Būk stiprus ir aktyvus

Spausdinti

Gimnazija dalyvauja projekte „Būk stiprus ir aktyvus“, kuris bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija (toliau – projekto vykdytojas) parengė projektą „Būk stiprus ir aktyvus“, kurį 2020 m. sausio mėnesį pateikė Sporto rėmimo fondui. Po daugiau nei pusę metų trukusio vertinimo paaiškėjo, kad projektas įvertintas 95 balais iš 100 galimų ir jam skirtas finansavimas – 43 637,37 Eur iš Sporto rėmimo fondo. Bendra projekto vertė 48 485,97 Eur.

Projekto tikslas - skatinti vaikus ir jaunimą, suaugusiuosius, vietos bendruomenę (taip pat ir senjorus) judėti ir būti fiziškai aktyviais bei sveikais.

Projekto įgyvendinimo metu bus įrengta nauja lauko treniruoklių aikštelė (13 naujų lauko treniruoklių), kurioje galės sportuoti ne tik gimnazijos mokiniai, bet ir vietos bendruomenė, senjorai ir visi norintys. Fizinio lavinimo specialistai nemokai ves sporto užsiėmimus ir išmokys kaip teisingai reikia sportuoti su nauja įranga.

Taip pat projekto įgyvendinimo metu bus įrengta nauja ir moderni erdvė patiems mažiausiems. Šioje erdvėje bus įrengti du nauji interaktyvūs treniruokliai: interaktyvus elektrinis dviračių trekas bei interaktyvus žaidimas, kurio tikslas - kaip galima greičiau užgesinti savo spalvos mygtukus, kurie įsižiebia atsitiktine tvarka visame žaidimo perimetre ir trijuose aukščio lygiuose.

Šiuo metu jau ruošiamasi pradėti aikštelės įrengimo darbus ir mėnesio bėgyje sumontuoti naujus lauko treniruoklius.

Sportuoti ir būti fiziškai aktyviais kviečiame ne tik lauke, bet ir viduje. Siekdami spręsti užimtumo po pamokų problemą, vaikams ir jaunimui siūlome aktyvią veiklą – interaktyvius šokius. Panevėžyje nėra nė vienos atviros ir nemokamos erdvės, kurioje vaikai ir jaunimas interaktyvių žaidimų pagalba galėtų užsiimti šokių programa, todėl nuo rugsėjo mėnesio visus mokinius kviečiame burtis į komandas ir dalyvauti interaktyvių šokių veikloje. 

Kviečiame gimnazijos mokinius prisijungti prie projekto savanorių komandos.

Kviečiame visus prisijungti prie projekto „Būk stiprus ir aktyvus“ veiklų.