystalį, o nugalėtojai bus apdovanoti Parlamento įsteigais prizais.

Kaziuko mugėje dalyvavo apie 50 vyresniųjų klasių moksleivių. Šiame renginyje ugdomi darbiniai įgūdžiai, įgyjami verslo pradmenys. Mokiniai susipažino su mugės tradicijomis, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti. Retas dalyvis namo grįžo tuščiomis rankomis, dauguma nešė lauktuvių iš Kaziuko mugės.

Mokyklos Parlamento kuratorė Ramunė Batutienė,  

Europos mokyklų mokiniai ir mokytojai iš Portugalijos(Santa Marija de Feira), Vengrijos(Budapešto), Lietuvos(Panevėžio), Vokietijos(Varendorfo) susirinko į Maironi da Ponte gimnaziją Bergamo priemiestyje vykdyti Erasmus projekto veiklų. Partneriai iš Prancūzijos (Bordo) miesto negalėjo atvykti dėl griežtų Covid taisyklių, nustatytų Prancūzijoje, todėl jie dalyvavo nuotoliniu būdu. Panevėžio K. Paltaroko gimnazijai atstovavo  dvyliktokai Tautvydas Šukys, Rugilė Čemerytė, Urtė Šredersaitė, Eglė Steponavičiūtė, Gabrielė Petkevičiūtė, anglų kalbos mokytoja-metodininkė Jūratė Alešiūnienė bei projekto koordinatorė Meilutė Balbieriūtė.

Kaip ir kasmet, gimnazijoje praūžė šimtadienis.

Nuotraukos Sigito Laurinavičiaus ir Lino Stumbrio  

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas