DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ

Dėl mokinių priėmimo į 5 klases ir į 2-4, 6-8, ir I-III gimnazijos klases žiūrėti skyriuje Priėmimo tvarka

MRU atvirų durų diena „Paskaitos, kurios VEŽA“

2018 metais lapkričio 29 dieną II – IV gimnazijos klasių 44 mokiniai vyko į Mykolo Romerio Universitetą, kur vyko atvirų durų diena „Paskaitos, kurios VEŽA“. Mokiniai galėjo pasirinkti iš daugybės siūlomų paskaitų bei dalyvauti eksperimente „Valdyk save – valdyk pasaulį“, kuriame mokėsi pažinti save.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė šios paskaitos: „Ar įvertini kas gali būti dėl šiuo metu talpinamos asmeninės informacijos socialiniuose tinkluose“, Kriminalistas. Kaip juo tampama? Nuotykių pilna profesija ar juodas darbas?“, „Reklamų kova be taisyklių – išsirink arba mirk“. Daugiausiai vaikinų dėmesio sulaukusi paskaita - „Šauk pirmas – geriau 12 prisiekusių, nei 6 nešantys tavo karstą“, kurioje ilgametę patirtį turintis teisininkas mokė kada reikia naudoti savigynos metodus ir į ką reikia atkreipti dėmesį, kad vietoj nukentėjusiųjų netaptume kaltinamaisiais.

Na, o visos dienos kulminacija buvo visiems puikiai žinomo atlikėjo – Andriaus Mamontovo – paskaita, kuri buvo pilna jo paties gyvenimo patirties, pakilimų ir klystkelių, kurie Andriui Mamontovui padėjo atrasti save, bei pasirinkti tokį gyvenimo kelią, kuriame jis jaučiasi puikiai. Andrius Mamontovas taip pat padovanojo visiems atvykusiems keletą savo dainų.

Viešnagė Mykolo Romerio Universitete mokiniams paliko labai gerą įspūdį bei atsakė į daugelį jiems iškilusių klausimų.

Socialinė pedagogė Inga Bučiūnienė ir psichologė Ingrida  Jezdauskienė

MOODLE - virtuali mokymosi aplinka

Prisijungimo prie Moodle sistemos mokiniams instrukcija

Virtualios mokymosi aplinkos pritaikymo konsultantai:
Marius Kaulinis (administratorius) pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt
Aleksandras Kuzmickas - paltarokogimnazija@gmail.com
Gintarė Žindulienė - gintare.zinduliene@gmail.com

Patyčių dėžutė

Fotogalerija. Kovas 2020

Foto. Paminėta tarptautinė PI diena

Foto. Netradicinė pamoka 2c kl. mokiniams „Iš tautosakos skrynios“

Foto. Gabiųjų mokinių pagerbimo šventė - „Atžalynas“