Maltiečiai

Mes į Klaipėdą išvažiavome anksti ryte. Kelias nebuvo trumpas, tačiau kelionė neprailgo. Atvažiavę pirmiausia užsiregistravome ir apžiūrėjome patalpas, kuriuose nakvojome. Po kiek laiko susirinkome salėje, kur išklausėme įdomių kalbų apie maltiečių ordino įkūrimą.  Apsipratę su vieta, mes pajudėjome į Klaipėdos parką. Ten užsiiminėjome įvairia veikla: žaidėme su mažaisiais, iš dėžių statėme sieną, dalinome skrajutes. Po kelių valandų grįžome atgal į vietą, kurioje įsikūrėme ir ėjome pietauti. Po pietų kiekvienas įvairiais būdais pristatinėjome savo miestą ir viskam pasibaigus buvome suskirstyti į grupeles. Juose kūrėme vaidinimą, žaidėme susipažinimo žaidimus, bei užsiiminėjome kitokia įdomia veikla. Vėliau ėjome vakarieniauti ir rodyti savo vaidinimus. Praėjus grupių pasirodymams buvo diskoteka.  Ir štai baigėsi pirmoji diena. Kitą rytą kėlėmės ir ėjome daryti mankštą, po kurios pusryčiavome. Vėliau pradėjome dėtis savo daiktus. Kai viską susitvarkėme išvažiavome į Bažnyčią. Po Šv. Mišių visos grupelės keliavo sodinti eglučių. Jų buvo 125. 100 eglučių – šimtmečiui, o 25 – maltiečių ordino įkūrimo jubiliejui. Darbas nebuvo sunkus, tačiau veikla tikrai buvo įdomi. Pasibaigus sodinimui ėjome pietauti ir vėl susiskirstėme į grupeles. Ten buvo refleksija. Aptarinėjome prisiminimus - kas patiko, o kas nelabai. Pasibaigus aptarimui visi atsisveikinome ir grįžome į savo miestus. Ši kelionė tikrai buvo įdomi. Veikla buvo ne nuobodi, o kaip tik labai įtraukianti. Kitais metais sąskrydis planuojamas Tauragės apskrityje, Kvėdarnoje.

Ernesta Vaitonytė, Gabrielė Rimkevičiūtė Ic

Jaunieji maltiečiai ir gimnazijos savanoriai dalyvavo 25-ojoje Maisto banko akcijoje, kurioje kvietė panevėžiečius prisidėti prie akcijos ir paaukoti negendančių maisto produktų skurstantiems. Dėkojame visiems, kurie prisidėjote prie šios akcijos. Džiaugiuosi gausiu būriu savanorių, kurie talkino net keturiose Panevėžio parduotuvėse.

Tikybos mokytoja J. Šadauskienė

Mūsų gimnazija

Fotogalerija. Lapkritis 2019

Foto. 6c ir 6d klasės dalyvavo Krikščioniškųjų vertybių ugdymo programoje