Previous Next

Dalyvaujam projekte

Spausdinti

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija įgyvendina projektą „Būk sveikas ir aktyvus“, kuris finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis.

Projekto tikslas - skatinti neįgalius vaikus ir jaunimą  judėti ir būti fiziškai aktyviais bei sveikais, organizuojant bendras sportines veiklas su sveikaisiais ir taip keičiant jų elgseną bei įpročius.

  1. Projekto metu organizuojami bendri sveikų ir negalią turinčių vaikų ir jaunimo sporto užsiėmimai mokyklos mokiniams (estafetės, krepšinis, stalo tenisas, pratybos naudojant jėgos ratą);
  2. Projekto metu organizuojami bendri sveikų ir negalią turinčių vaikų ir jaunimo sporto užsiėmimai ne mokyklos mokiniams (kartu su Panevėžio spec. mokyklos mokiniais, Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjungos nariais buvo organizuotos šios sportinės veiklos: kvadratas, tinklinis, stalo žaidimai neįgaliesiems.
  3. Projekto metu organizuojami bendri sveikų ir negalią turinčių vaikų ir jaunimo sporto užsiėmimai (mokyklos mokiniai kartu su kitų įstaigų vaikais ir jaunimu). Kartu su vaikų darželiais „Žilvytis“, „Vaivorykštė“, „Gintarėlis“ organizavome šiuos sporto užsiėmimus: futbolas, stalo tenisas, lauko treniruokliai.