MS=ms64468382

Priėmimo tvarka

Jau galima pateikti dokumentus 2020-2021 m. m. mokinių priėmimui į 1-8 ir I-III gimnazijos klases.

Į 1 klasę:

Teisėti vaiko atstovai Kazimiero Paltaroko gimnazijos raštinėje pateikia šiuos dokumentus:

• vaiko gimimo liudijimą ir jo kopiją;
  • vaiko sveikatos pažymėjimą (po priėmimo);
  • krikšto liudijimo kopiją;
  • 2 fotonuotraukas (3x4);
  • atskirais atvejais gali būti pateikti kiti dokumentai.

Į 5 klasę:

• krikšto liudijimo kopiją;
  • įvairių pasiekimų apdovanojimų, padėkos raštų kopijas;
  • mokyklos antspaudu ir mokyklos vadovo parašu patvirtintą pažymą apie I pusmečio mokymosi pasiekimus.
  • Pradinio išsilavinimo pažymėjimą ar kitą įgytą pradinį išsilavinimą liudijantį dokumentą ir jo kopiją į gimnaziją būtina pristatyti per 5 darbo dienas nuo ugdymo proceso pabaigos. Laiku nepateikęs pradinio išsilavinimo pažymėjimo mokinys iš mokinių sąrašo išbraukiamas, jo vieta neišsaugoma. Teisėti vaiko atstovai, dėl svarbių priežasčių negalintys pateikti pradinio išsilavinimo pažymėjimo nustatytu laiku, informuoja gimnaziją tel. 845436997, ar el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)
  • ketvirtos klasės pasiekimų aprašo kopiją (per 5 darbo dienas pasibaigus mokslo metams);
  • pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje, jei pageidauja mokytis prasidėjus mokslo metams;
  • atskirais atvejais gali būti pateikti kiti dokumentai ( 4 kl. nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatai)

Į 2-4, 6-8 ir I-III gimnazijos klases:

• prašymo popierinį ar elektroninį variantą prašymas dėl priėmimo į gimnaziją (adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. );
  • vaiko gimimo liudijimą ir jo kopiją;
  • mokyklos antspaudu ir mokyklos vadovo parašu patvirtintą pažymą apie I pusmečio mokymosi pasiekimus;
  • įvairių pasiekimų apdovanojimų, padėkos raštų kopijas;
  • 2 fotonuotraukas (3x4);
  • atskirais atvejais gali būti pateikti kiti dokumentai.

Mūsų gimnazija

Fotogalerija. Gruodis 2019

Foto. „KALĖDŲ ANGELAS“ - kūrybinės dirbtuvėlės bibliotekoje

Foto. 7c klasės mokiniai krikščioniškų vertybių programoje