Company Logo

O, Dieve, Tavęs mes ieškojome ryto aušroj. O, Dieve, Tavęs mes ieškojome nakty tamsioj. Žvaigždėtam danguje, mėnulio pilnaty, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom už jūrų plačių. O, Dieve, Tavęs mes ieškojom viršūnėj kalnų. Visur ieškojom mes vienintelio Tavęs, tik nesupratome, kad Tu šalia esi. O, Dieve, Tave mes atradome savo darbuos. O, Dieve, Tave mes atradom gyvybės daiguos. Atradome Tave vėl savo širdyse. Nereikia eit toli, kai Tu šalia esi.


Pamokų laikas

1 8.00–8.45
2 8.55–9.40
3 9.50–10.35
4 10.55–11.40
5 12.00–12.45
6 13.00–13.45
7 13.55–14.40
8 14.50–15.35

Aktualu

 

 

 

 

Kviečiame dalyvauti ISM Vasaros mokykloje!

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia Lietuvos moksleivius dalyvauti ISM Vasaros mokykloje. Šiais metais vasaros mokykloje visą dėmesį skirsime asmenybės ugdymui bei lavinimui gebėjimų, padedančių dirbti komandoje.

ISM Vasaros mokykla bus padalinta į dvi dalis: pirmąją dieną moksleiviai gilinsis į komandinio darbo subtilybes, o įgytas teorines pritaikys praktikoje, atlikdami praktines užduoties. Antrąją dieną skirsime individualiam  lavinimui, apžvelgsime įvairias saviugdos metodikas, bandysime atrasti kokų savybių žmoguje ieško darbdavys ir kaip reikėtų tinkamai save reprezentuoti.

ISM Vasaros mokykla vyks:

liepos 2-3 dienomis Kaune
liepos 4-5 dienomis Vilniuje

Daugiau informacijos: http://www.ism.lt/vasarosmokykla2013; registracija iki birželio 26 dienos.

Abiturientams ISM šiemet siūlo šias bakalauro studijų programas:

Studijų programa

Mokymosi forma

Mokymosi trukmė

Mokymosi vieta

Pastabos

Verslo vadyba ir analitika Nuolatinė 4 metai Vilnius Studijos lietuvių ir anglų kalbomis
Tarptautinis verslas ir komunikacija Nuolatinė 3.5 metai Vilnius, Kaunas Studijos anglų kalba
Ekonomika Nuolatinė 4 metai Vilnius Studijos lietuvių ir anglų kalbomis
Ekonomika ir politika Nuolatinė 4 metai Vilnius Studijos anglų kalba
Finansai Nuolatinė 3.5 metai Vilnius, Kaunas Studijos lietuvių ir anglų kalbomis

Daugiau informacijos: http://www.ism.lt/bs/priemimas

Skype: ism_bakalaurostudijos

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informacinisį leidinys, skirtas moksleiviams stojantiems į aukštąsias mokyklas

Studijų programos kelias Lietuvoje: nuo sukūrimo iki studentų priėmimo Plačiau

Studentų kokybės vertinimo centras

Karjeros diena

Gegužės 23 dieną 6, 7 ir IIg klasių mokiniams vyko karjeros diena. Nuo pat ryto mokiniai kartu su klasių auklėtojais lankėsi įvairiose įstaigose, kur susipažino su profesijų atstovais, jų veikla. 6b klasė buvo nuvykusi į KC „Garsas“, ten susipažino su kino mechaniko specialybe, žiūrėjo filmą. 6c klasė lankėsi Panevėžio Petro ir Povilo apaštalų bažnyčioje ir susipažino su kunigo specialybe. 7a klasė vyko į DNB banką ir bendravo su vadybininku, susipažino su bankininko profesija, o 7d klasė dalyvavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariate, ten susipažino su policininko profesija.

Po to mokiniai grįžę į gimnaziją dalyvavo karjeros dienoje. Karjeros koordinatorės Edita ir Kristina ir karjeros konsultantė Šarūnė mokiniams pristatė kas yra karjera ir kokios jos galimybės, pristatė 25 perspektyvias profesijas. Mokiniams buvo pateiktos įvairios užduotys, susijusios su karjera, kurias analizavo, apibendrino ir pristatė. Po to mokiniams vyko „Karjeros“ protmūšis, kuriame ir 6 ir 7 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo.

Visi IIg klasių mokiniai šią dieną dalyvavo KTU Panevėžio institute, technologijų, vadybos ir administravimo fakultetuose, kur susipažino su įvairiomis specialybėmis: statybininko, mechanikos, mechatronikos, transporto priemonių, vadybos ir ekonomikos specialybėmis, lankėsi įvairiose labaratorijose, dalyvavo prof. Vytenio Sinkevičiaus paskaitoje „Robotų valdymas kitaip“.

Ačiū visiems dalyvavusiems Smile

Karjeros koordinatorės Edita ir Kristina

Pristatyta 2013 m. bendroji priėmimo tvarka į Lietuvos aukštąsias mokyklas

 

Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje lankėsi svečiai iš Panevėžio priėmimo komisijos ir Kauno technologijos universiteto Panevėžio instituto: tai pirmininkė Regina Padaigienė ir Panevėžio KTU atstovė.

IVg klasių mokiniams buvo pristatyta 2013 m. bendroji priėmimo tvarka į Lietuvos aukštąsias mokyklas ir prašymo pildymo strategija: stojančiųjų dokumentų pateikimo tvarka, pretendavimo į studijų vietas galimybės, priėmimo datos, stojamųjų egzaminų tvarka, konkursinio balo sandara, studijų stipendijų galimybės, tikslinio finansavimo tvarka ir studijų pasirašymo tvarka.

Panevėžio KTU atstovė mūsų gimnazijos IVg klasių mokiniams pristatė kokias specialybes gali įgyti mokiniai studijuodami KTU ir kokios galimybės laukia baigus bakalauro studijas.

Socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė

Svečiai iš Kazimiero Simonavičiaus ir „Baltic Academy“ universitetų

Šį mėnesį mūsų gimnazijoje lankėsi svečiai iš Kazimiero Simonavičiaus ir „Baltic Academy“ universitetų. Svečiai gimnazijos III ir IVg klasių mokiniams pristatė studijų galimybes ir ateities perspektyvas. Labai smagu, jog pristatyme dalyvavo buvusi Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokinė, kuri dalinosi džiugiais prisiminimais ir džiaugėsi savo darbu, savo pasiektais rezultatais.

Karjeros koordinatorė Edita Kazlauskienė

Pasirink savo profesiją

Gegužės 2 dieną mūsų gimnazijos IIg klasių mokiniai dalyvavo renginyje „Pasirink savo profesiją“, kuri vyko VšĮ Profesinio rengimo centre. Čia buvo pristatytos 6 Panevėžio apskrities profesinės mokyklos, pateikta informacija apie mokyklas, jų mokymo programos, sėkmės istorijos. Mūsų mokiniai taip pat aktyviai sudalyvavo organizuojamoje viktorinoje. Buvo pateiktas perspektyviausių specialybių sąrašas.

Karjeros koordinatorė Edita Kazlauskienė

Nauja svetainės versija

Paieška svetainėje

Telefonų numeriai

8 682 19660 - direktorė
8 672 65256 - direktoriaus pav.ugdymui Edita Dilienė
8 672 76484 - direktoriaus pav.ugdymui Violeta Dumbrienė
8 672 78434 - direktoriaus pav.ugdymui Rima Kazakevičienė
8 672 65080 - direktoriaus pav. administracijai ir ūkio reikalams
8 672 64323 - buhalterija
8 45 436 997 - raštinė
8 679 71332 - raštinė
8 672 05160 - socialiniai pedagogai, psichologai
8 672 67276 - biblioteka
8 672 67374 - valgykla
8 672 58262 - administratorius, budėtojas

Erasmus+ projektas

Straipsnių archyvas

 

 

 Naudingos nuorodos

Egzaminai           

 

 

 

 © Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Adresas - Vysk, K.Paltaroko g.18, Panevėžys LT-38462, Įmonės kodas 190424590 El. paštas - rastine@paltaroko.panevezys.lm.lt,
Telefonai - 8 679 71332; (8-45) 436997; Mokyklos tipas - gimnazija, Mokomoji kalba - lietuvių

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas XHTML and CSS Valid XHTML 1.0 Transitional