8.jpg

Dėmesio! Prašymai į 1-ąsias klases nebepriimami

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(10.50-11.20)
4. 11.20  -  12.05
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(12.05-12.35)
5. 12.35  –  13.20
Pietų pertrauka, patalpų dezinfekavimas
(13.20-13.35)
6. 13.35  –  14.20
7. 14.30  –  15.15
8. 15.20  –  16.05

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Studijuok KTU PANEVĖŽYJE!

Aktualu


Pagalbos vaikams linija


Panevėžio kolegija

 

Facebook


Mes į Klaipėdą išvažiavome anksti ryte. Kelias nebuvo trumpas, tačiau kelionė neprailgo. Atvažiavę pirmiausia užsiregistravome ir apžiūrėjome patalpas, kuriuose nakvojome. Po kiek laiko susirinkome salėje, kur išklausėme įdomių kalbų apie maltiečių ordino įkūrimą.  Apsipratę su vieta, mes pajudėjome į Klaipėdos parką. Ten užsiiminėjome įvairia veikla: žaidėme su mažaisiais, iš dėžių statėme sieną, dalinome skrajutes. Po kelių valandų grįžome atgal į vietą, kurioje įsikūrėme ir ėjome pietauti. Po pietų kiekvienas įvairiais būdais pristatinėjome savo miestą ir viskam pasibaigus buvome suskirstyti į grupeles. Juose kūrėme vaidinimą, žaidėme susipažinimo žaidimus, bei užsiiminėjome kitokia įdomia veikla. Vėliau ėjome vakarieniauti ir rodyti savo vaidinimus. Praėjus grupių pasirodymams buvo diskoteka.  Ir štai baigėsi pirmoji diena. Kitą rytą kėlėmės ir ėjome daryti mankštą, po kurios pusryčiavome. Vėliau pradėjome dėtis savo daiktus. Kai viską susitvarkėme išvažiavome į Bažnyčią. Po Šv. Mišių visos grupelės keliavo sodinti eglučių. Jų buvo 125. 100 eglučių – šimtmečiui, o 25 – maltiečių ordino įkūrimo jubiliejui. Darbas nebuvo sunkus, tačiau veikla tikrai buvo įdomi. Pasibaigus sodinimui ėjome pietauti ir vėl susiskirstėme į grupeles. Ten buvo refleksija. Aptarinėjome prisiminimus - kas patiko, o kas nelabai. Pasibaigus aptarimui visi atsisveikinome ir grįžome į savo miestus. Ši kelionė tikrai buvo įdomi. Veikla buvo ne nuobodi, o kaip tik labai įtraukianti. Kitais metais sąskrydis planuojamas Tauragės apskrityje, Kvėdarnoje.

Ernesta Vaitonytė, Gabrielė Rimkevičiūtė Ic

Balandžio 11 dieną gimnazijoje svečiavosi I laidos abiturientai – J.Miltinio dramos teatro direktorius Leonas Blėdis ir pastatyminės dalies vadovas Algirdas Navalinskas. Svečius pristačiusi gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė pasidžiaugė, kad buvę mokiniai nepamiršta savosios gimnazijos, į kurią įžengė po 18 metų.

Svečiai prisiminė savo patirtį gimnazijoje, santykius su mokytojais, draugais. Gimnazistai uždavė daug klausimų apie teatro veiklą, kultūros reikšmę jauno žmogaus formavimosi kelyje, ateities planus, aktoriaus profesijos ypatingumą.

Lietuvių kalbos mokytoja Audronė Gudynienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Balandžio 11d. mūsų mokykloje vyko susitikimas su buvusiu mūsų mokyklos mokiniu Augustu Mažeika. Vaikinas papasakojo apie savo keliones, aplankytas šalis (Šiaurės Ameriką, Meksiką, Japoniją ir daugelį kitų). Renginį moderavo Justina Cicilionytė ir Viltė Zaveckaitė, IVgb. 

Dėkojame alumnui už pasidalinimą įspūdžiais bei V. Gaušienei už susitikimo organizavimą!

Justina Cicilionytė IVgb, nuotraukos Stasio Skrebio

Balandžio 18 d. I-II gimnazijos klasių VGTU grupės: fizikos, chemijos, mikrobiologijos laboratoriniai darbai ir matematikos pamokos vyko Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Direktoriaus pavaduotoja Rima Kazakevičienė

2019 m. balandžio 18 d. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos aktų salėje vyko Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkursas „Pasimatuok profesiją“. Dalyvavo 11 komandų. Jos pateikė įdomius ir linksmus namų darbus - eiliuotas mįsles apie profesijas. Atlikdami konkurso užduotis, mokiniai tikrai buvo išradingi, turintys daug žinių ir gebantys jas taikyti  pateiktose  situacijose. Pirmoji vieta ir pereinamoji taurė atiteko Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos komandai, antroji – Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos komandai, o trečioji – Panevėžio „Vilties“ progimnazijos mokiniams. Sveikiname nugalėtojus!

Džiaugiamės visų mokinių tvirtomis žiniomis apie profesijas. Dėkojame visoms komandas paruošusioms mokytojoms. Ačiū 3 b klasės  tėveliams O. ir D. Krasauskams už prizus konkurso dalyviams.

Mokytojos Onutė Meškauskienė, Daiva Žukauskienė, Kristina Tamauskienė 

Balandžio 4 d. gimnazijoje vyko ataskaitinė-rinkiminė mokinių parlamento konferencija, kurioje dalyvavo 126 mokiniai,  5-11 klasių rinkikai.  Dviejų mokslo metų veiklos ataskaitą pateikė mokinių prezidentas Dominykas Masiulis. Prisistatė kandidatai į mokinių parlamentą ir vyko balsavimas. Surinkę balsų daugumą į mokinių parlamentą išrinkti šie nariai:

 1. Skvereckaitė Viktorija 8a 120 balsų
 2. Šredersaitė Urtė 8a    119 balsų
 3. Urbonas Rokas 8a       117 balsų
 4. Kurnickaitė Medeinė 8c  117 balsų
 5. Atkočius Matas 8c        109 balsai
 6. Uksaitė Ugnė 7a           107 balsai
 7. Urbonaitė Ugnė 7b       98 balsai

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Kartais gyvenime ima ir pradingsta laiko pojūtis, kartais pajunti, kad draugo ranka šalia, savosios širdies plakimas ar tiesiog tai, kas vyksta čia ir dabar yra daug svarbiau už tą nesustabdomą laikrodžio tiksėjimą. Turbūt dėl to dar senovės graikai turėjo du žodžius, apibūdinančius laiką: chronos, kuris matuojamas sekundėmis, minutėmis, metais, ir kairos, kurio net nesinori skaičiuoti, kuris yra tarsi amžinybės dalelės, įsiterpiančios į mūsų laiko tėkmę...

Balandžio 11-14 d. keturi mūsų gimnazistai Paulius, Aušrinė, Dominykas ir Vytautas patyrė, ką reiškia gyventi kairos  ritmu, kai nereikia žvilgčioti į laikrodį, nereikia niekur skubėti, kai gali susitelkti į tai, kas esi, kur eini, ko trokšti, ir kas tau gyvenime iš tiesų yra svarbu. Tai buvo unikali galimybė išgyventi tikrą draugystę su kitais, su savimi pačiu ir su Dievu. Kretingos Pranciškonų gimnazija kasmet rengia tokias rekolekcijas jaunimui misionieriaus kunigo H. Šulco įsteigtoje Jaunimo Sodyboje Kėkštų kaime Kretingos rajone. Dėkojame jiems už pakvietimą ir mums įsijungti į šį nuotykį ir atrasti daug nuostabių patirčių. 

Tikybos mokytoja Vitalija 

Balandžio 5 d. su IIIb ir IIIc kl. gimnazistai vykome į Tiberiados vienuolyną Baltriškėse, Zarasų raj. Mus pasitiko šiame vienuolyne gyvenantis brolis Egidijus ir trumpam besisvečiuojanti sesuo Mirjam, kurie kartu su mumis praleido pusdienį, dalinosi savo patirtimi, bendrystės džiaugsmu, netgi kartu šokome liturginius šokius. Svetingi šeimininkai pakvietė mus dalyvauti savo maldos ritme, po pietų atsakė į mums rūpimus klausimus. Labai draugiškas vienuolyno šuo Mozė taip pat stengėsi rodyti dėmesį, tuo dar labiau pakeldamas mums nuotaiką. Grįždami džiaugėmės, galėję bent trumpam sustabdyti šio pasaulio tempą, nurimti, pažvelgti į tai, kas mums iš tiesų rūpi, nuskaidrėti ir sustiprinti savo dvasios jėgas.

Tikybos mokytoja Vitalija Fedaravičiūtė 

Gimnazijos bendruomenė ėjo Kryžiaus kelią.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Balandžio 17 d. Panevėžio Smėlynės bibliotekoje vyko 1-2 klasių mokinių skaitymo projekto „Per knygą į gamtą“ konkursas „Knygų mugė“. Mokiniai ruošėsi skaitydami nurodytas grožinio turinio knygas. Konkurso metu atsakė į klausimus ir puikiai atliko užduotis. Mūsų 1-2 klasių mokiniai: Radvilė Kalkytė 1a kl., Jonas Rozis 1a kl., Greta Galinevičiūtė 2c kl., Austina Nudaitė 2c kl. pelnė diplomą ir asmenines dovanėles. Džiaugiamės sėkme!

Parengė mokytojos Gražina Bataitienė ir Danguolė Kepalienė

Šiais metais dalyvavau Vilniuje trečią kartą vykusiame renginyje „Vibelift“. Kaip patys organizatoriai sako, tai geriausia vieta pagauti „aukščiausią pozityvumo vaibą“. Tuo galėjau įsitikinti kartu su mokyklos mokytojomis, socialine pedagoge ir važiavusiais mokiniais.

Pats renginys šiek tiek vėlavo, bet jo pradžia visus išvertė iš kojų. Spindint akinančioms šviesoms, scenoje pasirodė visi šou vedėjai, apsirengę kosmonautų kostiumais, ir skatino dalyvius kilti iš savo vietų bei šokti kartu su jais. Kai visi grįžome į realybę, prasidėjo įvairių žymių Lietuvos asmenybių pranešimai. Vienas iš labiausiai patikusių – Manto Stonkaus. Jo tema – „kokio laipsnio tavo energetinė įkrova?“.

Humoristas pasirodyme pasakojo apie savo pradžios kelią televizijoje ir pramogų pasaulyje. Iš jo pranešimo kiekvienas galėtumėme pasimokyti nebijoti susidurti su kylančiais sunkumais ir juos drąsiai įveikti pasitikint savimi. Renginyje taip pat galėjome susitikti ir pabendrauti su žinomais ir gyvenime daug pasiekusiais žmonėmis, tokiais kaip Vidas Bareikis, Monika Linkytė, profesorius Liudas Mažylis, Linas Adomaitis, Gediminas Jaunius, Naglis Bierancas ir kt. Renginio pabaigoje nuobodžiauti neleido garsūs šalies atlikėjai : Beatrich, Eglė Jurgaitytė, grupė „120“, Gabija Lokytė, Gerda Šukytė, Ieva Zasimauskaitė ir daugelis kitų. Be to, visi dalyviai galėjo nusifotografuoti su savo mylimais influenceriais.

Šis renginys man patiko, nes patyriau daug gerų emocijų, išgirdau puikių gyvenimiškų patarimų ir galėjau su draugais maloniai praleisti laiką.

8a klasės mokinė  Roberta Keršulytė

Balandžio 15 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministerijoje apdovanoti Lietuvos moksleiviai, kurie dalyvavo komiksų konkurse „Dessine-moi une planete verte“. Konkurso laureatų ir dalyvių apdovanojimas užbaigė frankofonijos mėnesio renginius Lietuvoje.

Visą kovo mėnesį virš 90 dalyvių iš dvidešimties mokyklų ne tik kūrė komiksus, bet ir atkreipė dėmesį į globalias aplinkos apsaugos problemas. „Prancūzų kalba yra daugelio tarptautinių organizacijų kalba, tarpukario Lietuvoje prancūzų kalba buvo viena iš pagrindinių diplomatų vartojamų užsienio kalbų“, –  sakė  L. Linkevičius linkėdamas moksleiviams naudotis visomis galimybėmis, kurias gali suteikti prancūzų kalba ir jos mokėjimas.  Ministras taip pat pasidžiaugė, kad konkurse dalyvavo mokiniai ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų, bet ir sulaukta puikių darbų iš visos Lietuvos.

Konkursas buvo skirtas pažymėti  Lietuvos dalyvavimo Tarptautinės frankofonijos organizacijos veikloje stebėtojo teisėmis 20-metį. Taip pat paminėti belgų dailininko Georges Prosper Remi, arba kitaip Herge, sukurto komiksų veikėjo Tintino 90-ąjį gimtadienį ir supažindinti moksleivius su šia frankofoniškos kultūros dalimi. Mes gavomepadėkos raštą už dalyvavimą, o Denisa Jankauskaitė specialų prizą. (kauno.diena.lt, nuotrauka URM))

Prancūzų kalbos mokytoja Violeta Mackuvienė

Balandžio 10 -11 dienomis prancūziško teatro trupė dalyvavo nacionaliniame frankofoniškojo teatro festivalyje Kaune. Rodėme komediją „Klotero akiniai". Pelnėme trečiąją vietą. Smagu buvo save parodyti ir į kitus pasižiūrėti, dalyvauti forume. Išsivežėme puikių įspūdžių. 

Prancūzų kalbos mokytoja Violeta Mackuvienė

Balandžio 4d. J. Miltinio gimnazijoje vyko „Respublikinis dramaturgų konkursas". Jame dalyvavome dviese- Laura Tonkūnaitė, kuri parašė pjesę „Dūmų uždanga" ir aš, Justina Cicilionytė, siuntusi fantastinę pjesę „Bū". Dieną išbandėme teatrinius, aktorinius užsiėmimus, stebėjome Vilniau raj. Pagirių gimnazijos teatro studijos spektaklį „Sapnai". O vakare vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija ,kurioje turėjome galimybę stebėti kelių laureatų pjeses. Už konsultacijas, skatinimą bei paruošimą konkursui dėkojame teatro mokytojai A. Bardauskienei!

Justina Cicilionytė IVgb

Virtuali 6d. kl. mokinės Kamilės Railaitės fotografijų paroda „Jums, Mamos" skirta Motinos dienai paminėti. 
Neformalaus ugdymo būrelio "Jaunieji fotografai" vadovas  

Sveikiname jaunuosius gimnazijos krepšininkus - Panevėžio miesto moksleivių varžybų vicečempionus!

Komandos sudėtis:

 • Žiūra Dovydas
 • Strikulys Arnas
 • Dūla Kristupas
 • Kaunietis Dovydas
 • Mockūnas Enrikas
 • Galeckas Jokūbas
 • Spirikavičius Jonas
 • Kulbis Jorintas
 • Tallat-Kelpša Vilhelmas
 • Melaika Gabrielius
 • Vaišnoras Kasparas

Komandos vadovas: kūno kultūros mokytoja  V. Karanauskaitė

Balandžio 27 dieną Vilniaus universitete, Matematikos ir informatikos fakultete vyko Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada, kurią organizavo Gabių vaikų akademija bendradarbiaujant su Vilniaus universitetu. Olimpiadoje dalyvavo mūsų gimnazijos 4a klasės mokiniai Martynas Repšys ir Kristupas Butkus, kurie Panevėžio miesto 4 klasių mokinių tarpe matematikos olimpiadoje užėmė prizines vietas. Kol komisija tikrino darbus, ketvirtokai kartu su mokytoja Sonata Marcinkevičiene dalyvavo pažintiniame žygyje Vilniaus senamiestyje ir sėkmingai įveikė visas dešimt užduočių. Apdovanojimų renginyje iškilmingai apdovanoti laureatai. Puikiai sekėsi 4a klasės mokiniui Martynui Repšiui, kuris  olimpiadoje užėmė 2-ąją vietą. Olimpiadoje dalyvavo virš 150 dalyvių.

Mokytoja Sonata Marcinkevičienė 

Sveikiname 8 klasių mokinių chemijos olimpiados antrojo etapo prizininkus!

 • Roką Urboną 8a  – I vieta
 • Roką Šimukauską 8a – II vieta
 • Jorintą  Kulbį 8a  - III vieta

Mokinius ruošė mokytoja Snieguolė Butkutė  

Sveikiname IIa klasės mokinę Ainę Lašaitytę iškovojusią II-ąją vietą Lietuvos 9-10klasių moksleivių anglų kalbos olimpiadoje.

Ruošė mokytoja Genovaitė Breivienė

Š. m. balandžio 11 d. į Pasvalio Lėvens pagrindinę mokyklą susirinko Panevėžio krašto gabiausieji moksleiviai pademonstruoti savo gebėjimus Panevėžio krašto 5 – 9 kl. jaunųjų matematikų 25-ojoje olimpiadoje. Nepabūgo sunkių matematikos uždavinių ir mūsų gimnazijos penki moksleiviai. Evelina Žvirblytė 6 c kl. (mokytoja A. Girletė), Viltė Matiukaitė 6 c kl. (mokytoja A. Girletė), Erikas Zaura 7 kl. (mokytoja B. Masiokienė), Rokas Urbonas 8 a kl. (mokytoja A. Girletė) ir Antanas Vasiliauskas 9 kl. (mokytoja R. Kazakevičienė) bandė įveikti po 30 užduočių. Jų triūsas nepraėjo veltui.

Erikui, Antanui ir Viltei iki pilnos laimės trūko labai nedaug, o Evelina ir Rokas tapo šios olimpiados prizininkais. Evelina pelnė I VICEIŠMINČIAUS titulą ir džiaugėsi II vieta 6 kl. tarpe, o Rokas Urbonas iškovojo tarp aštuntokų I vietą ir IŠMINČIAUS titulą.

Susumavus dalyvių pelnytus taškus paaiškėjo, kad Panevėžio miesto komanda, kurią sudarė 20 miesto mokyklų mokinių užėmė pirmąją vietą.

Sveikiname olimpiados prizininkus bei juos ruošusius mokytojus! Džiaugiamės jų laimėjimais bei linkime sėkmės ir toliau garsinant mūsų gimnaziją.

Matematikos mokytoja Asta Girletė

Sveikiname 4c kl. mokinę Urtę Misiūnaitę užėmusią II vietą miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4-5 klasių mokinių raštingumo konkurse „Mažasis diktantas“

Dėkojame mokinę paruošusiai pradinių klasių mokytojai Kristinai Tamauskienei

 

Sveikiname 6-8 klasių raštingiausio miesto moksleivio konkurso laimėtojus!

 • 8a klasės mokinę ROBERTĄ KERŠULYTĘ - I vietos laimėtoją
 • 7c klasės mokinį POVILĄ NAURONĮ - II vietos laimėtoją

Dėkojame mokytojoms RAMUNEI NEFIENEI, ZITAI KONTRIMIENEI

Gimnazijos tinklininkės Lietuvos moksleivių žaidynėse, tarpzoninėse varžybose iškovojo trečiąją vietą!

Komandos sudėtis:

 • Šateikaitė Eidvilė
 • Šateikaitė Dija
 • Keršulytė Roberta
 • Lotužytė Gabija
 • Kanapeckaitė Vaiva
 • Adomėnaitė Kamilė
 • Užkurėlytė Gabija
 • Jankauskaitė Liepa

Komandos vadovas-  kūno kultūros mokytoja  V. Karanauskaitė

Balandžio 10 dieną gimnazijos šeštų klasių mokinių komanda dalyvavo tarpmokykliniame vokiečių kalbos konkurse „Ostern auf Deutsch“, kuris vyko „Žemynos“ progimnazijoje. Su kitų miesto mokyklų šeštokais mokiniai atliko komandines užduotis apie šv. Velykų simbolius ir tradicijas Vokietijoje, sprendė kryžiažodžius, atliko įvairias vokiečių kalbos žodyno vartojimo užduotis.

Už puikų pasirodymą konkurse ir užimtą I vietą komanda apdovanota padėka ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Komandoje dalyvavo Gustė B., Viltė R., Mindaugas K., Jonas M., Matas V. ir Vakaris B.

Vokiečių kalbos mokytoja A. Survilienė

Mūsų gimnazijos mokinė - Rugilė Garbaliauskaitė dalyvavo respublikinime prancūzų kalbos konkurse „L'amour change le monde", (Meilė keičia pasaulį) su daina „La boheme" ir laimėjo III vietą. Pasirodymas buvo puikus. Sveikiname Rugilę!

Prancūzų kalbos mokytoja Violeta Mackuvienė

Sveikiname 6b klasės mokinę Joaną Kakanytę, kurios kūrybinis darbas respublikiniame komiksų vokiečių kalba konkurse „Istorijos iš ateities“ įvertintas specialia nominacija už įdomiausią kompoziciją.

Už dalyvavimą konkurse ir kūrybiškumą padėkos taip pat įteiktos 7b klasės mokiniui Domantui Jasaičiui ir 7a klasės mokiniui Benui Adamoniui.

Konkursą organizavo Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacija ir Vilniaus Getės institutas.

Mokinius konsultavo vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Audronė Survilienė

 

Sveikiname gimnazijos 3 ir 4 klasių mokinius, Panevėžio miesto matematikos olimpiadoje užėmusius prizines vietas:

 • Kristupą Butkų, 4a kl. - I vieta
 • Kajų Stočkų, 3a kl. - II vieta
 • Simoną Mačenską, 3c kl. - III vieta
 • Martyną Repšį, 4a kl. - III vieta

Dėkojame pradinių klasių mokytojoms, paruošusioms mokinius: Gitanai Garlienei, Ainai Cimermonienei, Sonatai Marcinkevičienei

Sveikiname gimnazijos mergaičių ir berniukų 3 - 4 klasių plaukimo komandas Panevėžio miesto plaukimo varžybose laimėjus II vietą.

Mergaičių komanda:

 • Benitą Čiplytę, 3c klasė
 • Medą Malinauskaitę, 4a klasė
 • Urtę Vinskevičiūtę, 4a klasė
 • Esmantę Revaitytę, 4b klasė
 • Gretą Šadauskaitę, 4b klasė
 • Rūtą Savickaitę, 4b klasė

Berniukų komanda:

 • Elias Etxezarreta Arrizabalaga, 3a klasė
 • Paulių Žostautą, 4b klasė
 • Kajų Olšauską, 4b klasė
 • Majų Bagužį, 4c klasė
 • Beną Lažauską, 4c klasė

Dėkojame kūno kultūros mokytojui Vasilijui Semčišinui

Julius Nauronis (IIIga) pristato virtualią fotografijos parodą - „Žiedai", skirtą Mamos dienai.

Paruošė fotografijos mokytojas Stasys Skrebys  

Koronaviruso sukelta pandemija apsunkina kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Užsidarius mokykloms, nevykstant renginiams ar užsiėmimams, daugel is jaunų žmonių pajunta, kad jų gyvenime ima trūkti išties svarbių dalykų – kad ir tokių kasdieninių, kaip pašnekesiai su draugais ar įprasti susitikimai mokykloje.

Žmogui, kur is susidūręs su pokyčiais dėl COVID-19 plitimo išgyvena nerimą, jaučiasi izoliuotas ar nusivylęs, svarbu žinoti, kad jis yra ne vienas, taip pat yra svarbu pasi rūpinti savimi i r savo emocine gerove.

Nuotolinis mokymas - ne mokymasis namuose. „Mokymą namuose jūs pasirinkote patys. O nuotolinį mokymą jums paskyrė karantinas". Tokia žinute neseniai pasidalino viena JAV gyvenanti tinklaraštininkė, ne vienerius metus mokanti savo vaikus namuose. Ji priminė, kuo skiriasi šie du mokymo būdai. Vienas iš esminių dalykų: mokantis nuotoliniu būdu pamokas planuoja ir grįžtamąjį ryšį užtikrina ne tėvai, bet pedagogai.

Aktyvios veiklos kalendorius.

Nusiramink. Būk kūrybingas. Mandagiai elkis.

Kaip pasiruošti egzaminams? Atmintinė moksleiviams ir jų tėvams.

Kai už lango dar tiek mažai spalvų, o namuose norisi kūrybiškos veiklos, 4c klasės vaikai nutarė surengti Margučių parodą. Gavę dailės ir technologijų užduotį pasidomėti ir aptarti margučių spalvų ir ornamentų derinius ir jų simbolinę reikšmę, pasirinko kiaušinių dažymo būdą, priemones, spalvas ir ornamentavo Margutį. Šiuo kūrybiniu darbu dalinosi ir džiaugėsi visa šeima.

Kviečiame visus į spalvingą parodą.

Mokytoja Aina Cimermonienė

Sakoma, jog kartu su pavasario saule, šv.Velykomis ir margučiais į žemę sugrįžta gyvenimas ir džiaugsmas. Tad miesto mokyklų pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai dalyvavo PŠC organizuotoje virtualioje margučių koliažų parodoje „Margosios Velykos 2020”. Pasidžiaukime 1a klasės mokinių ir mokytojos Sonatos, 2a klasės mokinių ir mokytojos Danguolės, 2c klasės mokinių ir mokytojos Daivos, 3b klasės mokinių ir mokytojos Vilmos kurtais velykinių margučių koliažais.

Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė Vilma Martinkienė

Dailės pamokoje 4 b klasės mokiniai domėjosi Velykų švenčių tradicijomis ir papročiais. Mokėsi gaminti šventinius patiekalus. Buvo smagu su šeima laukti švenčių, pasisemti dar daugiau patirčių ir praktiškai dalyvauti ruošiant tradicinį šeimos šventinį stalą, dažyti margučius. Savo margučiais, šventiniais velykiniais patiekalai ir stalo puošyba, užfiksuota nuotraukose, dalinasi su visais. 
 ...Pro sunkius debesis prasimušę saulės spinduliai jau nepasiduos...
Virs  vien tik saulėtomis dienomis... 
Todėl dalinamės su Jumis šventiniu džiaugsmu  pilna tyrumo ir vilties  širdimi!

4b klasės mokiniai, tėveliai ir mokytoja Daiva Žukauskienė 

Linkime, kad  šventų Velykų dieną skambantys varpai ir džiaugsmo giesmės suteiktų šviesių vilčių, į Jūsų namus atneštų santarvės ir gerumo.

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos Direktorė Gražina Gailiūnienė

Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos rekomendacijos mokiniams, mokytojams ir tėveliams. Plačiau

     „Todėl Dievas, norėdamas stipriau pabrėžti pažado paveldėtojams savo valios pastovumą, pridėjo priesaiką. Tad du nekintami dalykai, kuriuose neįmanoma, kad Dievas meluotų, tvirtai guodžia mus, ieškančius prieglobsčio mums duotoje viltyje. Ji mums yra tarsi saugus ir tvirtas sielos inkaras /.../" Hbr 6, 17-19a

†††

      Te prisikėlęs Kristus patraukia prie savęs visus ieškančius vilties ir pasitikėjimo. Išlikime dieviškojo Mokytojo mokiniais, gebančiais tvirtai laikytis nenykstančių dalykų laikinumo ir trapumo sūkuriuose. Su Prisikėlusiuoju išliksime nenugalimi, tik su Juo - amžini.

†††

Alleluia, Christus Resurrexit!

2020 A.D.

Panevėžio vyskupas
Linas Vodopjanovas OFM

Balandžio 23-27 d., grupė mokinių, kurie mokosi vokiečių kalbą, keliavo į Vokietiją. Volfsburgas, kuriame aplankėme Volkswagen gamyklą, pasitiko mus su saule ir žydinčiomis gėlėmis, vaismedžiais, alyvomis. Lankydamiesi gamyklos muziejuje sužinojome, kad „Volkswagen“ yra „Volkswagen Group“ padalinys, kartu su „Audi“, „Seat“, „Škoda“, „Bentley“, „Bugatti“, „Lamborghini“ ir „Porsche“. Gamykla buvo įkurta 1937 metais. Po Antrojo pasaulinio karo Jungtinė Karalystė ir JAV atnaujino fabriko produkciją. „Volkswagen“ automobiliai, o ypač „Volkswagen Kaefer“ (liaudyje žinomi kaip „vabalai“), išpopuliarėjo po visą pasaulį. Dabar čia gaminami automobiliai, komercinės transporto priemonės, varikliai, motociklai. „ZeitHaus“ ekspozicijoje apžiūrėjome senų ir pačių moderniausių automobilių modelius. Išskirtinio visų dėmesio sulaukė veidrodžių instaliacijose skendintis automobilis – sidabrinis „Bugatti Veyron 16.4“, kainuojantis apie 1 mln. 225 tūkst. eurų. Tai greičiausias pasaulyje serijinis automobilis.

Atsiliepdami į informacinį pranešimą Akcija „DAROM - 2019“ Panevėžyje, 2019 m. balandžio mėn. 18 d. gimnazijos 5c, 7a, 8a, 8b, Ib, Ic, IIa, IIb, IIc klasių 94 moksleiviai kartu su auklėtojais Neringa Garuckiene, Ramune Nefiene, Alma Oksiene, Aida Bijanskiene, Violeta Karanauskaite, Jurate Alešiūniene ir Kęstučiu Meliūkščiu ėmėsi tvarkyti miesto dviračių taką nuo Vakarinės g. iki Berčiūnų gyvenvietės.

Akcijoje dirbę savanoriai nuoširdžiai švarino Nevėžio pakrantę ir dviračių taką pagal ją. Geras oras, gera nuotaika, kilnus tikslas vienijo visus. Visi liko patenkinti savo pasirinkimu dalyvauti Akcijoje „DAROM-2019“.

5 c kl. moksleivio Dovydo Ročio įspūdžiai:

Auklėtojas Kęstutis suorganizavo išvyką su dviračiais į Berčiūnus švarinti Panevėžio. Mes pravažiavome miesto centrą, apvažiavome Senvagę, pravažiavome užtvanką ir kibom į darbus. Pradėjom rinkti šiukšles ir dėti į maišus, jas rinkom iki pat Berčiūnų pradžios. Pailsėjome, pažaidėme. Atėjus pavakarei mynėm atgal.

Ši išvyka visiems patiko. Džiaugėmės, kad Panevėžys tapo šiek tiek švaresnis.

Kūno kultūros mokytojas  Kęstučiu Meliūkštis 

Balandžio 18 dieną G.Petkevičaitės – Bitės viešojoje bibliotekoje vyko Vaikų knygos šventė „Ateik – išgirsk – nepamiršk“, skirta Pasaulio lietuvių metams. Bibliotekos darbuotojai pristatė naujausias knygas, pelniusias įvairius apdovanojimus. 6a klasės skaitovų grupė pristatė nuotaikingą ištrauką iš N.Jankutės knygos „Kelionė į septintą stotį“, o 7c – A. Cicėnaitės „Niujorko respublika“ (ruošė mokytojos A.Bardauskienė ir Z.Kontrimienė). Susitikimas buvo jaukus (ant sėdmaišių galima ir prigulti...), nuoširdus, su daug šypsenų. Liko patenkinti ir 7b, ir 5 b mokiniai – šventės dalyviai, ir skaitovai, ir organizatoriai. Gražus kultūrinis bendradarbiavimas tęsiasi.

Mokytoja Z.Kontrimienė 

Dosnumas mus pradžiugina, nustebina savo paprastumu ir didybe, kartais sujaudina ar net priverčia išriedėti ašarą. Dosnumas išlaisvina iš gudrių vartotojiškumo pinklių ir leidžia pažvelgti į gilesnius savo bei artimo poreikius, priartėti prie asmens būties paslapties. Būtent todėl negalime atskirti dosnumo nuo Gavėnios  ir šventų Velykų. Jei ne Jėzaus Kristaus dosnumas, visiškas savęs atsisakymas, dabar nežinia kaip ir kur būtum tu, tavo šeima... išvis, ar „būtų"?

Mūsų gimnazijoje, per šią Gavėnią vyko kasmetinė dosnumo treniruotė - akcija „Pasninko krepšys". Šiandien, švęsdami Didįjį Penktadienį, minėdami Jėzaus mirties dieną, Jo Dosnumą, galime pasidžiaugti, kad K. Paltaroko gimnazijoje plaka ne viena dosni širdis. Visi joms nuoširdžiai dėkojame! Esate mūsų pasididžiavimas. Teaplanko jūsų širdis Džiaugsmas, Ramybė ir Viltis!

Tikybos mokytoja Alma

Balandžio 27-28 dienomis, Palangoje, vyko Respublikinis skaitovų konkursas. Mes, Viltė Zaveckaitė, Viktorija Matulevičiūtė, Faustas Butnorius bei Justina Cicilionytė, jame atlikome kompoziciją „Bėgti, bėgti, bėgti!". Pirmąją dieną visi dalyviai atliko savo pasirodymus, antrąją vyko apdovanojimai. Džiaugiamės, jog iš 11 kompozicijų užėmėme 3 vietą! Be galo dėkojame teatro mokytojai Alinai Bardauskienei už paruošimą bei palaikymą!

Justina Cicilionytė IIIgb 

 

   

Balandžio 25 dieną Panevėžio muzikiniame teatre vyko Juozo Balčikonio gimnazijos jau trečiąjį kartą organizuojamas teatrų festivalis „Teatro pavasaris 2018“, kuriame dalyvavo miesto gimnazijų teatro kolektyvai. Galimybės dalyvauti neatsisakė K. Paltaroko gimnazistai: Viltė Zaveckaitė, Faustas Butnorius, Justina Cicilionytė ir Viktorija Matulevičiūtė, pristatę meninę kompoziciją “Bėgti, bėgti, bėgti!”. Be abejo, esame dėkingi teatro mokytojai už pagalbą rengiant kompoziciją ir paskatinimą dalyvauti. Dalyvavimas mums suteikė progą dar labiau analizuoti save, festivalio kolektyvų pasirodymų pranašumus ir trūkumus bei teigiamai emociškai nuteikė prieš artėjantį Respublikinį skaitovų konkursą. Renginio pabaigoje gimnazijų teatrų kolektyvai buvo apdovanoti padėkomis ir Juozo Balčikonio gimnazijos kurtais festivalio simboliais.

Viktorija Matulevičiūtė, III gb kl.

Gimnazijos choras (Vadovė Jecinta Garbaliauskienė) balandžio 20 dieną dalyvavo IX tarptautiniame vaikų ir jaunimo giesmių festivalyje: „Giesmė Lietuvai" Gargžduose. Gargžduose skambėjo devintasis tarptautinis vaikų ir jaunimo giesmių festivalis. Subūręs apie 200 jaunų ir talentingų atlikėjų, išskirtinis renginys nepaliko abejingų. Chorams akomponavo profesionali gyvo garso muzikos grupė iš Vilniaus, vadovaujama Tomo Dičiūno. Koncertas Gargždų kultūros centre pritraukė pilną salę klausytojų. Festivalį papuošė bei atlikėjams vadovavo profesionalios choro vadovė Kristina Žaldokaitė ir svečias iš Švedijos Monica Törnqvist, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos pedagogė bei patyrusi chorvedė, vokalistė ir aktyvi Vilniaus Gospel renginių siela Marija Monika Dičiūnė. Dirigentės liko sujaudintos vaikų ir jaunimo profesionalumu, susitelkimu bei entuziazmu. Geras emocijas patvirtino ne tik garsios ovacijos ir šūksniai, bet ir nuoširdžios šypsenos ar džiaugsmo ašaros – visa tai ir dar daugiau koncertų atlikėjai bei susirinkę klausytojai galėjo patirti per gospel muziką ir giesmę

Mokytoja Jecinta Garbaliauskienė

Balandžio 18 d. Panevėžio Smėlynės bibliotekoje vyko 1-2 klasių mokinių skaitymo projekto „Per knygą į gamtą" konkursas „Šimtmečio išmintis knygose sudėta". Mokiniai ruošėsi skaitydami nurodytas knygas. Konkurso metu atsakė į pateiktus klausimus, atliko skaitymo suvokimo užduotis. Mūsų 1-2 klasių komanda tapo nugalėtoja ir buvo apdovanota diplomu ir asmeninėmis dovanėlėmis. Dėkojame mokiniams: Benui Kartanui 1a,Tajui Šegamogui 1c,Viltei Masiokaitei 2b, Gabijai Montvidaitei 2c ir jų mokytojoms: Rasai, Gražinai, Daivai ir Ainai. Sveikiname ir džiaugiamės sėkme!

Parengė mokytojos Gražina Bataitienė, Rasa Žakaitienė, nuotraukos G. Bataitienės

Balandžio 17 d. Panevėžio Rožyno progimnazijos bibliotekoje vyko 3-4 klasių mokinių skaitymo projekto „Per knygą - į gamtą" konkursas „Šimtmečio išmintis knygose sudėta". Mokiniai ruošėsi skaitydami nurodytas grožinio ir dalykinio turinio knygas. Konkurso metu atsakė į pateiktus klausimus. Trims komandoms, surinkusioms daugiausiai taškų buvo įteikti diplomai, kitiems - padėkos. Mūsų 3-4 klasių komanda (Ieva Stančikaitė 4a kl., Žaneta Užalinskaitė 4a kl., Roberta Kalkytė 3c kl. ir Fausta Meškauskaitė 3c kl.) apdovanota diplomu už meilę knygai, žinias, puikiai ir kūrybiškai atliktas užduotis. Sveikiname.

Mokytojos Danguolė Kepalienė ir Kristina Tamauskienė

Balandžio 16 dieną vyko 1-4 klasių meninio skaitymo konkursas „100 gražiausių žodžių LIETUVAI“. Aktų salėje skambėjo patys gražiausi, nuoširdžiausi ir raiškiausi žodžiai skirti Lietuvos šimtmečiui.

Konkurse nugalėjo:

 • I vieta - Simonas Mačenskas 2c klasė
 • II vieta  - Rugilė Gailiūnaitė 4a klasė
 • III vieta -  Greta Pečiukaitė 1a klasė, Juozas Oksas 2b klasė

Sėkmės Simonui miesto konkurse!

Organizatoriai, nuotraukos mokytojos Kristinos

Balandžio 13 d. Šeduvos gimnazijoje vyko Lietuvos prancūziškos dainos festivalis. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleivė septintokė Rugilė Garbaliauskaitė. Ji buvo pastebėta ir įvertinta specialiuoju prizu. Jų tebuvo tik keturi. Renginys nustebino savo profesionalumu ir dalyvių gausumu. Vyravo tikra prancūziška dvasia Kitais metais tikrai vyksime antrą kartą.

Mokytoja Violeta Mackuvienė

 

Konkurso „Sveikatiados iššūkio - pieno kokteilis" organizatoriai labai nuoširdžiai nori Jūsų komandoms padėkoti už puikų dalyvavimą konkurse bei atstovavimą projekto veiklose! 

Tariame AČIŪ 5A, 6C ir 8A klasių komandoms

Mokytoja Greta Bujokaitė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Sandra Dolgova

Balandžio 5-7d. Vilniuje vyko jubiliejinis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas. Šiais metais į baigiamąjį renginį pakviesti 102 jaunieji kūrėjai iš 35 Lietuvos miestų ir rajonų, kurie varžėsi  prozos, poezijos, literatūros kritikos, publicistikos, tautosakos, kalbos ir vertimų sekcijose. Mūsų gimnazijai atstovavo III b gimnazijos klasės mokinė Viltė Zaveckaitė (poezijos sekcija) ir II c gimnazijos klasės mokinė Rusnė Šipelytė (vertimų sekcija) ), jas lydėjo lietuvių kalbos mokytoja V. Gaušienė.  Konkursas truko tris įtemptas, bet labai turiningas dienas. Be darbo sekcijose, kuriose kartu su jaunaisiais kūrėjais darbus aptarė ir vertino Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto, Vilniaus universiteto mokslininkai, žinomi Lietuvos poezijos ir prozos autoriai ir vertėjai, teko dalyvauti renginiuose Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, literatūriniame vakare Rašytojų klube, filmo „Ledo drakonas“ peržiūroje, ekskursijoje į Valdovų rūmus. Konkurso dalyvius svetingai priėmė sostinės Simono Daukanto gimnazija, o pavargę nakvynės skubėjome į „Europa City Vilnius“ viešbutį. Konkurse išmėginome savo jėgas, pasisėmėme naudingos patirties, susiradome naujų draugų. Grįžome įkvėptos nesustoti, nebijoti išbandyti ir atrasti save, paskatinti ir kitus dalyvauti konkurse, kuriame visi kūrėjai jaučiasi unikalūs ir nepakartojami.

Rusnė Šipelytė II c 

Pavasarį kiekvienas norime pradžiuginti parskrendančius paukščius naujais inkilėliais. Tačiau dažnas susiduriame su klausimu, kaip teisingai pagaminti inkilėlį, kad jame paukšteliai suktų lizdelius ir ten perėtų savo vaikelius. 2b klasės mokiniai dalyvavo „Moki veži“ organizuotoje edukacinėje programoje „Namai sparnuočiams“. Čia sužinojo kokius inkilėlius reikia įrengti įvairiems paukšteliams. Juos spalvino gražiausiomis spalvomis, kad paukšteliai turėtų namus ir džiugintų mus visą vasarėlę savo giesmelėmis. Pagamintus ir nudažytus inkilus vaikai iškėlė savo kiemuose ir soduose.

Mokytoja Daiva Žukauskienė  

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Covid 19 prevencija

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Gimnazijos pasiekimai

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas