4.jpg

Pamokų laikas

PAGRINDINIS, VIDURINIS UGDYMAS

1.  8.15  –  9.00
2.  9.10  –  9.55
3. 10.05  –  10.50
Pietų pertrauka, (10.50-11.15)
4. 11.15  -  12.00
Pietų pertrauka, (12.00-12.25)
5. 12.25  –  13.10
Pietų pertrauka, (13.10-13.25)
6. 13.25  –  14.10
7. 14.20  –  15.05
8. 15.10  –  15.55

PRADINIS UGDYMAS

1.  7.45 - 8.30
2.  8.40 - 9.25
3.  9.35 - 10.20
4. 10.30 - 11.15
5. 11.30 - 12.15
6. 12.30 - 13.15

Mėnesio darbo planas

Telefonų numeriai

8 679 71332 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai
8 608 39097 - karjeros specialistė
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - psichologė
8 608 35074 - psichologė 1-6 kl. 
8-679 29109 - kompiuterinės techn. inžinierius
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Aktualu

 


 

 

Facebook


Mes į Klaipėdą išvažiavome anksti ryte. Kelias nebuvo trumpas, tačiau kelionė neprailgo. Atvažiavę pirmiausia užsiregistravome ir apžiūrėjome patalpas, kuriuose nakvojome. Po kiek laiko susirinkome salėje, kur išklausėme įdomių kalbų apie maltiečių ordino įkūrimą.  Apsipratę su vieta, mes pajudėjome į Klaipėdos parką. Ten užsiiminėjome įvairia veikla: žaidėme su mažaisiais, iš dėžių statėme sieną, dalinome skrajutes. Po kelių valandų grįžome atgal į vietą, kurioje įsikūrėme ir ėjome pietauti. Po pietų kiekvienas įvairiais būdais pristatinėjome savo miestą ir viskam pasibaigus buvome suskirstyti į grupeles. Juose kūrėme vaidinimą, žaidėme susipažinimo žaidimus, bei užsiiminėjome kitokia įdomia veikla. Vėliau ėjome vakarieniauti ir rodyti savo vaidinimus. Praėjus grupių pasirodymams buvo diskoteka.  Ir štai baigėsi pirmoji diena. Kitą rytą kėlėmės ir ėjome daryti mankštą, po kurios pusryčiavome. Vėliau pradėjome dėtis savo daiktus. Kai viską susitvarkėme išvažiavome į Bažnyčią. Po Šv. Mišių visos grupelės keliavo sodinti eglučių. Jų buvo 125. 100 eglučių – šimtmečiui, o 25 – maltiečių ordino įkūrimo jubiliejui. Darbas nebuvo sunkus, tačiau veikla tikrai buvo įdomi. Pasibaigus sodinimui ėjome pietauti ir vėl susiskirstėme į grupeles. Ten buvo refleksija. Aptarinėjome prisiminimus - kas patiko, o kas nelabai. Pasibaigus aptarimui visi atsisveikinome ir grįžome į savo miestus. Ši kelionė tikrai buvo įdomi. Veikla buvo ne nuobodi, o kaip tik labai įtraukianti. Kitais metais sąskrydis planuojamas Tauragės apskrityje, Kvėdarnoje.

Ernesta Vaitonytė, Gabrielė Rimkevičiūtė Ic

Balandžio 11 dieną gimnazijoje svečiavosi I laidos abiturientai – J.Miltinio dramos teatro direktorius Leonas Blėdis ir pastatyminės dalies vadovas Algirdas Navalinskas. Svečius pristačiusi gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė pasidžiaugė, kad buvę mokiniai nepamiršta savosios gimnazijos, į kurią įžengė po 18 metų.

Svečiai prisiminė savo patirtį gimnazijoje, santykius su mokytojais, draugais. Gimnazistai uždavė daug klausimų apie teatro veiklą, kultūros reikšmę jauno žmogaus formavimosi kelyje, ateities planus, aktoriaus profesijos ypatingumą.

Lietuvių kalbos mokytoja Audronė Gudynienė, nuotraukos Stasio Skrebio

Balandžio 11d. mūsų mokykloje vyko susitikimas su buvusiu mūsų mokyklos mokiniu Augustu Mažeika. Vaikinas papasakojo apie savo keliones, aplankytas šalis (Šiaurės Ameriką, Meksiką, Japoniją ir daugelį kitų). Renginį moderavo Justina Cicilionytė ir Viltė Zaveckaitė, IVgb. 

Dėkojame alumnui už pasidalinimą įspūdžiais bei V. Gaušienei už susitikimo organizavimą!

Justina Cicilionytė IVgb, nuotraukos Stasio Skrebio

Balandžio 11-ą dieną dešimtokai iškeliavo į VGTU. Išvykome su tikslu įgyvendinti 3 laboratorinius darbus, išklausyti paskaitą bei aplankyti dar neregėtus universiteto kampelius. Atvykę į VGTU, išklausėme matematikos paskaitą bei įgijome žinių apie kombinatorikos pagrindus. Vėliau, pritaikydami pateiktą medžiagą, išbandėme savo jėgas spręsdami pateiktus uždavinius. Sekanti mūsų kelionės stotelė - LINKMENŲ fabrikas. Ten gausu modernių inovacijų, kurias kuria studentai. Išvydome 3D spausdintuvus, įspūdingus lazerius, akių judesius fiksuojantį veido-roboto prototipą ir net blynų spausdintuvą! Mus sužavėjo erdvės, kuriose studentai ir kiti kūrybingi žmonės gali realizuoti save, pasinaudodami suteiktomis sąlygomis ir priemonėmis. Po pusvalandžio klajonių po naujovių kupiną fabriką, vėl grįžome į VGTU. Ten mūsų jau laukė 3 laboratoriniai darbai - chemijos, mikrobiologijos ir fizikos. Painiais koridoriais keliavome į chemijos laboratoriją - ten tyrėme vandens kietumą. Fizikos erdvėse domėjomės interferencijos, difrakcijos, fotoefekto ir kitais fizikiniais reiškiniais. Veiklas užbaigėme mikrobiologijos laboratoriniu darbu, kurio rezultatus išvysime po savaitės. Laukiam nesulaukiam išvysti, kokie ,,padarėliai“ išaugs iš perbrauktų paviršių tepinėlių. Tikimės sugrįžti ir dėkojame mokytojai, VGTU dėstytojams bei laboratorijų darbuotojams. 

Melisa Ignatavičiūtė ir Ugnė Urbonaitė 10 klasės VGTU grupė 

Balandžio 18 d. I-II gimnazijos klasių VGTU grupės: fizikos, chemijos, mikrobiologijos laboratoriniai darbai ir matematikos pamokos vyko Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Direktoriaus pavaduotoja Rima Kazakevičienė

2022 metų balandžio 8 d. 17 gimnazijos 7-8 klasių mokinių pirmą kartą laikė tarptautinį vokiečių kalbos egzaminą Goethe-Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1. Šiuo egzaminu patvirtinamos elementarios kalbos žinios, atitinkančios pirmąjį – A1 – lygį iš šešių Bendruosiuose Europos kalbų metmenyse (BEKM) nustatytų kalbos mokėjimo lygių. Šį egzaminą organizuoja Getės institutas, o jį mūsų gimnazijoje vykdė Valstybės institucijų kalbų centro darbuotojos. Egzamino metu mokiniai privalėjo užduoti klausimus ir į juos atsakyti, formuluoti prašymus ir į juos reaguoti, parašyti apie save ir kitus, suprasti klausomus ir skaitomus pokalbius/tekstus apie žinomus dalykus.

Tikimės, kad egzamino rezultatai bus žinomi balandžio mėnesio pabaigoje.

Išlaikę šį egzaminą, mokiniai gaus visame pasaulyje pripažįstamą dokumentą/sertifikatą apie vokiečių kalbos mokėjimo lygį. Kadangi greta anglų kalbos šiais laikais labai svarbu mokėti kuo daugiau kitų užsienio kalbų, toks sertifikatas įgyja svarbią reikšmę.

Vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė

Balandžio 14 - ąją dieną gimnazijoje vyko  viktorina  „Gamtos pasaulio labirintuose" penktų klasių mokiniams, skirta Žemės mėnesiui paminėti. Šios viktorinos tikslas - keliaujant labirintais įminti visas gamtos paslaptis. Klasių komandos turėjo įveikti tiek teorines, tiek praktines užduotis. Sirgaliams buvo patikėta sukurti  gamtos mokslų priemonės reklamą. Mokiniai viktorinoje  įtvirtino savo turimas gamtos mokslų žinias.  

Parengė gamtos mokytoja Neringa Garuckienė 

Ic ir Ib kl. mokiniai turėjo progą išgirsti pamąstymus laisvės tema pašaukimo liudijimą. Gurkšnodami arbatą sužinojome, ką reiškia tatuiruotė ant sesės rankos, ką jai teko patirti misijose, kodėl jos toks keistas vardas, kaip nuo svajonės tapti aktore ji tapo vienuole, kaip turėdama daug laisvės ieškojo savo laimės ir ją surado... ir kt. Beje, mokiniai buvo pakviesti į jaunimo savaitgalio gavėnios rekolekcijas Berčiūnuose.

Ačiū, miela sese, už Tavo mums padovanotą laiką. Telaimina Viešpats vienuolijos misiją.

Sesuo Elija

Savaitę prieš šv. Velykas tikybos pamokų metu su įvairių klasių mokiniais kartu meldėmės Kryžiaus kelyje. Malda vyko įvairiomis formomis: kryžiaus kelią tiesiog meldėmės katedroje, vaidinome, piešėme ir pan. Buvo susikaupimo, rimties, buvo ir žaismingumo, kūrybingumo, paprastumo. Ačiū mokiniams už aktyvų įsitraukimą į siūlytas veiklas.

Mokytojos Jurgita Š. ir sesuo Elija  

Balandžio 4 d. gimnazijoje vyko ataskaitinė-rinkiminė mokinių parlamento konferencija, kurioje dalyvavo 126 mokiniai,  5-11 klasių rinkikai.  Dviejų mokslo metų veiklos ataskaitą pateikė mokinių prezidentas Dominykas Masiulis. Prisistatė kandidatai į mokinių parlamentą ir vyko balsavimas. Surinkę balsų daugumą į mokinių parlamentą išrinkti šie nariai:

 1. Skvereckaitė Viktorija 8a 120 balsų
 2. Šredersaitė Urtė 8a    119 balsų
 3. Urbonas Rokas 8a       117 balsų
 4. Kurnickaitė Medeinė 8c  117 balsų
 5. Atkočius Matas 8c        109 balsai
 6. Uksaitė Ugnė 7a           107 balsai
 7. Urbonaitė Ugnė 7b       98 balsai

Nuotraukos Stasio Skrebio  

Mūsų gimnazijoje vyko Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7- 8 klasių mokinių viktorina - konkursas „Pažink profesijų pasaulį“ (moderatorius karjeros specialistė N.Mikaliūnienė)

Nuotraukos Stasio Skrebio 

„iFour“, VILNIUS TECH Pramogų Industrijų studijų trečio kurso studentų komanda. Jau tris metus mokomės komunikacijos ir pramogų srities gudrybių. Norėdami į pramogų rinką integruoti 11 – 12 klasių mokinius sukūrėme „Instagram“ profilį – platformą „Pramoguolis“. 

Tai projektas yra skirtas skatinti kūrybiškumą ir galimybę mokiniams parodyti jau padarytus darbus ir norintiems jau įsilieti į pramogų pasaulį. Mokiniai norintys tapti platformos dalyviais turi užpildyti dalyvio anketą šioje nuorodoje:  https://forms.gle/widkwvJUUcYCRkKt9.

Tai gali būti bet koks kūrybinis darbas, kurį Jūs sukūrėte mokantis mokykloje ar laisvalaikiu - literatūros kūrinys, piešinys, fotografija, dainos ar bet koks kitas meninis darbas susijęs su pramogų ar meno sritimi. 

Tikslas yra parodyti savo kūrybiškumą ir talentą, todėl skatiname Jus eksperimentuoti su savo idėjomis ir jomis dalintis, nes DALINTIS YRA COOL. 

Mes: 

 • kelsime Jūsų darbus į Pramoguolį, kur juos galės pastebėti specialistai ir galbūt pasiūlyti darbo galimybių, pateikti atsiliepimus, pagirti ir paskatinti mokinius kurti.
 • kiekvieną savaitę mes kursime vaizdo filmukus apie Jūsų darbus ir apžvelgsime juos iš jau sukauptos patirties. Taip galėsite sužinoti, kaip kiti žmonės vertina Jūsų kūrybą ir gauti naudingų patarimų, kaip tobulinti savo darbus. 

Mes tikimės, kad šis projektas suteiks mums visiems puikią galimybę parodyti savo kūrybinį potencialą ir dalintis savo darbais su visuomene. Neribokite savo fantazijos, parodykite mums, ką Jūs galite sukurti! 

Darbus siųsti galite iki 2023 m. gegužės 19 d. Jei turite kokių nors klausimų ar abejonių, prašome kreiptis į mus el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba privačia žinute „Instagram“ platformoje pramoguolis. 

Renginys: MRU Atvirų durų diena „Ateitis 2.0“

Data: 2023 m. balandžio 21 d. 11:00-14:00 val. 

Vieta: Ateities g. 20, Vilnius

Svarbu! Būtina išankstinė registracija: https://bit.ly/3l3hfnT

Renginio metu moksleivių laukia įdomūs pranešimai, dirbtuvės, žaidimai, dovanos ir kitos interaktyvios veiklos. Renginio metu Nacionalinio priėmimo grupės vadovas Saulius Bugailiškis pristatys 2023 m. studijų programas ir priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas reikalavimus, naujoves bei atsakys į kitus aktualius klausimus.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.mruni.eu/paslaugos-mokykloms/atviru-duru-dienos/

Tapk Olimpinės dienos 2023 Panevėžyje savanoriu ir padėk sukurti nuostabiausią sporto festivalį Lietuvoje!

Šiais metais „Olimpinė diena“ antrą kartą vyks Panevėžyje birželio 3 d.

Lietuvoje tai dešimtis tūkstančių žmonių sutraukiantis renginys, organizuojamas Lietuvos Tautinio Olimpinio komiteto ir gausybės nuostabių LTeam savanorių! Jo metu dalyviai išbandys >100 sporto šakų, dalyvaus rungtyse bei šėls koncertuose. Daugiau info https://www.olimpinediena.lt/

Jei Tau yra 16 metų, ir nori padėti šią šventę sukurti, registruokis ir tapk Olimpinės dienos savanoriu (-e)! Olimpinė atributika dovanų - garantuota + maitinimas renginio metu! Renginiui ruošimės birželio 1-3 dienomis. Registracijos anketa: https://forms.gle/Hs6nX8BHC1VCedv47

Registracija vyksta iki gegužės 30 d.

Mokiniai kviečiami į atvirų durų dienas.

Dėl detalesnės informacijos teiraukitės:

GERDA GRINIUVIENĖ KARJEROS SPECIALISTĖ 
Tel. +370 640 19 523, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Kviečiame Jūs į SMK Aukštosios mokyklos Atvirų durų dieną, kurioje moksleiviai galės iš arčiau susipažinti su studentų gyvenimu ir perspektyviomis studijų programomis. Balandžio 27 d. 12 val. visuose trijuose miestuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje SMK aukštoji mokykla lauks mokinių ir jų atlydėjusių mokytojų atviromis durimis! Apie savo ateitį svarstantys moksleiviai turės unikalią galimybę suprasti, ką reiškia SĄMONINGAS MOKYMASIS KARTU ir pajausti bendruomeniškumu pulsuojančią studijų aplinką.

SMK Atvirų durų metu pristatysime 2023 metų studijų programas, priėmimo reikalavimus, supažindinsime su studijų programomis ir jų vadovais, administracija, Studentų atstovybės (SA) veikla bei kitomis galimybėmis, kurias siūlo SMK. O svarbiausia – įsileisime į SMK bendruomenės vidų ir parodysime, kokioje modernioje ir kūrybiškoje aplinkoje mokosi mūsų studentai. Pažadame nepamirštamą dieną, kurios metu moksleiviai priartės prie savo svajonių studijų starto ir užvėrę SMK duris išsineš naujas žinias bei geras emocijas.

Suapvalintas stačiakampis: REGISTRACIJA

Atvirų durų dienos metu moksleiviai turės:

 • Turą po aukštosios mokyklos erdves;
 • Susipažins su kolegijos bendruomene;
 • Išgirs apie visas SMK studijų programas;
 • Sužinos visus priėmimo į SMK reikalavimus;
 • Galės pabendrauti su studijų programų vadovais;
 • Susipažins su tarptautinėmis galimybėmis;
 • Sužinos apie finansavimo galimybes;
 • Gaus atsakymus į visus savo klausimus!

Pasimatykime! Vilniuje Kalvarijų g. 137E. Kaune Vilties g. 2. Klaipėdoje Liepų g. 83B.

Daugiau informacijos čia!

Jeigu kyla klausimų kokius egzaminus rinktis, kaip apsispręsti dėl profesijos, ką patarti moksleiviams dėl studijų pasirinkimo, ar tiesiog norėtumėt turiningai ir naudingai praleisti laiką, susitikime VILNIUS TECH atvirų durų dienoje!

Jūsų lauks:

 • studijų programų mugė, kurios metu bus galima sužinoti daugiau informacijos apie bakalauro ir magistrantūros studijų programas ir įmones, kurios skiria stipendijas;
 • diskusijų erdvė, kur galėsi išgirsti ne tik apie karjeros kelią, bet ir apie padaromas klaidas;
 • galimybė pabendrauti su studentais ir išgirsti apie jų patirtį besimokant VILNIUS TECH;
 • konsultacijos ir naudinga informacija stojantiesiems – kaip pasiruošti stojimams, kaip pasirinkti studijų programą, kokių specialistų reikės ateityje ir pan.;
 • galimybė susitikti su Lietuvos ir užsienio perspektyviausiomis verslo bei viešojo sektoriaus organizacijomis ir sužinoti apie tai ko reikia darbdaviams ir būti ramiam dėl rytojaus;
 • kitos įtraukiančios kūrybinės veiklos.

Kada: Balandžio 20 d. 11:00 val.
Kur : Saulėtekio al. 11 

Kviečiame į  Šiaulių valstybinės kolegijos Atvirų durų dieną „SVAKO labirintai“. Atvirų durų diena – puiki galimybė iš arčiau pamatyti aukštosios mokyklos erdves, pabendrauti su įstaigos atstovais, užduoti rūpimų klausimų studentams ir sužinoti svarbiausius dalykus tiesiogiai iš kolegijos bendruomenės narių.

„SVAKO labirintai“ kviečia 8–12 klasių moksleivius geriau pažinti save, kad nereikėtų klaidžioti renkantis ateities kelią – atvykite į aukštąją mokyklą ir jau artimiausiu metu apsispręskite, kur norite sukti. Pamatę, pabendravę, išgirdę aktualiausią informaciją, neabejojame, jausitės drąsiau rinkdamiesi svajonių kelią ar žengdami tikslų link.

Kviečiame drąsiai praverti Šiaulių valstybinės kolegijos duris, kad pamatytumėte, paliestumėte, išbandytumėte tai, ką galbūt matėte kompiuterio ekrane, pabendrautumėte su dėstytojais ir studentais, pajustumėte aukštosios mokyklos atmosferą.

Svečių laukiame abiejuose fakultetuose – Sveikatos priežiūros bei Verslo ir technologijų. 

Renginys vyks 2023 m. balandžio 27 d. (ketvirtadienį). Susiplanuokite jums tinkamą laiką ir aplankykite mus!

Į vyksiančius užsiėmimus kviečiame registruoti 8–12 klasių moksleivių grupes ar pavienius moksleivius.

Registracijos nuoroda: https://bit.ly/AtviruDuruDienaSVAKO2023 

Renginio metu visų dalyvių lauks įdomios ir įtraukiančios edukacijos, informatyvūs bei aktualūs studijų programų, priėmimo tvarkos ir reikalavimų pristatymai.

Visi norintys galės dalyvauti ekskursijoje, kurioje turės progą susipažinti su šiuolaikinėmis mokslo laboratorijomis, kurios persipina su daugiau nei 100 metų menančia kolegijos istorija.

Taip pat atvirų durų dienoje dalyvaujantys moksleiviai turės unikalią galimybę neformaliai pabendrauti su kolegijoje besimokančiais studentais, kurie ne tik papasakos visas studijavimo ir „studentavimo“ subtilybes, bet ir pasiūlys užkandžių, leis išbandyti jėgas žaidžiant pulą, smiginį ar stalo futbolą.

 Atvirų durų dienos „Pažink KTK iš arti“ programa:

 10:00 – 10:45 val. edukacijos (būtina registracija):

 • „Pažink dabarties ir ateities statybą“
 • „Virtualūs įrankiai – realūs gaminiai“
 • „Pagamink ir važiuok“
 • „Inžineriniai stebuklai – keliai ne tik sausumoje, bet ir po vandeniu“

11:00 – 11:30 val. Kauno technikos kolegijos studijų programų ir karjeros galimybių pristatymas (Rūta Užkurienė).
11:30 – 11:45 val. 2023 m. priėmimo tvarkos į KTK pristatymas. Diskusija priėmimo klausimais. (dr. Giedrė Adomavičienė).
11:45 – 12:00 val. Erasmus+ programos galimybių pristatymas.
12:00 – 12:30 val. ekskursija po KTK erdves.
12:45 val. - neformalus susitikimas su KTK studentų atstovybės nariais, pokalbiai, pulas, dartai, užkandžiai.

Būtina išankstinė registracija:

REGISTRACIJA

Registracija į edukacijas:

REGISTRACIJA

Renginio vieta: Tvirtovės alėja 35, Kaunas

Renginio pradžia: Balandžio 15 d. 10:00 val.

„Studentas vienai dienai“ – tradicinis Vilniaus universiteto renginys, kurio metu visi norintys gali išbandyti studento kėdę, patirti, kaip vyksta studijos aukštojoje mokykloje, artimiau susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir stojimo tvarka.

Renginio dalyviams siūloma kartu su esamais VU studentais apsilankyti paskaitose, bei 15-oje fakultetų, tarp jų ir Kaune bei Šiauliuose. „Studentas vienai dienai“ paskaitos organizuojamos ir užsienio studentams anglų kalba.

Renginys vyks balandžio 24-28 dienomis, kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. 

Kodėl verta dalyvauti „Studento vienai dienai“ veikloje?

 • galėsite bent trumpam tapti tikru VU studentu ir sudalyvauti realiose Vilniaus universiteto dėstytojų paskaitose
 • turėsite galimybę užduoti rūpimus klausimus VU dėstytojams
 • galėsite praturtinti savo turimas žinias ir sužinoti naujų dalykų
 • turėsite progą atrasti naujas disciplinas
 • galėsite geriau įvertinti ar net lengviau apsispręsti, ką norite studijuoti.

Registracija į gyvas paskaitas

Registracija į nuotolines paskaitas

Registracija į gyvas EN paskaitas

Registracija į nuotolines EN paskaitas

Norėtume pakviesti moksleivius į Atvirų durų dieną, vyksiančią gegužės 5-ąŠią dieną moksleiviai, jų tėveliai bei mokytojai turės galimybę susitikti su LCC tarptautinio universiteto dėstytojais ir studentais ir labiau susipažinti su LCC studijų programomis, studentišku gyvenimu ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Kviesime pasiklausyti universitetą jau baigusių bei sėkminga karjera besidžiaugiančių mūsų buvusių studentų! Pavieniai mokiniai registruotis gali mūsų tinklalapyje.

Gimnazijos mokinių parlamentas paminėjo Tarptautinę šokio dieną.

Nuotraukos Stasio Skrebio ir mokinių parlamento 

Milda Čečiotaitė 5d kl. – II vieta (mokyt. N. Garuckienė)
Joris Boguška  6c kl. – II vieta (mokyt. J. Pūkaitė)
Simas Janeliūkštis 6d kl.   – III vieta (mokyt.N. Garuckienė)
Dominykas Girnys 7c kl. – II vieta (mokyt. N. Garuckienė)
Rebeka Skrudupė 8b kl. – II vieta (mokyt. N. Garuckienė)

2023 m. balandžio 26 d. Panevėžio Elenos Mezginaitės Vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ vyko piešinių konkurso „ Iliustruojam Tautišką giesmę“ darbų pristatymas. Konkursas skirtas Vinco Kudirkos 165-osioms ir Tautiškos giesmės sukūrimo 125-osioms metinėms. Plačiau susipažinę su gydytojo, prozininko, poeto, visuomenės veikėjo, Lietuvos himno autoriaus darbais, Tautišką giesmę iliustravo gausus 1-6 klasių mokinių būrys iš vienuolikos mokyklų.

Už geriausias iliustracijas apdovanoti mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai:

 • Modestas Gruodis 1 a klasė ( mokytoja Danguolė Kepalienė).
 • Paulina Navikaitė 2 a klasė ( mokytoja Rasa Žakaitienė)
 • Fausta Birbilaitė 4 c klasė   ( mokytoja Kristina Tamauskienė)

Sveikiname ir džiaugiamės jūsų sėkme!

Mokytoja Kristina 

Sveikiname 8a klasės mokinį JUSTĄ ROŽĖNĄ geografijos miesto olimpiadoje laimėjusį III vietą.

Geografijos mokytoja Jolita Pūkaitė

 

Sveikiname 4 c klasės mokinę Dovilę Kisieliūtę, laimėjusią III -ąją vietą  Respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų ir I–IV klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkurse, skirtame pasaulinei Žemės dienai paminėti „Paukščiai grįžta į gimtinę“. Dovilę paruošė mokytoja Sonata. 

Mokytoja Daiva

5a, 5b,7a, 7d, Igb klasių mokiniai dalyvavo Kovo 9-osios dienos konkurse „RAŠAU LIETUVOS VARDĄ”.

Konkurso ir Kovo 9-osios atmintinos dienos paminėjimo esmė yra tokia: Kovo 9-ąją – Lietuvos pirmojo paminėjimo dieną – kur tuo metu bebūtume, prasmingai ir gražiai užrašykime vieną vienintelį žodį – LIETUVA ir pasidalinkime tuo su kitais. Senajame Kvedlinburgo vienuolyno metraštyje, aprašant 1009-ųjų kovo 9-osios įvykius, pirmą kartą buvo paminėta Lietuva.  2023m. – sukanka jau 1014 metų nuo šio pirmojo istorinio mūsų šalies paminėjimo. 2019 m. sausio 12 d. Lietuvos Respublikos Seimo priimtu įstatymu kovo 9-oji buvo įrašyta į Atmintinų dienų sąrašą.

Pasigrožėkime mokinių kūryba.

Istorijos mokytoja Alma Kazlauskienė

Sveikiname 6 klasių mokinių komandą, patekusią į Goethe’s instituto, Lietuvos futbolo federacijos Lietuvos masinio futbolo asociacijos, Vokietijos-Čekijos futbolo akademijos konkurso „1:0 vokiečių kalbos naudai“ finalą: Emiliją Putauskaitę (6a), Kseniya Chorni (6a), Karolį Petronį (6b), Mantą Matulį (6b), Matą Švelnę (6b) ir Edgarą Mikalajūną (6c).

Linkime sėkmės ir smagių akimirkų finaliniame renginyje Kaune!

Mokinius ruošė vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė

Saulėtą balandžio 20 dieną 3c klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje veikoje „Pažintis su miškininko profesija“. Miškininkas Kęstutis subūrė vaikus prie laužo ir papasakojo, kokia veikla ir darbai – jo kasdienybė: miško atkūrimas ir įveisimas, miško apsauga, miško kirtimas, medienos ruoša, gyvūnų aptvarų ir Stumbryno priežiūra, bei laukinės gamtos gausinimas.

Vaikams patiko pažinti, išgirsti mišką per 5 kūno pojūčius gamtoje, kurie ne tik atpalaiduoja, stiprina, įkvėpia, bet ir suteikia ramybės.

Mokytoja Aina Cimermonienė 

Balandžio 18 d. Panevėžio gamtos mokykloje vyko konferencija „Aplinka ir aš“. Konferencijos tikslas – skatinti gamtos, aplinkotyros žinių, gebėjimų, kompetencijų ugdymą(si), sieti su stebimos aplinkos pažinimu, išvadų formulavimu, mokinių mokslinio ir stebėjimo įgūdžių formavimu. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimus skaitė 4a klasės mokinės Gabrielė Narbutaitė ir Kotryna Grėbliūnaitė. Mokinės pristatė gamtos tiriamuosius  darbus.

4a klasės mokytoja Sonata Marcinkevičienė 

Kovo mėnesį mūsų gimnazijoje vyko tradicinė LIETUVIŲ KALBOS savaitė. Buvo organizuoti įvairūs renginiai, konkursai, išvykos.

5-tų klasių mokiniai dalyvavo „RAŠTINGIAUSIO PENKTOKO“ konkurse. SVEIKINAME mokytojų Audronės T. ir Audronės G. mokinius - nugalėtojus:

 • I vieta: Ieva Jakštonytė (5b), Sofija Mikalauskaitė 5c), Mėta Mačenskaitė (5c), Andra Urbonaitė (5d), Donatas Keniausis (5d)
 • II vieta: Dominykas Skiotys (5b), Gabrielius Šalučka (5c), Gediminas Palionis (5c), Liepa Kalpokaitė (5d), Makauskaitė Elija (5d)

6-tų klasių mokiniai kūrė laikraščius - atliko integruotą lietuvių kalbos, istorijos ir informacinių technologijų projektą „LAIKRAŠTIS”, skirtą Knygnešio dienai paminėti bei Aukštaitijos savitumui atskleisti.

7- tų klasių mokiniai dalyvavo konkurse „LAIŠKAS KNYGNEŠIAMS“. SVEIKINAME mokytojos Audronės T. ir mokytojos Gražinos mokinius-nugalėtojus:

 •  Andrėją Jasiūnaitę (7b kl.) ir Simoną Mačenską (7c kl.).

8-ai žinias pasitikrino „LITERATŪRINIAME PROTMŪŠYJE” - edukacinis užsiėmimas vyko G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. I ir II gimnazijos klasių mokiniams buvo pasiūlytas kūrybinis iššūkis - konkursas „HAIKU APIE LIETUVĄ”.

Džiaugiamės puikiais moksleivių veiklų rezultatais ir kviečiame susipažinti su kūrybiniais darbais.

Lietuvių k. mokytojos 

Jaunųjų filologų konkurso logotipasŠimtas mokinių iš visos Lietuvos kovo 30-31 dienomis susitiko Kaune, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje: vyko tradicinis Jaunųjų filologų konkursas. Panevėžio miestui atstovavo mūsų gimnazijos IV klasės mokinė Indrė Steponiūtė ir 7b klasės mokinė Ugnė Vietaitė. Konkurso komisijos pirmininkas literatūrologas, rašytojas dr. Regimantas Tamošaitis pasveikino konkurso dalyvius ir akcentavo: “Būti pakviestam į konkursą – jau laimėjimas. Finalo dalyviai iš pradžių patiria atranką savo rajonuose ar miestuose, o reikli komisija iš daugybės į Vilnių atsiųstų darbų vėl atrenka įtaigiausius”.

Indrė Steponiūtė konkursui pateikė vertimą iš anglų kalbos “Vaikščiojimas vandeniu” (mokyt. L. Karazijienė ir R. Vaišnorienė). Indrė apdovanota Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Padėkos raštu.

Ugnė Vietaitė konkursui pateikė miniatiūrų rinkinį. Merginą vertino prozininkė Laura Sintija Černiauskaitė. Ugnei buvo puiki kūrybos mokykla. Rašytoja akcentavo Ugnės gebėjimą kurti, tačiau pasiūlė iš miniatiūrų bandyti pereiti į literatūros kūrinį. Buvo analizuotos labiausiai pavykusios miniatiūros ir analizuotos tos, kurias, pasak rašytojos, reikėtų tobulinti.

Ugnė – jauniausia konkurso dalyvė. Linkime nepamesti kūrybos kelio.

Mokytoja A. Tichanavičienė  

Balandžio 17 d. Panevėžio Smėlynės bibliotekoje vyko 1-2 klasių mokinių skaitymo projekto „Per knygą į gamtą“ konkursas „Knygų mugė“. Mokiniai ruošėsi skaitydami nurodytas grožinio turinio knygas. Konkurso metu atsakė į klausimus ir puikiai atliko užduotis. Mūsų 1-2 klasių mokiniai: Radvilė Kalkytė 1a kl., Jonas Rozis 1a kl., Greta Galinevičiūtė 2c kl., Austina Nudaitė 2c kl. pelnė diplomą ir asmenines dovanėles. Džiaugiamės sėkme!

Parengė mokytojos Gražina Bataitienė ir Danguolė Kepalienė

Šiais metais dalyvavau Vilniuje trečią kartą vykusiame renginyje „Vibelift“. Kaip patys organizatoriai sako, tai geriausia vieta pagauti „aukščiausią pozityvumo vaibą“. Tuo galėjau įsitikinti kartu su mokyklos mokytojomis, socialine pedagoge ir važiavusiais mokiniais.

Pats renginys šiek tiek vėlavo, bet jo pradžia visus išvertė iš kojų. Spindint akinančioms šviesoms, scenoje pasirodė visi šou vedėjai, apsirengę kosmonautų kostiumais, ir skatino dalyvius kilti iš savo vietų bei šokti kartu su jais. Kai visi grįžome į realybę, prasidėjo įvairių žymių Lietuvos asmenybių pranešimai. Vienas iš labiausiai patikusių – Manto Stonkaus. Jo tema – „kokio laipsnio tavo energetinė įkrova?“.

Humoristas pasirodyme pasakojo apie savo pradžios kelią televizijoje ir pramogų pasaulyje. Iš jo pranešimo kiekvienas galėtumėme pasimokyti nebijoti susidurti su kylančiais sunkumais ir juos drąsiai įveikti pasitikint savimi. Renginyje taip pat galėjome susitikti ir pabendrauti su žinomais ir gyvenime daug pasiekusiais žmonėmis, tokiais kaip Vidas Bareikis, Monika Linkytė, profesorius Liudas Mažylis, Linas Adomaitis, Gediminas Jaunius, Naglis Bierancas ir kt. Renginio pabaigoje nuobodžiauti neleido garsūs šalies atlikėjai : Beatrich, Eglė Jurgaitytė, grupė „120“, Gabija Lokytė, Gerda Šukytė, Ieva Zasimauskaitė ir daugelis kitų. Be to, visi dalyviai galėjo nusifotografuoti su savo mylimais influenceriais.

Šis renginys man patiko, nes patyriau daug gerų emocijų, išgirdau puikių gyvenimiškų patarimų ir galėjau su draugais maloniai praleisti laiką.

8a klasės mokinė  Roberta Keršulytė

Balandžio 15 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministerijoje apdovanoti Lietuvos moksleiviai, kurie dalyvavo komiksų konkurse „Dessine-moi une planete verte“. Konkurso laureatų ir dalyvių apdovanojimas užbaigė frankofonijos mėnesio renginius Lietuvoje.

Visą kovo mėnesį virš 90 dalyvių iš dvidešimties mokyklų ne tik kūrė komiksus, bet ir atkreipė dėmesį į globalias aplinkos apsaugos problemas. „Prancūzų kalba yra daugelio tarptautinių organizacijų kalba, tarpukario Lietuvoje prancūzų kalba buvo viena iš pagrindinių diplomatų vartojamų užsienio kalbų“, –  sakė  L. Linkevičius linkėdamas moksleiviams naudotis visomis galimybėmis, kurias gali suteikti prancūzų kalba ir jos mokėjimas.  Ministras taip pat pasidžiaugė, kad konkurse dalyvavo mokiniai ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų, bet ir sulaukta puikių darbų iš visos Lietuvos.

Konkursas buvo skirtas pažymėti  Lietuvos dalyvavimo Tarptautinės frankofonijos organizacijos veikloje stebėtojo teisėmis 20-metį. Taip pat paminėti belgų dailininko Georges Prosper Remi, arba kitaip Herge, sukurto komiksų veikėjo Tintino 90-ąjį gimtadienį ir supažindinti moksleivius su šia frankofoniškos kultūros dalimi. Mes gavomepadėkos raštą už dalyvavimą, o Denisa Jankauskaitė specialų prizą. (kauno.diena.lt, nuotrauka URM))

Prancūzų kalbos mokytoja Violeta Mackuvienė

Kartais gyvenime ima ir pradingsta laiko pojūtis, kartais pajunti, kad draugo ranka šalia, savosios širdies plakimas ar tiesiog tai, kas vyksta čia ir dabar yra daug svarbiau už tą nesustabdomą laikrodžio tiksėjimą. Turbūt dėl to dar senovės graikai turėjo du žodžius, apibūdinančius laiką: chronos, kuris matuojamas sekundėmis, minutėmis, metais, ir kairos, kurio net nesinori skaičiuoti, kuris yra tarsi amžinybės dalelės, įsiterpiančios į mūsų laiko tėkmę...

Balandžio 11-14 d. keturi mūsų gimnazistai Paulius, Aušrinė, Dominykas ir Vytautas patyrė, ką reiškia gyventi kairos  ritmu, kai nereikia žvilgčioti į laikrodį, nereikia niekur skubėti, kai gali susitelkti į tai, kas esi, kur eini, ko trokšti, ir kas tau gyvenime iš tiesų yra svarbu. Tai buvo unikali galimybė išgyventi tikrą draugystę su kitais, su savimi pačiu ir su Dievu. Kretingos Pranciškonų gimnazija kasmet rengia tokias rekolekcijas jaunimui misionieriaus kunigo H. Šulco įsteigtoje Jaunimo Sodyboje Kėkštų kaime Kretingos rajone. Dėkojame jiems už pakvietimą ir mums įsijungti į šį nuotykį ir atrasti daug nuostabių patirčių. 

Tikybos mokytoja Vitalija 

Balandžio 10 -11 dienomis prancūziško teatro trupė dalyvavo nacionaliniame frankofoniškojo teatro festivalyje Kaune. Rodėme komediją „Klotero akiniai". Pelnėme trečiąją vietą. Smagu buvo save parodyti ir į kitus pasižiūrėti, dalyvauti forume. Išsivežėme puikių įspūdžių. 

Prancūzų kalbos mokytoja Violeta Mackuvienė

Balandžio 5 d. su IIIb ir IIIc kl. gimnazistai vykome į Tiberiados vienuolyną Baltriškėse, Zarasų raj. Mus pasitiko šiame vienuolyne gyvenantis brolis Egidijus ir trumpam besisvečiuojanti sesuo Mirjam, kurie kartu su mumis praleido pusdienį, dalinosi savo patirtimi, bendrystės džiaugsmu, netgi kartu šokome liturginius šokius. Svetingi šeimininkai pakvietė mus dalyvauti savo maldos ritme, po pietų atsakė į mums rūpimus klausimus. Labai draugiškas vienuolyno šuo Mozė taip pat stengėsi rodyti dėmesį, tuo dar labiau pakeldamas mums nuotaiką. Grįždami džiaugėmės, galėję bent trumpam sustabdyti šio pasaulio tempą, nurimti, pažvelgti į tai, kas mums iš tiesų rūpi, nuskaidrėti ir sustiprinti savo dvasios jėgas.

Tikybos mokytoja Vitalija Fedaravičiūtė 

Balandžio 4d. J. Miltinio gimnazijoje vyko „Respublikinis dramaturgų konkursas". Jame dalyvavome dviese- Laura Tonkūnaitė, kuri parašė pjesę „Dūmų uždanga" ir aš, Justina Cicilionytė, siuntusi fantastinę pjesę „Bū". Dieną išbandėme teatrinius, aktorinius užsiėmimus, stebėjome Vilniau raj. Pagirių gimnazijos teatro studijos spektaklį „Sapnai". O vakare vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija ,kurioje turėjome galimybę stebėti kelių laureatų pjeses. Už konsultacijas, skatinimą bei paruošimą konkursui dėkojame teatro mokytojai A. Bardauskienei!

Justina Cicilionytė IVgb

Gimnazijos bendruomenė ėjo Kryžiaus kelią.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

2019 m. balandžio 18 d. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos aktų salėje vyko Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkursas „Pasimatuok profesiją“. Dalyvavo 11 komandų. Jos pateikė įdomius ir linksmus namų darbus - eiliuotas mįsles apie profesijas. Atlikdami konkurso užduotis, mokiniai tikrai buvo išradingi, turintys daug žinių ir gebantys jas taikyti  pateiktose  situacijose. Pirmoji vieta ir pereinamoji taurė atiteko Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos komandai, antroji – Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos komandai, o trečioji – Panevėžio „Vilties“ progimnazijos mokiniams. Sveikiname nugalėtojus!

Džiaugiamės visų mokinių tvirtomis žiniomis apie profesijas. Dėkojame visoms komandas paruošusioms mokytojoms. Ačiū 3 b klasės  tėveliams O. ir D. Krasauskams už prizus konkurso dalyviams.

Mokytojos Onutė Meškauskienė, Daiva Žukauskienė, Kristina Tamauskienė 

Sveikiname jaunuosius gimnazijos krepšininkus - Panevėžio miesto moksleivių varžybų vicečempionus!

Komandos sudėtis:

 • Žiūra Dovydas
 • Strikulys Arnas
 • Dūla Kristupas
 • Kaunietis Dovydas
 • Mockūnas Enrikas
 • Galeckas Jokūbas
 • Spirikavičius Jonas
 • Kulbis Jorintas
 • Tallat-Kelpša Vilhelmas
 • Melaika Gabrielius
 • Vaišnoras Kasparas

Komandos vadovas: kūno kultūros mokytoja  V. Karanauskaitė

Balandžio 27 dieną Vilniaus universitete, Matematikos ir informatikos fakultete vyko Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada, kurią organizavo Gabių vaikų akademija bendradarbiaujant su Vilniaus universitetu. Olimpiadoje dalyvavo mūsų gimnazijos 4a klasės mokiniai Martynas Repšys ir Kristupas Butkus, kurie Panevėžio miesto 4 klasių mokinių tarpe matematikos olimpiadoje užėmė prizines vietas. Kol komisija tikrino darbus, ketvirtokai kartu su mokytoja Sonata Marcinkevičiene dalyvavo pažintiniame žygyje Vilniaus senamiestyje ir sėkmingai įveikė visas dešimt užduočių. Apdovanojimų renginyje iškilmingai apdovanoti laureatai. Puikiai sekėsi 4a klasės mokiniui Martynui Repšiui, kuris  olimpiadoje užėmė 2-ąją vietą. Olimpiadoje dalyvavo virš 150 dalyvių.

Mokytoja Sonata Marcinkevičienė 

Sveikiname 8 klasių mokinių chemijos olimpiados antrojo etapo prizininkus!

 • Roką Urboną 8a  – I vieta
 • Roką Šimukauską 8a – II vieta
 • Jorintą  Kulbį 8a  - III vieta

Mokinius ruošė mokytoja Snieguolė Butkutė  

Sveikiname IIa klasės mokinę Ainę Lašaitytę iškovojusią II-ąją vietą Lietuvos 9-10klasių moksleivių anglų kalbos olimpiadoje.

Ruošė mokytoja Genovaitė Breivienė

Š. m. balandžio 11 d. į Pasvalio Lėvens pagrindinę mokyklą susirinko Panevėžio krašto gabiausieji moksleiviai pademonstruoti savo gebėjimus Panevėžio krašto 5 – 9 kl. jaunųjų matematikų 25-ojoje olimpiadoje. Nepabūgo sunkių matematikos uždavinių ir mūsų gimnazijos penki moksleiviai. Evelina Žvirblytė 6 c kl. (mokytoja A. Girletė), Viltė Matiukaitė 6 c kl. (mokytoja A. Girletė), Erikas Zaura 7 kl. (mokytoja B. Masiokienė), Rokas Urbonas 8 a kl. (mokytoja A. Girletė) ir Antanas Vasiliauskas 9 kl. (mokytoja R. Kazakevičienė) bandė įveikti po 30 užduočių. Jų triūsas nepraėjo veltui.

Erikui, Antanui ir Viltei iki pilnos laimės trūko labai nedaug, o Evelina ir Rokas tapo šios olimpiados prizininkais. Evelina pelnė I VICEIŠMINČIAUS titulą ir džiaugėsi II vieta 6 kl. tarpe, o Rokas Urbonas iškovojo tarp aštuntokų I vietą ir IŠMINČIAUS titulą.

Susumavus dalyvių pelnytus taškus paaiškėjo, kad Panevėžio miesto komanda, kurią sudarė 20 miesto mokyklų mokinių užėmė pirmąją vietą.

Sveikiname olimpiados prizininkus bei juos ruošusius mokytojus! Džiaugiamės jų laimėjimais bei linkime sėkmės ir toliau garsinant mūsų gimnaziją.

Matematikos mokytoja Asta Girletė

Sveikiname 4c kl. mokinę Urtę Misiūnaitę užėmusią II vietą miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4-5 klasių mokinių raštingumo konkurse „Mažasis diktantas“

Dėkojame mokinę paruošusiai pradinių klasių mokytojai Kristinai Tamauskienei

 

Sveikiname 6-8 klasių raštingiausio miesto moksleivio konkurso laimėtojus!

 • 8a klasės mokinę ROBERTĄ KERŠULYTĘ - I vietos laimėtoją
 • 7c klasės mokinį POVILĄ NAURONĮ - II vietos laimėtoją

Dėkojame mokytojoms RAMUNEI NEFIENEI, ZITAI KONTRIMIENEI

Gimnazijos tinklininkės Lietuvos moksleivių žaidynėse, tarpzoninėse varžybose iškovojo trečiąją vietą!

Komandos sudėtis:

 • Šateikaitė Eidvilė
 • Šateikaitė Dija
 • Keršulytė Roberta
 • Lotužytė Gabija
 • Kanapeckaitė Vaiva
 • Adomėnaitė Kamilė
 • Užkurėlytė Gabija
 • Jankauskaitė Liepa

Komandos vadovas-  kūno kultūros mokytoja  V. Karanauskaitė

Balandžio 10 dieną gimnazijos šeštų klasių mokinių komanda dalyvavo tarpmokykliniame vokiečių kalbos konkurse „Ostern auf Deutsch“, kuris vyko „Žemynos“ progimnazijoje. Su kitų miesto mokyklų šeštokais mokiniai atliko komandines užduotis apie šv. Velykų simbolius ir tradicijas Vokietijoje, sprendė kryžiažodžius, atliko įvairias vokiečių kalbos žodyno vartojimo užduotis.

Už puikų pasirodymą konkurse ir užimtą I vietą komanda apdovanota padėka ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Komandoje dalyvavo Gustė B., Viltė R., Mindaugas K., Jonas M., Matas V. ir Vakaris B.

Vokiečių kalbos mokytoja A. Survilienė

Mūsų gimnazijos mokinė - Rugilė Garbaliauskaitė dalyvavo respublikinime prancūzų kalbos konkurse „L'amour change le monde", (Meilė keičia pasaulį) su daina „La boheme" ir laimėjo III vietą. Pasirodymas buvo puikus. Sveikiname Rugilę!

Prancūzų kalbos mokytoja Violeta Mackuvienė

Sveikiname 6b klasės mokinę Joaną Kakanytę, kurios kūrybinis darbas respublikiniame komiksų vokiečių kalba konkurse „Istorijos iš ateities“ įvertintas specialia nominacija už įdomiausią kompoziciją.

Už dalyvavimą konkurse ir kūrybiškumą padėkos taip pat įteiktos 7b klasės mokiniui Domantui Jasaičiui ir 7a klasės mokiniui Benui Adamoniui.

Konkursą organizavo Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacija ir Vilniaus Getės institutas.

Mokinius konsultavo vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Audronė Survilienė

 

Sveikiname gimnazijos 3 ir 4 klasių mokinius, Panevėžio miesto matematikos olimpiadoje užėmusius prizines vietas:

 • Kristupą Butkų, 4a kl. - I vieta
 • Kajų Stočkų, 3a kl. - II vieta
 • Simoną Mačenską, 3c kl. - III vieta
 • Martyną Repšį, 4a kl. - III vieta

Dėkojame pradinių klasių mokytojoms, paruošusioms mokinius: Gitanai Garlienei, Ainai Cimermonienei, Sonatai Marcinkevičienei

Sveikiname gimnazijos mergaičių ir berniukų 3 - 4 klasių plaukimo komandas Panevėžio miesto plaukimo varžybose laimėjus II vietą.

Mergaičių komanda:

 • Benitą Čiplytę, 3c klasė
 • Medą Malinauskaitę, 4a klasė
 • Urtę Vinskevičiūtę, 4a klasė
 • Esmantę Revaitytę, 4b klasė
 • Gretą Šadauskaitę, 4b klasė
 • Rūtą Savickaitę, 4b klasė

Berniukų komanda:

 • Elias Etxezarreta Arrizabalaga, 3a klasė
 • Paulių Žostautą, 4b klasė
 • Kajų Olšauską, 4b klasė
 • Majų Bagužį, 4c klasė
 • Beną Lažauską, 4c klasė

Dėkojame kūno kultūros mokytojui Vasilijui Semčišinui

Balandžio 26 d. gimnazijos 6 klasių mokinių komanda kartu su 12 kitų Lietuvos mokyklų komandomis dalyvavo Goethe’s instituto, Lietuvos futbolo federacijos, Lietuvos masinio futbolo asociacijos, Vokietijos-Čekijos futbolo akademijos konkurso „1:0 vokiečių kalbos naudai“ finale.

Finalinis renginys vyko Kaune Nacionalinės futbolo akademijos manieže.

Renginys prasidėjo organizatorių sveikinimais ir komandų prisistatymais, kurių metu mokiniai pademonstravo vokiečių kalbos žinias ir kūrybiškumą. Mūsų komandos „Fußballfreunde“ prisistatymas buvo įvertintas maksimaliu taškų skaičiumi. Po to atskirose stotelėse mokiniai atliko užduotis vokiečių kalba apie Europos futbolo klubus, garsius futbolininkus, futbolo šalis, žaidėjų pozicijas futbolo aikštėje ir kt. Po pietų vyko visų komandų bendra treniruotė su futbolo treneriu.

Daugiausiai emocijų atnešė futbolo rungtynės. Teko išbandyti jėgas su Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Jonavos mokyklų ir Panevėžio Saulėtekio progimnazijos komandomis. Susumavus futbolo rungtynių rezultatus, užėmėme 3 vietą, o susumavus taškus už prisistatymą, užduočių apie futbolą vokiečių kalba atlikimą ir futbolo rungtynių rezultatus užėmėme garbingą 5 vietą iš dvylikos.

Dėkojame Emilijai Putauskaitęi (6a), Kseniyai Chorni (6a), Karoliui Petroniui (6b), Dovydui Gurskiui (6b), Matui Švelnei (6b) ir Edgarui Mikalajūnui (6c) už garbingą gimnazijos atstovavimą, atsakingumą, azartą ir atsidavimą komandai!

Mokinius ruošė vokiečių k. mokytoja Audronė Survilienė  

Balandžio 26 dieną Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje lankėsi ŠMSM atstovas ukrainiečių mokinių ugdymo klausimais ukrainietis Gipich Vyacheslav, ŠMSM vyriausioji specialistė Elena Stanienė ir Panevėžio švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Bagdanskienė.

Svečiai susitiko su gimnazijoje besimokinančiais 27 mokiniais iš Ukrainos. Susitikimo metu mokiniai kalbėjosi apie gimnazijoje sudarytas ugdymosi sąlygas, bendravimą su bendraminčiais ir popamokinę veiklą. Mokiniai dėkojo už palankią mokymosi aplinką, saugų psichologinį mikroklimatą, džiaugėsi sutiktais naujais draugais ir nuoširdžiu gimnazijos mokytojų bendradarbiavimu.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas kviečia mokyklą gegužės 2 d. – gegužės 30 d. dalyvauti socialinėje akcijoje „Ženk nerūkęs“. Plačiau

Kiekvieną, nepaisant amžiaus, įpročių ar pomėgių, kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų” ir jungtis prie šios akcijos – ne konkuruojant ar varžantis, bet leidžiant laiką kartu, bendraujant ir žingsniuojant – su draugu, artimuoju, kolega ar augintiniu! Drauge atraskime naujus pomėgius! 

Socialinė pedagogė Neringa

Balandžio 15 dieną PC „Babilonas“ erdvės užsipildė antreprenerystės dvasia – Panevėžio miesto ir regiono jaunųjų bendrovių mugė ten sukvietė būrį jaunųjų antreprenerių, komisijos narių bei susidomėjusių svečių. Tai buvo pirmoji gyva eXpo Panevėžyje, jos metu išdalinta net 12 apdovanojimų statulėlių.

Net dvejose nominacijose mūsų gimnazijos bendrovės nugalėjo! Sveikiname juos!.

 • Nominacijoje „Tvariausia jaunoji bendrovė” laimėjo  BARRED CLOTHES;
 • Nominacijoje „Už antreprenerišką požiūrį” laimėjo Perfbrooch.

Jaunųjų bendrovių nariai sakė, kad „accelerator_x“ metu išmoko dirbti komandoje, kokia svarbi yra rinkodara, ir kaip reaguoti į rinkos pokyčius – pamačius, kad idėja neveikia, imtis naujos idėjos.

Mokytoja Daiva Masiliūnienė 

MB "Mažųjų ugdymas”, vykdanti neformalaus švietimo veiklą Lietuvos ikimokyklinio, pradinio ir vidurinio ugdymo įstaigose, 3 metus su savo kurtomis edukacijomis sėkmingai dalyvaujanti Kultūros paso projekte bei organizuojanti dienos bei vasaros stovyklas 7-13 metų vaikams ir dienos centrą 4 - 7 metų vaikams, siūlo paslaugas: į artėjančią 2022 m. vasaros stovyklą kviečiame ir atitinkamo amžiaus ukrainiečių vaikus, kurie stovyklautų kartu su lietuvių vaikais santykiu 50/50. Pagal amžių būtų jiems paruošta speciali programa, kuri apimtų lietuvių kalbos mokymą, užimtumą vasaros metu, sveikatinimą, sveiko gyvenimo būdą, sportą, emocinio stabilumo didinimą, adaptaciją ir įsiliejimą į lietuvių bendruomenę. Stovykloje dirba sertifikuoti treneriai, pedagogai, puikiai kalbantys rusų kalbą ir gebantys mokyti lietuvių kalbos, matematikos bei gamtos mokslų, darželinukų auklėtojai. Darželinukų paslaugoms - edukacijos, žaidimai, žygiai į mišką. Stovykla bei dienos centras (mokamas atskirai, lankstinukas prisegtas žemiau) veiks liepos 4 - rugpjūčio 28 dienomis Panevėžio rajone, Žaliojoje girioje - visos veiklos gamtos apsuptyje. Teritorijoje - žaidimų aikštelės, pavėsinės, palapinės bei kita įranga. Vaikai aprūpinami kasdieniu saugiu vežiojimu į/iš stovyklos į Panevėžį pagal nustatytą maršrutą, visaverčiu maitinimu, unikaliomis edukacijomis ir kitomis veiklomis. Stovyklos trukmė 7 dienos, vienoje pamainoje gali dalyvauti iki 80 vaikų (40 lietuvių ir 40 ukrainiečių, 4 būriai po 15 vaikų), tikimės, kad stovyklą pradėsime vykdyti nuo liepos 4 dienos - viskas priklausys nuo to, kada baigsis konkursas.

Taip pat pas mus vyks ir mokama stovykla “Žaliojoje girioje” visiems, kurie nepateks į nemokamą stovyklą, mokykloms taikoma 20 eur nuolaida, tad 10 dienų stovyklą kainuos tik 250 eur, o 5 dienų stovykla - tik 140 eur. 

Daugiau informacijos - www.mug.lt arba telefonu 8-643 17715.

Jau balandžio 15 d. nuo 10 val. iki 13.30 val.prekybos centre „Babilonas“ šurmuliuos mokinių, įgyvendinančių savo verslo idėjas pagal praktinio verslumo ugdymo programą „accelerator_x“, jaunųjų bendrovių eXpo mugė. Jos metu bus galimybė susipažinti su mokinių vystomomis verslo idėjomis bei įsigyti net 14-kos mokinių bendrovių siūlomų produktų.

Nuo 13.30 val. „Apollo“ kino salėje geriausios mokinių verslo idėjos bus apdovanotos eXpo mugės rėmėjų bei partnerių įsteigtais apdovanojimais.

Praktinio verslumo ugdymo programa „accelerator_x“ suteikia galimybę mokiniams įkurti jaunąją bendrovę, kuri turi mokomosios mokinių bendrovės statusą ir veikia pagal akcinės bendrovės modelį. Tai edukacinis verslas, veikiantis realiomis rinkos sąlygomis. Mokinių mokomosios bendrovės veiklą prižiūri ir veiklos taisykles nustato VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“. Mokomieji renginiai „eXpo“ yra integrali mokinių jaunųjų bendrovių programos „accelerator_x“ praktikos dalis. Tai viešos jaunųjų bendrovių mugės, kuriose mokiniai pristato savo verslumo ugdymo metu pasiektus rezultatus, sukurtą produktą / paslaugą, prekiauja bei praktiškai taiko įgytas teorines žinias.

Daugiau apie praktinio verslumo ugdymo programą „accelerator_x“: Pradėk savo verslą! „accelerator_x‟

Virtuali 6d. kl. mokinės Kamilės Railaitės fotografijų paroda „Jums, Mamos" skirta Motinos dienai paminėti. 
Neformalaus ugdymo būrelio "Jaunieji fotografai" vadovas  

Julius Nauronis (IIIga) pristato virtualią fotografijos parodą - „Žiedai", skirtą Mamos dienai.

Paruošė fotografijos mokytojas Stasys Skrebys  

Koronaviruso sukelta pandemija apsunkina kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Užsidarius mokykloms, nevykstant renginiams ar užsiėmimams, daugel is jaunų žmonių pajunta, kad jų gyvenime ima trūkti išties svarbių dalykų – kad ir tokių kasdieninių, kaip pašnekesiai su draugais ar įprasti susitikimai mokykloje.

Žmogui, kur is susidūręs su pokyčiais dėl COVID-19 plitimo išgyvena nerimą, jaučiasi izoliuotas ar nusivylęs, svarbu žinoti, kad jis yra ne vienas, taip pat yra svarbu pasi rūpinti savimi i r savo emocine gerove.

Nuotolinis mokymas - ne mokymasis namuose. „Mokymą namuose jūs pasirinkote patys. O nuotolinį mokymą jums paskyrė karantinas". Tokia žinute neseniai pasidalino viena JAV gyvenanti tinklaraštininkė, ne vienerius metus mokanti savo vaikus namuose. Ji priminė, kuo skiriasi šie du mokymo būdai. Vienas iš esminių dalykų: mokantis nuotoliniu būdu pamokas planuoja ir grįžtamąjį ryšį užtikrina ne tėvai, bet pedagogai.

Aktyvios veiklos kalendorius.

Nusiramink. Būk kūrybingas. Mandagiai elkis.

Kaip pasiruošti egzaminams? Atmintinė moksleiviams ir jų tėvams.

Kai už lango dar tiek mažai spalvų, o namuose norisi kūrybiškos veiklos, 4c klasės vaikai nutarė surengti Margučių parodą. Gavę dailės ir technologijų užduotį pasidomėti ir aptarti margučių spalvų ir ornamentų derinius ir jų simbolinę reikšmę, pasirinko kiaušinių dažymo būdą, priemones, spalvas ir ornamentavo Margutį. Šiuo kūrybiniu darbu dalinosi ir džiaugėsi visa šeima.

Kviečiame visus į spalvingą parodą.

Mokytoja Aina Cimermonienė

Sakoma, jog kartu su pavasario saule, šv.Velykomis ir margučiais į žemę sugrįžta gyvenimas ir džiaugsmas. Tad miesto mokyklų pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai dalyvavo PŠC organizuotoje virtualioje margučių koliažų parodoje „Margosios Velykos 2020”. Pasidžiaukime 1a klasės mokinių ir mokytojos Sonatos, 2a klasės mokinių ir mokytojos Danguolės, 2c klasės mokinių ir mokytojos Daivos, 3b klasės mokinių ir mokytojos Vilmos kurtais velykinių margučių koliažais.

Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė Vilma Martinkienė

Dailės pamokoje 4 b klasės mokiniai domėjosi Velykų švenčių tradicijomis ir papročiais. Mokėsi gaminti šventinius patiekalus. Buvo smagu su šeima laukti švenčių, pasisemti dar daugiau patirčių ir praktiškai dalyvauti ruošiant tradicinį šeimos šventinį stalą, dažyti margučius. Savo margučiais, šventiniais velykiniais patiekalai ir stalo puošyba, užfiksuota nuotraukose, dalinasi su visais. 
 ...Pro sunkius debesis prasimušę saulės spinduliai jau nepasiduos...
Virs  vien tik saulėtomis dienomis... 
Todėl dalinamės su Jumis šventiniu džiaugsmu  pilna tyrumo ir vilties  širdimi!

4b klasės mokiniai, tėveliai ir mokytoja Daiva Žukauskienė 

Linkime, kad  šventų Velykų dieną skambantys varpai ir džiaugsmo giesmės suteiktų šviesių vilčių, į Jūsų namus atneštų santarvės ir gerumo.

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos Direktorė Gražina Gailiūnienė

Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos rekomendacijos mokiniams, mokytojams ir tėveliams. Plačiau

     „Todėl Dievas, norėdamas stipriau pabrėžti pažado paveldėtojams savo valios pastovumą, pridėjo priesaiką. Tad du nekintami dalykai, kuriuose neįmanoma, kad Dievas meluotų, tvirtai guodžia mus, ieškančius prieglobsčio mums duotoje viltyje. Ji mums yra tarsi saugus ir tvirtas sielos inkaras /.../" Hbr 6, 17-19a

†††

      Te prisikėlęs Kristus patraukia prie savęs visus ieškančius vilties ir pasitikėjimo. Išlikime dieviškojo Mokytojo mokiniais, gebančiais tvirtai laikytis nenykstančių dalykų laikinumo ir trapumo sūkuriuose. Su Prisikėlusiuoju išliksime nenugalimi, tik su Juo - amžini.

†††

Alleluia, Christus Resurrexit!

2020 A.D.

Panevėžio vyskupas
Linas Vodopjanovas OFM

Balandžio 23-27 d., grupė mokinių, kurie mokosi vokiečių kalbą, keliavo į Vokietiją. Volfsburgas, kuriame aplankėme Volkswagen gamyklą, pasitiko mus su saule ir žydinčiomis gėlėmis, vaismedžiais, alyvomis. Lankydamiesi gamyklos muziejuje sužinojome, kad „Volkswagen“ yra „Volkswagen Group“ padalinys, kartu su „Audi“, „Seat“, „Škoda“, „Bentley“, „Bugatti“, „Lamborghini“ ir „Porsche“. Gamykla buvo įkurta 1937 metais. Po Antrojo pasaulinio karo Jungtinė Karalystė ir JAV atnaujino fabriko produkciją. „Volkswagen“ automobiliai, o ypač „Volkswagen Kaefer“ (liaudyje žinomi kaip „vabalai“), išpopuliarėjo po visą pasaulį. Dabar čia gaminami automobiliai, komercinės transporto priemonės, varikliai, motociklai. „ZeitHaus“ ekspozicijoje apžiūrėjome senų ir pačių moderniausių automobilių modelius. Išskirtinio visų dėmesio sulaukė veidrodžių instaliacijose skendintis automobilis – sidabrinis „Bugatti Veyron 16.4“, kainuojantis apie 1 mln. 225 tūkst. eurų. Tai greičiausias pasaulyje serijinis automobilis.

Atsiliepdami į informacinį pranešimą Akcija „DAROM - 2019“ Panevėžyje, 2019 m. balandžio mėn. 18 d. gimnazijos 5c, 7a, 8a, 8b, Ib, Ic, IIa, IIb, IIc klasių 94 moksleiviai kartu su auklėtojais Neringa Garuckiene, Ramune Nefiene, Alma Oksiene, Aida Bijanskiene, Violeta Karanauskaite, Jurate Alešiūniene ir Kęstučiu Meliūkščiu ėmėsi tvarkyti miesto dviračių taką nuo Vakarinės g. iki Berčiūnų gyvenvietės.

Akcijoje dirbę savanoriai nuoširdžiai švarino Nevėžio pakrantę ir dviračių taką pagal ją. Geras oras, gera nuotaika, kilnus tikslas vienijo visus. Visi liko patenkinti savo pasirinkimu dalyvauti Akcijoje „DAROM-2019“.

5 c kl. moksleivio Dovydo Ročio įspūdžiai:

Auklėtojas Kęstutis suorganizavo išvyką su dviračiais į Berčiūnus švarinti Panevėžio. Mes pravažiavome miesto centrą, apvažiavome Senvagę, pravažiavome užtvanką ir kibom į darbus. Pradėjom rinkti šiukšles ir dėti į maišus, jas rinkom iki pat Berčiūnų pradžios. Pailsėjome, pažaidėme. Atėjus pavakarei mynėm atgal.

Ši išvyka visiems patiko. Džiaugėmės, kad Panevėžys tapo šiek tiek švaresnis.

Kūno kultūros mokytojas  Kęstučiu Meliūkštis 

Balandžio 18 dieną G.Petkevičaitės – Bitės viešojoje bibliotekoje vyko Vaikų knygos šventė „Ateik – išgirsk – nepamiršk“, skirta Pasaulio lietuvių metams. Bibliotekos darbuotojai pristatė naujausias knygas, pelniusias įvairius apdovanojimus. 6a klasės skaitovų grupė pristatė nuotaikingą ištrauką iš N.Jankutės knygos „Kelionė į septintą stotį“, o 7c – A. Cicėnaitės „Niujorko respublika“ (ruošė mokytojos A.Bardauskienė ir Z.Kontrimienė). Susitikimas buvo jaukus (ant sėdmaišių galima ir prigulti...), nuoširdus, su daug šypsenų. Liko patenkinti ir 7b, ir 5 b mokiniai – šventės dalyviai, ir skaitovai, ir organizatoriai. Gražus kultūrinis bendradarbiavimas tęsiasi.

Mokytoja Z.Kontrimienė 

Dosnumas mus pradžiugina, nustebina savo paprastumu ir didybe, kartais sujaudina ar net priverčia išriedėti ašarą. Dosnumas išlaisvina iš gudrių vartotojiškumo pinklių ir leidžia pažvelgti į gilesnius savo bei artimo poreikius, priartėti prie asmens būties paslapties. Būtent todėl negalime atskirti dosnumo nuo Gavėnios  ir šventų Velykų. Jei ne Jėzaus Kristaus dosnumas, visiškas savęs atsisakymas, dabar nežinia kaip ir kur būtum tu, tavo šeima... išvis, ar „būtų"?

Mūsų gimnazijoje, per šią Gavėnią vyko kasmetinė dosnumo treniruotė - akcija „Pasninko krepšys". Šiandien, švęsdami Didįjį Penktadienį, minėdami Jėzaus mirties dieną, Jo Dosnumą, galime pasidžiaugti, kad K. Paltaroko gimnazijoje plaka ne viena dosni širdis. Visi joms nuoširdžiai dėkojame! Esate mūsų pasididžiavimas. Teaplanko jūsų širdis Džiaugsmas, Ramybė ir Viltis!

Tikybos mokytoja Alma

Balandžio 27-28 dienomis, Palangoje, vyko Respublikinis skaitovų konkursas. Mes, Viltė Zaveckaitė, Viktorija Matulevičiūtė, Faustas Butnorius bei Justina Cicilionytė, jame atlikome kompoziciją „Bėgti, bėgti, bėgti!". Pirmąją dieną visi dalyviai atliko savo pasirodymus, antrąją vyko apdovanojimai. Džiaugiamės, jog iš 11 kompozicijų užėmėme 3 vietą! Be galo dėkojame teatro mokytojai Alinai Bardauskienei už paruošimą bei palaikymą!

Justina Cicilionytė IIIgb 

 

   

Balandžio 25 dieną Panevėžio muzikiniame teatre vyko Juozo Balčikonio gimnazijos jau trečiąjį kartą organizuojamas teatrų festivalis „Teatro pavasaris 2018“, kuriame dalyvavo miesto gimnazijų teatro kolektyvai. Galimybės dalyvauti neatsisakė K. Paltaroko gimnazistai: Viltė Zaveckaitė, Faustas Butnorius, Justina Cicilionytė ir Viktorija Matulevičiūtė, pristatę meninę kompoziciją “Bėgti, bėgti, bėgti!”. Be abejo, esame dėkingi teatro mokytojai už pagalbą rengiant kompoziciją ir paskatinimą dalyvauti. Dalyvavimas mums suteikė progą dar labiau analizuoti save, festivalio kolektyvų pasirodymų pranašumus ir trūkumus bei teigiamai emociškai nuteikė prieš artėjantį Respublikinį skaitovų konkursą. Renginio pabaigoje gimnazijų teatrų kolektyvai buvo apdovanoti padėkomis ir Juozo Balčikonio gimnazijos kurtais festivalio simboliais.

Viktorija Matulevičiūtė, III gb kl.

Gimnazijos choras (Vadovė Jecinta Garbaliauskienė) balandžio 20 dieną dalyvavo IX tarptautiniame vaikų ir jaunimo giesmių festivalyje: „Giesmė Lietuvai" Gargžduose. Gargžduose skambėjo devintasis tarptautinis vaikų ir jaunimo giesmių festivalis. Subūręs apie 200 jaunų ir talentingų atlikėjų, išskirtinis renginys nepaliko abejingų. Chorams akomponavo profesionali gyvo garso muzikos grupė iš Vilniaus, vadovaujama Tomo Dičiūno. Koncertas Gargždų kultūros centre pritraukė pilną salę klausytojų. Festivalį papuošė bei atlikėjams vadovavo profesionalios choro vadovė Kristina Žaldokaitė ir svečias iš Švedijos Monica Törnqvist, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos pedagogė bei patyrusi chorvedė, vokalistė ir aktyvi Vilniaus Gospel renginių siela Marija Monika Dičiūnė. Dirigentės liko sujaudintos vaikų ir jaunimo profesionalumu, susitelkimu bei entuziazmu. Geras emocijas patvirtino ne tik garsios ovacijos ir šūksniai, bet ir nuoširdžios šypsenos ar džiaugsmo ašaros – visa tai ir dar daugiau koncertų atlikėjai bei susirinkę klausytojai galėjo patirti per gospel muziką ir giesmę

Mokytoja Jecinta Garbaliauskienė

Balandžio 18 d. Panevėžio Smėlynės bibliotekoje vyko 1-2 klasių mokinių skaitymo projekto „Per knygą į gamtą" konkursas „Šimtmečio išmintis knygose sudėta". Mokiniai ruošėsi skaitydami nurodytas knygas. Konkurso metu atsakė į pateiktus klausimus, atliko skaitymo suvokimo užduotis. Mūsų 1-2 klasių komanda tapo nugalėtoja ir buvo apdovanota diplomu ir asmeninėmis dovanėlėmis. Dėkojame mokiniams: Benui Kartanui 1a,Tajui Šegamogui 1c,Viltei Masiokaitei 2b, Gabijai Montvidaitei 2c ir jų mokytojoms: Rasai, Gražinai, Daivai ir Ainai. Sveikiname ir džiaugiamės sėkme!

Parengė mokytojos Gražina Bataitienė, Rasa Žakaitienė, nuotraukos G. Bataitienės

Balandžio 17 d. Panevėžio Rožyno progimnazijos bibliotekoje vyko 3-4 klasių mokinių skaitymo projekto „Per knygą - į gamtą" konkursas „Šimtmečio išmintis knygose sudėta". Mokiniai ruošėsi skaitydami nurodytas grožinio ir dalykinio turinio knygas. Konkurso metu atsakė į pateiktus klausimus. Trims komandoms, surinkusioms daugiausiai taškų buvo įteikti diplomai, kitiems - padėkos. Mūsų 3-4 klasių komanda (Ieva Stančikaitė 4a kl., Žaneta Užalinskaitė 4a kl., Roberta Kalkytė 3c kl. ir Fausta Meškauskaitė 3c kl.) apdovanota diplomu už meilę knygai, žinias, puikiai ir kūrybiškai atliktas užduotis. Sveikiname.

Mokytojos Danguolė Kepalienė ir Kristina Tamauskienė

Balandžio 16 dieną vyko 1-4 klasių meninio skaitymo konkursas „100 gražiausių žodžių LIETUVAI“. Aktų salėje skambėjo patys gražiausi, nuoširdžiausi ir raiškiausi žodžiai skirti Lietuvos šimtmečiui.

Konkurse nugalėjo:

 • I vieta - Simonas Mačenskas 2c klasė
 • II vieta  - Rugilė Gailiūnaitė 4a klasė
 • III vieta -  Greta Pečiukaitė 1a klasė, Juozas Oksas 2b klasė

Sėkmės Simonui miesto konkurse!

Organizatoriai, nuotraukos mokytojos Kristinos

Balandžio 13 d. Šeduvos gimnazijoje vyko Lietuvos prancūziškos dainos festivalis. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleivė septintokė Rugilė Garbaliauskaitė. Ji buvo pastebėta ir įvertinta specialiuoju prizu. Jų tebuvo tik keturi. Renginys nustebino savo profesionalumu ir dalyvių gausumu. Vyravo tikra prancūziška dvasia Kitais metais tikrai vyksime antrą kartą.

Mokytoja Violeta Mackuvienė

 

Konkurso „Sveikatiados iššūkio - pieno kokteilis" organizatoriai labai nuoširdžiai nori Jūsų komandoms padėkoti už puikų dalyvavimą konkurse bei atstovavimą projekto veiklose! 

Tariame AČIŪ 5A, 6C ir 8A klasių komandoms

Mokytoja Greta Bujokaitė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Sandra Dolgova

Balandžio 5-7d. Vilniuje vyko jubiliejinis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas. Šiais metais į baigiamąjį renginį pakviesti 102 jaunieji kūrėjai iš 35 Lietuvos miestų ir rajonų, kurie varžėsi  prozos, poezijos, literatūros kritikos, publicistikos, tautosakos, kalbos ir vertimų sekcijose. Mūsų gimnazijai atstovavo III b gimnazijos klasės mokinė Viltė Zaveckaitė (poezijos sekcija) ir II c gimnazijos klasės mokinė Rusnė Šipelytė (vertimų sekcija) ), jas lydėjo lietuvių kalbos mokytoja V. Gaušienė.  Konkursas truko tris įtemptas, bet labai turiningas dienas. Be darbo sekcijose, kuriose kartu su jaunaisiais kūrėjais darbus aptarė ir vertino Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto, Vilniaus universiteto mokslininkai, žinomi Lietuvos poezijos ir prozos autoriai ir vertėjai, teko dalyvauti renginiuose Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, literatūriniame vakare Rašytojų klube, filmo „Ledo drakonas“ peržiūroje, ekskursijoje į Valdovų rūmus. Konkurso dalyvius svetingai priėmė sostinės Simono Daukanto gimnazija, o pavargę nakvynės skubėjome į „Europa City Vilnius“ viešbutį. Konkurse išmėginome savo jėgas, pasisėmėme naudingos patirties, susiradome naujų draugų. Grįžome įkvėptos nesustoti, nebijoti išbandyti ir atrasti save, paskatinti ir kitus dalyvauti konkurse, kuriame visi kūrėjai jaučiasi unikalūs ir nepakartojami.

Rusnė Šipelytė II c 

Pavasarį kiekvienas norime pradžiuginti parskrendančius paukščius naujais inkilėliais. Tačiau dažnas susiduriame su klausimu, kaip teisingai pagaminti inkilėlį, kad jame paukšteliai suktų lizdelius ir ten perėtų savo vaikelius. 2b klasės mokiniai dalyvavo „Moki veži“ organizuotoje edukacinėje programoje „Namai sparnuočiams“. Čia sužinojo kokius inkilėlius reikia įrengti įvairiems paukšteliams. Juos spalvino gražiausiomis spalvomis, kad paukšteliai turėtų namus ir džiugintų mus visą vasarėlę savo giesmelėmis. Pagamintus ir nudažytus inkilus vaikai iškėlė savo kiemuose ir soduose.

Mokytoja Daiva Žukauskienė  

Paieška svetainėje

Gimnazija mūsų rankose

TV laida „Lietuvos mokyklos" apie Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnaziją

Projektas „Būk sveikas ir aktyvus"

Projektas „Būk stiprus ir aktyvus“

Gimnazijos pasiekimai

Virtualios mokymosi aplinkos

 

Iškilus problemoms kreipkitės adresu:
 pagalba@paltaroko.panevezys.lm.lt

Patyčių dėžutė

Asmens duomenų apsauga

Meniu

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas