6.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, (10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, (12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, (13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Aktualu

 


 

 

Facebook


Mokyklos psichologė Akvilija Kiburienė 

Privati Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija ypatinga tuo, kad vaikus ugdo nuo pirmos iki dvyliktos klasės. Ugdymas čia organizuojamas kaip ir kitose Lietuvos mokyklose, tik privati gimnazija turi šiek tiek daugiau galimybių ir laisvės rinkdamasi programas. Mokykla daug dėmesio skiria kiekvienam vaikui, jo gebėjimų atskleidimui ir vystymui, o patys gabiausi ir stropiausi čia yra ir pasveikinami, ir paskatinami piniginėmis premijomis. Mokykloje veikia moksleivių parlamentas, kurio nariai patys organizuoja įvairius renginius bei geriausių moksleivių rinkimus. Plačiau: Lietuvos rytas...

...

Šių metų gegužės 12 d. Panevėžio Elenos Mezginaitės viešojoje bibliotekoje vyko seminaras „Kalbiniai rytų aukštaičių margumynai“, skirtas Aukštaitijos metams paminėti. Renginyje dalyvavo, sveikinimo žodį tarė ir pranešimus skaitė Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkė dr. Violeta Meiliūnaitė, Lietuvių kalbos instituto direktorė dr. Albina Auksoriūtė, Lietuvių kalbos instituto Geolingvistikos centro vadovė prof. habil. dr. Danguolė Mikulėnienė, Klaipėdos universiteto dėstytoja doc. dr. Asta Balčiūnienė, žurnalo Gimtoji kalba redaktorė Rita Urnėžiūtė, Pasvalio laikraščio Darbas redaktorius Viktoras Stanislovaitis. Džiugu, kad į šį renginį skaityti pranešimą buvo pakviesta mūsų gimnazijos 7 klasės mokinė Viltė Masiokaitė. Mokinė sukūrė komiksų knygelę „Panevėžio prekybos centro RYO lietuviškų parduotuvių pavadinimai”. Svečius linksmino Panevėžio rajono Vadoklių kultūros centro tradicinė kapela „Susiedai“, vadovaujama Alpo Mulevičiaus. Seminarą organizavo Lietuvių kalbos institutas, Valstybinė lietuvių kalbos komisija ir Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka.

Lietuvių kalbos mokytoja Audronė Tichanavičienė, nuotraukos Stasio Skrebio 

Gegužės 9 dieną 4a klasės mokinės Gabrielė, Kotryna, Izabelė, Vilija ir Luka dalyvavo Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 kl. mokinių ugdymo karjerai konkurse „Pasimatuok profesiją“. Konkurso tikslas – ugdyti pradinių klasių mokinių karjeros kompetencijas, skatinti domėtis įvairiomis profesijomis, plėsti suvokimą, kad sėkminga karjera priklauso nuo kiekvieno aktyvumo. Mergaitės paruošė su odontologo profesija susijusį pristatymą ir rungėsi 4 rungtyse, pademonstravo įgytas žinias apie profesijas, ugdė lyderystės ir komandinio darbo įgūdžius.

Mokytoja Sonata Marcinkevičienė 

Kasmet gegužės 9-ąją švenčiama Europos diena, džiaugiamasi taika ir vienybe Europoje.

Šią dieną minima istorinė Prancūzijos užsienio reikalų ministro R. Šumano deklaracija, kurioje išdėstyta idėja apie naujos formos politinį bendradarbiavimą Europoje, dėl kurio karas tarp Europos tautų taptų neįsivaizduojamas. Prancūzijos užsienio reikalų ministras 1950m. gegužės 9d. pakvietė susitaikyti dvi senas varžoves: Prancūziją bei Vokietiją. Prasidėjęs Paryžiaus ir Bonos bendradarbiavimas tapo Europos vienijimosi šerdimi. R. Šumano pasiūlymas laikomas dabartinės Europos Sąjungos užuomazga.

Europos diena- tai proga įvertinti Europos vienybės ir Lietuvos narystės Europos Sąjungoje svarbą, prisiminti ir puoselėti ES vertybes, tokias kaip taika, žmogaus teisės, laisvė, demokratija ir lygybė.

„Taika pasaulyje negali būti garantuota be kūrybiškų pastangų, atsveriančių jai gresiančius pavojus“, – tokiais žodžiais prasidėjo Europos Sąjungos užuomazga tapusi deklaracija, kurią 1950 m. gegužės 9 d. pateikė Prancūzijos užsienio reikalų ministras R. Šumanas.

Europos dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Užsienio reikalų ministerijos atstovas Augenis Vadluga, kuris Ig-IIg klasių mokiniams vedė netradicinę pilietiškumo pagrindų pamoką apie ES.

Šis renginys yra URM vykdomo projekto „Atgal į mokyklą“ edukacija. Mokiniams buvo papasakota ES gimimo, raidos  istorija, priminta, kokiomis vertybėmis remiasi ES kaip bendrija, paaiškinta kaip veikia ES, kuo svarbi  Europai, Lietuvai yra ES. Buvo aptartos ES institucijos, jų veikla, kokie Lietuvos atstovai, pareigūnai dirba, atstovauja Lietuvai ES institucijose. Mokiniai turėjo progą pasitikrinti savo žinias apie ES, sudalyvauti mini viktorinoje, gauti prizų. Reflektavę, supratome, kad ES-tai sėkmės istorija.

Be to, URM atstovas A. Vadluga mokiniams pristatė URM veiklą, papasakojo apie diplomato profesiją. Mokiniai turėjo progą užduoti klausimų apie diplomatinę tarnybą.

Renginio metu mokiniai gavo žinių apie ES, valstybių narių, kiekvieno ES piliečio veikimą bendrijoje. Tai skatina domėjimąsi europinėmis temomis, formuoja vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad ir jie gali daryti pokyčius ES.

Pilietiškumo pagrindų mokytoja Alma Kazlauskienė, nuotraukos Stasio Skrebio 

Gegužės 30 d. mūsų gimnazijoje vyko nacionalinio čempionato „Makaronų tiltai 2022“ atrankos etapas. Jame dalyvavo 6 komandos, kurias sudarė I, II ir III gimnazijos klasių mokiniai. Renginio pradžioje visus dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė  Gražina Gailiūnienė, kuri pasidžiaugė, kad mūsų gimnazija jau 5 metus dalyvauja šiame čempionate ir palinkėjo, kad visų tiltai būtų kuo stipresni. Vilniaus TECH doc. dr. Gintauto Ambrasas papasakojo apie tiltų statybą ir jų konstrukcijas, įtempimus bei gniuždymus bei davė vertingų patarimų, kaip pastatyti kuo patvaresni makaronų tiltą.

Po paskaitos visos  mokinių komandos per 60 minučių iš 400 g spagečių ir keturių plastilino gabalėlių turėjo sukonstruoti tiltą, kuris išlaikytų kuo didesnę apkrovą. Pagal reikalavimus tiltas turėjo būti ne ilgesnis nei 420 mm, ne platesnis nei 100 mm ir ne aukštesnis nei 200 mm. Visi tiltai buvo pasverti ir išmatuoti, o tada išbandomi: tilto centre buvo palaipsniui kabinami svoriai iki tol, kol tiltas subyrėdavo…

  • Pirmąją vietą laimėjo 4 kg 100 g masė apkrovą išlaikęs tiltas (paties tilto masė 278 g). Jį sukonstravo I gimnazijos klasių merginų komanda „Tiagliatelle“. Ši komanda gavo oficialų kvietimą dalyvauti respublikiniame ture.
  • Antroji vieta atiteko III gimnazijos klasės mokinių komandai „Ravioliai“. Jų tiltas atlaikė 3 kg 200 g masės apkrovą (tilto masė 295 g).  
  • Trečiąją vietą užėmė II gimnazijos klasės mokinių komanda „Dumbuldarkas“. Jų tiltas atlaikė 3 kg 50 g masės apkrovą (tilto masė 386 g).

Dėkojame gimnazijos komandoms aktyviai dalyvavusioms čempionate.

Fizikos mokytoja Dalia Dambrauskienė 

Džiaugiamės ir sveikiname 2c klasės mokinį Naurį Bogušką laimėjusį III vietą Panevėžio miesto 1–2 klasių meninio skaitymo konkurse „Vaikystės spalvų  paletė”.

Mokytoja Aina Cimermonienė

Gegužės 13 d.  Vilniuje „Avia Solutions Group” arenoje vyko jaunimo festivalis Vibelift 2022. Jame dalyvavo Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos septintokai.

7d klasės mokinė Rugilė Norkutė 

Gegužės 19 d. Šiaulių jėzuitų mokykloje vyko Respublikinė 4 klasių mokinių anglų kabos konferencija "Writing a letter. Making a friend. Visiting each other". Šioje konferencijoje sėkmingai dalyvavo keturi ketvirtų klasių mokiniai: Greta Venckevičiūtė, Mėta Mačenskaitė, Gustas Adakauskas, Jonas Dovidonis

Už pristatytus darbus visi dalyviai įvertinti padėkos raštais.

Mokinius ruošė: Aida Lukoševičienė, Ligita Švelnienė 

Gegužės 11-tą dieną su vienuoliktokais vykome į Vilnius TECH universitetą. Pirma stotelė - Transporto inžinerijos fakultetas, kuriame išklausėme paskaitą ir susipažinome su šia studijų kryptimi. Toliau vykome į pagrindinį universiteto pastatą. Ten išklausėme matematikos paskaitą „Ką turi bendro lėktuvas ir krepšinis?“ ir atlikome chemijos laboratorinius darbus – „Druskų hidrolizė“ ir „Tirpumo nustatymas“. Po atliktų darbų papietavome ir, grįžę į universitetą, atlikome fizikos, inžinerinės grafikos ir biologijos laboratorinius darbus. Pasibaigus veikloms, grįžome į Panevėžį.

Ši išvyka ne tik suteikė naujų žinių kiekvienoje gamtos mokslų srityje, bet ir leido artimiau susipažinti su universiteto aplinka.

Roberta Keršulytė IIIa  

2022m. gegužės 6 dieną mes buvome „Gintarėlio“ darželyje. Su priešmokyklinukais gaminome tulpes, paruošėme jiems pamokėlę apie pavasarį, gėles. Buvo labai linksma, bendravome su vaikais ir nemažai sužinojome apie jų pomėgius. Nors ten pabuvome trumpai, buvo labai gera prisiminti ir savo vaikystės darželio patirtį. Ši socialinė veikla mums atrodo labai prasminga, dėkojame į darželį eiti pasiūliusiai tikybos mokytojai, s. Elijai Rudinskaitei.

Simona Miklovytė, Emilija Gelažnykaitė, 7b kl.

Gegužės 16 d., nuotoliniu būdu, vyko respublikinis 4 klasių mokinių edukacinis renginys „English is Fun''. Šioje viktorinoje dalyvavo 60 mokinių iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazijos šeši ketvirtokai atliko klausymo, teksto suvokimo ir gramatikos užduotis.

Sveikiname Danielę Bagdonaitę, 4 klasių anglų kalbos respublikinėje viktorinoje užėmus prizinę vietą!

Mokytoja Ligita Švelnienė

Gegužės 11 dieną Panevėžio gamtos mokykloje  vyko mokinių konferencija „Aplinka ir aš“. Konferencijos tikslas - skatinti gamtos, aplinkotyros žinių, gebėjimų, kompetencijų ugdymą(si), sieti su stebimos aplinkos pažinimu, mokinių mokslinio mąstymo ir stebėjimų įgūdžių formavimu.

4a klasės mokinės Akmilė Butėnaitė ir Urtė Godliauskaitė parengė ir skaitė pranešimus konferencijoje. 

Mokytoja Danguolė

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija įgyvendina Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuoją projektą Nr. SP2020-1-115 „Sporto bazės, esančio vysk. K. Paltaroko g. 20, Panevėžyje, atnaujinimas“.

Bendra tinkamų finansuoti projekto išlaidų suma sudaro 747 515,56 eurų, iš jų: Fondo lėšomis finansuojamos išlaidos sudaro ne daugiau kaip 448 509,46 eurų.

Projekto tikslas: gerinti sąlygas ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę, modernizuojant sporto bazę, esančią vysk. K. Paltaroko g. 20, Panevėžyje, taip prisidedant prie sporto bazių prieinamumo didinimo, sąlygų įvairaus amžiaus ir poreikių asmenų fiziniam aktyvumui gerinimo, sportuojančių asmenų skaičiaus didėjimo.

Projekto tikslinė (-ės) grupė (-ės):  neįgalieji asmenys; bendruomenės asmenys: moterys; vaikai; senjorai; suaugusieji; vaikai ir (arba) jaunimas iki 29 metų.

Projekto uždaviniai:  atnaujinti sporto bazę (1 vnt.) – (unikalus nr. 4400-5322-6561).

Informuojame, kad Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimanzijos direkotorė Gražina Gailiūnienė ir UAB „Rolana“ direktorius Rolandas Gaidys, 2022 m. balandžio 15 d. pasirašė Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos stadiono rangos darbų sutartį. Galime pasidžiaugti, kad jau gegužės mėn. stadione pradėti ardymo darbai. Pagal pasirašytą sutartį planuojama, kad stadiono atnaujinimo darbai bus baigti iki 2022 m. pabaigos. Rangos darbų sutarties vertė 582 757,01 Eur su PVM.

Klasės valandėlės metu 7d klasės merginoms buvo proga prisiliesti prie biblinio teksto apie moters įvaizdį ir pareigas, kalbėjome apie namų jaukumą kuriančias moteris, mamas. Lyginome judaizmo moteriai keliamus reikalavimus ir dabartinius lūkesčius apie idealią moterį. Šią dalį pravedė sesuo Elija. Po pokalbio, su auklėtojos G. Bujokaitės pagalba, merginos mokėsi iš servetėlių gaminti gėlių žiedus. Įvertinkite, kaip joms pavyko :). 

Sesuo Elija 

Parodoje eksponuojami Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos III ir IV gimnazijos klasių mokinių fotografijų darbai, sukurti per II-ąjį šių mokslo metų pusmetį.

Parodos autoriai: Abromavičiūtė Beatričė III c, Belickaitė Simona IV b, Duškinaitė Dija IV b, Ereksonaitė Ema IV b, Gurklytė Goda IV a, Kanapeckaitė Vaiva IV a, Kiaušaitė Rūta IV b, Kuosa Tautvydas III b, Lapinskas Silvestras III b, Lotužytė Gabija III c, Lukoševičius Ignas III c, Markevičiūtė Karolina IV a, Matulis Justas III c, Murmokas Kasparas III c, Ovaldaitė Deimantė III b, Petkevičiūtė Gabrielė IV a, Petronytė Eva III a, Pribišauskaitė Aistė IV a, Puzinaitė Miglė III b, Ramonas Jonas, IV b, Steponavičiūtė Eglė IV a, Steponiūtė Indrė III b, Stumbrys Linas III b, Šukys Nedas IV b, Urbonas Rokas III a, Vietaitė Ūla III a, Vilkas Dovas IV b, Žurauskas Deinminas III b.

 Mokytojas Sigitas Laurinavičius 

Gegužės 9 dieną IIIgb ir IIIgc klasės mokiniai dalyvavo KTU organizuojamose orientacinėse varžybose, skirtose Tarptautinei Europos dienai paminėti. Džiaugiamės mokinių puikiu orientavimusi Panevėžio mieste, gebėjimu susikaupti ir tiksliai atlikti užduotis. Surinkę maksimumą taškų, jie užėmė II vietą. Visi buvo apdovanoti prizais.

Klasės auklėtoja Aida Bijanskienė  

Gegužės 4 d. pradinėse klasėse fizinio ugdymo pamokų metu mokiniams vyko užsiėmimai, kurių metu buvo tobulinama laikysena ir koordinacija. Užsiėmimus vedė sporto studijos „Sportas basomis“ ir mobilios sporto studijos „Get Phy“ treneriai. Vaikai sužinojo, kodėl svarbu kuo daugiau vaikščioti ir sportuoti basomis, diskutavo apie laikyseną ir jos korekciją. Naujais mokslo metais šių sporto studijų  mokymus ketinama organizuoti gimnazijoje pradinių klasių popamokinės veiklos metu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui E. Dilienė 

  • Andreja Juškevičiūtė   –I vietą  
  • Mėja Letkauskaitė  - II vietą
  • Rebeka Skrudupė   - III vietą
  • Justas Rožėnas -III vietą

Mokytoja Snieguolė Butkutė

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Gimnazijos pasiekimai

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas