Respublikinė konferencija „Kurkime ateitį kartu su VGTU“

Gegužės 17 dieną Vilniaus Gedimino Technikos universitete įvyko respublikinė konferencija „Kurkime ateitį kartu su VGTU“. Dalyvavo VGTU klasių mokiniai ir mokytojai iš Vilniaus, Prienų, Utenos, Jurbarko, Kėdainių, Molėtų, Kupiškio gimnazijų, skaitė moksliniais tyrimais pagrįstus pranešimus (fizikos, chemijos, informacinių technologijų, ekonomikos, inžinierinės grafikos). Mūsų gimnaziją atstovavome mes, VGTU klasės mokinės, Ainė Lašaitytė ir Eglė Budrytė. Skaitėme pranešimą ,,Ureazės fermento aktyvumo nustatymas“ (vadovė, konsultantė – biologijos mokytoja Daina Misevičienė). Tai biocheminis darbas apie ištirtą fermentų aktyvumą.

Mokiniai iš kitų Lietuvos gimnazijų kalbėjo apie darbus, kuriuos atliko (teorinius ir laboratorinius). Airidas Kutra iš Kėdainių šviesiosios gimnazijos sukūrė kompiuterinį žaidimą, jurbarkiečiai ištyrė savo gyvenvietės vandenį ir kt. Pranešimai labai įvairūs ir įdomūs. Renginyje dalyvavo motyvuoti mokiniai ir studentai, tad konferencija parodė, kodėl reikia ir verta mokytis, nuo ko pradėti, siekiant sėkmės.

Išklausėme dr. Vidos Navickienės paskaitą „Ar verta būti mokslininku?“ VGTU psichologė bendravo su mokiniais, padėjo jiems gvildenti klausimą „Ką daryti, jei nežinai, kur studijuoti?

Dėkojame biologijos mokytojai Dainai Misevičienei, į konferenciją mus lydėjusiai mokytojai Neringai Garuckienei, direktoriaus pavaduotojai Rimutei Kazakevičienei bei gimnazijos vadovams už galimybę būti VGTU klasės mokiniais.

VGTU klasės mokinė,  jaunoji žurnalistė Ainė Lašaitytė

Fotogalerija. Spalis 2019

Foto. 6b klasės Kultūros diena Druskininkuose

Foto.Trečių klasių viktorina „Blogai nuotaikai - Ne“