Projekte Būk stiprus ir aktyvus

Spausdinti

Panevėžio Kazimiero _Paltaroko gimnazija.

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“, kuris bendrai finansuojamas valstybės sporto rėmimo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas

 Projekto tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą, suaugusiuosius, vietos bendruomenę (taip pat ir senjorus) judėti ir būti fiziškai aktyviais bei sveikais.

Viena iš populiariausių projekto veiklų – interaktyvūs šokiai. Ši veikla sulaukė itin didelio susidomėjimo ir iki karantino paskelbimo šioje veikloje sudalyvavo daugiau kaip 2896 dalyviai. Nuo gegužės mėn. atnaujinus veiklą, šioje veikloje kiekvieną dalyvavo po 20 dalyvių (veikla vyko iki birželio 11 d.).

Vasaros metu buvo įrengta lauko treniruoklių aikštelė, kuris skirta ne tik mokyklos bendruomenei, bet ir visiems norintiems aktyviai leisti laiką. Fizinio parengimo treneriai kviečia visus norinčius prisijungti ir smagiai sportuoti su naujais lauko treniruokliais.

Vietos bendruomenė laukiama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00-8.30 val. bei vakarais nuo 17.00-18.00 val.

 Mokyklos mokiniai kviečiami sportuoti su naujai įsigyta įranga kiekvieną darbo dieną nuo 12.00-13.30 val. arba nuo 15.30 val. – 17.00 val.

Būkime sveiki ir aktyvūs.