7.jpg

Dėmesio! Prašymai į 1-ąsias klases nebepriimami

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.20)
4. 11.20  -  12.05
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.05-12.35)
5. 12.35  –  13.20
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.20-13.35)
6. 13.35  –  14.20
7. 14.30  –  15.15
8. 15.20  –  16.05

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu


Pagalbos vaikams linija


Panevėžio kolegija

 

Facebook


 

Kovo 17 dieną Petro Povilo parapijos namuose ateitininkai susirinkę po šv. Mišių paminėjo knygnešio dieną. Žiūrėjome filmą „Knygnešys“, po to vyko linksma estafetinė viktorina bei apdovanojimai. Kartu vyko ir savo keptų ar gamintų naminių pyragų konkursas. Gavome apdovanojimus ir po to sočiai vaišinomės skaniais pyragais.

Ateitininkė Gabija Šutaitė  

Jaunieji maltiečiai ir gimnazijos savanoriai dalyvavo 25-ojoje Maisto banko akcijoje, kurioje kvietė panevėžiečius prisidėti prie akcijos ir paaukoti negendančių maisto produktų skurstantiems. Dėkojame visiems, kurie prisidėjote prie šios akcijos. Džiaugiuosi gausiu būriu savanorių, kurie talkino net keturiose Panevėžio parduotuvėse.

Tikybos mokytoja J. Šadauskienė 

Vasario-kovo mėn. gimnazijoje vykdėme akcijas, kurių metu mokiniai patys virė ir skanavo avižinę košę. Taip pat susipažino su grūdinių produktų svarba ir nauda organizmui. Akcijose dalyvavo 1,4,6,7 ir 8 klasių mokiniai.

Akcijas organizavo technologijų mokytoja Greta Bujokaitė ir sveikatos specialistė Sandra Dolgova  

Kovo 28d. gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka 7c kl. mokiniams (mokyt. Zita Kontrimienė). Pamokos metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su daugybe įvairiausių žodynų, esančių bibliotekoje. Šioje netradicinėje veikloje jų laukė daug užduočių, kurias buvo galima atlikti pasitelkus į pagalbą žodynus. Užduotys buvo įvertintos taškais. Smagu pastebėti, kad kai kurie mokiniai jau turi gerus darbo su žodynais įgūdžius.

Kitokia pamoka netradicinėje aplinkoje visiems paliko malonų įspūdį, suteikė daug informacijos, kuri pravers ne tik lietuvių kalbos pamokose, bet ir gyvenime.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Kovo 14 d. gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje vyko 2018 metų knygos vaikams nugalėtojos Jurgos Vilės ir Linos Itagaki  „Sibiro haiku“ pristatymas. 3b. kl. mokiniai (mokyt. D.Žukauskienė) dalinosi savo mintimis apie knygą, skaitymo džiaugsmu su 2c kl. mokiniais (mokyt. G.Bataitienė). Ryškiais pamokos akcentais tapo trečiokų piešinių albumas, sukurtas, remiantis įspūdžiais perskaičius knygą „Sibiro haiku“, origami  lankstytos gervės, virstančios gandrais. Visiems buvo smagu bendrauti, dalintis įspūdžiais.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Gimnazijos šeštokai: Mindaugas Kriukas 6a, Andrėja Žilytė 6a, Joana Šakalytė 6b, Evelina Žvirblytė 6c, Viltė Matiukaitė 6c dalyvavo eruditų konkurse Alfonso  Lipniūno progimnazijoje. Užtikrintai į finalą, kiekvieno etapo kovoje surinkdama beveik maksimalų balų skaičių, pateko Andrėja. Finalinėje kovoje ji be klaidų atsakė į visus savo klausimus, bei neatsakytus konkurenčių klausimus. Andrėja Žilytė savo žiniomis nustebino pačius konkurso organizatorius ir tapo šeštokų eruditų konkurso nugalėtoja.

6a klasės auklėtoja Vida Rudokienė

Į „Tėvų liniją“ pasitarti įvairiais vaikų auklėjimo klausimais nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12 jau galima skambinti ne tik vakarais, bet ir dieną – nuo 11 iki 13 val.

Toks konsultacijų telefonu laikas pasirinktas neatsitiktinai. „Mažylių tėvams patogiau pasikalbėti, kai jie dieną miega, o dirbantys galės ramiai paskambinti pietų pertraukos metu. Vakarinis laikas išlieka toks pats (17-21 val.), nes kai iš darbų, mokyklos, darželio į namus grįžę namiškiai susitinka, neretai jie būna pavargę ir suirzę. O tai išprovokuoja konfliktines situacijas, kurias sunkiau ramiai išspręsti“, - pastebi „Tėvų linijos“ vadovė, Paramos vaikams centro psichologė Jūratė Baltuškienė. 

Kartais tėvams pakanka tik nesudėtingo praktinio patarimo, pavyzdžiui, kaip nuraminti verkiantį kūdikį ar motyvuoti vaiką mokytis, susitvarkyti kambarį, mažiau žaisti kompiuterinių žaidimų. Taip pat tėvams reikia padėti nusiraminti, kad lengviau susivaldytų konfliktinėje situacijoje, ir patarti, kaip išspręsti sudėtingas problemas: kai šeima skiriasi, vaikas vartoja alkoholį, smurtauja ar negrįžta į namus. 

Skirtingai nuo kitų pagalbos linijų, kurios remiasi savanoriška veikla, „Tėvų linijoje“ dirba tik profesionalūs Paramos vaikams centro psichologai, todėl čia skambinama ir išsikalbėti, nusiraminti, ir sužinoti konkrečių patarimų dėl bendravimo su vaikais. 

Anoniminės ir nemokamos konsultacijos teikiamos telefonu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 11 iki 13 val. ir nuo 17 iki 21 val.

„Tėvų linija“ – Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis, finansuojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendinama  VšĮ  „Paramos vaikams centras“. Daugiau informacijos – www.tevulinija.lt 

„Mes juntame, kad šįmet padidės stojimas į užsienio universitetus. Kitaip sakant, skatinama emigracija. Nors šiaip sąlygos Lietuvos aukštosiose mokyklose, tiek kolegijose, tiek universitetuose, yra ženkliai pagerėjusios visom prasmėm – tiek infrastruktūra, tiek tarptautiškumu“, – teigia G.Sarafinas ir priduria, kad stulbinamų pokyčių per šiuos metus pasiekė profesinės mokyklos.

Gimnazijoje kovo 28 d. mokymus apie karjeros paiešką, planavimą, pagalbą vedė žurnalo „Reitingai“ vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas II, III, gimnazijos klasių mokiniams ir II gimnazijos klasių tėveliams. Džiaugiamės, kad redaktorius pasidalino savo įžvalgomis, pamokymais, patarimais, negailėjo suteikti individualios informacijos jos pageidaujantiems mokiniams.  

Socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė

Kovo 19 d. 1a kl. mokiniams (mokyt. D.Kepalienė) lietuvių kalbos pamoka „Biblioteka – mano draugė“ vyko netradicinėje aplinkoje – gimnazijos J.Juodelio bibliotekoje. Pamokos metu mokiniai sužinojo kokių  knygučių čia yra, kaip jos suskirstytos,  bei kaip jas susirasti. Vartydami knygas išsiaiškino, kad knyga turi autorių, bandė savarankiškai ieškoti reikiamo autoriaus knygų lentynose. Likusią netradicinės pamokos dalį vaikai smagiai leido knygučių draugijoje – klasės draugams pristatė savo skaitomą knygą, pasakojo įdomiausias ištraukas.

Visus lydėjo geros emocijos. Mokiniai įsitikino, kad bibliotekoje lankytis ir naudinga ir įdomu. Visi laukiame kitų prasmingų susitikimų.

Nuotraukos Živilės Čipienės 

Gimnazijos J.Juodelio vardo bibliotekoje 8l3 grupės mokiniams vyko netradicinė Lietuvių kalbos pamoka (mokyt. Milda Rastenienė) „Lietuvių kalbos išteklių informacinė sistema (Bibliotekos fondas ir E-žodynai)“. Pamokos tikslas – netradicinėje aplinkoje gauti kuo daugiau žinių apie bibliotekos fonduose esančius žodynus bei naudojimosi jais galimybes, išmokti dirbti su E-žodynais. Praktines užduoti geriausiai atliko: Rasa Vertelkaitė ir Justas Matulis.

Nuotraukos Živilės Čipienės

Pamokos metu netradicinėje erdvėje mokiniai susipažino su daugybe bibliotekoje esančių žodynų, atliko praktines užduotis.

Puikiai darbus atliko:

 • Teresa Etxezarreta,
 • Jomilė Pribušauskaitė,
 • Miglė Činčikaitė,
 • Ieva Kačanauskaitė,
 • Toma Gaižiūnaitė.

 Nuotraukos Živilės Čipienės 

 

Gimnazijos choras (vadovė Jecinta Garbaliauskienė) dalyvavo Šv.Mišiose Panevėžio Šv.Juozapo globos namuose.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Pelenų diena – tai gavėnios pradžia. Ši diena pažymėta ypatingos atgailos dvasios, kai išreiškiamas asmeninis žmogaus troškimas atsiversti ir sugrįžti pas Dievą. Svarbiausias Pelenų dienos akcentas yra pelenų barstymas, simbolizuojantis ne tik gavėnios, kaip atgailos, laikotarpio pradžią, bet ir nusižeminimą bei nuoširdų siekį atsiversti ir tikėti Evangelija.

Nuotraukos Stasio Skrebio

 

 [...]Aleliuja, aleliuja!-
Skamba tūkstančiai varpų.
Giesmės stebina padangę,
Visur džiaugsmo su kaupu.
(P.Markevičius)

Šiomis kunigo, dailininko, poeto Petro Markevičiaus eilutėmis kovo 15 dieną gimnazijoje pradėjome tapybos parodos atidarymo šventę. Su poeto eilėmis supažindino dvyliktokės, smuiko garsai ir giesmės kūrė menišką atmosferą. Mintimis apie kunigą Petrą Markevičių pasidalino vyskupas Linas Vodopjanovas. Paroda pasidžiaugė direktorė Gražina Gailiūnienė ir gimnazijos kapelionas kunigas Tomas Paliukėnas. Džiaugėmės ir renginio viešnia, buvusia matematikos mokytoja, kraštotyrininke, aktyvia visuomenininke, kunigo Petro Markevičiaus dukterėčia Danguole Jonaitiene. Ji papasakojo apie kunigo gyvenimą ir kūrybą. Po nuoseklaus ir stebinančio viešnios pasisakymo, dailės mokytoja Aida Bijanskienė pakvietė visus apžiūrėti parodą gimnazijoje, kuri veiks iki šv. Velykų

Dailės mokytoja Aida Bijanskienė, nuotraukos Stasio Skrebio

 

IVgb klasės merginos: Justina Cicilionytė, Viktorija Matulevičiūtė ir Viltė Zaveckaitė dalyvavome Kauno jėzuitų gimnazijos organizuojamose „Mažosios scenos dienose". Gimnazistai mus pasitiko itin šiltai,negailėjo gražių žodžių pasirodymui. Įspūdį paliko edukacinė Forumo teatro programa, kurią pristatė Kauno Kamerinis teatras, vaizduodamas realias gyvenimo situacijas ir kartu su žiūrovu ieškodamas problemų sprendimo. Susitikome buvusį mokinį Dominyką Vaitiekūną, kuris pasirinko aktoriaus kelią.Taip pat dalyvavome kūrybinėse užduotyse grupėms, gilinome teatrines žinias. Tai buvo paskutinis kartas,kuomet dalyvaujame šiame renginyje, tad emocijų netrūko. Didelį ačiū tariame teatro mokytojai Alinai Bardauskienei už pasirodymo „Bėgti,pabėgti'' paruošimą!

Justina Cicilionytė,Viktorija Matulevičiūtė,Viltė Zaveckaitė  

Kovo 27 dieną gimnazijoje vyko Lietuvos moksleivių čempionatas  „Makaronų tiltai - 2019“. Direktorė Gražina Gailiūnienė pasveikino susirinkusias net devynias moksleivių komandas. Mūsų gimnazijos tiltų statytojus (šešias komandas) subūrė fizikos mokytoja metodininkė Dalia Dambrauskienė, čempionato kuratorė- direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rimutė Kazakevičienė.

Atvyko  moksleiviai iš Ukmergės rajono Taujėnų ir dvi komandos iš Kupiškio Lauryno Stuokos- Gucevičiaus gimnazijos.

VGTU dėstytojas Gintautas Ambrasas džiaugėsi, kad mokiniai labai domisi šia veikla, o makaronų tiltų čempionatas vyksta jau penkti metai.  Multimedia demonstravo ir išsamiai paaiškino, kokie yra tiltų tipai,  kaip jie statomi, kurie išlaiko didžiausias apkrovas. Tiltai statomi iš makaronų, sutvirtinami plastilinu. Būtina laikytis šių reikalavimų: tilto ilgis turi būti 42 cm, plotis -10 cm, aukštis – 20 cm. Konstravimas trunka 45 minutes. Moksleiviai kibo į darbą: svarstė, kokį tilto tipą pasirinkti, su komandų nariais pasiskirstė darbus (juk minutės bėga greitai).

Pirmąją  vietą laimėjo Kupiškio Lauryno Stuokos - Gucevičiaus  gimnazistų komanda „Labanaktis“. Jų tiltas buvo pats tvirčiausias: išlaikė 3kg 500gr svorį. Antrieji – Kazimiero Paltaroko gimnazijos komanda  „Partizanai“. (Jų tiltas išlaikė 3kg 20gr svorį). Trečiąją vietą laimėjo Ukmergės rajono Taujėnų „Pradinukai“ (tiltas išlaikė 3kg svorį). Čempionato organizatorius VGTU dėstytojas Gintautas Ambrasas geriausias makaronų tiltų statytojų komandas apdovanojo prizais ir padėkos raštais.

 Mokytoja Regina Stumbrienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Gimnazijoje buvo minima tarptautinė Frankofonijos diena. Frankofonijos renginys tapo integruota prancūzų kalbos, muzikos ir teatro pamoka.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Įvairiais renginiais gimnazijoje buvo paminėtos trys reikšmingos datos – vasario 16-oji, vasario 21-oji (gimtosios kalbos diena), kovo 11-oji.

Gimnazijos mokiniai rinko gražiausią lietuvišką žodį, rašė diktantą „Po gimtosios kalbos stogu“. Šeštokai rašė  dailyraštį „Išlieka tai, kas gražu“. Vyresnių klasių mokiniai savo žinias pasitikrino rašydami Nacionalinį diktantą. Aštuntų klasių mokiniai surengė konferenciją „Gimtojo žodžio puoselėtojai Panevėžio krašte“, kurioje skaitė pranešimus apie J.Balčikonį, G.Petkevičaitę-Bitę, E.Mezginaitę.

Kovo 7 d. 8a klasės mokiniai ir jų mokytoja R.Nefienė dalyvavo respublikinėje konferencijoje Kaune „Pasaulio lietuviai vakar ir šiandien“. Aštuntokai skaitė savo darbus ir klausėsi kitų pranešimų.

Gimnazijos lituanistės

Pavasaris! Saulė šypsodama žengia lėtai aukštoj dangaus mėlynėj ir beria kaskadomis mums savo spindulius, o su jais – gyvenimą ir džiugesį. (M. K. Čiurlionis)

Velykos - gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo šventė. Ruošdamiesi šiai gražiai šventei, pradinių klasių mokiniai piešė velykinius piešinius, margino margučius. Kviečiame pasidžiaugti mokinių piešiniais, kuriuos nupiešė kūrybingai pritaikius nuotolinį mokymą. Tegul bundanti gamta atneša Jums gerumo, vilties, džiaugsmo, o Šv. Velykų saulės spinduliai pripildo širdį gėrio, pasitikėjimo, sveikatos!

Pradinių klasių metodinė grupė

"Džiaukimės tuo, ką turime, neimdami lyginti: niekuomet nebus laimingas tas, kam neramu, jog kitas yra laimingas" (Seneka). 

Kovo 20-oji Tarptautinė laimės diena. Gimnazijos psichologės pakvietė 5-8 klasių mokinius dalyvauti „Laimės receptų" akcijoje. Mokiniai kūrė savo laimės receptus, juos iliustravo ir sutalpino į „Laimės receptų" knygą. Kviečiame pavartyti, pasižiūrėti kas mokiniams teikia laimę, o galbūt, iš jų pasimokyti mėgautis mažais, bet svarbiais dalykais.

Psichologės Aušra Mikelaitienė ir Akvilija Kiburienė 

Sveikiname su Žemės diena!!! Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Kovo 20-oji Pasauline Žemės diena paskelbta neatsitiktinai. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. 

Milėja Mackevičiūtė 8b kl.

Minint 31-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines 3c klasės mokiniai Kamilė, Martyna, Augustė, Paulina, Adelė ir Gabrielius dalyvauja pilietinėje iniciatyvoje „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“. Džiaugiamės šiais mokiniais.

Mokytojos Daiva ir Asta

Mielos moterys!

Su Kovo 8-ąja

 • Lietuvą, kurioje gyvename šiandien, sukūrė jie – šalies valdovai ir karvedžiai, partizanai ir menininkai, knygnešiai ir mokytojai. Lietuvos herojai, kuriems šiandien sakome ačiū už kiekvieną dieną laisvoje tėvynėje.
 • Parašykite jiems asmenišką laišką ir įmeskite į pašto dėžutę, esančią prie vieno iš 50 paminklų visoje Lietuvoje. Padėkokime istoriniams herojams už jų darbus, papasakokime, kokią Lietuvą kuriame šiandien, pasidalinkime mintimis ir svajonėmis – iš širdies į praeitį. Nuo Vasario 16-osios iki pat Kovo 11-osios švęskime Lietuvos gimtadienį prisimindami jos kūrėjus.
 • Įdomiausių laiškų autorius apdovanos akcijos iniciatorius Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

https://www.laiskasistorijai.lt/

Vasario 16 - kovo 11 mūsų gimnazijoje tradiciškai vyksta gimtosios kalbos dienos. Dalijamės vienu iš renginių – „Gražiausio žodžio ir gražiausio posakio rinkimas 5-8 klasėse“

 

Komandos sudėtis:

 • Šateikaitė Eidvilė
 • Šateikaitė Dija
 • Keršulytė Roberta
 • Lotužytė Gabija
 • Kanapeckaitė Vaiva
 • Adomėnaitė Kamilė
 • Užkurėlytė Gabija
 • Jankauskaitė Liepa

Komandos vadovas: kūno kultūros mokytoja V. Karanauskaitė

Gimnazijos merginų tinklinio komandą, 2018-2019 mokslo metų Panevėžio miesto merginų 2002 m. gimimo ir jaunesnių tinklinio varžybose, iškovojus garbingą pirmąją vietą.

Komandos sudėtis:

 • Šateikaitė Eidvilė;
 • Šateikaitė Dija;
 • Keršulytė Roberta;
 • Lotužytė Gabija;
 • Kanapeckaitė Vaiva;
 • Adomėnaitė Kamilė;

Komandos vadovas: kūno kultūros mokytoja V. Karanauskaitė

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą iškovojusią Panevėžio miesto mokyklų žaidynėse, tinklinio varžybose III-čią vietą

Finalinėse tinklinio varžybose atkakliai žaidusi gimnazijos komanda iškovojo III-čią vietą. Teisėjų ir organizatorių pastebėjimu Kazimiero Paltaroko komanda išsiskyrė draugiškumu ir vienas kito palaikymų.

Komandos dalyviai:

 • Mickus Matas IIga kl.,
 • Laukys Kasparas IIga kl.,
 • Žostautas Matas IIgb kl.,
 • Paplavuchinas Domas Valentinas IIga kl.,
 • Tamarevičius Deivydas IIgb kl.,
 • Davidonis Sidas IIga kl.,
 • Šukys Kipras IIgb kl.,
 • Palinauskas Jokūbas IIga kl.

Kūno kultūros mokytojai  Kęstutis Meliukštis, Vasilijus Semčišinas.

Sveikiname matematikos Panevėžio miesto olimpiados etapo prizininkus!

 • Justą Rožėną 5 klasių grupėje III vieta.
 • Eveliną Žvirblytę 6 klasių grupėje I vieta
 • Viltę Matiukaitę 6 klasių grupėje II vieta,
 • Gustą Juškevičių 6 klasių grupėje III vieta.
 • Eriką Zaurą 7 klasių grupėje II vieta
 • Roką Urboną 8 klasių grupėje I vieta.
 • Jorį Kulbį 8 klasių grupėje III vieta

 Dėkojame matematikos mokytojoms: Genovaitei Lukoševičienei, Astai Girletei, Virginijai Skrebūnienei ir Birutei Masiokienei.

Sveikiname Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo II-osios vietos laimėtoją IV gimnazijos klasės mokinį Tadą Ribakovą

Dėkojame mokytojai Joanai  Kondrotienei

 

Sveikiname Lietuvos geografijos olimpiados miesto etapo II-osios vietos laimėtoją III gimnazijos klasės mokinę Rusnę Šipelytę

Dėkojame mokytojui Aloyzui Koncei

Sveikiname Lietuvos mokinių regioninio meninio skaitymo konkurso II-osios vietos laimėtoją 7c klasės mokinį Luką Skaburskį.

Dėkojame mokytojai Zitai Kontrimienei

> >

Sveikiname Ugnę Misevičiūtę, laimėjusią III vietą respublikiniame prancūzų kalbos septintų klasių konkurse „Je parle français, et toi?". Šaunuolė, Ugne !

Prancūzų kalbos mokytoja Violeta Mackuvienė

Panevėžio miesto 8-tų klasių moksleivių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkurso 4-osios vietos laimėtoja tapo VIKTORIJA SKVERECKAITĖ 8a kl.

Sveikiname!

Anglų kalbos mokytoja Genovaitė Breivienė

Š.m. kovo 6d. vyko Panevėžio miesto 9-10 klasių moksleivių anglų kalbos olimpiada. Mūsų gimnaziją atstovavo Ainė Lašaitytė IIa kl., Elvinas Ribokas IIb kl., Jonas Perevičius IIc kl. ir Armandas Jasilionis  IIc kl. Pirmosios vietos nugalėtoja tapo LAŠAITYTĖ AINĖ IIa kl.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtoją ir linkime sėkmės atstovaujant miesto garbę respublikiniame konkurse balandžio mėnesį Palangoje.

Mokinius ruošė mokytoja G.Breivienė ir J.Alešiūnienė

Kovo 2 dieną Klaipėdoje vyko VII-as  Lietuvos mokinių muzikos olimpiada. Mūsų gimnazijos  8a klasės mokinė Rugilė Garbaliauskaitė laimėjo 1 vietą. Vertinimo komisija, kurioje buvo kompozitorė Audronė Žigaitytė, operos solistai: Gintarė Skėrytė, Rokas Spalinskas džiaugėsi Rugilės pasirodymu ir ją apdovanojo specialiu prizu už geriausiai atliktą dainą.

Džiaugiamės Rugilės muzikiniais pasiekimais ir sveikiname ją, ir jos mokytoją Jecintą Garbaliauskienę.

Sveikiname Lietuvos mokinių istorijos olimpiados miesto etapo laimėtoją Indrę Stasiūnaitytę IVga –III vieta

Mokinę olimpiadai ruošė istorijos mokytoja metodininkė Rima Kemzūrienė

Mieli mokytojai, tėveliai ir mokiniai,

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos  švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 13 d. įsakymu Nr. V-349,  nuo 2020 m. kovo 16 dienos iki 2020 m. kovo 27 dienos skelbiamos mokinių PAVASARIO ATOSTOGOS vietoj 2020 m. balandžio 14 dienos – 2020 m. balandžio 17 dienos numatytų pavasario atostogų.

Mokinių atostogų metu gimnazijos mokytojai ruošiasi mokinių mokymuisi nuotoliniu būdu MOODLE ir kitose virtualiose mokymosi aplinkose.

NUO KOVO 30 D. PRASIDĖS NUOTOLINIS MOKINIŲ MOKYMAS.

Detalesnė informacija apie nuotolinį ugdymosi procesą bus pateikta nuo kovo 25 d. elektroniniame  TAMO dienyne.

Mieli mokytojai!

Šiandien Lietuvoje prasideda visuotinis nuotolinis mokymas(is). Natūralu, kad neįprasta veikla kelia nemažai iššūkių. Kad atlaikytume išbandymus, svarbu susidėlioti planą, apgalvoti keletą žingsnių į priekį ir susitelkti į tai, ką galima padaryti dabar.
Pozityviai žiūrėkime į naują patirtį ir klaidas – tai galimybė daug ko išmokti!

Mieli gimnazijos bendruomenės nariai, Lietuvoje siaučia GRIPAS, naujasis COVID-19 virusas. Paskelbus karantiną, įvesti apribojimai, kurių privalome laikytis visi be išimties, mūsų pačių labui.

Gimnazijoje vyko gabiųjų mokinių pagerbimo šventė „Atžalynas“, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Lietuvai švenčiant 30-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines tradiciškai Panevėžyje šiai datai paminėti vyko kovo-11-osios bėgimas,

Gimnazijoje vyko Kovo 11-osios pagerbimo šventė „Lietuva - tai mes”, kurią organizavo pradinių klasių mokiniai ir mokytojai.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Kovo 14-oji tarptautinė skaičiaus PI diena. Paminėjimui ši diena pasirinkta dėl π reikšmės – 3,14. Pi  reiškia  apskritimo  ilgio ir jo skersmens santykį. Pi diena pradėta švęsti 1989 metais JAV fiziko Larry Shaw iniciatyva.

Pažvelkime  į matematiką kitaip.

Kovo 13 d. Jūsų laukia:

 • netradicinės matematikos pamokos,
 • galvosūkių, kryžiažodžių sprendimas pertraukų metu,
 • vaišinimasis „matematiniais“ pyragais.

Linkime išradingai praleisti dieną!

Matematikos ir IT mokytojai

Kovo 3 dieną gimnazijos pradinukai Gabrielės Petkevičaitės - Bitės bibliotekoje dalyvavo 50 – ojoje Vaikų literatūros skyriaus Gimtadienio šventėje.

Gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo mokymuose, kuriuos vedė žurnalo „Reitingai“ vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Vasario 28 – penktadienis. Šis penktadienis neeilinis Panevėžio K. Paltaroko gimnazijos 5d klasės mokiniams. Nešini miegmaišiais, čiužiniais į mokyklą vakare rinkosi penktokai. Visi buvo puikios nuotaikos, veiduose švytėjo šypsenos, juk buvo organizuojama naktis gimnazijoje – PUOSELĖJAME DRAUGYSTĘ.

 

Lietuva į NATO buvo priimta lygai prieš 15 metų. Gimnazija prasmingai paminėjo šią sukaktį. II gimnazijos klasių  mokiniai  susitiko su Karaliaus Mindaugo husarų bataliono – Lietuvos ginkluotųjų pajėgų karinio dalinio, esančio Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ sudėtyje, kariškiais. Svečiai mokiniams papasakojo, parodė filmukus  apie NATO misijas, savo veiklą, atskleidė kokių asmeninių savybių būtina turėti, norint siekti profesionalaus kario karjeros. Gimnazistai turėjo galimybę paliesti kario žvalgo įrangą, ginklų kopijas.

6b klasė atstovavo gimnazijai Lietuvos narystės NATO 15-mečio minėjime, kuris vyko prie miesto Savivaldybės. Renginio metu buvo iškilmingai pakelta NATO vėliava, vyko trumpas koncertas, buvo demonstruojama karinė technika ir ginklai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Dumbrienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Linkime sėkmės. Šiandien I gimn. klasės mokinys Matas išvykstą į informatikos olimpiados Šalies etapo baigiamąją dalį. Olimpiada vyks Nemenčinės Gedimino gimnazijoje. Linkime Matui įdomių sprendimų ir originalių minčių!

Informacinių technologijų mokytoja Irma Lažauskienė

Kovo 10-14 dienomis vyko kultūrinė-pažintinė kelionė į Strasbūrą (Prancūziją), kurią laimėjome dalyvaudami pilietinių- iniciatyvų projekte „Kuriame Lietuvą”. Kelionės metu mes daug sužinojome apie Lenkiją, jos kultūrą ir politiką, išvydome nuostabų Vokietijos gamtovaizdį, aplankėme Drezdeną ir Niurnbergą ir, žinoma, apsilankėme Europos Parlamente Strasbūre. Čia mes susitikome su parlamentaru Petru Auštrevičiu. Ilgai laukto susitikimo metu jis mums papasakojo apie Parlamento prasmę Europai ir jos šalims, jo veiklą, dienotvarkę ir visus sprendžiamus klausimus. Po susitikimo gidė mus nuvedė į pačią Europos parlamento širdį - plenarinę pasitarimų salę. Ten turėjome galimybę gyvai pamatyti ir išgirsti čia sprendžiamas problemas ir kartu dalyvauti pasitarime. Po apsilankymo Europos parlamente apžiūrėjome Strasbūro miestą, aplankėme įžymiąją Strasbūro Katedrą ir kitus garsius pastatus.

Į šį projektą mes įsitraukėme dėka istorijos mokytojos Almos Kazlauskienės, kuri pasiūlė temą apie tremtį patyrusią Bartkų šeimą iš Panevėžio rajono. Kartu su mumis važiavo Bartkų šeimos atstovė- mūsų gimnazijos informacinių technologijų mokytoja Irma Lažauskienė. Ši kelionė mums yra gera motyvacija ateityje domėtis Lietuvos ir Europos istorija bei dalyvauti pilietiniuose projektuose.

IIga mokinės Martyna Mickutė ir Emilija Kęstaitytė

3 b klasės mokiniai sužinojo, kad kovo 21-ąją švenčiama Pasaulinė Dauno sindromo diena. Nuoširdžiai ir linksmai prisidėjo prie socialinės akcijos #nenurašykopalaikyk#, skirtos palaikyti ir išreikšti toleranciją ir draugiškumą žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Į svečius atvyko mama Kristina, kuri papasakojo, kas nulemia tų žmonių kitoniškumą ir kodėl buvo sugalvota tokia akcija. Mokiniai sužinojo, kad tokie vaikai vadinami „Saulės vaikais“. Klasės mokiniai mūvėjo skirtingų spalvų kojines - nepabūgo pabūti kitokiais! Supratome, kad tai, ką šiandieną darėme, paskatins mus dar labiau plėsti draugiškumo ir tolerancijos ribas, padės formuoti požiūrį į žmones su šia negalia. Dėkojame mamai Kristinai.

3b klasės mokiniai, nuotraukos mamos Kristinos

 

Kovo 10 dieną 3c klasės vaikai ir tėveliai dalyvavo Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų bataliono organizuotame 29 – osioms Kovo 11-osios metinėms skirtame bėgime, kuriuo buvo siekiama Lietuvos estafetinio bėgimo rekordo. Kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas pažymėjimais. Bėgimo akimirkos įsimintinose Modesto tėvelio nuotraukose.

Nuotraukos Nerijaus Railos

Kovo 12 dieną visoje Lietuvoje Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba daugiau nei 100 mokyklų organizuoja „Vaiko konstitucijos pamoką“ šalies penktokams.

Nuotraukos Stasio Skrebio

 

Kovo 6 d. (trečiadienį), Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje bus aukojamos šv. Mišios ir pelenų barstymas:

 • 10 val. I-V klasių mokiniams
 • 12 val. VI-12 klasių mokiniams

Kapelionas kun. Tomas Paliukėnas

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje vyko - „Kaziuko kermošius“. Visą dieną šurmuliavo šventinė prekyba, mokiniai mokėsi verslumo pardavinėdami įvairiausius gaminius. „Amatininkų kiemelyje“ visi norintys galėjo susipažinti su tradiciniais amatais. Aktų salėje 8 kl. , I-III gimn. kl. mokiniai, tėveliai ir mokytojai dalyvavo protų kovose - „101 klausimas apie Lietuvos istoriją". Stadione prie Užgavėnių laužo, skambant nuotaikingai muzikai, liejosi linksmybės ir vaišės.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Artėja gražiausia metų šventė – Šv. Velykos. 1b ir 3a klasių mokiniai su mokytojomis vyko Į Panevėžio rajone, Upytėje įsikūrusį Tradicinių amatų centrą ir  dalyvavo edukacinėje programoje „Velykų tradicijos, papročiai, kiaušinių marginimas“. Mokiniai sužinojo apie Šv. Velykų tradicijas, kokiais raštais ir ornamentais buvo marginami kiaušiniai senovėje, kokius ir iš ko žmonės pasigamindavo dažus, ką reiškė kiekviena spalva, ką simbolizuoja margučio raštai. 

Mokytojos Vitalija Babrauskienė ir Sonata Marcinkevičienė

Integralios dienos grupės mokiniai dalyvavo susitikime su 1c klasės mokinio Tajaus Šegamogo tėčiu Tomu. Krepšininkai Tomas ir Donatas žaidžia Rėzus krepšinio komandoje. Sportininkai vaikus pamokė varyti kamuolį per kliūtis, atlikti „krokodilo" metimus į krepšį, parodė, kaip mankštinasi per treniruotes. Pirmokai džiaugėsi gavę dovanų krepšinio kamuolį. Ši sporto popietė buvo žaisminga ir smagi.

Mokytojos Daiva ir Vida

 

Gimnazijos Tik‘o (tėvų klubo) iniciatyva gimnazijoje kovo 22 d. vyko šeimų vakaras. Jo metu mokėmės velti sausą veltinį, vėrėme sodus, rišome apyrankes, gaivinome žmogų, rungėmės šaškių žaidime, piešėme ant vandens. Dalyviai džiaugėsi turiningai praleistu laiku ir kvietimu į planuojamą gimnazijos šeimų žygį po Panevėžio miestą.

Inga ir Vida


3a klasės mokiniai dailės ir technologijų pamokoje išbandė programėlę Quiver 3D. Pirmiausia atspausdintame piešinyje mokinys nupiešia piešinį, tada išmaniajame /planšetiniame įrenginyje reikia paleisti suinstaliuotą programą ir virš piešinio atgyja 3D vaizdas ekrane. Nupiešėme virš 50 piešinių, nes norėjome kuo daugiau pamatyti atgyjančių piešinių savo mobiliajame įrenginyje. Išmanusis telefonas tapo puikiu įrankiu, piešimo išmanioji pamoka persikėlė į namus - teko mokyti tėvelius ir senelius naudotis išmaniaisiais mobiliaisiais įrenginiais.

3a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė  

 

Kovo 22-ąją dieną gimnazijoje vyko iniciatyva „Kiekvieną pertrauką išgerk stiklinę vandens", skirta Pasaulinei vandens dienai.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Sandra Dolgova

Knygnešio dieną 1a ir 1c klasių mokiniai paminėjo kraštotyros muziejuje. Pirmokai dalyvavo  edukacinėje programoje „Lietuvybės terapija“, apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas ir išklausė muziejininkės pasakojimą apie knygnešių gyvenimą, įžymius knygnešius. Tai buvo pirmoji pažintis su knygnešystės istorija. Pirmokai atliko užduotis slaptojoje daraktorinėje mokykloje. Įdomiausia buvo rašyti su žąsies plunksna.  Reikia tikėtis, kad mokiniai  suprato išsaugotos gimtosios kalbos ir ja parašytų knygų vertę.  

Parengė mokyt. Gražina Bataitienė  

Sveikinimas gimnazijos bendruomenei su Žemės diena.

Gamtos mokslų metodinė grupė

Pradinių klasių mokiniai Knygnešio dieną paminėjo knygų paroda „Mano tėvų, senelių vaikystės knyga“. Vaikai džiaugėsi, susidomėję vartė knygutes, klausinėjo, vienas kitam rodė savo mamyčių, tėvelių ir senelių knygas. Pati seniausia 3c klasės Teresės mamos vaikystės knyga Šventosios Kūdikėlio  Jėzaus Teresės „Sielos istorija“ 1931 m. leidimo. Net apdegusi atkeliavo  2b klasės mokinio Juliaus močiutės Zofijos  padovanota jos pirmosios mokytojos knyga „Gyveno senelis ir senelė“ 1956 m. Šioje parodoje  visos knygos turi  savo istoriją. Mes dėkingi, kad knygnešiai slapta nešė lietuvišką žodį , mintį, knygą...  Džiugu, kad tėveliai ir seneliai išsaugojo savo vaikystės knygas  ir jomis dalinasi su mumis.

Parodą parengė  mokytojos G. Bataitienė, D. Žukauskienė, nuotraukos Stasio Skrebio  

Kovo 14 dieną matematikai ir jų draugai švenčia tarptautinę skaičiaus π (Pi) dieną. Norėdami atkreipti matematikos svarbą ir grožį mūsų gyvenime matematikos mokytojai mūsų gimnazijoje surengė šventę. Pi dienoje susipynė ir mokslas, ir menas, nes gimnazijos koridorius puošė mokinių pieštos, klijuotos, siuvinėtos, drožinėtos pi raidės. Pamokų metu mokiniai susipažino kas tai yra skaičius pi, bandė siekti rekordo išmokstant kuo daugiau skaičiaus pi skaitmenų, sprendė įvairius galvosūkius. Vyresnieji moksleiviai pertraukų metu siūlė jėgas išbandyti dėlionių konkursuose. Na ir žinoma visi vaišinosi savo keptais pyragais išpuoštais pi raidelėmis. Gimnazijos specialistės užbaigė šventę įdomiu renginiu su 5 - 6 klasių mokiniais. Popietės metu mokiniai atliko įvairių daiktų matavimus, tikrino skaičiaus pi reikšmę. Žaismingai iš lego kaladėlių dėliojo pi skaičiaus seką. Šių metų rekordas 28 skaitmenys! Lauksime kitų metų rekordo.

Matematikos mokytojos, socialinės pedagogės ir psichologės  

Patys gražiausi žodžiai - Tėvynė, Lietuva, Žemė, Laisvė - sugulė į ketureilius ir haiku. Šį kartą poetais tapo visi 5-8 ir I-IV klasių mokiniai, paskyrę savo kūrybą Lietuvos šimtmečiui ir taip išreiškę pagarbą bei meilę savo gimtinei.
Lietuvių kalbos mokytoja Audronė Gudynienė

Miglė Palujanskaitė, IVgc kl. mokinė IV nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ 2 etapas, LR Seime

Š. m. kovo 10 d. aš, IVgc kl. mokinė Miglė Palujanskaitė, dalyvavau pirmąkart organizuojamame IV nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ 2 etape, vykusiame LR Seime. Atvykę iš Lietuvos miestų ir miestelių bei užsienio šalių įvairių amžiaus grupių dalyviai atsakinėjo į 30 atvirų istorinių klausimų, susijusių su įvairiomis gyvenimo sritimis ir apėmusių kone visus Lietuvos valstybės laikotarpius. Konkurso pabaigoje išaiškėjo geriausiai pasirodęs progimnazistas, gimnazistas, visuomenės atstovas, užsienio lietuvis bei pats pačiausias Lietuvos istorijos žinovas. Juo tapo vilnietis Rimantas Grikienis.

Konkursas neapsiribojo vien užduočių sprendimu: kol dalyviai bandė atsakyti į sudėtingus klausimus, lydintys mokytojai buvo pakviesti į ekskursiją po Seimą, vėliau panašia ekskursija nudžiuginti ir konkursantai. Renginys sutapo su Seimo pavasario sesijos pradžia, tad turėjome galimybę apsilankyti ir plenariniame posėdyje.

Dalyvavimas pirmąkart per 4 metus vykusiame nacionalinio konkurso 2 etape yra didžiulis pasiekimas. Džiaugiuosi turėjusi progą ne tik atstovauti gimnaziją, bet ir praplėsti žinias, sužinoti dalykus, kurių jokiuose istoriniuose vadovėliuose nerasime. Nuoširdžiai dėkoju istorijos mokytoja Rimai Kemzūrienei už paskatinimą, pasitikėjimą ir suteiktas žinias, padėjusias konkurse pasiekti savąjį tikslą! 

Miglė Palujanskaitė,  IVgc kl. mokinė 

Kaip ir kasmet, prieš kovo 11-ąją, gimnazijoje susirenkame pagerbti, apdovanoti puikiai ir labai gerai besimokančių mokinių. Pilnutėlėje salėje mokinių, mokytojų ir tėvelių repetavo moksleivių pučiamųjų instrumentų orkestras. Nuotaika šventiška. Kompoziciją apie caro priespaudos , spaudos draudimo laikotarpį atliko 6c klasės berniukai. Visi dalyvavusieji giedojo Lietuvos valstybės himną, sveikino gimnazijos moksleivių pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas Vygintas Trepekūnas).

Direktorė Gražina Gailiūnienė kalbėjo: „Tėvynė prasideda čia. Mes švenčiame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-metį ir didžiuojamės jumis, gimnazijos mokslo pirmūnais“. Direktoriaus pavaduotoja Violeta Dumbrienė džiaugėsi, kad šių mokslo metų I-ąjį semestrą puikiai ir labai gerai baigė 42 mokiniai iš 5-8 ir I-IV gimnazijos klasių. Pavaduotoja įteikė mokslo pirmūnams padėkos raštus. Mūsų gimnazijos moksleiviai turi labai daug laimėjimų konkursuose ir olimpiadose, bet apdovanojimai jiems bus įteikti pavasarį. Pasveikino 8a klasės mokinę Vitą Bisigirskaitę, Panevėžio miesto epistolinio rašinio konkurse laimėjusią I-ąją vietą (mokytoja  Lina Karazijienė). Visus atgaivino  kompozicijos: 7-okų - Bumba dumba“ (vadovė Alina Bardauskienė) ir 11-okų ,,Bėgti, bėgti, bėgti“ (vadovės: Alina Bardauskienė ir Zita Kontrimienė), laimėjusios miesto ir regioniniuose meninio skaitymo konkursuose. Rugilė Garbaliauskaitė su broliuku Jonuku atliko lietuvių liaudies dainą „Už žalių miškelių“.

Gražiai auga mūsų atžalynas. Linkime sėkmės ir naujų laimėjimų. Dėkojame rengusiems šią šventę ir dalyvavusiems.

Regina Stumbrienė, nuotraukos Stasio Skrebio  

Kovo 8 d. nuo pat ryto gimnazijoje lankėsi svečiai iš Baltriškių (Zarasų raj.) Tiberiados vienuolyno. Brolis Egidijus ir šiuos metus kartu su broliais nusprendęs praleisti Algimantas dalijosi, kaip jie savo kasdienybėje patiria Dievo buvimą, taip pat kokia vyksta veikla jų vienuolyne. Tikybos ir kitų pamokų metu svečiai susitiko su aštuntokais, devintokais ir vienuoliktokais.
Dėkojame s. Vitalijai Fedaravičiūtei už šių susitikimų suorganizavimą.

 

Kovo 8 dieną į aktų salę sugužėjo daug gimnazijos dainorėlių, žiūrovų. Vyko jau gražia tradicija tapęs pilietinės dainos konkursas. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, muzikos mokytoja Edita Dilienė sveikino visus, džiaugėsi, kad mus vienija meilė savo kraštui. Linkėjo dainuoti kartu ir būti laimingiems.

Konkurse skambėjo gimnazijos pradinių, vyresniųjų klasių chorų, ansamblių, duetų, solistų atliekamos dainos apie Lietuvą – Tėvynę, gražios ir melodingos liaudies dainos. Turime puikių dainininkų, kuriuos skatina ir moko dainuoti šaunūs muzikos mokytojai: Jecinta Garbaliauskienė, Dalia Šmidtienė, Edita Dilienė, Gitana Garlienė, Lina Kairytė (Panevėžio Vaikų muzikos mokyklos mokytoja).

Direktoriaus pavaduotoja Edita Dilienė dėkojo dainininkams, jų mokytojoms, įteikė padėkos raštus, pavaišino saldainiais.

Regina Stumbrienė, nuotraukos Stasio Skrebio

 

Vasario mėnesį  gimnazijos moksleiviai pasiryžo dalyvauti akcijoje „Už stipresnę Lietuvą“. Jos tikslas stiprinti kiekvieno gimnazisto fizinį pasirengimą vienoje iš jėgos ištvermės rungčių - 100 atsispaudimų per vieną kūno kultūros pamoką. 8-I-IV gimnazijos klasių mokiniai aktyviai dalyvavo šioje akcijoje. Akcija buvo skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti.

Parengė kūno kultūros minkytojai Kęstutis Meliūkštis, Vasilijus Semčišinas

Vadovaujantis naujai patvirtintu Darbo kodeksu 2018 m.  vasario 13 d. vyko gimnazijos Darbo tarybos rinkimai. Rinkimų komisija skelbia rezultatus.

 1. Misevičienė Daina - 57
 2. Karanauskaitė Violeta- 44
 3. Ratkevičiūtė Rita- 31
 4. Bujokaitė Greta- 45
 5. Pauliukienė Valė- 47

Darbos tarybos pirmininkas - Misevičienė Daina, el. paštas: dainamisevicienė@gmail.com, darbo tarybos sekretorius - Karanauskaitė Violeta, el. paštas: v.karanauskaite@gmail.com  

Kiekvienais metais kovo pirmomis dienomis mūsų gimnazijoje šurmuliuoja Kaziuko mugė.

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas