Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

Archyvas 2011-2012

Atestatų įteikimo šventėje

Gimnazijos abiturientams įteikti atestatai.

Nuotraukos Stasio Skrebio

Geros vasaros

Gimnazijoje vyko paskutinis šiais mokslo metais pedagogų susirinkimas, kurio metu buvo pagerbti mokytojai jubiliatai, pristatytas mokytojo Eugenijaus Babachino kūrybinis darbas ir nauja istorijos mokytojo Juozo Brazausko knyga. Metodiniai būreliai organizavo viktorinas ir žaidimus, pasidalinta įspūdžiais iš edukacinės kelionės. Susirinkimą vainikavo „užsienio žvaigždžių" pasirodymas.

Turiningos visiems vasaros ir linksmų atostogų.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Edukacinė kelionė

Gimnazijos mokytojai mokslo metus užbaigė edukacine kelione Latvijoje. Kelionės metu aplankėme kultūrinius istorinius objektus, susipažinome su atskirų Latvijos regionų kultūriniu paveldu.

Nuotraukos Aleksandro Kuzmicko 

Vasaros stovykloje -„Atgaiva-6“

Juk visi  vaikai laukia  gaivinančios, karštos ir nuostabios vasaros. Bet kokia būtų vasara, jei ji neprasidėtų tradicine stovykla - „Atgaiva-6“?

Ketvirtadienio pavakarę K. Paltaroko gimnazijos  5 c ir 4 a klasės mokinai rinkosi prie gimnazijos nešini kuprinėmis, miegmaišiais, apsiginklavę kamuoliais, žaidimais ir puikia nuotaika. Visi drauge nuvykome į stovyklavietę, kuri kaip ir pernai buvo ,,Vaikystės šilelyje“. Šiemet mūsų  stovykloje juoko ir džiaugsmo buvo iki ausų. Dūkome, žaidėme, pramogavome, siautėme,  atlikome visokiausias užduotis ir puikiai praleidome laiką.  Kadangi pernai buvo labai karšta, tai stovyklos „topas“ buvo maudynės upėje, bet šiemet jas pralenkė vaikams labai patikęs žaidimas - „Kvadratas“. Antrąją stovyklavimo dieną diskotekoje linksminomės net  iki 1 valandos  nakties! Eurovizijos daina - nugalėtoja ,,Euphoria“ ligi šiol skamba ausyse. Vakarais smaguriaudavome lauže keptomis dešrelėmis ir karštomis bulvėmis. Vėlai  vakare krisdavome į lovas ir pavargę kietai miegodavome iki ryto. Niekadėjai uodai mus puolė iš visų pusių, būta ir nubrozdintų kelių, mėlynių, tačiau puikios nuotaikos nesugadino niekas.

Dėkojame mūsų išradingiesiems mokytojams - Ainai Cimermonienei, Rasai Žakaitienei, Gintarui Petraičiui bei geroms ir kūrybingoms vadovytėms – Viktorijai ir Gretai. Visi stovyklautojai viliasi, kad ir kitais metais sulauks tokios linksmos, pasakiškos ir džiaugsmingos stovyklos!

Rusnė Šipelytė Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija 5c klasė, nuotraukos Ainos Cimermonienės.

Turistinė pažintinė kelionė į Aukštuosius Tatrus

Birželio 5 – 10 dienomis keletas, kūno kultūros mokytojo Kęstučio Meliūkščio prižiūrimų, I gimn.d. klasės aktyvių gimnazistų dalyvavo turistinėje kelionėje į Lenkiją ir Slovakiją. Ten mokiniams teko kopti į kalnus ir maloniai pavargti, vėliau ilsėtis terminiuose vandenyse, pramogauti vandens atrakcionų parke. Žinoma, taip pat teko puikiai leisti laiką su draugais. Kelionė buvo itin šauni. Planai įgyvendinti su kaupu (daugmaž 153 procentai). Buvo apsilankyta ir druskų kasyklose, ir Vavelio katedroje, ir... Visur, kur tik užteko jėgų nusigauti. Didžiulis Ačiū mokytojui Kęstučiui Meliūkščiui už šią ekskursiją! Tikimės po metų sulaukti dar vienos panašios ekskursijos. Jau nekantriai laukiame!

Paruošė Diana Malickaitė, vadovas  kūno kultūros mokytojas Kęstutis Meliūkštis, nuotraukos Gretos Petraitytės 

Atestatų įteikimo šventė

Gimnazijoje II-ųjų gimnazijos klasių mokiniams įteikti pagrindinio ugdymo programos baigimo atestatai.

Nuotraukos Stasio Skrebio 

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojasNaudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional